>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.06.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
rijo 407

rijo

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 12. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna
Godzina;20;45
Spotkanie; Walia-Belgia
Typ; 2
Kurs;1.75
Bukmacher;Bet365
Analiza; mecz drużyn zajmujacych czołowe miejsca w grupie B maja taki sam bilans czyli 3 wygrane i 2 remisy ale Belgia ma lepiej z bramkami bo nastrzelali Cyprowi i Andorze. Walia nie jest już chłopcem do bicia jak to było jeszcze kilka lat temu maja dośc fajna ekipę i coś potrafią ugrać,natomiast Belgia zawsze była solidnym zespołem ale ostatnimi czasy jeszcze poprawili kilka elementów i grają jak dla mnie bardzo dobrze. Przyznam że kibicowałem im na mundialu. Lubie tą dużynę i stawiam na nich bo jednak Walia mimo zrobionego postępu to ekipa jak najbardziej do ogrania przez reprezantacje Beligii. Mają naprawdę wyśmianitych graczy i najsilniejszą ekipę od dobrych kilku lat, jest Hazard,Benteke, Axel Witsel, Fellaini,Mertens czy Courtois...oba zespoły zanotowały remis z Bośnią i w pojedynku bezpośrednim ale jeśli Walia traci bramke z Andorą i wygrywa &quot;jedynie&quot; 2-1 czy także bramkę z Cyprem ( o dziwo to tylko tyle goli Walia straciła) to trudno w sumie ocenić defensywę Walijczyków,podejrzewam że zagrają &quot;na zero z tyłu&quot; ale Belgia ma taką siłę rażenia że zdołają sie przebić i nie mówie tego na podstawie meczuz Francją (wygrany 4-3). H2H co prawda na korzyść Walii bo 3 ostatnie mecze ( reszta miała miejsce 18 lat temu) padły dwa remisy i raz wygrała Belgia. Występy Walii u siebie? hmmm oprócz wygranej 3-1 z Islandią (kolejna reprezentacja która notuje awanse w rankingu i zaczyna coś znaczyć w futbolu) to nic specjalnego sie nie dzieje,przeciwnie ma Belgia która wyjazdowo spisuje się rewelacyjnie od 2013 roku. Jedyny remis z wspomniana juz Bośnią bo nie liczę meczu przegranego z Argentyną bo to były MŚ... krótko mówiąc Belgia będzie chciała odskoczyć Walii żeby spokojnie myśleć o zajęciu 1 miejsca w grupie a w obecnej formie jest to jak najbardziej wykonalne.Powodzenia
⛔100
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00, dn. 12/06/2015
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Stephen Curry over 26,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Trzeba łapać to, póki linia jest tak nisko. W ostatnim meczu Curry zdobył 27 punktów, co i tak okazało się słabym wynikiem, zresztą co się dziwić, w sezonie zasadniczym rzucał kilkanaście więcej. Trzeba powiedzieć jedno - na razie zawodzi, wszystkie trzy mecze finałowe zagrał poniżej oczekiwań. Czemu więc tym razem miałoby być inaczej? Pierwsza sprawa jest taka, że Warriors przegrywają niespodziewanie w rywalizacji 1-2. To musi zadziałać motywująco na zawodników, a kto ma ich poprowadzić do zwycięstwa jak nie Steph? Curry we wtorek na konferencji wypowiadał się, że już rozpracował obronę Cavs i wie jak z nimi pogrywać. Ja tam mu wierzę, udowodnił to zresztą w czwartej kwarcie ostatniego meczu, gdzie faktycznie wychodziło mu niemal wszystko jak za najlepszych meczów z tego sezonu. No i najważniejsza chyba rzecz. Kim na razie się zachwycaliśmy? Dellavedovą! Co by nie powiedzieć, to pięknie kryje Curry&#39;ego i unicestwia go niemal z gry. Niestety wczorajszą noc spędził w szpitalu, był tak odwodniony po meczu, że dostał dużych skurczy. Dzisiaj zagra, ale zapewne będzie w dużo gorszej formie fizycznej, to już nie będzie to samo.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje EURO, grupa A
Spotkanie: IslandiaCzechy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.38
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Trzeba sobie chyba już jasno powiedzieć Islandia to w tej chwili bardzo solidna marka reprezentacyjna, po fantastycznych eliminacjach do Mistrzostw Świata i porażka w barażu z Chorwatami bo bardzo wyrównanym dwumeczu nie odbiła się źle na zespole a jest moim zdaniem wręcz przeciwnie zyskali jeszcze większą pewność siebie. Zdecydowanie gram tutaj na bramki tym bardziej po takim kursie. Zacznę od sytuacji w tabeli Islandia ma punkt straty do dzisiejszego rywala i drugie miejsce to co jednak najistotniejsze to ich przewaga nad trzecią Holandią to pięć oczek i tu jest już pierwszy powód do tego by liczyć na to że obie ekipy od początku do końca zagrają o komplet punktów a wtedy bramki będą wpadać – chodzi o to że Czesi oraz Islandczycy będą jeszcze grali u Holendrów a wiadomo wyjazdy to trudna sprawa i tak naprawdę trzeba przed tym starciem zbudować przewagę co mają szanse najlepiej uczynić między sobą bo wtedy nie dość że przewaga przynajmniej zostanie utrzymana to jeszcze zyskają nad drugim rywalem. Na remisie po prostu nic a nic nie uzyskają, tak według mnie powinno to wyglądać. Przejdźmy do spraw piłkarskich gospodarze tworzą kolektyw i to jest ich największą siłą, potrafią grać naprawdę konsekwentnie w ataku jak i defensywie pokonanie Turków 3:0 oraz Holendrów 2:0 w tych eliminacjach to nie jest dzieło przypadku po prostu są mocni u siebie. Nie chce mi się po prostu wierzyć by nagle przestraszyli się Czechów i grali na remis tym bardziej że jak wspomniałem nic nie zyskają, te wyniki dotychczas osiągnę przez nich dają im niesamowitą pewność siebie. To co jednak najważniejsze w tym typie to nie postawa tak naprawdę gospodarzy a Czechów których ostatnio w akcji widziałem dużo z prostej przyczyn bo można na ich overach sporo zarobić. Nasi sąsiedzi grają od dłuższego czasu piłkę opartą na bardzo ofensywnej taktyce która jak widzimy się bardzo dobrze sprawdza. Ich gra w ataku wygląda naprawdę bardzo dobrze – jest kombinacja, dużo strzałów z dystansu czy po prostu prosta gra wysoką piłką. Defensywie są bardzo słabi nie wynika to tylko z systemu gry ale po prostu nie mają wartościowych defensorów potrafią w tej formacji czasami naprawdę sobie pospać czego dowodem jest starcie z Kazachstanem i dwie bramki stracone w ostatnich minutach – Czesi w tej chwili to dla mnie otwarta piłka. Ten kurs jest po prostu warty gry bo na pewno nie spotykają się ekipy bazujące tylko na defensywie.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowna NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Golden State-Cavs
Typ: Golden State
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kursy na GSW wciaz spadaja wiadomo jak ciezko bedzie Cavs wygrac kolejny mecz teraz kiedy na odpoczynek bylo tak malo czasu. Dellavedova w szpital, wiec watpliwe by ktos mogl zatrzymywac Curryego, Shumpert mial cos z barkiem w ostatnim meczu i po tym zderzeniu nie gral najlepiej, James w kazdym meczu zasuwa kolo 50minut, widac ze zmeczenie coraz bardziej w nim narasta i nie ma zbyt duzo czasu na regeneracje, oczywiscie Irving i Love juz od dawna sa z PO wyatuowani przez kontuzje...Obrona Cavsow nie bedzie tak intensywna i stala na takim poziomie jak ostatnio, a to trzymalo ich w grze. GSW musza praktycznie wygrac ten mecz, z 1-3 w finalach sie nie wychodzi, a ze sa ogolnie lepszym, bardziej zbilansowanym zespolem co wygral w sezonie zasadniczym 69meczow stawiam, ze ograja zdziesiatkowanych kontuzjami Cavs .
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje euro
Spotkanie Islandia -Czechy
Typ: Islandia dokładnie 1 golem
Kurs 4.35
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać bardzo ciekawe spotkanie w grupie A, kwalifikacji do Piłkarskich mistrzostw europy, ekipa Islandii na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Czech, pomimo tego że bukmacherzy w tym spotkaniu po równo wystawili kursy na poszczególne zdarzenia w tym spotkaniu to według mojej oceny faworytem do zdobycia kompletu punktów jest w tej kolejce ekipa gospodarzy, która do tej pory na swoim stadionie zagrała 2 spotkania zdobywając komplet punktów, pokonując bardziej utytułowane zespoły takie jak Holandia (2:0 ) oraz Turcja (3:0), ogólnie gospodarze jutrzejszego spotkania mają jeden punkt mniej w tabeli, właśnie dlatego że doznali jednej porażki, w poprzednim spotkaniu z reprezentacją Czech na ich stadionie, myślę że w dniu jutrzejszym będa chcieli się odkuć i poszukać kompletu punktów, tym bardziej że jak na razie w tej edycji stracili tylko dwie bramki w 5 spotkaniach strzelając ich znacznie więcej, myślę że w tym meczu faworytem są gospodarze, wysoko może nie wygrają,ale sądzę że jednym golem są w stanie jak najbardziej wygrać, postawię wiec na wynik taki jak padł w pierwszym starciu tych dwóch ekip ,ale na korzyśc Islandii, czyli wynik 2:1.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Copa America 2015
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chile - Ekwador
Typ: Alexis Sanchez strzeli gola - TAK
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spotkanie inaugurujące rozgrywki Copa America pomiędzy Chile, a Ekwadorem. Wg mnie faworytem do zwycięstwa tego pojedynku są gospodarze spotkania jak i całego turnieju, bo Copa America 2015 rozgrywania jest w Chile, ale żeby wygrywać trzeba strzelać gole, a jeżeli ma się w składzie w takiej formie jakiej jest Sanchez w obecnym sezonie to wymaga się od niego zdobywania tych goli. Dlatego dzisiaj stawiam, że właśnie on zaaplikuje chociaż jedną bramkę reprezentacji Ekwadoru. W tym sezonie, a w zasadzie to już zakończonym, we wszystkich meczach jakich brał udział w Arsenalu, a było ich 50 strzelił 24 gole, co wg mnie jest dobrym wynikiem jak na angielską piłkę.
⛔ 100
 
betme 138

betme

Użytkownik
DYSCYPLINA Piłka ręczna kobiet
GODZINA 1800
POJEDYNEK Kosowo - Finlandia
TYP 1 (+19,5)
KURS 1,91
BUKMACHER Marathonbet
Na wstępie, dziękuję jednemu z uczestników forum za przypomnienie, że Marathonbet jest tu niezgodny. Uważam, że to błąd tego forum, bowiem ten bukmacher ma jeden z najlepszych wskaźników playout (niski spread kursowy) i jest na pewno bardziej wiarygodny niż zgodny Rivalo. Mam nadzieję, że w końcu Marathonbet będzie doceniony.
Jak każdy sport kobiecy, to nic ciekawego do oglądania i na szczęscie chyba nie możliwości tego zobaczyć w przekazie. Natomiast nie rozumiem hurra optymizmu dla Finek. Suomi są jedyni z najgorszych w Europie, więc nie rozumiem dlaczego od razu mają zmiażdżyć debiutantki. To tak jakby w piłce nożnej oczekiwać wygranej San Marino nad Gibraltarem w stosunku 5:0. Poza tym, na Bałkanach lubia grać w ręczną, więc zakładam, że jest tam pare kobiet, które nie marzły załapać się do reprezentacji Serbii czy Czarnogóry. Finki są dobre do innych rzeczy, ale nie do ręcznej. Typ na wygraną Kosowianek 31,00 gdy u regulaminowych buków to często nie więcej jak 20. Za drobne można zaufać debiutantkom.
⛔100/Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Cleveland - Golden State
Typ: Under 193.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Niby grają dwie najlepsze drużyny tego sezonu i nie powinno brakować punktów, ale kilka czynników przekłada się na to, że mamy takie wyniki jakie mamy. Przede wszystkim dla większości z nich są to pierwsze finały ligi, więc mają stres (idealnie widać to po Stefanie Currym). Po drugie nie są to ekipy jakoś specjalnie nastawione na ofensywę, a jedyne, co jest w stanie zagrozić naszemu typowi to trójki. Obie ekipy mają tzw. &quot;trójkowiczów&quot;, więc nie zdziwię się jeśli padnie ich dość dużo. Widać także, iż trenerzy swoją uwagę skupiają także na defensywie i wiele akcji w obronie wychodzi dość nieźle. Kolejny plus to to, że LeBron jest zbyt często wykorzystywany, rzuca dużo punktów, ale widać wiele pudeł, a przecież Cleveland nie dysponuje dużą ilością zawodników rezerwowych i przez co ostatnie kwarty w ich wykonaniu wyglądają na odpoczywaniu i kontrolowaniu rywala, aby za bardzo nie odskoczył. Przyznam, że podobają mi się te finały i możemy znowu zobaczyć ciekawy wyrównany mecz. Gramy!!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chile - Ekwador
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Mecz otwarcia turnieju i na dzień dobry gospodarze - czyli reprezentacja Chile - mierzą się z solidnym, choć dużo niżej notowanym Ekwadorem. Po stronie La Roja, poza ścianami, przemawiają przede wszystkim potężne nazwiska, znane z największych europejskich boisk - Bravo, Isla, Medel, Pizarro, Vidal, Sanchez czy Vargas. W grupie A figuruje także Meksyk, więc Chilijczycy nie mają wyjścia i dziś, na oczach swoich kibiców, muszą wygrać, żeby w spokoju podejść do wtorkowego spotkania ze znacznie lepszym przeciwnikiem.
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Argentina
Godzina: 2:00
Spotkanie: San Martin - Estudiantes
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 1/32 finału Pucharu Argentyny. Pierwszoligowe San Martin podejmuje trzecioligowe Estudiandes CA. Przede wszystkim jak widać mamy tu różnice 2 lig - choć San Martin sezon temu grało jeszcze w 2 lidze, ale awansowało z miejsca 5 (ostatnie miejsce premiowane awansem). Po drugie puchar, czyli trochę inne prawa niż w lidze, rotacja. Niepokoi to że obie drużyny strzelają i tracą sporo bramek. Gospodarze w lidze bilans 20:20 na 15 meczów, goście 22:18 w 18stu. Mimo wszystko bukmacherzy nie przewidują tu więcej niż 2 bramek, ani że obie strzelą. W takim wypadku można założyć, że mecz będzie nie grany, a kopany, co przełoży sie na mało sytuacji, ale wygraną gospodarzy zgodnie z tym że grają 2 ligi wyżej.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa-Holandia
Typ: Holandia over 2,5 bramki
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza: W piątek trzeba coś zagrać z eliminacji, jest trochę dobrych meczy Ja wybrałem spotkanie pomiędzy Łotwą a Holandią. Faworyta nie trudno wskazać jest nim oczywiście Holandia. Holendrzy wygrali u siebie 6-0 w tym meczu można liczyć na kilka bramek no na pewno nie tak dużo, ale te trzy powinny paść. Holandia nie może sobie pozwolić na jakieś potknięcia bo zajmują dopiero 3 miejsce w swojej grupie i muszą gonić Islandię i Czechów. W tym meczu widzę przynajmniej 3 bramki ze strony Holandii. Holendrzy mają dobrych zawodników i grają ofensywną piłkę miłą do oka. Łotwa raczej nie powinna przeszkodzić Holandii w zdobyciu, ale z Czechami też mieli przegrać a była niespodzianka. Widzi mi się overowy mecz.
⛔100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 14:40
Spotkanie: Kazachstan - Wenezuela
Typ: Wenezuela
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Kursy mocno spadają i do rana powinny spaść w okolice 1.30-1.35. Kazachstan to po prostu bardzo słaba drużyna, w zeszłym roku zajęli ostatnie miejsce w turnieju siatkówki w Azji, ulegając nawet Tajwanowi ( Chińskie Taipei). Wenezuela też nie jest wybitnie utalentowana, zwykły średniak na własnym kontynencie, jednak nie grają tak sztywnej i nudnej siatkówki jak ich jutrzejszy rywal. Zespół bardzo młody i na pewno głodny sukcesów, z pewnością w starciach z ekipami Hiszpanii i Egiptu na straconej pozycji nie są, a takie mecze jak z Kazachstanem po prostu wygrywać muszą. Polecam również pograć handi -1.5 po kursie 1.9-2.0, w zależności od bukmachera.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Chile - Ekwador
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz już za chwile!
Wiele o tym spotkaniu napisali Wojttekkk oraz juwen. Przechodząc do rzeczy, dla mnie faworytem jest również drużyna gospodarzy, czyli Chilijczycy. Wiadomo, jak świetnych zawodników mają w wyjściowej &quot;jedenastce&quot;. A. Sanchez, A. Vidal, G. Medel, C. Bravo, M. Diaz itd. Z drugiej strony papier nie gra, ale sądzę, że Chile będzie chiało u siebie wygrać. Nie będzie to tak proste, gdyż mają na inauguracje drużynę Ekwadoru, którą nie można nazwać &quot;ogórkami&quot;. To dobra drużyna, ale przy drużynie Chile można nazwać przeciętną. Przewiduję, że ze względu na mecz otwarcia żadna z drużyn nie będzie chciała się otworzyć, a w końcowym rozrachunku wygra gospodarz turnieju, czyli Chilijczycy.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 779,9K

stanley-63

Typer
⚽ Eliminacje ME 2016
Godzina 20:45
Islandia : Czechy
- Islandia wygra i obie strzelą
- 6.50 / Bet365

Tak jak już wyżej koledzy napisali ja również uważam że powinno być ciekawie w meczu pomiędzy Islandczykami a naszym południowym sąsiadem , Islandia w meczach u siebie nie dała szans Holendrom i Turkom oba mecze wygrane i to do zera , sytuacja w grupie wymaga tu aby wygrać to spotkanie i utrzymać albo nawet zwiększyć przewagę nad 3 w tabeli Holandią bo jak wiadomo Islandczyków czeka we wrześniu wyjazd właśnie do Holandii i gdyby dziś nie dopisali do swojego konta ani jednego punktu a Holendrzy z pewnością pokonają dziś Łotwę to z 5 punktowej przewagi jaka jest w tej chwili mogło by się zrobić zaledwie 2 pkt no i ten mecz o którym wspomniałem wyżej we wrześniu u Holendrów mógłby odmienić miejsca w tabeli tak więc liczę że dziś gospodarze powinni zrobić wszystko aby wygrać , a dlaczego BTS a no Islandczycy w tych eliminacjach gdy zajrzymy na bilans bramkowy a jest on 12:2 to te dwa gole stracili właśnie z Czechami przegrywając u nich 2:1 ale w tym pojedynku to oni strzelili pierwszego gola już w 9 minucie gry tak więc liczę na podobny wynik tu w Islandii czyli wygrana gospodarzy i bts !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Stuttgart
Godzina: 13:55
Spotkanie: Rafael Nadal - Bernard Tomic
Typ: Bernard Tomic
Kurs: 2.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Sporo myślałem o tym typie po tym, jak zobaczyłem wczorajsze spotkanie obu graczy, gdyż zawsze ciężko się stawia przeci takim graczom, jak Nadal. Tym niemniej fakty dla Hiszpana są brutalne. Nie jest on w swojej optymalnej formie. Na French Open nie był w stanie urwać nawet jednego seta Djokovicowi na swoim ulubionej nawierzchni i turnieju. Wczoraj z Baghdatisem zagrał naprawdę słabe spotkanie i przy dobrych wiatrach Cypryjczyk powinien je skończyć w dwóch setach. Co więcej warto podkreślić, iż w ostatnich trzech latach bilans Nadal na trawie to 6 zwycięstw (wliczając w to wczorajszą wygraną) i 6 porażek. Z kolei Tomic to zawodnik, którego styl gry idealnie pasuje do zielonej nawierzchni. Płaski serwis i uderzenia sprawiają, że jest groźny dla światowej czołówki. Dlatego warto wymazać z pamięci jego ostatnie niepowadzenia na ceglanej mączce, gdyż jest to nawierzchnia, która mu ewidentnie nie leży. Zresztą we wczorajszym wywiadzie przyznał, iż bardzo basuje mu niski kozioł piłki i bardzo dobrze czuje się na trawiastej nawierzchni. Reasumując choć kursy nie sa już takie dobre, jak wczoraj to uważam, iż wciąż są warte gry.

⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016 - eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Cypr
Typ: Cypr -2.5 (AH)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W grupie B dziś reprezentacja Cypru będzie szukać jednak ze swoich ostatnich szans na to by włączyć się jeszcze w walkę o (przynajmniej) baraże do Euro 2016. Oczywiście rywal z jakim dziś przyjdzie im się mierzyć należy do tych, których jeśli się nie zlekceważy to po prostu się wygra i to wysoko. Reprezentacja Andory bowiem od lat jest uznawana za outsidera na Starym Kontynencie, podobnie jest również w tych eliminacjach.
Ja na razie Andora zanotowała następujące wyniki: 1:2 z Walią, 0:6 z Belgią, 1:4 z Izraelem, 0:5 z Cyprem i 0:3 z Bośnią i Hercegowiną. Jak więc widzimy tylko w jednym przypadku - w pierwszym meczu eliminacji, Andora toczyła wyrównane spotkania (z Walią) a i tak przegrali. Z Cyprem natomiast grali już w tych eliminacjach i przegrali 0:5. Myślę, że jeżeli dziś Cypr znów podejdzie bardzo poważnie do meczu to wygra to spotkanie równie wysoko. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest tutaj zagranie wysokiego handicapu - ja proponuje handicap -2.5 gola.
Cypr jak już wspomniałem wciąż liczy, że uda im się przynajmniej awansować do baraży, na ten moment tracą 3 oczka do Izraela oraz po 5 do Walii i Belgii, pamiętajmy jednak, że za plecami Cypru jest Bośnia i Hercegowina, która jak na razie zawodzi ale wciąż ma potencjał by zacząć wygrywać i odrabiać straty. Myślę, że dziś Cypr dziś nie zawiedzie i wygra wysoko. Warto bowiem zauważyć, że w tych eliminacjach Cypr nieźle radzi sobie w ofensywnie - 9 goli strzelonych, z drugiej jednak 10 straconych. To pokazuje, że jest to ekipa grająca raczej do przodu a, że dziś grając z teoretycznie najsłabszą ekipą w grupie to walory ofensywne powinny przeważyć i Cypr powinien wysoko wygrać.
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz Towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Austria U21 - Bułgaria U21
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365

Analiza:
W jedynym dzisiejszym spotkaniu kadr do 21 lat, Austriacy podejmą u siebie Bułgarię.
Obie ekipy grały ostatnimi czasy mało. Austriacy w tym roku zagrali jedynie zwycięski mecz z Katarem (4:0), a wcześniejsze spotkania na jesieni ubiegłego roku. Jeżeli chodzi o Bułgarów to sytuacja jest podobna, w tym roku zagrali dwa mecze - przegrywając z Walią 3:0 i pokonując słabiutki Cypr 1:0.
Kadra Bułgarii do 21 lat, nie stanowi monolitu, a swoje mecze gra okazjonalnie ( Łącznie w całym 2014 tylko 2 spotkania), a złożona jest z co zdolniejszych piłkarzy słabej krajowej ligi. W kwestii doświadczenia i ogrania Austriacy biją Bułgarów na łeb, praktycznie cała kadra to gracze występujący na co dzień w austriackiej Bundeslidze, lub próbujący swych sił w niemieckich ligach. Drużyna gospodarzy ma większe doświadczenie w meczach międzynarodowych, jest lepiej ze sobą zgrana i ma przewagę własnego boiska co powinno wystarczyć do ogrania bezbarwnych Bułgarów, o których praktycznie nic nie wiemy.
✅57
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia,NPL Victoria
Godzina: 12.30
Spotkanie: Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
Typ: 3 drogowo Rzuty rożne over 10
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:Wybrałem to spotkanie ze względu na statystyki rzutów rożnych między tymi zespołami.I tak:
30.06.3013 10
22.09.2013 11
09.05.2014 15
03.09.2014 13
07.04.2015 13
Widać z nich ,że piłka często opuszcza końcową linię boiska :] Można wybrać też HA 9.5 po kursie 1.85,ale według mnie zespoły powinny spokojnie nastukać 11 rogali :]

Kiepska analiza
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016 - eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja-Wlochy
Typ: X (pierwsza połowa)
Kurs: 1,92
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz przy pustych trybunach.
Jeszcze nigdy Włochy nie wygrały z Chorwatami 3 przegrane i 3 remisy.
Składy:
Chorwacja 4-2-3-1
Subasic, Vrsaljko, Vida, Corluka, Srna, Badelj, Rakitic, Olic, Kovacic, Perisic, Mandzukic
Włochy 4-3-3
Buffon, Silvestri, Ranocchia, Bonucci, Darmian, Parolo, Pirlo, Marchisio, Candreva, Pellè
Shaarawy
Grupa:
1 Chorwacja 13pkt
2 Włochy 11 pkt
3 Norwegia 9 pkt
4 Bułgaria 5 pkt
5 Azerbejdzan 3 pkt
6 Malta 1 pkt
Ogólnie nie ma takiej opcji w grupie, że Włochy i Chorwacja 1 i 2 miejsca. To będzie wyrównany mecz, raczej z małą ilością bramek. Chorwaci we Włoszech mieli przewagę w posiadaniu piłki 61 do 39 Strzały 13 do 6. Więc jakby nie patrzeć zdominowali Włochy na ich terenie.
Patrząc na skład Chorwaci wydają się lepsi, no i lepiej wiekowo wyglądają.
Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy to 1. Jednak myślę, że mecz zakończy się remisem, a i pierwsza połowa też będzie remisowa. Gdybym miał obstawiać czysty wynik to dałbym 1:1.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom