>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - [Sezon 2015/2016]

Status
Zamknięty.
skols13 573

skols13

Użytkownik
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek @2.54 ( jeszcze chwile temu 2.77) ✅ (2-0)
Dla mnie tutaj Cuiavia dużym faworytem, wzmocnili się jednym młodym bramkostrzelnym zawodnikiem + młodymi. W ostatnim sezonie walczyli do ostatnich kolejek o awans, pomimo słabszej rundy jesiennej. Dla mnie jeden z kandydatów do awansu, a we Włocłavii kilka osób odeszło po spadku z 3 ligi, uzupełnieni młodymi graczami. Cuiavia jak zagra swoje, to powinna spokojnie sobie wygrać.

Jeszcze dorzuciłem do tego mecz z 4 ligi wielkopolskiej (północ)
Wysoka - Grom Plewiska

Tutaj nie jestem o tyle pewny, co w meczu Cuiavii. Wysoka to beniaminek, ale nie mam o nich żadnych informacji. Plewiska w poprzednim sezonie zajęły wysokie miejsce, grają tam zawodnicy, którzy grali w Gromie jak byli w 3 lidze, kilka dobrych grajków na ten poziom. W sparingach prezentowali się dobrze, pokonali 3 ligową Unię Swarzędz, remisowali z innymi 3-ligowcami. Po kursie @1.60 ich zwycięstwo/remis biorę jak najbardziej.

x2 @1.60 STS ✅ (1-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
4 liga, wielkopolska południowa

Wolsztyn X2 @ 1.76 ✅ główny bet, ale warto też spróbować Wolsztyn @ 3.59 ⛔

Osoba wystawiająca kursy zapewne sugerowała się zwycięstwem Rawii w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym właśnie z Gromem. W Rawiczu była wielka mobilizacja na ten mecz, we Wolsztynie niekoniecznie. Włodarze Rawii dokonali, hmm.. nie dokonali żadnego wzmocnienia! Uważają, że po wygraniu ligi okręgowej, gdzie nie było nawet rywala godnego i po wygraniu PP okręgu leszczyńskiego, tym składem będą walczyć o 3 ligę. Wolsztyn fajny skład, plus parę wzmocnień naprawdę ciekawych nazwisk z rejonu. Jak dla mnie super kurs na X2.

Kościan X2 @1.60 ✅

Dąbroczanka Pępowa w 1 kolejce zagra z Obrą Kościan. Dwie drużyny z czołówki nie tylko poprzedniego sezonu, ale ostatnich lat w 4 lidze. W Pępowie niestety skład się trochę posypał, odszedł Norkiewicz i Fabich, gdzie od kilku lat trzymali ten zespół w ryzach i nieraz w pojedynkę rozstrzygali wyniki meczów. Działacze pościągali obiecujących młodzieżowców z okręgowki i A-klasy, w przyszłości na pewno wyjdzie to im na dobre, ale to nie są transfery na teraz. W Kościane odeszli doświadczeni zawodnicy, wiekiem oldboya, gdzie już nie dawali rady. Trzon zespołu utrzymany i uważam, że drużyna Obry Kościan dziś nie przegra w Pępowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak mało gdzie, tak w IV lidze lubelskiej i III lubelsko-podkarpackiej śmiało przy analizach można się wspomagać serwisem Lubsport.pl
Victoria - Powiślak
- Nie był to najlepszy sprawdzian, wciąż są znaki zapytania. Wszystko nie wygląda najlepiej, ale jakoś to poukładamy. Przed rundą rewanżową czuliśmy się dobrze przygotowani, ale wyglądało to źle. Być może teraz, na świeżości, po nie najlepszym okresie przygotowawczym, wyjdzie odwrotnie? - trener gospodarzy
Dodatkowo wiem od redaktora tego serwisu, że Victoria Żmudź przegrała sparing z beniaminkiem okręgówki 7:1...
Do Powiślaka dołączyło kilku naprawdę kozaków, jak na nasze warunki. Przyszli: Mariusz Frączek, Dawid Osojca, Jarosław Grykałowski (wszyscy Czarni Dęblin), Bartłomiej Kursa (Hetman Gołąb), Kamil Poniewozik, Łukasz Stępień (obaj zespół juniorów), Kamil Przychodzień (Orlęta Łuków), Artur Sułek (powrót z wypożyczenia), Andrzej Wójcik (BKS Bogucin).
Zwłaszcza ci trzej pierwsi powinni grać naprawdę dobry futbol.
W poprzednim sezonie Victoria zajęła 10 miejsce i spadła do okręgówki, jednak z powodu powiększenia III ligi, utrzymała się. Wznowili przygotowania bardzo późno, w sparingach grali średnio. Na koniec niezbędnik LS:
zapowiedź meczu plus sytuacja kadrowa
podsumowanie sparingów Victorii i kadra
i to samo odn. Powiślaka, który nie przegrał żadnego spara
Powiślak @ 1.54 (bez podatku) STS - gorąco polecam!
aha. na www.lubsport.pl/relacje - wynik na żywo ????
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Górnik Konin @ 2.85 STS 3:0 ✅✅✅

