>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie możecie zadawać pytania w związku z konkursem.
Ale zanim to zrobicie zapoznajcie się z REGULAMINEM!

Nie są przyjmowane prośby o poprawę Waszych typów i ich edytowanie, tak więc przed wysłaniem postu, sprawdźcie czy wszystko jest dobrze zapisane.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja typy podawałem tylko nie byłem sklasyfikowany więc o co chodzi? To już nigdy nie mogę brać udziału w żadnym konkursie?
W sumie oddałeś typy na 6 kolejek w Uczcie, a co było powodem dalszego olania nie wiem...
Ok, możesz się zapisać do konkursu, ale musisz być aktywny w wątkach sportowych by móc otrzymać ewentualną nagrodę ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie olałem tylko nie miałem czasu podawać codziennie typów... Zapisałem się ale wcześniej podałem typy długoterminowe, będzie to problemem?

Nie będzie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja mam takie pytanie... Chce wziasc udział w tym konkursie ale nie udzielałem sie wczesniej na forum... Mogę czy nie ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja mam takie pytanie... Chce wziasc udział w tym konkursie ale nie udzielałem sie wczesniej na forum... Mogę czy nie ?
Możesz jak najbardziej. Jesteś nowy, ale w trakcie trwania konkursu musisz się zacząć udzielać w działach sportowych.
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5428839
Proszę o poprawę wyniku do przerwy w meczu Argentyny, powinien być &quot;X&quot;.
W pierwszym poście tego tematu napisane.
Nie są przyjmowane prośby o poprawę Waszych typów i ich edytowanie, tak więc przed wysłaniem postu, sprawdźcie czy wszystko jest dobrze zapisane.
Więc przykro mi, żadnych poprawek. A typy na ten mecz nieważne bo się nie zgadzają ze sobą i są niekonsekwentne.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Kiedy jakieś tabeli się można wstępnie spodziewać ?
Wiem , że tabela to czasochłonna rzecz i długo z nią potrafi schodzić , ale przy takiej ilości uczestników tworzenie tabeli nie trwa &quot;długo&quot; ????
 
ziroxxx 778,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Brak podliczenia mojego jednego meczu- pierwszy wpis grupa A, kolejka 2, mecz Chile- Meksyk. Prosze o poprawienie ????
edit: Przecież w meczu Chile vs Meksyk nic nie trafiłeś, dlatego nic koło niego nie ma ;), zaznaczam tylko to co weszło Robson1416
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Użytkownik trcd zostaje wykluczony z konkursu i nie będzie klasyfikowany w tabeli generalnej. Powód: kopiowanie typów od innych.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Mam błędy w swoich podliczaniach
Argentyna - Jamajka 3 kolejka gr.B wynik do przerwy tutaj powinien być plus ( bo zero uciekło na dol przy wyniku ale powinno być 1:0) i 2 kolejka gr B mam 6 plusów a policzono mi 5
Sorry że nie ma linkow ale źle mi robić je na smartphonie
--//Poprawione --//Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tabela dodana.
Uczestnik który nie poda typów w minimum połowie kolejek zostaje zdyskwalifikowany i trafia na czarną listę, 5 graczy zaznaczonych na czerwono już tam trafiło, kilku jest bardzo blisko.
 
Do góry Bottom