>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Tour de Suisse (13.06-21.06)

Status
Zamknięty.
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Panowie, jakieś pomysły na dzisiejszy etap ? Peter Sagan ?
Ja dzisiaj przewiduje dojazd ucieczki. Profil trasy moim zdaniem sprzyja takiej akcji i dzisiaj może się powieść. Ale kto będzie w takiej ucieczce? Trudno powiedzieć. Gdyby wczoraj nie uciekał Kwiatek to jego bym widział w takiej ucieczce. Może ktoś z CCC? Bo na pewno ta grupa będzie chciała się pokazać. Ale kto to może wygrać to nie mam pojęcia. IMO trzeba poczekać na live i może uda się coś ciekawego złapać.

Sagana po takim kursie bym odpuścił, szczególnie że dzisiaj nie ma aż takiego dużego prawdopodobieństwa że dojedzie cały peleton.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Geraint Thomas wygra Tour de Suisse @ 1,90 Unibet ⛔ 3 sekundy ***** mać :;/:
34 sekundy straty do Pinota spokojnie odrobi, czasówka kręta z podjazdami, techniczna krótko mówiąc wymagająca a z taką może mieć kłopot Pinot, nad Dumoulinem Thomas ma przewagę 50 sekund a to najgroźniejszy rywal, spokojnie utrzyma tą przewagę, trzeci który może zagrozić, a w sumie drugi to Spilak jednak on także ma stratę do Brytola 13 sekund, dużo? mało? tak sobie, ale na prologu Thomas lepszy o kilka sekund, jutro dłuższa trasa także powinien mimo wszystko zyskać nad Simonem. W bet365 mocne spadki już także Unibety zaspały a o dziwo dają zagrać za fajną kwotę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 5

wojtas7773

Użytkownik
Geraint Thomas wygra Tour de Suisse @ 1,90 Unibet

34 sekundy straty do Pinota spokojnie odrobi, czasówka kręta z podjazdami, techniczna krótko mówiąc wymagająca a z taką może mieć kłopot Pinot, nad Dumoulinem Thomas ma przewagę 50 sekund a to najgroźniejszy rywal, spokojnie utrzyma tą przewagę, trzeci który może zagrozić, a w sumie drugi to Spilak jednak on także ma stratę do Brytola 13 sekund, dużo? mało? tak sobie, ale na prologu Thomas lepszy o kilka sekund, jutro dłuższa trasa także powinien mimo wszystko zyskać nad Simonem. W bet365 mocne spadki już także Unibety zaspały a o dziwo dają zagrać za fajną kwotę ;)
Albo źle patrze albo na betsson kurs 6
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Tom Dumoulin wygra 9 etap @ 1.523 Pinnacle ✅
Dla mnie jest to lepsza opcja niż szukanie końcowego triumfu Thomasa. Dumoulin jest w stawce Tour de Suisse bezsprzecznie najlepszym czasowcem. Potwierdził to choćby na prologu odnosząc przekonywujące zwycięstwo. Jednocześnie całkiem nieźle radzi sobie z jazdą po pofałdowanym terenie, o czym świadczą dobra lokata na królewskim etapie, przyjazd w grupce z głównymi faworytami z przewagą nad Pinotem oraz 5 miejsce w generalce ubiegłorocznej edycji Wyścigu Dookoła Szwajcarii. Trasa dzisiejszego etapu na pewno nie należy do najłatwiejszych, ale uważam, iż w takiej formie Holender może powalczyć nawet o końcowy triumf w całej imprezie. Zwycięstwo etapowe to jest to co odniesie niejako przy okazji, bo i tak będzie jechał ten etap mając w głowie straty sekundowe jakie dzielą go od wyprzedzających rywali. Główni rywale Cancellara, czy Malori póki co bez takiej formy, zaś Thomas bardziej będzie zerkał w tylne lusterko i bronił pozycji niż atakował etapowe zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Cichym faworytem do zwycięstwa może okazać się Spilak i go sobie zagram po kursie 7 ✅za drobne

Jakoś profil TdS nie pasował mi do grania betów i nastawienie kolarzy było rózne na ten wyścig, ale jedno wiem na pewno, jak Thomas traci 34 sekundy do lidera i ma 50 nad Dumoulinem to będzie przed Holendrem na koniec

H2H w wyścigu Thomas przed Dumoulinem 1,7 STS✅ według mnie bardzo dobre do jakiegoś dubla ???? Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom