>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
K 68

kovalainen

Użytkownik
Sparta KW - Garbarnia @1,80 ZWROT STS 8/10 (mecz odwołany/przełożony)

Grali ze sobą przed ligą i było 2:2 ale... Garbarnia grała zupełnie innym składem. Po perturbacjach w klubie drużyna w większości została jednak utrzymana. Drużyna silna już wiosną, teraz w PP pokonała solidne Tychy, poległa dopiero z Miedzią Legnica. Wydaje mi się że ekipa z Rydlówki będzie jednym z kandydatów do awansu.
Daleszyce - Sandomierz @2,00 STS 5/10 0:5
Beniaminek gra z drużyną która wygrała ligę zeszłego roku, niestety poległa w barażu z Radomiakiem i... się praktycznie rozleciała. Spartakus ma sponsora, nowych zawodników (pewnie zgranie tez jeszcze nie będzie na najwyższym poziomie), przeciwnik z Sandomierza ma obecnie 13tu zawodników do ligi... Niby 11 gra ale wydaje mi się że beniaminek powinien zgarnąć 3pkt
Z innych boisk luźne propozycje:
Oświęcim - Ostrowiec 1 ⛔
Nowy Targ - Hutnik 2 ⛔
Muszyna - Tarnów x2 ✅
Andrychów - Wola Rędzińska x ✅
Bodzentyn - Poronin x ⛔
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
3 liga kujawsko-pomorska-wielkopolska
Centra Ostrów - Pelikan Niechanowo
Rozpoczynamy zmagania w niższych ligach polskich. Wybrałem dwa mecze z 3 ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej. Pierwszy to właśnie spotkanie Centry Ostrów Wlkp z beniaminkiem rozgrywek Pelikanem Niechanowo. Centra w przerwie letniej się osłabiła, ma problemy kadrowe, nawet na jeden sparing trener miał do dyspozycji zaledwie 9 graczy (i &quot;wypożyczyli&quot; od rywali dwóch zawodników, aby poprostu sparing został rozegrany). Jeden z graczy Centry w wywiadzie mówił,ze mają wąską kadrę, 11 + na ławce 2 graczy, którzy mogą wejść i teoretycznie nie osłabić drużyn). Do KKS Kalisz odszedł najlepszy strzelec Centry Kucharski(młodzieżowiec) i doświadczony bramkarz Żółtek. Do Jaroty odszedł Piróg, podstawowy obrońca (jeśli nic się nie zmieniło, bo cały okres trenował z Jarotą). Włodarze Centry w pewnym momencie chcieli wycofać swój zespół z 3 ligi i przystąpić do rozgrywek w okręgówce, jednak szybko z tej decyzji zrezygnowali. Pelikan to dobrze budowany zespół, z wioski koło Gniezna. Bodajże zrobili dwa awansy pod rząd, z Okręgówki do 4 i z 4 do 3. Grają tam zawodnicy, którzy w przeszłości grali w wyższych ligach, trenerem jest dobrze znany w Wielkopolsce - Cyrak. Beniaminek się wzmocnił latem, dokonał kilku transferów, m.in przybył Marcin Trojanowski, mający 6 występów w barwach Korony Kielce.
Dla mnie Pelikan jest tutaj faworytem, na ich zwycięstwo kurs już leci w dół. Dla mniej odważnych polecam do dubla x2.
Centra - Pelikan 2 @2.15 ✅ (0-3)
Centra - Pelikan x2 @1.33 STS ✅
(0-3)
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Drugi mecz, który wybrałem to właśnie Sokół Kleczew z Wdą Świecie. Kleczew w każdym sezonie gra o jak najwyższe miejsce, w poprzednim sezonie uplasował się na 2 pozycji. Kleczew w sparingach 5/5, fakt, że nie mieli może wymagających rywali, trenerem latem został Adam Topolski. Też się wzmocnili, przyszedł m.i Szczepankiewicz (bramkarz, wcześniej Miedź Legnica, Wisła Płock, ostatnio Siarka Tarnobrzeg), Thiakane (Pogoń Mogilno) i młodzieżowcy. Co do Wdy to ona już sezon rozpoczęła, wygrała niespodziewanie 1-0 w PP z Legionovią, jednak latem bardzo się osłabili. Odszedł trener, a także kilku kluczowych zawodników, których zastąpili w większości młodzi zawodnicy. Dla mnie Sokół spokojnie tutaj powinien wygrać.
Sokół - Wda Świecie 1 @1.42 STS ✅ (2-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Świetny typ @skols13 na Pelikana.

Pelikan @2.45 Fortuna @2.15 STS Totomix @2.40 ✅

W Pelikanie po przyjściu Cyraka, Niechanowo jeszcze bardziej się wzmocniło. Większość zawodników będzie grała na &quot;profesjonalych&quot; kontraktach, bardzo silna kadra, utrzymana z rundy wiosennej, uzupełniona bardzo dobrymi transferami do pierwszego składu. Tak jak już kolega wyżej napisał, Centra ogromne problemy. Podstawowi zawodnicy poodchodzi do Kalisza, czy też Jarocina. Zespół z Ostrowa pogodzony ze spadkiem, dlatego dograją ten sezon do końca z pełną świadomością powrotu do 4 ligi. Na sparingu z Pogonią Nowe Skalmierzyce 9 zawodników i zespół ze Skalmierzyc &quot;pożyczył&quot; grajków, bardzo słabe wyniki w sparingach.

KKS Kalisz @1.70 STS, Fortuna i Totomix ⛔

Bardzo przyjemny kurs na beniaminka. Bardzo duży budżet jak na 3 ligę, kibicowsko klub bardzo silny i będzie parcie na 2 ligę, ale pewnie jeszcze nie uda się w tym sezonie. Kontrakty zawodników już są na poziomie 2 ligi. Ostatnio do KKSu dołączył nawet Gabor, który będzie dyrektorem sportowym, a był już w ekstraklasowych klubach właśnie jako dyrektor, drugi trener, czy też scout. W 4 lidze roznosili po kolei kolejnego rywala na wiosnę, w Pucharze Polski też dotarli na szczebel centralny, po drodze pokonując kilku obecnych rywali z 3 ligi na luzie. W Jarocie problemy finansowe, skład nie wygląda najgorzej, ale na silny KKS będzie to za mało. Jeszcze w tym tygodniu kilku zawodników chciało odejść do zespołu z 4 ligi, o czym to najlepiej nie świadczy. Bardzo przyjemny kurs na zespół z Kalisza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
3 liga lubelsko-podkarpacka​

Motor Lublin - Chełmianka Chełm​

Mecz zgodowy, lecz tylko na trybunach będzie zabawa. Jak zapowiedział trener Nowak, każdy punkt będzie istotny i od początku sezonu Motor będzie chciał zacząć od zwycięstwa. (Ciekawostka Motor ostatni raz wygrał mecz na inauguracje sezonu w 2006 roku)
W poprzednim sezonie Chełmianka po prostu &quot;nie leżała&quot; drużynie z Lublina, wygrała 2-0 u siebie a w rewanżu zremisowała bezbramkowo na Arenie Lublin. Dodatkowym meczem był finał PP na szczeblu LZPN gdzie Chełm wygrał 1-0.
Ruchy transferowe:
LETNIE TRANSFERY MOTORU LUBLIN
Odeszli: Grzegorz Szymanek, Maciej Muszyński, Paweł Lipiec, Kacper Skrzypek, Robert Kazubski, Dawid Ptaszyński, Mateusz Kłyk, Walerij Sokolenko (wszyscy szukają klubów), Mateusz Majewski (Lublinianka).
Przyszli: Tomasz Tymosiak (Górnik Łęczna), Krzysztof Żukowski (Karpaty Krosno), Artur Gieraga (GKS Tychy), Maciej Prusinowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Maciej Wojczuk (Legia II Warszawa), Remigiusz Szywacz (Wisła II Kraków), Filip Drozd (Stal Kraśnik), Michał Maliszewski, Norbert Pioś, Piotr Piotrowski (wszyscy zespół juniorów).
Letnie transfery Chełmianki
Odeszli: Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Rafał Kycko (JKS Jarosław), Łukasz Młynarski (wyjazd do Danii), Marcin Fiedeń (zrezygnował z gry), Tomasz Borys (wyjazd do Warszawy), Michał Walaszek (koniec wypożyczenia), Anatolij Grynczenko (rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron), Wadim Semczuk (Lewart Lubartów – wypożyczenie), Dawid Stepaniuk (zrezygnowano z jego usług)
Przyszli: Aleksiej Pritulak (Ukraina), Piotr Mazurek (Tatran Kraśniczyn), Piotr Bednarek (Avia Świdnik), Patryk Mazurek (Widok Lublin), Piotr Wójcik (Avia Świdnik), Damian Koprucha (Avia Świdnik – wypożyczenie), Hubert Tomalski (Pogoń Siedlce)
Najważniejszą wiadomością jest to że w Motorku ostał się cały trzon pierwszej drużyny z poprzedniego sezonu. Praktycznie wszyscy kluczowi zawodnicy przedłużyli kontrakty. A dodatkowo wzmocnili się dobrymi zawodnikami: Żukowski (wyróżniający się bramkarz w lidze); Drozd (19 bramek w poprzednim sezonie z Kraśnikiem); Tymosiak (bardzo dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, notował dużo przechwytów w środku pola na sparingach).
Minusem jest przymusowa obecność dwóch juniorów na boisku (w tym przypadku dwóch napastników Wolski/Paluch). Nie widziałem jak grał na sparingach kolejny junior Wojczuk zawodnik sprowadzony z drugiej drużyny Legii, mam nadzieje że dobrze &quot;wklei się&quot; w zespół i wygryzie Wolskiego którego miejsce jest na ławce.
Co tu jeszcze dodać, wierzę w tzw. &quot;nową miotłę&quot; i słowa trenera Nowaka w walce o awans. Grają o 19:00, druga część spotkania zapewne przy sztucznym oświetleniu.
Motor Lublin - Chełmianka Chełm @ 1.4 / Fortuna ✅
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Świetny typ @skols13 na Pelikana.

Pelikan @2.45 Fortuna @2.15 STS Totomix @2.40

W Pelikanie po przyjściu Cyraka, Niechanowo jeszcze bardziej się wzmocniło. Większość zawodników będzie grała na &quot;profesjonalych&quot; kontraktach, bardzo silna kadra, utrzymana z rundy wiosennej, uzupełniona bardzo dobrymi transferami do pierwszego składu. Tak jak już kolega wyżej napisał, Centra ogromne problemy. Podstawowi zawodnicy poodchodzi do Kalisza, czy też Jarocina. Zespół z Ostrowa pogodzony ze spadkiem, dlatego dograją ten sezon do końca z pełną świadomością powrotu do 4 ligi. Na sparingu z Pogonią Nowe Skalmierzyce 9 zawodników i zespół ze Skalmierzyc &quot;pożyczył&quot; grajków, bardzo słabe wyniki w sparingach.

KKS Kalisz @1.70 STS, Fortuna i Totomix

Bardzo przyjemny kurs na beniaminka. Bardzo duży budżet jak na 3 ligę, kibicowsko klub bardzo silny i będzie parcie na 2 ligę, ale pewnie jeszcze nie uda się w tym sezonie. Kontrakty zawodników już są na poziomie 2 ligi. Ostatnio do KKSu dołączył nawet Gabor, który będzie dyrektorem sportowym, a był już w ekstraklasowych klubach właśnie jako dyrektor, drugi trener, czy też scout. W 4 lidze roznosili po kolei kolejnego rywala na wiosnę, w Pucharze Polski też dotarli na szczebel centralny, po drodze pokonując kilku obecnych rywali z 3 ligi na luzie. W Jarocie problemy finansowe, skład nie wygląda najgorzej, ale na silny KKS będzie to za mało. Jeszcze w tym tygodniu kilku zawodników chciało odejść do zespołu z 4 ligi, o czym to najlepiej nie świadczy. Bardzo przyjemny kurs na zespół z Kalisza.

Typ na Pelikana jak najbardziej słuszny. Jedyne co mnie martwi to to, że ta ekipa to drużyna tracąca sporo na wyjazdach. W zeszłym sezonie w IV lidze bilans away 9-3-3 ale lwia część tych wygranych z zespołami z dołu tabeli.

Nie przeceniałbym natomiast KKS-u Kalisz. Otoczka wokół tego klubu jest robiona niesamowita. Do mnie docierają jednak nie tylko te pełne zachwytu opinie. W klubie rządzić ma zamiar kilka różnych osób które nie konieczne chcą ciągnąć wózek w tę samą stronę. Wczoraj gruchnęła wiadomość, że ktoś się zdrzemnął i nie zgłosił (sic!) nowych piłkarzy do gry! Do późnych godzin wieczornych nie było to załatwione. Zapewne uda się to i dziś Kalisz w roli faworyta wybiegnie na trzecioligową inaugurację. Ale nerwów to na pewno wszystkich sporo kosztowało. Także jak dla mnie Kalisz to na pewno jedna z silniejszych ekip tej ligi, ale kurs 1,7 na inaugurację i problemy organizacyjne nie są kuszącą ofertą do grania.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
3 liga lubelsko-podkarpacka
JKS Jarosław - Lewart Lubartów
W najbliższą sobotę na stadionie Jarosławskiego Klubu Sportowego dojdzie do premierowego starcia, gdzie po raz pierwszy między sobą zagrają właśnie JKS i Lewart. Goście z Lubartowa to beniaminek tegorocznych rozgrywek, a początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Dwa mecze i dwie porażki (1-2 w Tomaszowie Lubelskim i 0-2 u siebie przeciwko Izolatorowi Boguchwała).
W Jarosławiu natomiast zaliczyli bardzo aktywny, transferowy lipiec sprowadzając kilka znanych nazwisk:
Mariusz Kukiełka - 20-krotny reprezentant Polski, jako piłkarz Amici Wronki zdobył Puchar Polski. Później reprezentował także barwy między innymi: PAOK Saloniki, z którym wywalczył Puchar Grecji, FC Nürnberg (awans do 1. Bundesligi), Wisły Kraków (mistrz Polski 2004 i 2005), Dynama Drezno oraz Energie Cottbus (ponad 90 meczów w niemieckiej ekstraklasie).
Wałerij Sokołenko - były zawodnik występujących w Ekstraklasie Górnika Łęczna i Polonii Bytom, a także razem z Mariuszem Kukiełką bronił barw
Energie Cottbus.
JKS wzmocnili także: były trener drugoligowej Siarki Tarnobrzeg oraz niezwykle bramkostrzelny napastnik, grający wcześniej w Resovii Rzeszów. Strzela praktycznie w każdym meczu.
Gospodarze po dwóch kolejkach powinni mieć komplet punktów, jednak w meczu przeciwko Orlętom Radzyń Podlaski sędzia z Lublina (dziwne...) nie uznał prawidłowo zdobytej bramki w 90 minucie i musieli zadowolić się remisem. Zdenerwowanie wyszło na dobre, bo w derbowym meczu drugiej kolejki gładko pokonali przemyską Polonię aż 3-0.
Liczę na gładkie zwycięstwo JKS&#39;u i mam nadzieję, że jakiś bukmacher doda ofertę handicapu. Chętnie skorzystam.
JKS Jarosław @1.45 Fortuna ⛔
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kleczew @1.55 STS kuj-wlkp 7:0 ✅

Kleczew bardzo silny skład, rok temu drugie miejsce w 3 lidze. O Centrze pisałem tydzień temu i warto przypomnieć.
Tak jak już kolega wyżej napisał, Centra ogromne problemy. Podstawowi zawodnicy poodchodzi do Kalisza, czy też Jarocina. Zespół z Ostrowa pogodzony ze spadkiem, dlatego dograją ten sezon do końca z pełną świadomością powrotu do 4 ligi. Na sparingu z Pogonią Nowe Skalmierzyce 9 zawodników i zespół ze Skalmierzyc &quot;pożyczył&quot; grajków, bardzo słabe wyniki w sparingach.
W pierwszej kolejce Kleczew pokonał Wdę Świecie 2:0, a Centra tak jak się tego spodziewałem uległa u siebie z Pelkinanem Niechanowo aż 3:0. Jak dla mnie zwycięstwo Sokoła jest nieuniknione. Dobry typ do jakiegoś AKO.
Kalisz @2.60 STS kuj-wlkp 1:3 ⛔
Duży falstart KKS-u w pierwszej kolejce i porażka z Jarotą. W tym meczu nic nie wychodziło ekipie Pawlaka i zasłużenie nie zdobyli punktów na inaugurację. Cel Kalisza jest jeden, od razu walczyć o awans, dlatego też nie mogą gubić już kolejnych punktów. Na pewno bramka w pierwszej minucie meczu podcięła skrzydła KKS-owi, druga padła z karnego. Nielba przegrała w pierwszym meczu w przeciętnym Swarzędzu 2:1, strzelając dopiero bramkę w 89 minucie. Uważam, że skład Kalisza jest zdecydowanie lepszy i powinni po nieudanym meczu z Jarocinem wygrać ten mecz. Niedawno obie ekipy mierzyły się w finale wojewódzkim Pucharu Polski i zdecydowanie wygrał Kalisz 2:0. Bardzo przyjemny kurs i ja go pobieram.
@prezezo Powiedz mi, jakie mają mieć cele, jak wszystkich 3 ligowców przed sezonem puknęli? Przecież w takim mieście i z takim budżetem nie powiedzą, że grają o utrzymanie, przestań. Po co podziękowaliby Kuświkowi? Po co ściągaliby wielką nadzieję Kucharskiego? Mieli ekipę w wojewódzkiej i mogli stawiać na tych chłopaków. Poczytaj, co mówił Pawlak i prezes i nie syp tak tymi &quot;bzdurami&quot;, bo oboje wiemy, że nie mają szans na awans i oboje wiemy, że tak wypowiadał się Pawlak z prezesami ;) Pozdro, bez spiny.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Kalisz @2.60 STS kuj-wlkp

Duży falstart KKS-u w pierwszej kolejce i porażka z Jarotą. W tym meczu nic nie wychodziło ekipie Pawlaka i zasłużenie nie zdobyli punktów na inaugurację. Cel Kalisza jest jeden, od razu walczyć o awans, dlatego też nie mogą gubić już kolejnych punktów. Na pewno bramka w pierwszej minucie meczu podcięła skrzydła KKS-owi, druga padła z karnego. Nielba przegrała w pierwszym meczu w przeciętnym Swarzędzu 2:1, strzelając dopiero bramkę w 89 minucie. Uważam, że skład Kalisza jest zdecydowanie lepszy i powinni po nieudanym meczu z Jarocinem wygrać ten mecz. Niedawno obie ekipy mierzyły się w finale wojewódzkim Pucharu Polski i zdecydowanie wygrał Kalisz 3:0. Bardzo przyjemny kurs i ja go pobieram.
Dawno nie czytałem większych bzdur. W twojej adnotacji jedyne co jest prawdą to to, że Kalisz przegrał pierwszy mecz z Jarotą 1:2 i że stracił gola w pierwszej minucie meczu.

Ponadto:
a) celem Kaliszan jest tylko i wyłącznie walka o pozostanie w lidze, z której jak wiemy większość ekip spada. Nikt nigdy prze nigdzie nie powiedział, że ten zespół ma walczyć o awans! Kalisz mocny skład to miał na czwartą ligę, praktycznie bez wzmocnień (doszedł jedynie młody Kucharski, który gra ponieważ jest młodzieżowcem i w pierwszym meczu koncertowo spartolił dwie setki). Reszta ekipy to ci sami piłkarze co w zeszłym sezonie. Dodatkowo jest tam problem z młodzieżowcami. Ci z zeszłego roku (Gajewski DMC, Grzesiek LO, Jasiński DMC) przestali spełniać tę rolę, a ponieważ na boisku przebywać musi ich dwóch to gra na boku obrony Sówka (rocznik 97) który wg mnie nie zasługuje na grę na tym poziomie.

b) na początku lata Kalisz ograł Nielbę w pucharze ale 2:0 w meczu rozegranym w Środzie Wlkp. Warto jednak obejrzeć chociażby skrót z tego meczu by zobaczyć, jak &quot;kapitalnie&quot; bramkarz Nielby wszedł z piłką do własnej bramki przy golu na 1:0, który ustawił całe spotkanie.

Generalnie, kurs na Kalisz jest bardzo ładny i myślę, że warty gry, ale pisanie takich głupot o aspiracjach Kalisza jest co najmniej niestosowne.
 
agron 97

agron

Użytkownik
3 liga opolsko - śląska
Skra Częstochowa - Piast Gliwice II

W pierwszej kolejce Skra ograła na wyjeździe beniaminka LZS Piotrówka 2 – 0. W wyjściowym składzie częstochowian wybiegło aż 7 nowych zawodników i właśnie dwóch z nich wpisało się na listę strzelców: Kamil Witkowski i Łukasz Kowalczyk. Skład Skry w tamtym meczu wyglądał tak: K. Kosut – A. Olejnik, M. Woldan, D. Witkowski, E. Krupa – D. Niedbała (83&#39; D. Marek), A. Musiał (67&#39; S. Ogłaza), Ł. Kowalczyk, P. Nocoń (87&#39; M. Obodecki), A. Kierat (63&#39; Sz. Kowalczyk) – P. Makowski. Po meczu trener szczególnie zadowolony był z gry obronnej swojego zespołu, która w kolejnych meczach powinna wyglądać jeszcze lepiej, gdy zawodnicy bardziej się zgrają.
Piast w pierwszym meczu w małych derbach zremisował z Górnikiem Zabrze II 1:1 grając w składzie: Leszczyński – Piewko, Paskuda, Długołęcki, Kwaśniewski – Demianiuk, Kuzdra, Tomanek, Angielski, Dytko (81. Czekański) – Musiolik (73. Budzik). Natomiast w środę 8 z tych zawodników zagrało w PP w pierwszej drużynie:
Krystian Długołęcki (obrońca, 22 lata) – 120 minut
Jakub Kuzdra (pomocnik, 17 lat) – 120 minut
Sebastian Musiolik (napastnik, 19 lat) – 120 minut
Patrick Dytko (pomocnik/skrzydłowy, 21 lat) – 84 minuty
Karol Angielski (skrzydłowy/napastnik, 19 lat) – 63 minuty
Piotr Kwaśniewski (pomocnik, 18 lat) – 57 minut
Cezary Demaniuk (napastnik, 22 lata) – 36 minut
Dominik Budzik (pomocnik, 18 lat) – 30 minut
Wątpię by zdążyli w pełni się zregenerować zwłaszcza, że niektórzy grali aż 120 minut.
Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że Skra w czterech poprzednich latach w pierwszych „domowych” meczach sezonu nie straciła ani jednego gola! – trzykrotnie wygrywając i raz bezbramkowo remisując. Oby dziś było podobnie.
Skra Częstochowa -0,5 @1.8 bet365
ft 0:0 ⛔
ps. powinienem jeszcze wspomnieć, że całą analizę napisałem na podstawie newsów ze strony Skry, gdzie wszystko było pięknie opisane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 3

robbob

Użytkownik
Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp.
Warta @1.55 STS
Zieloni nie zwykli przegrywać przed własną publicznością, poza małym wyjątkiem, jakim były... zeszłoroczne baraże. U siebie podopieczni podopieczni Tomasza Bekasa nie zmienili za bardzo składu, lato przy Drodze Dębińskiej było wyjątkowo spokojne, stąd można spodziewać się dobrych zawodów w sobotę. Zremisowali w pierwszym meczu w Toruniu w dziwnych okolicznościach, dlatego w sobotę czas na sukces. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż sukces Zielonych.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
@ nr 69
No to skoro oboje wiemy że nie mają szans na awans to po co takie typy podajesz? Akurat trener Pawlak zapewne jest zobowiązany by mówić jednym tonem jak prezesostwo. A wynaturzeń prezesa Trzęsały to się słuchać według mnie nie da. Gadanie o tym jakie to Kalisz ma ambicje i jaki budżet a okres przygotowawczy i wzmocnienia wyglądały tak, że masę piłkarzy się zjawiało gotowych do gry, ale jak się dowiadywali o tym &#39;budżecie&#39; i ewentualnych stypendiach to wiali gdzie pieprz rośnie. Ostał się tylko Żółtek w bramce i wspomniany Kucharski. Tak jak już wyżej wspominałem pojawił się też problem młodzieżowców w zespole i jakoś nie widać wyjścia z tej sytuacji.
Wczoraj byłem na meczu w Wągrowcu. Do przerwy było 0:0, ale gdyby już wtedy Nielba prowadziła ze 2:0 to nikt by nie mógł mieć pretensji (słupek plus nieuznany dość kontrowersyjny gol). O dziwo w drugiej połowie to najpierw KKS miał dwie &#39;setki&#39; a potem z niczego Nielba zdobyła gola. Kucharski co prawda wyrównał po dwóch minutach (wcześniej zmarnował 3 setki w tym meczu, czyli trafił za SZÓSTYM razem), ale potem Żółtek dopomógł rywalom w kolejnych golach. Co do niego i Kuświka. Wiadomo jaki jest Kuświk, lubi dużo gadać i broń boże nie może być rezerwowym. I dlatego pewnie się z nim rozstali. Żółtek póki co miał pewnie z osiem strzałów i wpuścił pięć goli.
Podsumowując w życiu nie prowadziłem wobec Ciebie żadnej agresji, tylko dziwił mnie twój hurraoptymizm w typowaniu na Kalisz w pierwszych dwóch kolejkach skoro sam widzisz jak ten zespół wygląda. Jestem przekonany, że Pawlak ich ułoży i jeszcze odpalą w tej rundzie bo przecież nie zapomnieli jak się gra w piłkę, ale póki co nie grałbym na nich.
Także żeby nie było off-topu zupełnie to na następną kolejkę radzę omijać mecz KKS Kalisz - Wda Świecie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Czarni Połaniec v Spartakus Daleszyce 2 1.60 Totolotek ⛔
Niestety 0-0...

W Połańcu wielkie problemy, tydzień temu nie było zawodników żeby pojechać do Krakowa na mecz z Cracovią II i Czarni musieli oddać ten mecz walkowerem. Przed sezonem zawodnicy strajkowali, tydzień w treningu, tydzień bez (nie dostawali pieniędzy). Najlepsi zawodnicy przeszli do Wisły Sandomierz, która w ostatniej kolejce przegrała właśnie ze Spartakusem 0-5. W Połańcu również saga z trenerem, bo Kiciński przed sezonem odszedł, ale w końcu przekonali go do powrotu. Do zespołu z Połańca przyszli zawodnicy ze słabszych lig, nie ukrywają, że mają problemy, a braki będą uzupełniać wychowankami. Warto spróbować!
Mecz za godzinę!
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
3 liga Pom. - Zachodniopom.
Chwaszczyno-Skolwin⛔ 1-2. Ale żeby karnego nie trafić w 87 minucie....
Typ: 1 @2.25 STS

No to po pierwsze to wzmocnienia Chwaszczyna. Łukasz Beyl, przed wyjazdem do Niemiec lokalna gwiazda. Łukasz Kowalski, chyba nie trzeba przedstawiać. Na III lige najlepszy obrońca. Mateusz Łuczak, strzelec 17 bramek w poprzednim sezonie w barwach Kaszubii Kościerzyna ( W tym już też strzelił, jednak w statach zaliczony samobój bo piłka otarła się o rywala). Co prawda odeszło paru zawodników między innymi Mirosław Mitura czy Czerwionka którzy to podążyli do Cartusii Kartuzy za byłym trenerem Aleksandrem Cybulskim. Jednak w większości byli to rezerwowi. Wyniki w sparingach, przyzwoite. Oprócz ostatniego gdzie z Lechią dostali 0-7... 4 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki. Bramki: 10-15. Przyszedł nowy trener, który jak na razie radzi sobie dobrze. Nowym szkoleniowcem bramkarzy został Andrzej Bledzewski. W pierwszym meczu który był bardzo wyrównany Chwaszczyno wygrało 2-1. Jednak ja mam (chodź nie powinienem) usprawiedliwienie. Gdyż pobudka o 6 rano jazda 7h autokarem w upale, a potem meczyk, to trochę wpłynęło na pewno na drużynę. Teraz mecz z drugim beniaminkiem aż ze szczecina. Który to w pierwszym meczu zanotował remis i czerwoną kartkę. Obie drużyny chciały za wszelką cenę strzelić gola mecz był dynamiczny dużo sytuacji, dużo strzałów. Jednak Skolwin nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam. Na bramce Kaszubi bardzo dobry występ Mateusza Machola. Pod koniec jednak gospodarze opadli z sił i zaczęła się brudna gra. Powoli będę kończył, moim zdaniem jutro Chwaszczyno wygra ponieważ:
- Solidne wzmocnienia
- Doping kibiców
- Goście zalicza sporą wycieczkę autokarem. (Szczecin-Chwaszczyno 350 km.)
- Dobre wyniki w sparingach, i wygrana w Wolinie.
-Słaba skuteczność Skolwinu.
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
3liga Kuj-pom-wlkp
Polonia Środa-Sparta Brodnica 2 4,84 3-0 Kilka sytuacji Sparta miala ,pierwszy gol dla Poloni po kontrowersyjnym karnym ,wynik sam mowi za siebie .
Do Wielkopolski jedzie Sparta Brodnica ,ktora jak narazie rozegrala 1 mecz ,gdzie zremisowała na ciezkim terenie we Wronkach z Lechem II.Polonia w pierwszym meczu wygrala 1-0 gdzie czytalem ze to Ostrovia byla zespolem przewazajacym ,w drugim zas meczu ulegli 2-1 Warcie.Z tego co patrzylem do Środy nie przyszlo za wiele grajków ,a Sparta dokonala kilka na prawde solidnych transferów ,wzmocnila linie obronne jak i ofensywe .Trener z Brodnicy Grzybowski wypowiadał sie ze jadą po pełną pule ,bo z Lechem grali ostrożniej.Jak dla mnie mecz 50/50 a kurs o wiele za duzy dlatego skorzystam .Licze na króla strzelcow zeszlego sezonu Krzysztofa Kretkowskiego ktory powinien cos strzelic w tym meczu.
Warlubie-Ostrovia 1 1,8 2-1
Izbica-Warta 2 1,4 0-4
Tutaj dwa typu do podbicia ktore powinny wejsc spokojnie .Wszystko z Fortuny
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
3liga Kuj-pom-wlkp
Polonia Środa-Sparta Brodnica 2 4,84
Do Wielkopolski jedzie Sparta Brodnica ,ktora jak narazie rozegrala 1 mecz ,gdzie zremisowała na ciezkim terenie we Wronkach z Lechem II.Polonia w pierwszym meczu wygrala 1-0 gdzie czytalem ze to Ostrovia byla zespolem przewazajacym ,w drugim zas meczu ulegli 2-1 Warcie.Z tego co patrzylem do Środy nie przyszlo za wiele grajków ,a Sparta dokonala kilka na prawde solidnych transferów ,wzmocnila linie obronne jak i ofensywe .Trener z Brodnicy Grzybowski wypowiadał sie ze jadą po pełną pule ,bo z Lechem grali ostrożniej.Jak dla mnie mecz 50/50 a kurs o wiele za duzy dlatego skorzystam .Licze na króla strzelcow zeszlego sezonu Krzysztofa Kretkowskiego ktory powinien cos strzelic w tym meczu.
Typu samego nie neguję. Ale jeśli miałbym już ruszać tutaj coś, to lepiej bezpieczniej x2. Nie wiem dokładnie o transferach w Środzie, odszedł na pewno Solarek do Warty (jeden ze skuteczniejszych zawodników), ale z tego co widzę trzon został zachowany. Środa to bardzo solidny, trudny do ogrania zespół na własnym boisku (dlatego taki kurs). W poprzednim sezonie bilans spotkań na własnym boisku: 11-3-3. Sparta fajnie się rozwija, fajne wzmocnienia, ale na pewno Środa postawi trudne warunki ????
jeśli miałbym coś grać jeszcze z 3 ligi, to KKS Kalisz, myślę, że dzisiaj u siebie zdobędą pierwsze punkty i raczej będą to 3 oczka.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
3 liga Pom. - Zachodniopom.
Chwaszczyno-Skolwin⛔ 1-2. Ale żeby karnego nie trafić w 87 minucie....
Typ: 1 @2.25 STS
Niestety typ na minus, ale informacje jakie zebrałem to moje. Opłacało się wcześnie wstać i wyjechać. Po pierwsze wiem ze budżet Chwaszczyna to 300 tyś zł, gdzie lokalnego rywala GKS Przodkowo to aż pół miliona! Niestety, ale zawodnicy których tak chwaliłem zawiedli. Łukasz Kowalski w 2 minucie po różnym miał super sytuacje wystarczyło głową walnąć a ten 10 cm obok bramki... Poźniej naprawdę solidnie spisywał się na obronie i można było by mu wybaczyć ten błąd z 2 minuty, ale to co zrobił przy drugiej bramce dla gości wola o pomstę do nieba! Na tyle nieumiejętnie odprowadzał piłkę za linię końcową, że zawodnik gości wybił futbolówkę i Adam Ładziak z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Po drugie Mateusz Łuczak naprawdę rozgrywał fajny mecz miał udział w akcji bramkowej z 27 minuty, i 72 minucie strzelił prawie gola z rożnego! Pięknie podkręcił bramkarz ledwo ledwo wybił. No ale jak się podchodzi do karnego w 86 minucie gdzie przegrywamy 2-1, i się strzela prostego cepa z całej epy 3 metry nad bramką no to darujmy sobie... Wyzwisk nie było końca.:grin: Na plus Łukasz Beyl oddawał 100% siebie walczył o piłkę nie odpuszczał, jednym słowem rządził w środku pola i wrócił na swoje śmieci. Jednak i tak największym minusem meczu jest Radosław Robakowski, przy pierwszej bramce zawinił ewidentnie i to tylko jego wina bo jak można podać do rywala prostą piłkę? By później w 48 zrobić to samo?! Całe szczęście sam na sam wygrał bramkarz Chwaszczyna. Na sam koniec trochę ogólnie o obu drużynach. Po pierwsze Chwaszczyno robiło sobie w meczu masę akcji bramkowych tylko najzwyczajniej w świecie nie umieją tego skończyć nie umieją strzelić! Zmarnowali sam na sam, marnują ładne akcje skrzydłem ogólnie wykańczanie do poprawy. O gościach powiem tyle że od początku rzucili się do ataku dawali z siebie 100% by potem w okolicach 55 minuty przystopować wyglądało to tak jak by opadli z sił, ale po około 15 minutach znowu grali na full obrotach. Mieli widoczny zastój w meczu. Dwa grają bardzo agresywnie wiele wślizgów, przepychają się, ocierają o rywali i ręce często lądują na tyłkach rywali...(często przy rożnych). Co skutkuje kartkami. Nie stwarzają wiele sytuacji bramkowych, ale są za to zabójczo skuteczni w I połowie 1 sytuacja i gol! To by było na tyle, jak będzie mi się chciało to może wybiorę się na następny mecz. III ligi. Do zobaczenia!
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
3 liga lubelsko-podkarpacka

JKS Jarosław - Motor Lublin


Mecz szczególnie ważny dla gości. Dzięki dzisiejszym trzem punktom mogą samodzielnie objąć fotel lidera, gdyż spotkanie: Stal vs Resovia zostało przełożone na listopad. Dodatkowo jest to okazja na pierwsze punkty przywiezione z wyjazdu.
Drużyna z Jarosławia może nie jest chłopcami do bicia, jest tam parę dobrych nazwisk: Sokolenko, Kycko, Kukiełka. Na chwile obecną na swoim boisku zdobyli 2 punkty (1-1 z Orlętami oraz 0-0 z Lewartem), a więc z średnio wymagającymi drużynami na swoim terenie ugrywali zaledwie remisy.
Co do Motoru duet Król - Tymosiak w sobotnim meczu z Izolatorem spisał się na piątkę strzelili razem 3 gole, także brak Piekarskiego nie był aż tak bardzo widoczny trener zapewne jeszcze nie wstawi go w wyjściowym składzie mając przed sobą jedno z ważniejszych spotkań w sobotę (mecz ze Stalą Rzeszów). Poza absencją Karwana (czerwona kartka), reszta jest w 100% gotowa do gry.
MECZE Z UBIEGŁEGO SEZONU
8.11.2014 Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 3:2
30.05.2015 JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin 0:2
Jednym z minusów może być sędzia (Piotr Burak) który po prostu &quot;nie leży&quot; drużynie z Lublina.
Część informacji oraz wiele wiele więcej można znaleźć tutaj:
http://www.lubsport.pl/aktualnosci/latwo-nie-bedzie-motor-jedzie-po-wyjazdowe-przelamanie/
Mój typ:
JKS Jarosław - Motor Lublin @ 2.0 bet365 / 1.65 totolotek / 1.6 sts / 1.55 efortuna ✅
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Do powyższego postu:

Jarosławianie zrobili świetne transfery, na sparingach śmigali aż miło. Wygrali łatwo z Resovią 1-0, mieli mnóstwo okazji oprócz tego. Inne sparingi też super, jednak w lidze to zupełnie się nie przekłada. Utrzymują się przy piłce jednak ciężko im idzie stwarzanie sytuacji.
Teraz przykładowo przegrali z Resovią ligowy mecz 1-0, grając bardzo przeciętnie.
Ta maszynka kiedyś zaskoczy. Takie jest nie tylko moje zdanie, ale wielu osób, które tą ligę śledzi. Pytanie tylko kiedy? Dziś może być ciężko. Do tego w Jarosławiu dochodzi inny problem, o którym na forum nie wypada pisać. Motor oczywiście drużyna klasowa jak na III ligę, jednak czy dziś wygra? Śmiem w to wątpić. Kursy, które buki oferują są mega słabe i niegodne rozważenia (chodzi mi o te ~1.60).
Wiem - za chwilę ktoś może napisać, że spary a liga to dwie bajki - pełna zgoda ale obserwowałem to i nie wiem co jest grane.
Sokoleno powinien trochę wskazówek dać swoim nowym kolegom na temat piłkarzy Motoru.

Jeśli już coś miałbym grać w tej grupie III ligi (lubelsko-podkarpacka) to postawiłbym na zwycięstwo Wólki Pełkińskiej @1,60. (sts)
Ta drużyna ma bardzo fajną pakę. Transfery również bardzo dobre. Na razie gra za bardzo się nie klei, jednak dziś z Orlętami jest szansa na dobry występ, by nie było gorących głów w najbliższym czasie.
Oprócz tego Sokół Sieniawa @1,30 (sts) wydaje się dobrym betem na dołożenie. Ta ekipa zawsze tworzona do walki o solidne cele a wychodzi jak wiadomo. Teraz już zaczynają się szumy wokół stanowiska Kijaka i jeśli dziś nie będzie kompletu punktów może nastąpić zmiana na stanowisku szkoleniowca. Rywal do zgarnięcia kompletu punktów bardzo dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom