>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matchbook.com - brytyjska giełda zakładów

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Matchbook.com - brytyjska giełda zakładów, która na rynku istnieje od 2004 roku.

Jej zaletą to przede wszystkim niska prowizja oraz atrakcyjna oferta dla nowych graczy zarejestrowanych przez forum.bukmacherskie.com.
Tylko u nas gracze otrzymują 20 funtów Risk Free Bet (10 Back + 10 Lay)!

Jest to doskonała platforma zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób grających trading.
Model firmy jest skonstruowany tak, aby oferować najlepsze kursy, dobrą płynność giełdy i najniższe prowizje.

Niektóre zalety firmy:

- bardzo dobre kursy
- najmniejsze prowizje
- niska płynność
- wysokie limity
- 0% prowizji na niektóre rynki
- 20GBP Risk Free Bet

Oferta promocyjna dostępna jest pod promocyjnym linkiem ---&gt; kliknij tutaj, a otworzy się strona bukmachera
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Dla naszego forum miał być zrobiony wyjątek.
Proszę o cierpliwość, sprawa jest wyjaśniana.
Niebawem Freebet powinien być przyznany wszystkim userom zarejestrowanym poprzez nasze forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 44

mazitbg

Użytkownik
Korzystam z ich usług regularnie od około dwóch lat i są w wielu przypadkach dużo lepszym wyborem niż betfair (prowizja). Na popularnych rynkach płynność jak najbardziej ok, na zdarzeniach niszowych jest słabo lub w ogóle nie ma w ofercie kursów. Firma pod względem wypłacalności jest jak najbardziej ok, szybkie wypłaty, z weryfikacją też problemów nie miałem.
Co do bonusu to jak dowiadywałem się jakiś czas temu to nie był przeznaczony dla ludzi z PL, fajnie, że dla forum zrobili wyjątek ;)
Podsumowując Matchbook mogę jak najbardziej polecić, bo to bardzo dobra alternatywa lub wręcz musik w wielu przypadkach. Do tego widzę ich rozwój: dodawanie kolejnych rynków i sportów. Z minusów dodam jeszcze osobiście, że brakuje mi jak na bf wykresu z wolumenem przehandlowanej kasy, ale mam nadzieję, że w przyszłości i taka opcja się pojawi.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
ktoś tutaj gra ? na dniach zamierzam co nieco tam włożyć ;) proszę o odpowiedź tutaj ewentualnie priv ;)
Kursy na głównych rynkach zbliżone do Pinnacla, po uwzględnieniu prowizji z reguły trochę niższe. Do zwykłego grania zbędny, spokojnie można zostać przy Pinnaclu.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
mam na Pinku konto lecz chciałem coś ala Betfair ;) (na Smarkets już mam konto ;) )
dziwne bo nie moge sie zarejestrować... Wypisuje dane nic na czerwono nie mam daje na założenie konta i chwila się te kółka ładują i nic się nie dzieje, to samo po usunięciu historii i cookie :?
EDIT: Trochę prymitywna obsługa meczów live, zobaczę jak będzie LM albo Premier lecieć i porównam sobie z konkurencją ;)
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Da się pograć na te główne (topowe) wydarzenia, na poboczne brak płynności niemal całkowicie i cieżko coś ciekawego znaleźć. niestety, ale betfair dalej monopolista na rynku...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
w tym momencie chyba jedyna alternatywa dla bf/smarkets, ktore sie zawinely.
support mi odpisal :
We have no plans to stop allowing Polish players to use the site, however.
The legality of online gaming may vary from jurisdiction to jurisdiction and we are not able to provide you with legal advice in this matter.
You must satisfy yourself that what you are doing is legal in the jurisdiction where you are resident and from where you are playing.
Currently, we do not accept customers resident in the USA, France, Spain, Portugal, Italy and Canada.
Our Compliance department has determined that due to current legislation in those countries, we cannot offer our services in those countries at present.
We cannot discuss the reasons why our Compliance Department reached this decision for these countries and not for other countries.
As long as you are satisfied that this is legal in your jurisdiction and is not in the above list of blocked regions then you should be able to create an account.
 
Do góry Bottom