>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

szslon 182

szslon

Użytkownik
Kampanie ruszyły także leci parę przemyślanych typów ode mnie. W nawiasie kurs po odliczeniu podatku.

Kto lepszy? PSL - ZL 2 1.55 (1.36) @sts

Może zacznę od wyborów w 2011 roku i różnicy pomiędzy tymi partiami. PSL zdobył 8,36%, SLD zgarnęło 8,24%. Na tę chwilę obie partie mają zdecydowanie tendencje spadkowe. PSL praktycznie zniknął w mediach, poza Piechocińskim i Sawickim nie ma nikogo w mainstreamie. Twarzą PSLu w ówczesnych wyborach był Pawlak, wówczas dość popularny w PL polityk. Prawda jest taka że PSL to przydupasy PO, wylęgarnia pslowców jest w moim kochanym woj. świętokrzyskim, gdzie z dobrze mi znanych źródeł poparcie mocno spada, ludzie zwyczajnie mają dość ich kolesiostwa i nieudalnych działań. Lewica mimo wszystko trzyma się dość nieźle, jeśli wejdą do Sejmu to bd ich ostatni atak na koryto, ja gdzieś nie wierzę w te ich 8% bo praktycznie nie ma tam zbyt wielu rozpoznawalnych twarzy, na jedynkach poza Millerem jest masa palikotowców, którzy jak dobrze wiemy zawdzięczają wysokie miejsce w ubiegłych wyborach dzięki utopijnemu zalegalizowaniu ganji.

PO under 28% - 1.75 (1.54) @sts

W ten bet akurat wchodze dość grubo, no jakoś nie chce mi sie wierzyć że ludzie jeszcze raz w tak dużym stopniu im zaufają. Akcja z imigrantami i już widoczne jak na tacy lizanie **** niemcom raczej nie pomoże im w kolejnym oszukiwaniu ludzi. Dalsza analiza jest wg mnie ZBĘDNA.

Kukiz &#39;15 over 6% - 1.85 (1.62) @sts / over 7.5% - 2.30 (2.02) @totolotek

Mimo wszystko wierze w to że tzw. elektorat środka nie spadł z 20 poniżej tych 6%. Prawda jest taka że tacy ludzie jak ja, czyli dopiero w jakiś tam sposób układający swoje polityczne poglądy nie mają na kogo głosować i w grze zostały dwie poważniejsze partie: Lista Kukiza oraz KORWiN. Bet na o. 6% moim zdaniem to LOKATA. W moim odczuciu Paweł zbierze conajmniej połowe głosów które zgarnął podczas wyborów - czyli 10%, dlatego w drugi bet wchodzę nie tak mocno, ale również agresywnie ;).

KORWiN over 3.5% - 1.70 (1.49) @sts / over 3% - 1.60 (1.40) @fortuna

Tak jak wspomniałem wcześniej, Janusz ma jeszcze sporo czasu żeby zabrać trochę elektoratu Kukizowi. Korwinowcy stają przed ogromną szansą wejścia do sejmu. Bardzo dobrze rozpoczęli kampanię tematem z imigrantami, który w tej chwili jest dość &quot;gorącym&quot;, co w moim odczuciu przyciągnie sporą część ludzi niezdecydowanych. W oba bety wchodzę dość grubo.

Nowoczesna under 5% - 1.60 (1.40) @fortuna

No i tutaj zdecydowanie największa perełka, czyli partia mr Petru, agenta PO. Mimo tego że jest dość regularnie pokazywany w tv, to jednak jest to anonimowy dla większości człowiek i lemingi nie zagłosują na niego. Ja w ten bet planuje wejść w przyszłym miesiącu, gdyż jeszcze sporo może się zmienić, ale to raczej pewniaczek.

I od razu prośba do ludzi, którzy znajdą kursy na wybory w bukach internetowych - walić do mnie na prv ;) Referendum dało zarobić, te wybory również dadzą. Pozdrawiam!
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Fortuna daje zaklad czy A. Macierewicz bedzie do konca roku MON.
Na tak daja @1.3 na nie @3.0
Jak dla mnie zaklad na nie to ladne value , nie wierze w to , ze Macierwicz zostanie Ministrem obrony Narodowej, a jakies teksty w ,,wSIeci&#39;&#39; nie sa miarodajne.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
blady9mks na jakiej podstawie uważasz, że to value? w 2006 Macierewicz był wiceszefem MON.. teraz jak PiS wygra i będzie mogło samodzielnie rządzić to co to za problem żeby został tym ministrem? gdzie wg Ciebie on wyląduje po wyborach?
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Nie chodzi mi , gdzie wyladuje, ale to ze na jakiej podstawie zostal wystawiony taki kurs ?
Po 1. Nie daloby sie to pogodzic z przekazem, nowa Polska , nowi ludzie, tak jak to PiS probuje zrobic. Po 2. jak cos to bardziej moglby wrocic na ministra spraw wewnetrznych.
Ale jak dla mnie najbardziej prawdopodobna wersja, ze nie zostanie , zadnym ministrem i tylko w tle bedzie dalej robic to co ma robic, albo zostanie marszalkiem.
Po prostu dla mnie kurs to value, bo szanse sa 50 na 50% zreszta dalej waza sie losy samodzielnych rzadow i do tego bedzie moze koalicja i koalicjant nie bedzie go chcial ?
Trudno powiedziec, dla mnie to jest value, bo nie ma zadnych przeslan do tego , ze otrzyma teczke.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Nie chodzi mi , gdzie wyladuje, ale to ze na jakiej podstawie zostal wystawiony taki kurs ?
Po 1. Nie daloby sie to pogodzic z przekazem, nowa Polska , nowi ludzie, tak jak to PiS probuje zrobic.
Jak najbardziej da się pogodzić, bo przekaz obowiązuje tylko do wyborów. I żeby nie było - dotyczy to każdej partii i każdej kampanii. A po wyborach jest &quot;wicie rozumiecie&quot; sytuacja nas zmusiła (patrz słynna obietnica Kaczyńskiego Jarosława że nie zostanie premierem jeśli jego brat zostanie prezydentem)
A co do betu - to za drobne można pograć. Prezes bardzo nie lubi gdy ktoś mu coś z góry ustawia i narzuca ;)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak najbardziej da się pogodzić, bo przekaz obowiązuje tylko do wyborów. I żeby nie było - dotyczy to każdej partii i każdej kampanii. A po wyborach jest &quot;wicie rozumiecie&quot; sytuacja nas zmusiła (patrz słynna obietnica Kaczyńskiego Jarosława że nie zostanie premierem jeśli jego brat zostanie prezydentem)
A co do betu - to za drobne można pograć. Prezes bardzo nie lubi gdy ktoś mu coś z góry ustawia i narzuca ;)
Wszystko sie da, ale czy to bedzie decyzja ,ktora da jakies zyski ? no nie wiem. Zreszta czas pokaze , dla mnie na te chwile kurs 3.00 to przesada, bo nie ma zadnych przeciekow, by Macierewicz stal sie ministrem.
 
J 127

jester72

Użytkownik
No to już poważnie - jeśli Jarosław Kaczyński naprawdę da Beacie Szydło wolną rękę w tworzeniu rządu, to raczej nie będzie go chciała w rządzie Macierewicza. Antoni Macierewicz to zdecydowanie indywidualista, który ew. mógłby się podporządkować tylko silnemu przywódcy. A takim Beata Szydło z pewnością nie jest.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Fortuna daje zaklad czy A. Macierewicz bedzie do konca roku MON.
Na tak daja @1.3 na nie @3.0

Jak dla mnie zaklad na nie to ladne value , nie wierze w to , ze Macierwicz zostanie Ministrem obrony Narodowej, a jakies teksty w ,,wSIeci&#39;&#39; nie sa miarodajne.
No i bardzo pieknie , po dzisiejszym programie w TVP, gdzie Macierewicz zaoral Kraske. Kursy wyrownaly sie po 1.8 ;)

Kto zagral po 3,00 moze jeszcze chwile poczekac i jeszcze bedzie surebet ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie znalazłem jeszcze takiego betu, ale jak by było coś ala Maciarewicz, ale na Kaczyńskiego, że nie będzie premierem, uważam, że to bardzo warto grać. Wszelkie sugestie jakoby to Prezes miał zostać premierem to tylko kampania wyborcza. Zostanie Szydło i nie ma tu dyskusji. Dlaczego ? Po pierwsze PiS nie złamie na starcie swojej obietnicy, po 2 Prezes ma już swoje lata, a taki urząd to harówka psychiczna, fizyczna i emocjonalna, po 3 może tak jak za Marcinkiewicza podejmować kluczowe decyzje z tylnego siedzenia, no i jeśli jednak PiS nie będzie miał zdolności koalicyjnej aby stworzyć rząd, może powstać rząd mniejszościowy i wtedy bet też wchodzi. Nie mam tam konta, ale szukałem w Fortunie i nic takiego nie było. Jak gdzieś się pojawi to grajcie i piszcie.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Nie znalazłem jeszcze takiego betu, ale jak by było coś ala Maciarewicz, ale na Kaczyńskiego, że nie będzie premierem, uważam, że to bardzo warto grać. Wszelkie sugestie jakoby to Prezes miał zostać premierem to tylko kampania wyborcza. Zostanie Szydło i nie ma tu dyskusji. Dlaczego ? Po pierwsze PiS nie złamie na starcie swojej obietnicy, po 2 Prezes ma już swoje lata, a taki urząd to harówka psychiczna, fizyczna i emocjonalna, po 3 może tak jak za Marcinkiewicza podejmować kluczowe decyzje z tylnego siedzenia, no i jeśli jednak PiS nie będzie miał zdolności koalicyjnej aby stworzyć rząd, może powstać rząd mniejszościowy i wtedy bet też wchodzi. Nie mam tam konta, ale szukałem w Fortunie i nic takiego nie było. Jak gdzieś się pojawi to grajcie i piszcie.
Przeciez napisalem, ze jest na Efortuna.pl bylo na Nie 3,00 a potem spadlo na 1,80 warto czytac dzial ;)
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Na unibecie pojawiła się oferta zakładów na nadchodzące wybory parlamentarne.

Jak na moje oko, póki co, oferta szału nie robi, może poza jednym zakładem:

Partia/koalicja, która zdobędzie większy procent głosów:

Kukiz `15 1,95 / PSL 1,75

Wszystko już zostało w temacie napisane - Kukiz leci na łeb na szyje i wątpliwe wydaje się, żeby dał radę w ogóle wejść do sejmu. PSL ma stały elektorat i zawsze balansuje w okolicach progu wyborczego.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Popieram typ wyżej. Nowoczesna.pl under 10% 1.68 ładować ile sie pod limity bo to lokata ???? czasem sie zastanawiam kto wystawia te linie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak na moje oko, póki co, oferta szału nie robi, może poza jednym zakładem:
Na moje oko ten zakład to bomba:
Nowoczesna poniżej 10% 1,68 Unibet

Petru tylko w sondażach na TVNie wychyla się nad próg 5%, gdzie go najbardziej pompują. Zazwyczaj jest to 2-3%. Tam medialny jest tylko Petru, reszta to nołnejmy a i Ryśka ludzie nieinteresujący się nawet pewnie nie znają. Wyczynu Palikota nie powtórzy bo tamten miał legalizację narkotyków i wielu na to poszło. Tu postulaty ekonomiczne bardziej, tylko kto to rozumie? Inna sprawa, że jak Nowoczesnej zacznie rosnąć to pewnie będzie przypomniane że to kumpel Balcerowicza i po ptokach ???? U innych buków widywałem linie 4% (fortuna) czy 4,5% (w stsie na under 4,5 jest kurs 1,57:cool:)
Moim zdaniem nawet do sejmu nie wejdą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przeciez napisalem, ze jest na Efortuna.pl bylo na Nie 3,00 a potem spadlo na 1,80 warto czytac dzial ;)
Czytałem, czytałem, ale pisałeś o Maciarewiczu, albo coś przeoczyłem. W każdym razie obecnie nic na Fortunie nie ma z tego typu betów. Sprawdzałem w &quot;Polityka&quot; i jest tylko wynik procentowy i kto lepszy. Może źle szukam ?
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Czytałem, czytałem, ale pisałeś o Maciarewiczu, albo coś przeoczyłem. W każdym razie obecnie nic na Fortunie nie ma z tego typu betów. Sprawdzałem w &quot;Polityka&quot; i jest tylko wynik procentowy i kto lepszy. Może źle szukam ?
Wlasnei patrze i juz nie ma, byl w zakladce Polityka. Najwidoczniej musieli wycofac juz , bo ludzie pewnie zaczeli kontrowac 3.0. No nic .

Wlasnie widzialem co Oni wam dalo promocje, gratuluje osobom, ktore wylapaly taka lokate ????

Zjednoczona Lewica under 10 % to tez ladna oferta. ZJ znow popelni ten blad i zaczyna straszyc PiSem i do tego mowia, ze piorytet to walka z kosciolem. Wiec tutaj mysle, ze bedzie 9 % albo jakas walka na pograniczu progu. A kurs 2,05 to ladny wartosc do zagrania.
 
Do góry Bottom