Piękny kurs, liczyłem na 1.8 i też bym pograł, a tu taki prezent od nieogarniającego oddsmakera STS-a na niższe ligi. Górnik to najpoważniejszy kandydat do awansu, duże siano, za które ściągnęli bardzo dobrych grajków jak na 4 ligę. Oto transfery:
Nowymi piłkarzami, którzy we wtorek oficjalnie zadebiutują w „Biało – Niebieskich” barwach są: Krystian Robak, Łukasz Pietrzak, Mateusz Majewski, Paweł Błaszczak, Dawid Kołodziejczak (wszyscy LKS Ślesin), Kamil Krzyżanowski, Bartosz Maślak, Bartosz Modelski (wszyscy Sokół Kleczew), Adam Witkowski (junior) oraz Krzysztof Słowiński (Błękitni Mąkolno – powrót z wypożyczenia).
Robak, Pietrzak, Majewski, Błaszczak, Kołodziejczyk to pięciu podstawowych zawodników z zeszłego sezonu LKS-u Ślesin, oddalonego kilkanaście kilometrów od Konina klubu, który przez cały rok miał bezpieczną przewagę nad resztą stawki i wyłożył się w końcówce, minimalnie ustępując innemu &quot;potentatowi&quot; jak na te rozgrywki - KKSowi Kalisz. Błaszczak strzelił 15 bramek, a Pietrzak 21, choć drugą rundę miał słabszą, kontuzja. Krzyżanowski, Maślak, Modelski ta trójka grała w Kleczewie, podstawowi zawodnicy, 3 liga i uwaga, Kleczew zajął 2 miejsce, za Wartą Poznań. Świadczy to tylko o dużym sianie w Koninie i jedynym celu na ten sezon, jaki jest awans. Słupca przeciętny zespół 4 ligowy, środek tabeli, bez większych wzmocnień i ubytków. Mega kurs na Konin, pobierajcie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
adqs;5540436 [B napisał:
Powiślak @ 1.54 (bez podatku) STS - gorąco polecam! [/B]
aha. na www.lubsport.pl/relacje - wynik na żywo ????
3:1 (3:0) ✅
Hetman Żółkiewka - Podlasie Biała Podlaska
Obie ekipy spadły z III ligi, przy czym Podlasie zrobiło to w lepszym stylu. Z Żółkiewki do Niedrzwicy odszedł trener Wiater (w odwrotnym kierunku wyruszył Zbigniew Wójcik).
Żółkiewka ma bardzo kiepski skład. Przed sezonem odeszli: Jakub Kosiarczyk (Lublinianka), Jakub Baran (POM Piotrowice), Artur Sadowski, Marcin Zając, Kamil Rutkowski, Konstantyn Derevliov (wszyscy szukają klubu), Sebastian Ciołek (Orion Niedrzwica Duża), Sergiej Ivliev (Tomasovia), Wiktor Bogusz (Avia Świdnik). Większość to zdecydowani liderzy.
Podlasie też opuściło kilku niezłych graczy, na czele z Konaszewskim i Konckim, ale przyszła cała masa graczy z TOP54 Biała Podlaska i okolic. Podlasie ma młody, nieźle grający w piłkę zespół. Szybka bramka i na wąskim boisku w Żółkiewce sobie nie pograją gospodarze.
Podlasie Biała Podlaska @2.11 STS [po odjęciu podatku] ✅ 1:2
Osobiście gram także Kryształ Werbkowice i Opolanin. Tu bez analizy.
Wyniki na żywo i niezłe kompendium wiedzy po wejściu w dział IV liga.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Konin @2.43 STS 4 liga wlkp poł 3:1 ✅✅✅
Bardzo przyjemny kurs na Górnika. Chyba jedyny zespół, który myśli o awansie do 3 ligi. Dobry mecz w Słupcy, gdzie wygrali pewnie 3:0. Potem zwycięstwo z Rawią 1:0, choć nie zagrali najlepszego meczu, a wpływ na to mógł mieć fakt, że ze Słupcą grali w tygodniu i mieli tylko 3 dni na pegeneracje. Kępno wygrało 4:0 ze Ślesinem, z którego uciekli praktycznie wszyscy i będą dostarczycielem punktów, a później tylko remis we Wolsztynie, gdzie skład prócz Nolki i Dulata nie powala na nogi. W Kępnie gra 6 młodzieżowców w pierwszym składzie i ściągneli dopiero co dwóch czarnoskórych grajków. Jak dla mnie fajny kurs na Konin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Leszno @ 2.42 STS 4 liga wlkp poł 0:3 ✅✅✅
Piękny kursik. Pępowo problemy kadrowe, dwóch najlepszych grajków odeszło przed sezonem, do tego najlepszy strzelec czerwień i dziś nie zagra. Ostatnio pojechali do Konina w 11stu, w tym wielu młodzieżowców i trener, który kiedyś był bramkarzem musiał wejść na 15 minut, bo jeden złapał kontuzje. Świetny mecz Leszna w Rawiczu i u siebie z Kępnem, znów grają najlepszy futbol w 4 lidze, fajnie się na to patrzy, dziś zero osłabień, powinni na spokojnie wygrać dzisiejszy mecz. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
skols13 573

