>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kontakt do Milenium, problem z wypłatą

korver 121,3K

korver

Użytkownik
witam,

mam mały problem w związku z firmą Milenium. Zagrałem 3 kupony będąc przejazdem w innym mieście, upewniając się, czy aby na pewno nie będzie problemów z wypłatą w moim mieście. Dostałem ustne zapewnienie, więc zdecydowałem się zagrać. Kupony okazały się wygrane, na każdym mam ok 2300zł do odebrania i pojawił się problem, gdyż jak twierdzą panienki pracujące w Milenium w moim mieście - nie mają takiej gotówki w punkcie, a nie mogą zrobić dofinansowania na kupony zagrane w innym mieście... na prośbę o telefon do kierownika/siedziby odpowiedź, że dostały zakaz podawania nr telefonu klientom...

czy ma ktoś pomysł jak to rozwiązać, bo w moim mieście jest mało prawdopodobne, że uzbiera się taka kwota w punkcie, a według ich regulaminu:

&quot;Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 500 zł (pięćset złotych). Spółka zobowiązana jest do wypłaty wygranej przewyższającej 500 zł w ciągu 14 dni od dnia okazania kuponu.&quot;

Ewentualnie mogę się przejechać do punktu, gdzie zagrałem, ale chcę mieć pewność, że będą tam pieniądze, a nie będę krążył i się prosił. Na stronie nie ma podanych żadnych numerów tel do siedziby ani nawet do punktów, by zadzwonić i się umówić na konkretny dzień na wypłatę. A w punkcie w moim mieście, mają namiary telefoniczne tylko na punkty z tego samego miasta.

Będę wdzięczny za każdy pomysł, gdyż mocno mnie ten bukmacher zawiódł i nie spodziewałem się, że prowadzą AŻ TAKĄ AMATORKĘ...

pzdr
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Napisz maila do centrali, tam poproś o numer do osoby odpowiedzialnej za region po opisaniu sprawy i nie powinno być problemu. Support mailowy mają ogarnięty, więc sprawę załatwisz
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Będę wdzięczny za każdy pomysł, gdyż mocno mnie ten bukmacher zawiódł i nie spodziewałem się, że prowadzą AŻ TAKĄ AMATORKĘ...pzdr
no wiesz jak by Ci powiedziały prawdę to pewnie byś nie zagrał...
A w punkcie w moim mieście, mają namiary telefoniczne tylko na punkty z tego samego miasta.pzdr
to rzeczywiście amatorka albo kolejna ściema, jak mogą nie mieć telefonu do głównej siedziby?
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Zacytowałeś zdanie z którego jasno wynika, że od czasu okazania kuponu mają 14 dni na wypłatę w punkcie. Szczerze wątpię aby którykolwiek punk miał na wypłatę &quot;na już&quot; prawie 7 000zł.
jak twierdzą panienki pracujące w Milenium w moim mieście - nie mają takiej gotówki w punkcie, a nie mogą zrobić dofinansowania na kupony zagrane w innym mieście...
Jeżeli tak faktycznie jest to bardzo dziwnie działa współpraca milenium z franczyzobiorcą.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Napisałem do nich maila, bo nic więcej nie znalazłem.
Jest to o tyle dziwne, że oni reklamują się, że można grać i odbierać wygrane w całej Polsce, a powinni to robić z dodaniem małej gwiazdki - tylko dla niższych wygranych.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
faktycznie kontakt mailowy szybki i konkretny:

&quot;Dzień dobry,
uprzejmie informuję, iż wypłata wygranej może nastąpić w dowolnym punkcie przyjmowania zakładów na terenie całego kraju. Jeśli oddział nie dysponuje wystarczającą gotówką do natychmiastowej wypłaty, ustalany jest konkretny termin, w którym Klient zjawia się w punkcie w celu realizacji wygranej.

Proszę o informację, w którym z poniższych oddziałów w *** chciałby Pan zrealizować wypłatę wygranej. Jutro, 21.05.2015 wybrany przez Pana punkt będzie dysponował odpowiednią kwotą.


Przepraszam, że został Pan wprowadzony w błąd przez pracownika oddziału w ***.&quot;

;)
 
Do góry Bottom