>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Pojawiła się już oferta na tegoroczne wybory parlamentarne. Kilka kursów z E-Fortuna jest naprawdę interesujących.
W załączniku obecna oferta kursowa e-fortuna.
Wybory mają się odbyć w październiku w niedzielę, dokładną datę poda prezydent Komorowskiego w ostatnich dniach swojej prezydentury.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wybory Parlamentarne:
Wynik procentowy SLD powyżej 5,5% kurs: 1,80 buk: STS
Wynik procentowy Nowoczesna.pl poniżej 5,5% kurs: 1,70 buk: STS WYSOKA STAWKA
Już teraz to zagrałem bez czekania na dalszy rozwój wypadków. SLD w koalicji z Palikotem i całą prawie resztą powinna bez trudu zmobilizować elektorat powyżej 5,5%. To jednak partia z dużym potencjałem, mająca spore struktury. Do tego sentyment z PRLu jeszcze wielu osób. Dodatkowo zakład obejmuje Zjednoczoną Lewicę bo obejmuje ich samodzielnie lub w koalicji. Palikot swoje 2% też dołoży. Myślę, że będzie kampania pod hasłem - zatrzymajmy prawicową falę i to może być bardzo skuteczna kampania. Do tego wiadomo, że aby w ogóle wejść do parlamentu muszą mieć ponad 8% więc i wyborcy nie będą już głosowali na Ogórek, która od początku nie miała szans, ale na &quot;być albo nie być&quot; SLD w parlamencie. Co do 2 zakładu - nowoczesna.pl to moim zdaniem ona nawet nie zdobędzie 3%. Kurs 1,70 to niezłe value zważywszy, że za to samo w Totolotku dają już tylko 1,38. Nowoczesna to partia &quot;banksterów&quot;. Wobec olbrzymiej niechęci ludzi do elit i banków do tego w obliczu mobilizacji PO i SLD nie widzę możliwości aby nowoczesna zdobyła powyżej 5,5%. Moim zdaniem zakłady warto zagrać. Pytanie tylko czy czekać do jesieni czy już teraz, ja średnimi stawkami pograłem już teraz. Może jesienią coś dołożę.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nie ma szans na wysoki wynik SLD a paliglup jeszcze bardziej ich dobije
Byle dzieciak moze skonrowac tego pajaca, przypomniec ze wszystko co najgorsze wygadywal o Millerze i SLD a teraz jak trwoga to do Millera. Zdziesiatkowanie ich to prosta sprawa.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/palikot-o-millerze-i-wiezieniach-cia-wie-ze-nic-nie-wie-sokrates-z-zyrardowa,392241.html
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/palikot-do-millera-za-30-milionow-uzylby-pan-auschwitz/z5k31
http://tomaszmachala.natemat.pl/7685,palikot-kontra-miller-to-juz-nie-pyskowka-to-podworkowa-bijatyka
http://natemat.pl/90445,ty-jestes-jak-macierewicz-a-ty-jestes-osiol-jak-palikot-i-miller-w-piaskownicy-wojuja-o-glosy-lewicy
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-Miller-to-czlowiek-ktory-jak-przegrywa-to-wywraca-stolik,wid,17062179,wiadomosc.html?ticaid=1155ef
https://www.youtube.com/watch?v=C5yFa1saJjE
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15088509,Pyskowka_w_Sejmie_przed_glosowaniem_ws__OFE__Palikot.html
http://www.fakt.pl/Palikot-wstydzi-sie-za-Millera-i-pozweie-go-do-sadu,artykuly,152785,1.html
Tak wiec naprawde takich jak ty Adamo80 jest coraz mniej i bedzie coraz mniej. Po prostu w odpowiednim momencie puscic te filmy i jest gora 1,5 %
Do tego leszek miller - SLD killer. Opozycje wycieli a ciagnie partie na dno
Do tego co jest wazne dla wyborcow lewicy ktorych byloby wiecej, gdyby skupili sie na prawach pracownikow a nie osmiorniczkach i tuczeniu brzuchow u Kalisza, pedalach, transwestytach itp
Kalisz taki obronca ludu a broni jak moze Bankowe Tytuly Egzekucyjne itp
Zapotrzebowanie na partie lewicowa jest ale taka co sie skupia na realnych prpoblemach umowy smieciowe bezrobocie itp a nie kawior, osmiorniczki, pedaly, transwestyci wiec sa bez szans
 
J 127

jester72

Użytkownik
Wybory Parlamentarne:
Wynik procentowy SLD powyżej 5,5% kurs: 1,80 buk: STS
Wynik procentowy Nowoczesna.pl poniżej 5,5% kurs: 1,70 buk: STS WYSOKA STAWKA
Już teraz to zagrałem bez czekania na dalszy rozwój wypadków. SLD w koalicji z Palikotem i całą prawie resztą powinna bez trudu zmobilizować elektorat powyżej 5,5%. To jednak partia z dużym potencjałem, mająca spore struktury. Do tego sentyment z PRLu jeszcze wielu osób. Dodatkowo zakład obejmuje Zjednoczoną Lewicę bo obejmuje ich samodzielnie lub w koalicji. Palikot swoje 2% też dołoży. Myślę, że będzie kampania pod hasłem - zatrzymajmy prawicową falę i to może być bardzo skuteczna kampania. Do tego wiadomo, że aby w ogóle wejść do parlamentu muszą mieć ponad 8% więc i wyborcy nie będą już głosowali na Ogórek, która od początku nie miała szans, ale na &quot;być albo nie być&quot; SLD w parlamencie. Co do 2 zakładu - nowoczesna.pl to moim zdaniem ona nawet nie zdobędzie 3%. Kurs 1,70 to niezłe value zważywszy, że za to samo w Totolotku dają już tylko 1,38. Nowoczesna to partia &quot;banksterów&quot;. Wobec olbrzymiej niechęci ludzi do elit i banków do tego w obliczu mobilizacji PO i SLD nie widzę możliwości aby nowoczesna zdobyła powyżej 5,5%. Moim zdaniem zakłady warto zagrać. Pytanie tylko czy czekać do jesieni czy już teraz, ja średnimi stawkami pograłem już teraz. Może jesienią coś dołożę.
Co do Nowoczesnej pełna zgoda - są bez szans na jakikolwiek wynik powyżej 2%. Szkoda się nimi w ogóle zajmować.
Co do SLD - za wcześnie, najpierw listy, potem obserwować czy nie rzucą się sobie do gardeł o miejsca. No i należy poczekać z czym pójdą do ludzi - zgadzam się z bykuwodzu (a to nie takie częste) że jak będą &quot;grzali&quot; tematy światopoglądowe zamiast socjalnych to przepadną z kretesem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do Nowoczesnej pełna zgoda - są bez szans na jakikolwiek wynik powyżej 2%. Szkoda się nimi w ogóle zajmować.
Co do SLD - za wcześnie, najpierw listy, potem obserwować czy nie rzucą się sobie do gardeł o miejsca. No i należy poczekać z czym pójdą do ludzi - zgadzam się z bykuwodzu (a to nie takie częste) że jak będą &quot;grzali&quot; tematy światopoglądowe zamiast socjalnych to przepadną z kretesem.
No i dlatego stawka na Nowoczesną jest kilka razy większa.... ???? , a na SLD znacznie mniejsza. Ale nawet co do SLD myślę, że zgarną cały elektorat ateistyczny, a ten może mieć spokojnie te 2 mln. ludzi. Do tego dojdą feministki, środowiska LGBT więc może być mobilizacja negatywna przeciw PiSowi. Co do tematów światopoglądowych to wbrew pozorom jest duża niechęć do biskupów, ale to nie tylko to bo to też wolność obyczajowa, legalizacja marihuany (Palikot). Sporo kwestii, ale głównie liczę na pokolenie dobrze wspominające PRL i pamiętające krzywdy jakie wyrządziło PiS Blidzie. Oni też pójdą. Wyniku Ogórek w ogóle nie brałbym pod uwagę. Wracając jeszcze do Nowoczesnej to myślę, że warto teraz ładować bo później będzie jeszcze gorzej z kursami. Obecnie w Totolotku jest na to 1,36 i pewnie za chwilę reszta też zmieni. Na Fortunie jest kurs 2,00 na poniżej 5%, ale nie mam tam konta.

Panowie tutaj tylko typujemy, a nie wypowiadamy się na tematy polityczne od czego jest inny wątek więc nie rozumiem o czym piszesz byku, że takich ludzi jak Adamo jest coraz mniej. Ja podałem tylko typy, a nie są to moje życzenia wyborcze czy też poglądy ????
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Na poniżej 19,5 % r. kukiza wystawili kurs 2,15 ?! ładne promo. już zabite na fortunie. Kukiz nie ma szans na osiągnięcie tak wysokiego wyniku. Był chwilowym głosem niezadowolenia. Oprócz antysytemowców głosował na niego też niezadowolony elektorat PO, który w drugiej turze grzecznie zaznaczył X przy Komorowskim. Teraz Kukiz w praktycznie każdych mediach jest ośmieszany. Brak programu. Brak porozumienia z antysytemowcami, jakieś niesnaski wewnątrz ugrupowania. Do tego pojawiają się wynalazki w stylu nowoczesna PL. Pis po sukcesie Dudy imo bierze te wybory. PSL zawsze z boku, nikt sie nimi nie interesuje, ale zawsze sobie wyrobią te 5%. Nowoczesna PL - dla mnie jednak zagadka. Już widać, ze na pewno będą promowani w mediach. Nie zdziwilbym się gdyby w przypadku spadków na PO tuż przed wyborami, wiele osób zagłosowało właśnie na nowoczesną. Co do zjednoczonej lewicy, ciężko wskazać jakąś alternatywę dla takiego elektoratu. Chyba najbliżej by im było do PO. Nowoczesna skupia się przede wszystkim na postulatach czysto gospodarczych, światopoglądowo ciężko coś o nich stwierdzić, na pewno określają się jako otwarci na Europę i zachód oraz respetkujący &quot;różnorodność obywateli&quot; - brak konkretnych deklaracji. Z drugiej strony sprzeciwiają się związkom i wszelkiej pomocy, a raczej przywilejom dla wybranych grup z pieniędzy podatników. Linia na Korwina 3%. Niby Korwin ma już od jakiegoś czasu stałą grupę wyborców na poziomie właśnie 2-3 % ale kolejny raz pojawia się nowoczesna promująca wolność gospodarczą i zwracająca się do ludzi młodych. Do tego Stonoga i Braun też coś kombinują, co zawsze może osłabić wynik. Na razie nie ma nic do grania. Jak już kampania ruszy pełną parą to mogą się porobić przetasowania. Trzeba wyczuć moment.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie zdziwilbym się gdyby w przypadku spadków na PO tuż przed wyborami, wiele osób zagłosowało właśnie na nowoczesną.
No ale te spadki musiałby być dla PO poniżej progu wyborczego... co raczej jest nie możliwe. W każdym innym przypadku jeśli ktoś miałby głosować na PO lub Nowoczesną, to właśnie głos na Nowoczesną będzie stracony, dlatego tak mocno wszedłem w ten zakład. Reasumując: nowych ludzi nie przyciągnie w obliczu objęcia całego państwa przez PiS bo peowcy będą ratowali PO, a pisowcy i kukizowcy/antysystemowcy walczą z &quot;elitami&quot; i &quot;banksterami&quot; więc nigdy na nich nie zagłosują.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Hmm nie przemawia to do końca do mnie. Taka mobilizacja jak w wyborach prezydenckich już nie nastąpi, bo PiS będzie miało już zbyt dużą przewagę nad PO. To oczywiście gdybanie, ale dużo wyborców PO przed samymi wyborami pogodzi się już z przegraną swojej partii. Jak dla mnie sporo osób nawet nie będzie specjalnie myślało o konkrentym wyniku procentowym i ilości przyznanych mandatów. Dla nich porażka z PiSem to po prostu wybory przegrane po całości.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Zalozymy sie ze Kukiz poprawi wynik z wyborow prezydenckich?

To ze zydomedia atakuja to tylko przysparza zaolennikow, obecnych utrzymuje. Do tego kleska politykow typu &#39;Szczesc Boze daj rozum&#39; jak Grzegrorz Braun, Marian Kowalski, KNP, Korwina, wszyscy antysystemowcy wybiora Kukiza

UWAG:

przed wyborami ja pisalem: co to ten Kukiz dostanie 3-5 % a tak o nim glosno. Bylo to najglupsze zdanie napisane przeze mnie w tym roku jak sie okazalo.

Teraz media pomijaja albo pisza same negatywne info a oni robia swoje, ja jestem spokojny o wynik kukizowcow, a ze jakis plankton odpada to gdzie pojda - w czarnej dupie sa a nazwisko Kukiza to wyrobiona marka, nic nie trzeba wiecej tylko powiedziec to nazwisko i jest jak zaklecie
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Kukiz ma poprawić wynik z wyborów prezydenckich? Jakim cudem skoro odeszli od niego
a) bezpartyjni samorządowcy,
b) zmieleni
c) Ruch na rzecz JOW
CAS podziękował za współpracę. Trwa zacięta walka o wpływy. Media zniszczą Kukiza
Nie przekroczy 10%. Zaraz zaczną się debaty na temat referendum i atak socjologów na temat JOW. Jego nazwisko już sie przejadło
Co do PIS i PO to jeszcze sporo namieszają taśmy. Stonoga jeszcze coś z &#39;&#39;Chińskich serwerów&#39;&#39; wyciągnie. Do tego zapowiadał że będzie niszczył PIS a jemu można na słowo wierzyć.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Kukiz ma poprawić wynik z wyborów prezydenckich? Jakim cudem skoro odeszli od niego

a) bezpartyjni samorządowcy,
b) zmieleni
c) Ruch na rzecz JOW

CAS podziękował za współpracę. Trwa zacięta walka o wpływy. Media zniszczą Kukiza

Nie przekroczy 10%. Zaraz zaczną się debaty na temat referendum i atak socjologów na temat JOW. Jego nazwisko już sie przejadło

Co do PIS i PO to jeszcze sporo namieszają taśmy. Stonoga jeszcze coś z &#39;&#39;Chińskich serwerów&#39;&#39; wyciągnie. Do tego zapowiadał że będzie niszczył PIS a jemu można na słowo wierzyć.
Ale to wszystko pionki i amatorzy, przylepia sie do jakiegos okregu albo i nie
Z tych co zostalo konkurencja i tk jest wystarczajaca.

A kogo obchodza media jak oni maja swoje metody, media przyjely juz kopa w dupe w maju i z nimi nikt sie nie liczy juz na powaznie, ludzie co najwyzej ogladaja media bo to kabaret z ktorego sie posmiac mozna a jak jest widac na ulicy.

Generalnie w maju nastapil koniec wladzy mediow w Polsce, teraz im zacieklej kogos beda atakowac tym wieksze bedzie mial poparcie, z Kukizem nie pojdzie tak latwo jak z Napoleonem to ciezszy zawodnik
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Kukiz będzie miał ok. 10 % albo mniej to pewne, dlaczego? Otóż ludzie w większości głosują na znane nazwiska, albo takie o których słyszeli, w Partii Kukiza znajdą się ci którzy dopiero zaczynają swoją karierę polityczną, ostatnio była taka rekrutacja trzeba odpowiedzieć na parę pytań itd. Potem rozmowa i miejsce na liście, myślę że to sprawi że ludzie wybiorą jak zawsze albo Po albo PiS, a ochłapy tj ok. 25 % dostanie reszta czyli 10 % Kukiz, ok. 5 % Komuszki, 5 % Ludowcy i pozostałe 5 % Nowoczesna Pl wraz z resztą prawicy jak Braun, Korwin itd...
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Następny premier: Beata Szydło @ 2.6
Tutaj fajny typ. PiS wygra te wybory, różnica w sondażach jest zbyt duża. Jasne, jasne, powiecie że dużo czasu do wyborów, racja. Ale różnica w sondażach jest ogromna ok. 40 do 25. PO straciło jedyną broń w walce z największym rywalem. Ludzie nie dają się straszyć PiS-em i było to widać w ostatnich wyborach. Przegrali wybory, które były dla nich wygrane. Więc co dopiero najbardziej wyrównane wybory parlamentarne. Druga sprawa jest taka, że PiS obrało znakomitą taktykę z punktu marketingu politycznego. Schowali pod dywan Kaczorka i Antka ;) Teraz wszyscy z PO i TVN-u rzucą się do gardła Dudzie, że nie spełnia obietnic. Pierwsze głosy o tych obietnicach były w ciągu pierwszego dnia po zaprzysiężeniu ???? A co do samego premiera. Szydło i Duda to symbol największego sukcesu politycznego PiS-u od ich ostatnich wyborów. Sprzedają się, młodzi, reprezentatywni z energią. A skoro taktyka ocieplania wizerunku PiS-u i nie pokazywania czarnych postaci nie zawodzi to po cą ją zmieniać? PiS wygra wybory, Kaczyński będzie wszystkim rządził z piwnicy, a oficjalnie na stanowisku premiera będzie Szydło, która nie podejmie ani jednej decyzji bez zgody pana prezesa. Takie są moje odczucia.
PO over 21,5% @ 1.6
Nie no aż tak bardzo nie runą. Teraz mają ok. 25%, a będą mieli jeszcze trochę więcej bo będzie ostra ofensywa. Choć nie ma komu tej ofensywy pociągnąć, to media pewnie zrobią swoje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak PiS stworzyło by koalicję z Kukizem lub Zjednoczoną Lewicę lub kimkolwiek to oczywiście typ na Szydło wchodzi. Mało realne aby sami mieli ponad 50% więc pytanie jest o ich zdolność koalicyjną i wynik. Wiadomo przy 40% będzie łatwiej, przy 35% znacznie trudniej. Możliwość jest też niestety taka co mówi w koło Dorn i podzielam jego obawy, że parlament będzie zblokowany co mieliśmy już w latach 90tych i PiS się z nikim nie dogada i ponowne wybory. I taki scenariusz jako prawdopodobny jest zagrożeniem typu na Szydło.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jeszcze jest kwestia czy nie bedzie prowokacji przed wyborami taka jak przed wyborami na prezydenta Warszawy w 2001 czy tam iles gdzie podstawili niby jakiegos &#39;silnego pedala&#39;
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/598923,ABW-ustalila-kim-jest-gejobomber
A to nawet dziecko ie ze byla to robota Kaczynskiego. Stopien przygotowania &#39;zamachu&#39; to jak w tym kawale &#39;halo moj syn nie moze przyjsc do szkoly. A kto mowi? Tu mowi moj ojciec&#39;
Takie akcje wplywaja na wzrost poparcia dla wladzy jesli ta ma juz z gory ustalony plan dzialania.
Akcje stosowane czesto w swiecie zachodnim, ale i ruscy nie pogardza wiec zawsze mowie znajomym zeby przed wyborami nie latac samolotami bo nuz pan Cameron czy Tusk cos przygotuja.
Poki co system trzyma sie dosc dobrze nie ma takiej potrzeby ale jak znajda sie w potrzasku to nie mam watpliwosci ze beda sie uciekac do takich akcji zeby przedluzyc swoja agonie.
Za wczesnie jest zeby typowac, ewentualnie pograc jakies szokujace kursy i czekac
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
PO over 21,5% @ 1.6
Nie no aż tak bardzo nie runą. Teraz mają ok. 25%, a będą mieli jeszcze trochę więcej bo będzie ostra ofensywa. Choć nie ma komu tej ofensywy pociągnąć, to media pewnie zrobią swoje.
Stonoga na środę szykuje bombe która ma zmieść PO. Teraz nie warto grać bo jeszcze dużo się pozmienia
 
Do góry Bottom