skols13

Użytkownik
4 liga WLKP grupa południowa

Victoria Września - Dąbroczanka Pępowo
Dla mnie faworytem w tym meczu są gospodarze, a kurs @1.90 zachęca do gry, bo jest dla mnie za wysoki. Września pierwsze trzy mecze można powiedzieć zawaliła, przegrała na inaugurację 2-3 z Białym Orłem Koźmin, gdzie po fatalnej pierwszej połowie przegrywali już 0-3. Później wpadka z Ostrzeszowem 1-2 i remis 0-0 ze Słupcą. Jednak z meczu na mecz forma idzie w górę, o czym świadczy zwycięstwo 9-0 nad Rawią Rawicz i i ostatnie 2-1 w Kępnie z miejscową Polonią (gdzie jest ciężki teren). Victoria ma zespół, który będzie walczył o najwyższe miejsca w lidze, jak na tą ligę kadrę mają ciekawą, ostatnio dołączyło jeszcze do nich dwóch graczy. Co do Pępowo, to tam na treningi z tego co wiem chodzi po kilka osób, są zawodnicy, którzy wogole nie trenują, a grają. Pepowo w tym sezonie wygląda słabo, defensywa dziurawa, o czym świadczy 16 straconych bramek w pięciu meczach. W meczu z Górnikiem Konin o ile dobrze wiem w polu grał nominalny bramkarz. Mają na swoim koncie 5 punktów. Dla mnie Września tutaj jest dużym faworytem i spokojnie powinna ten mecz wygrać.
Września - Pępowo 1 @1.90 STS ✅
Zagrać jeszcze można na Górnik Konin - Piast Kobylin @1.30 ✅, kurs może nie jest duży, ale Górnik ma b.silną kadrę, komplet zwycięstw. Nie wyobrażam sobie, że u siebie nie pokonają Kobylina, który o ile w ofensywie coś tam potrafi stworzyć, to w defensywie wygląda naprawdę słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Popieram @skols13, pisałem o tym w DNTB już o 9, ale musiałem najpierw pojechać do punktu, bo tam więcej przyjmą ;)
Września @1.90 ✅✅✅ STS 4 liga wlkp południowa
Pępowo jak pisałem przed tygodniem naprawdę kadra słabiutka. Pozyskali Niedźwiedzia, który pewnie byłbym wzmocnieniem, ale nie ma tam z kim grać. Leszno zagrało tydzień temu z nimi bez dwóch najważniejszych zawodników, a i tak spokojnie z nimi wygrali. Pępowo znów dziś pojedzie w 12-13 na mecz. Września po słabym początku złapała wiatr w żagle, pewnie pokonała Rawię, teraz na trudnym terenie wygrała w Kępnie. Wróciła stara gwardia, z Lisieckim na czele, więc będzie dobrze. Promocja moim zdaniem.
Do tego polecam Leszno @1.50 ✅✅✅ z Racotem, powinno być izzi. Polonia na swoim terenie rzadko traci punkty, wielkie boisko, murawa ekstraklasowa sprzyja ich stylowi gry. Racot potrafi łapać punkty, ale u siebie, gdzie boisko jest specyficzne. Możliwości, gra i kadra Polonii to zdecydowanie dwie półki wyżej niż zespół PKS-u.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 9

stefan144

Użytkownik
4 liga wielkopolska południe
Victoria Ostrzeszów-Polonia Kępno 1 1.70 STS 6:1 dla Victorii
Victoria ograna w 4 lidze i myślę,że ze słabszym kadrowo beniaminkiem powinni sobie poradzić.W ostatnich dwóch meczach domowych Victoria zdobyła tylko 1 pkt.,więc jest świetna okazja na przełamanie złej passy.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
4 liga Pomorska.

Lębork - Gniewino⛔ 0-0
Typ: 1 @1.20 STS

Do podbicia czy do zrobienia wymaganego AKO do III Lig np. tu. Idealny typ. Krótko bo nie ma co kombinować. Lębork w tym sezonie 6 meczy, 6 zwycięstw stracili tylko jednego gola, cel jest wiadomy awans do III ligi. Gniewino natomiast w tym sezonie wygrało tylko jeden mecz.

Kwidzyn - Garczegorze✅ 3-0
Typ: 1 @1.20 STS

Nie widziałem obydwu drużyn, ale wiem jak wygląda tabela Kwidzyn jest 2 z 16 punktami i bilansem 18:2, goście są przedostatni z 4 punktami i bilansem 8:11. Dzięki wczorajszemu remisu Lęborka, Kwidzyn jeśli dziś wygra wskoczy na 1 miejsce. Więc mają motywacje aby wygrać.
 
guzio07 24

guzio07

Użytkownik
IV Liga Lubelska
Biała Podlaska - Kock
Typ: 1 @1.7 STS
W sobotę w Białej Podlaskiej odbędzie się spotkanie na szczycie IV ligi. Miejscowe Podlasie – z kompletem punktów – zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Rywal z Kocka plasuje się natomiast na drugim miejscu… również z pełną pulą punktów na koncie. O ile po podopiecznych Jacka Syryjczyka można było się spodziewać tak dobrej dyspozycji, o tyle mało kto mógł przewidzieć tak świetną inaugurację w wykonaniu Polesia, które jest przecież ligowym beniaminkiem. Zawodnicy prowadzeni Artura Dadasiewicza w sezonie 2015/2016 IV ligi imponują świetną defensywą, która straciła dotychczas najmniej bramek, bo tylko cztery. Zespół z Kocka nie tylko potrafi się dobrze bronić, ale i atakować. Osiemnaście strzelonych goli pozwoliło gościom sobotniego meczu odprawić z kwitkiem kolejno: Lutnię Piszczac, Orion Niedrzwica Duża, Hetmana Żółkiewka, Włodawiankę, Górnika II Łęczna i Unię Hrubieszów. W środę Polesie w końcu znalazło swojego pogromcę, ale – trzeba przyznać – nie byle jakiego. W ramach rozgrywek Pucharu Polski LZPN beniaminek IV ligi uległ 1:4 Lubliniance, która zajmuje trzecie miejsce w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Warto wspomnieć, że podopieczni Artura Dadasiewicza ostatniej porażki w meczu ligowym doznali… 28 września 2014, kiedy to przegrali Granitem Bychawa. W sobotę drużyna z Kocka jednak ponownie będzie miała bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę. Podlasie pod wodzą Jacka Syryjczyka wygrywa mecz za meczem, imponując do tego skutecznością. Zespół z Białej Podlaskiej w siedmiu kolejkach zdobył aż trzydzieści jeden bramek, co daję średnią 4,42 gola na spotkanie! Wystarczy wspomnieć, że bialczanie pokonali 8:0 Granicę Dorohusk, czy 5:0 Orlęta Łuków.
W Polesiu mają swoje problemy z gry wypadli dwaj podstawowi zawodnicy Kamil Nakonieczny i Łukasz Samociuk, a być może Grzegorza Górala (czołowy strzelec), który narzeka na uraz.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Sarmacja Będzin - Ząbkowice
Sarmacja @ 1.80

Sarmacja była chyba w każdym sezonie drużyną wiele lepszą od Ząbkowic.
Klub jest w lepszej sytuacji finansowej i na pewno kadrowej.
Sarmacja po 8 kolejkach zajmuję 6 miejsce z dorobkiem 14 pkt, Ząbkowice odległe 14-ste miejsce i tylko 6 pkt. Tak więc nie wiem skąd tak wysoki kurs na gospodarzy. Ale nie interesuję mnie to bo znam trochę tą grupę i mniej więcej wiem na co kogo stać.
Kurs tutaj powinien być ok 1.4.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Kalwarianka - Wiślanie @ 2,45 ✅ 1:5
Kalwarianka duże problemy ze zdobywaniem punktów w tym sezonie i raczej na solidnych druzynach takich jak Wiślanie nie powinni się wzbogacić. Wiślanie natomiast po ostatnim łatwym zwycięstwie 4:0 z Halniakiem wreszcie odpaliły i dzisiaj powinni zgarnąć 3 pkt.
Osiek - Grabie @ 2,54 ✅ 3:4
Osiek kompletnie nic w ostatnich meczach nie prezentował (wysokie porażki z Proszowicami 0:3, Skawinką 2:4 i Trzebinią 1:6) i dzisiaj tez nie powinien nic ugrać. Grabie solidna drużyna z nowym trenerem - Paweł Zegarek - powinna pokusić się o 3 pkt.
Libiąż - Iskra Klecza @ 5,88 lub @ 2,61 (1x) ⛔ 0:1
Ostatnio Libiąż spłatał figla urywając punkty na wyjeździe Wieliczce to dlaczego miałby teraz nie urwać u siebie z Iskrą Kleczą (moim zdaniem słabsza drużyną). Dodatkowo przeciwnik myślami jest już na weselu kolegi z drużyny, którego zabraknie w meczu a stanowił o sile drużyny razem z bratem, którego też zabraknie (Rupa Dawid i Łukasz)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Rawicz @ 3.67 4 liga wlkp poł STS 3:2 ⛔ Ale mecz :eek:
Nie jest to peffka jak wcześniejsze spotkania, które tutaj podawałem z 4 ligi, ale value bardzo duże moim zdaniem. Pępowo jak już wspominałem młody skład, najlepsi zawodnicy odeszli i teraz to się odbija, bo Dąbroczanka w ostatnich sezonach była zawsze w czubie tabeli. Rawia po ostatnich zwycięstwach, w Słupcy 1:0 i u siebie z Kępnem 4:0, złapała wiatr w żagle. Kadra najszersza w 4 lidze, bo z utalentowanymi juniorami z wojewódzkiej, trener odsunął &quot;zasłużonych&quot; i machina ruszyła. Warto też przypomnieć, że w zeszłej rundziej, w tym samym składzie pokonali w Pucharze Polski 4 ligowców, Polonię Leszno i Grom Wolsztyn, które są solidnymi zespołami w tej lidze i to te zespoły pokonali dość pewnie. Ostatnie spotkanie z Kępnem zagrali bardzo dobrze i wynik mógł być o wiele wyższy. Bardzo duże value i z chęcią pobieram.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
4 liga Warmińsko-Mazurska
Wielbark - Lubawa✅ 0-3
Typ: 2 @2.35

Lubawa to wicelider z bilansem 7-1-2, ostatnie dwa mecz pewne zwycięstwa. Gospodarze natomiast zajmują 5 miejsce w tabeli, ale ostatnio zremisowali z przed ostatnim Janowiec Kościelny. Bilans bramkowy gospodarzy też taki sobie 15:10. Patrząc na ostatnie wyniki goście mają realne szanse na zwycięstwo.

4 liga Lubelska
Kock - Łuków⛔ 0-0
Typ: 1 @1.25 STS

Gospodarze w tym sezonie 8 meczy 8 zwycięstw i są liderami tabeli z bilansem bramkowym 20:4, goście jedna wygrana i siedem porażek, bilans 8:21. Wynik powinien być oczywisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wysoka - Przyprostynia 1 @ 1,30 STS
[4 liga - Wielkopolska północ]
Jak ktoś robi ako z niższych lig to można dołożyć. W Wysokiej jest specyficzne malutkie boisko i przyjezdni po prostu sobie na nim nie radzą. Wysoka 10 w tabeli z 13 punktami, a jest to beniaminek w 4 lidze. Przyprostynia jest na ostatnim miejscu jak na razie wszystko w plecy, jeden remis. Zdecydowanie najgorsza drużyna ligi, nie nadaje się na 4 ligę, ledwo w okręgówce by się utrzymali.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Żółkiewka - Piszczac
Żółkiewka @ 2.40 STS ✅
(4 liga lubelska)
Rzadko ruszam niższe ligi, ale tym razem zdecydowałem się jednak spróbować. O 15:00 w ramach 4 ligi lubelskiej zmierzą się ze sobą zespoły Żółkiewki i Piszczaca, patrząc na tabelę można by powiedzieć, że to zespół z Piszczaca jest faworytem, jednak ja bym tego nie powiedział. Odkąd zespół z mojego miasta spadł do 4 ligi, to nie miałem czasu zawitać na stadion, jednak gdy jeszcze był w 3 lidze, to Lutnia nie osiągała zbyt wiele, w tym sezonie radzą sobie dość przyzwoicie, bo mają bilans 4-2-3, w tym meczu liczę jednak na ich porażkę i przełamanie zespołu Żółkiewki, który w tym sezonie nie zanotował jeszcze zwycięstwa mając bilans 0-3-6, więc chłopakom na pewno zależy. W zespole Lutni zabraknie Roberta Kulickiego, który będzie pauzował za kartki, oraz występ paru zawodników stoi pod znakiem zapytania, trener Hetmana zaś nie będzie mógł skorzystać tylko z Bartka Nogasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
4 liga wlkp południe
Kobylin @ 2.40 STS 0:0 ⛔
Duże braki w ekipie z Kępna:
Trener Bogdan Kowalczyk ma nie lada orzech do zgryzienia bowiem w meczu z Piastem nie będzie mógł skorzystać z kilku ważnych graczy: do kontuzjowanych: Marcina Gruszki, Huberta Góreckiego, Łukasza Walczaka i Borysa Wawrzyniaka dołączył w ubiegłym tygodniu Patryk Słupianek, którego występ jest bardzo niepewny. Wiadomo także, że w meczu z Piastem nie zobaczymy kapitana Polonii Damiana Kurzawy, który pauzować będzie za czwarte napomnienie żółtą kartką w obecnych rozgrywkach
Piast Kobylin i bez tych braków byłby faworytem tego spotkania. Po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił najlepszy strzelec zespołu, Kowalski, który grając strzelał w każdym meczu, prócz meczu we Wrześni.
Kościan @ 2.58 STS 2:0 ✅✅
Obra po serii zwycięstw mierzyła się z trzema zespołami z czubu tabeli. Z liderem ówczesnej kolejki Górnikiem Konin prowadziła do 93 minuty 1:0 i dostała bramkę. Z Polonią Leszno zremisowała 2:2, gdzie Polonia gra najlepszą piłkę w lidze i pechowo przegrała z Wrześnią, gdzie przez cały mecz atakowała i nadziała się na dwie kontry ze strony Wrześni. W drużynie z Ostrzeszowa na pewno duży brak w ofensywie w postaci Skrobacza, który ujrzał w ostatnim meczu czerwoną kartkę. W ostatniej kolejce poprzedniego zespołu Obra pokonała Victorię na ich terenie 5:1. Składy w obu zespołach pozostały w większości takie same. Kolejne value z niższych lig moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom