>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Polska - Rosja 1.57 bet 365 3-2

Konsekwentnie typuje, że drugie spotkanie wygra również Polska. Po tym co wczoraj zobaczyłem długo nie mogłem dojść do siebie bo chyba nikt nie spodziewał się takiego rezultatu, i nie chodzi mi o 3-0 ale o szybkie 3-0. Drużyna grała fenomenalnie szczególnie debiutant Mateusz Bieniek 14 punktów łącznie zdobył, skuteczność w ataku 100%, zasłużenie otrzymał statuetkę najlepszego gracza.
Fizycznie i siatkarsko Polacy byli zdecydowanie lepszą drużyną. Moim zdaniem po prostu Rosjanie nie są jeszcze dobrze przygotowani do sezonu reprezentacyjnego. Uważam, że nasza reprezentacja pomaga sobie nawzajem bo zwycięstwa budują drużynę i sprawiają, że lepiej się gra. Wiadomo nie należy wpadać w hurraoptymizm, zobaczymy jakie wyniki będą ze Stanami Zjednoczonymi.
Bardzo fajnie, że trener Antiga daje grać młodym, jak i chce mieć pewną i dobrą ławkę rezerwowych. W Rosji najmłodszy zawodnik ma 25 lat, u nas najstarszy grający wczoraj 28. Bardzo dobre spotkanie Grzegorz Łomacz nie sądziłem, że trener zaryzykuje wystawiając go ale jak było widać nie osłabiło to zespołu a nawet wręcz odwrotnie. Mika świetne spotkanie ale to było pewne. Bartosz Kurek z każdą piłką się rozkręcał ale wiadomo to są jego początki na tej pozycji. Zatorski także pewna gra.
Dziś myślę, że może być podobnie, jednak nie skreślałbym takiego zespołu jak Rosja i sądzę, że mimo wszystko nie powinno to być proste spotkanie. Na szczęście w 24 godziny niewiele można zmienić i spodziewam się zwycięstwa Polaków. Myślę, że mimo świetnego spotkania trener Antiga zrobi kilka zmian w podstawowym składzie aby wszyscy mogli się ogrywać jednak nie powinno osłabić siły zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alves94 560

alves94

Użytkownik
Znowu nie będę sie rozpisywać. Ostatnio napisalem 2 zdania, a weszly 2 swietne kursy. Uwazam, ze Antiga da pograć dzisiaj wszystkim zawodnikom, a i Rosjanie będą na pewno lepsza druzyna niż wczoraj. Jest to naprawdę swietna reprezentacja, z zaslugami i nikomu nie zdarza sie tak fatalny mecz, dwa razy z rzędu na takim poziomie. Wydaje mi sie, ze będzie dzis 3-1, 3-2 dla Polaków. Ale nie zamierzam powielać tutaj zakladu, ze Polska wygra, bo juz to parę osób przede mna napisalo i nie będę kradl ich pracy. Zagram trochę bardziej ryzykownie.

Polska wygra pierwszy set i mecz @2.10 - bet365 ✅ ✅ ✅ kolejny swietny dzien! Przewidziane wszystko. Pierwszy set dla Polski, mecz dla Polski i tie break ???? Brawo Polska i brawo Rosja.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nowy dzień nowe rozdanie , wczoraj naszym wszystko wychodziło nawet Kurek strzelał regularnie z zagrywki co ostatnio zdarzyło mu się za czasów Castellaniego. Pierwsze mecze mają to do siebie że zespoły grają falami, trenerzy próbują nowych zawodników wiec często wyniki zmieniają się z dnia na dzień. Rok temu gdy nasi zaczynali z Brazylią padły wyniki 3:0/0:3 , dzisiaj nie spodziewam się wygranej naszych 3:0 i próbuję coś w stronę Sbornej.

Rosja +2,5 seta @ 1.64 Paf ✅

Do tego próbuję także coś w stonę Serbii w meczu z Kanarkami. Bernardino jak wiemy potrzebuje czasu żeby doprowadzić zespół do optymalnej formy, przeważnie początek LŚ w ich wykonaniu jest mocno wakacyjny , z kolei Serbia w sparingach dobrze zaprezentowala się z Czarnogóra, forma jako taka jest , skład też mocny , Polacy w tamtym roku byli w stanie powalczyć w tych pierwszych meczach z Kanarkami z Buszkiem czy Konarskim to tym bardziej może to zrobić Serbia z Atanem. Dorzucam skład Serbii:
Rozgrywający: Nikola Jovović, Aleksa Brdjović

Atakujący: Aleksandar Atanasijević, Sasa Starović,

Środkowy: Dragan Stanković, Marko Podrascanin, Srećko Lisinac, Aleksandar Okolić

Przyjmujący: Uros Kovacević, Marko Ivović, Konstantic Cupković, Milan Katić

Libero: Nikola Rosić, Neven Majstrović

Serbia +12,5 pkt @ 1.8 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brazylia - Serbia

Składu Brazylii na ten weekend nie widziałem, ale maja podobno rozpocząć w zestawieniu: Raphael, Wallace, Eder, Lucas, Lucarelli, Fonteles, Sergio (L). Nie wiem na ile to prawdziwe informacje, bo widziałem tez news o tym, ze na rozegraniu rozpocznie William.
Skład całkiem mocny, w ten weekend mieli nie grac Bruno, Murilo, Sidao, Mario.
Co do Brazylii to wiadomo, ze maja awans do turnieju finałowego, wiec na początku wcale jakoś znakomicie grac nie muszą. Różnie to jednak z tym bywa. Rok temu na poczatku LS wyglądali slabiutko.
Serbowie bez Petrica, Nikoli Kovacevica, ale skład tez wygląda dobrze.
Jest Atanasijevic i Starovic (bardzo dobry sezon w Latinie), maja mocnych środkowych, przyjecie trochę słabiej obsadzone, ale tragedii nie ma.
Faworytem Brazylia, ale z racji tego, ze to początek sezonu i do tego Brazylia ma turniej finałowy u siebie to nie sadze, ze zaczna od razu od wysokiego poziomu.
Stawka nie za duża, ale Serbia powinna powalczyc i seta urwac spokojnie są w stanie.

Serbia +2.5 seta @ 1.66 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Japonia - Czechy
Nie widziałem składu Japończyków na ten weekend, ale widziałem szeroki skład. Brakuje zawodników, którzy w poprzednich sezonach odgrywali ważne role: Fukuzawa, Gottsu czy Koshikawa. Z bardziej znanych zawodników jest leworęczny atakujący Shimizu, czy tez młody talent, który poprzedni sezon spędził w Modenie Ishikawa.
Czesi w dosyc dobrym składzie. Przede wszystkim jest Stokr i Koneczny, czyli gwarantowany wysoki poziom na pozycji atakującego. Wielkich nazwisk na przyjęciu nie ma, ale są zawodnicy solidni jak Baranek czy Linz.
Japonska, męska siatkówka przeżywa kryzys i co do tego nie ma wątpliwości. Czesi to obecnie nie jest jakoś szczególnie mocny zespół, ale maja w swoim składzie zawodników doświadczonych i ogranych na europejskich parkietach.
Wydaje mi sie, ze jedynym atutem Japończyków bedzie własny parkiet. Siatkarsko Czesi są zdecydowanie lepsi.
Nie ma co szalec ze stawka. Wiadomo, ze podróż do Azji to tez swojego rodzaju problem z aklimatyzacją.

Typ:
Czechy @ 1.60 Pinnacle ⛔
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Ma ktoś kadrę Argentyny na mecz z Kubą? Z reprezentacji Kuby po niedawnym turnieju kwalifikacyjnym do Pucharu Świata uciekło kolejnych dwóch zawodników, a jeszcze z nimi w składzie gładkie 3 porażki z Kanadą i jedna z USA, jedynie Meksyk ograli 3:0... Kusi Argentyna -2.5 po 2.0 w bet365... Argentyna w niepełnym składzie lekko wygrała swój turniej kwalifikacyjny do PŚ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ma ktoś kadrę Argentyny na mecz z Kubą? Z reprezentacji Kuby po niedawnym turnieju kwalifikacyjnym do Pucharu Świata uciekło kolejnych dwóch zawodników, a jeszcze z nimi w składzie gładkie 3 porażki z Kanadą i jedna z USA, jedynie Meksyk ograli 3:0... Kusi Argentyna -2.5 po 2.0 w bet365... Argentyna w niepełnym składzie lekko wygrała swój turniej kwalifikacyjny do PŚ...
http://nicesport.pl/siatkowka/188413/szeroka-kadra-argentyny-na-lige-swiatowa-2015
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Podałeś szeroką kadrę ;) Znalazłem już na dzisiejszy mecz:
Armadores: Demián González, Maximiliano Chirivino
Opuestos: José Luis González, Federico Martina
Centrales: Pablo Crer, Martín Ramos, Federico Franetovich
Puntas: Luciano Zornetta, Nicolás Bruno, Rodrigo Villalba, Christian Poglajen
Líberos: Sebastián Closter, Facundo Santucci
Widzę nie ma De Cecco, jest Chirvino, ale w kwalifikacjach i tak większość sypał Gonzalez, ze środkowych odpadł Imhoff i w przyjęciu nie ma Zanottiego i Palaciosa, za nich Zornetta i Poglajen. Nieźle to wygląda, skuszę się na ten typ podany wcześniej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Australia (+1.5) - Włochy 2.40 Unibet mecz 8:40
Jutrzejsze spotkanie pomiędzy tymi dwoma drużynami powinno być bardzo wyrównane, z mojej perspektywy Włosi są lekkimi faworytami jednak mimo wszystko sądzę, że Australia powinna się zrewanżować za dzisiejszą porażkę.
W zespole Włoch brakuje przede wszystkim Iwana Zajcewa, który z tego co pamiętam wciąż nie jest w pełni zdrowy. W Australii po sensacyjnym zwycięstwie nad Francją dzięki której awansowali do pierwszej dywizji, od tamtej pory wiele się zmieniło przede wszystkim trenerem Kangurów został Roberto Santilli były trener MKS-u Będzin. Dzisiejszy mecz który zakończył się zwycięstwem Włoch 3-1 nie był najlepszy w ich wykonaniu, popełnili o 13 więcej błędów od rywali co utrudniło znacznie wygranie tego spotkania. Thomas Edgar zdobył 20 pkt, jednak mimo wszystko nie może tego meczu wspominać zbyt dobrze, 19 pkt z ataku na 44 próby (43%) , który sam powiedział, &quot; że jest zadowolony z gry zespołu, jednak nieco rozczarowany ze swojego występu. A także, że stracili troche koncentracji w kluczowych momentach spotkania. &quot; Dobre spotkanie w ekipie Kangurów rozegrał Paul Sanderson (16 pkt). Momentami słabo rozrgrywał Harrison Peacock i robił to zbyt czytelnie czego skutkiem było dobre ustawienie bloku przez rywala. W ekipie Włoch pierwsze skrzypce grali Filippo Lanza 18 pkt oraz Giulio Sabbi. Obie drużyny grały momentami katastrofalnie popełniając pełno niewymuszonych błędów.
Zespół Włoch jest bardzo eksperymentalny i moim zdaniem całkowicie do ogrania. Wystarczy jedynie popełniać mniej własnych błędów i poprawić skuteczność w ataku, jeśli to uczynią Australijczycy to wynik będzie dla nich pozytywny.
 
K 128

konju1

Użytkownik
W Australii po sensacyjnym zwycięstwie nad Francją dzięki której awansowali do pierwszej dywizji, od tamtej pory wiele się zmieniło przede wszystkim trenerem Kangurów został Roberto Santilli były trener MKS-u Będzin.
Dodałbym także rezygnację Aidana Zingela i Adama White&#39;a.
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Kilka moich propozycji po wczorajszych meczach LŚ
Argentyna (-2,5seta) - Kuba 1,70 ⛔
Kuba we wczorajszym meczu w żadnym secie nie przekroczyła granicy 20 pkt i w żadnym secie nie zagroziła przeciwnikowi. Dzisiaj nic nie wskazuje na to aby coś się miało zmienić.
Brazylia - Serbia(+2,5 seta) ✅
O tym meczu już było dużo napisane wcześniej wiec krótko. Wczoraj Serbia okazała się minimalnie słabsze przegrywając 3:2 . Wiec czemu nie miała by wygrać jutro przynajmniej 1 seta.
Francja (-2,5 seta) - Korea 2,00 ✅
Typ najbardziej ryzykowny ale myślę że warto spróbować. Wiadomo że wszystkie siatkarskie umiejętności są po stroni Francuzów dodatkowa przewaga warunków fizycznych. Nawet w obronie z której słyną Koreańczycy, Francuzi nie powinni być gorsi. Mają przecież najlepszego libero Jenia Grebennikov. Wczoraj Francja przegrała seta na przewagi ale równie dobrze mogła go wygrać gdyż miała w nim swoje piłki setowe. Faworyt jest jeden i jeśli zagrają z pełną koncentracją i zaangażowaniem to powinni wygrać 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Korea Płd. - Francja
Chyba trochę się wygłupili z taką linią. Dla porównania w becie jest -13,5. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że Francuzi są zdecydowanie lepszą drużyną od Koreańczyków i powinni ich tu rozjechać. Przewaga właściwie na każdej pozycji, lepsze warunki fizyczne, większa moc w ataku itd. W razie co jakby im nie szło to mają zawodników, którzy sami mogą pociągnąć wynik. Francuzi dzisiaj przegrali pierwszego seta, w drugim też się trochę pomęczyli, ale potem już pełna dominacja i wygrane do 18 i 16. Mimo straconego seta to handi pokryliby na luzie i myślę, że jest to dużo lepsza opcja niż handi setowe.

Francja -6,5 pkt @1,85
łylliamhill ✅ z dużym zapasem
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
K 163

koticzek

Użytkownik
Korea Płd. - Francja
Chyba trochę się wygłupili z taką linią. Dla porównania w becie jest -13,5. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że Francuzi są zdecydowanie lepszą drużyną od Koreańczyków i powinni ich tu rozjechać. Przewaga właściwie na każdej pozycji, lepsze warunki fizyczne, większa moc w ataku itd. W razie co jakby im nie szło to mają zawodników, którzy sami mogą pociągnąć wynik. Francuzi dzisiaj przegrali pierwszego seta, w drugim też się trochę pomęczyli, ale potem już pełna dominacja i wygrane do 18 i 16. Mimo straconego seta to handi pokryliby na luzie i myślę, że jest to dużo lepsza opcja niż handi setowe.

Francja -6,5 pkt @1,85
łylliamhill
Zgadza się również polecam tylko trzeba się śpieszyć bo to wygląda na pomyłkę buka. Nawet wczoraj Francuzi przegrywając seta z dużym zapasem pokryli tą linie
 
jozzy22 560,7K

jozzy22

Użytkownik
Argentyna - Kuba
typ: poniżej 145.5 Kurs: 1.85 Sportingbet
A ja znalazłem taki oto typ. Patrząc na dotychczasowe osiągnięcia Kuby nie chce mi się wierzyć,że będą w stanie zagrozić Argentynie. W 1 meczu total score to 130 pkt,a więc do w/w limitu jeszcze długa droga. Jeśli gospodarzom nie przytrafi się jakaś zapaść-rozluźnienie to mecz jak szybko się zacznie tak szybko się skończy i typ będzie zaliczony na plus. Ja gram! Polecam:)
Wynik: 2:3 ⛔⛔⛔

e: no... tym razem Kuba się postawiła:-(
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Argentyna gra przecietnym składem i te 3-0 mnie zdziwiło, z drugiej strony u Kubanczykow jest inna para srodkowych , ktorzy dobra robote robili przeciw Kanadzie

jednak dalej uwazam ze sa w stanie seta ugrac
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ma ktoś roster jankesów na dzisiaj z Iranem, warto iść w ich stronę po 1.50?
Zapewne nie będzie to łatwy mecz dla obu reprezentacji. W uprzywilejowanej sytuacji oczywiście gospodarze, bo grali już z rywalami na poziomie w tym sezonie, jednak nie sądzę, by na tym etapie ogarnęli win 3:0. Dobrą opcją wydaje się być over 3,5s i mimo, że kurs niski, bo 1,36 w Betsson to sądzę, że do dubla jak znalazł. Iran wielka niewiadoma, w sumie Stany również, więc kto wie czy nawet 5 setów nie zobaczymy.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
USA-Iran To już lepiej dać over 180,5 Totals 1,9@ bet365 (inne mają po 182 a nawet 185) wg mnie nisko linia jest ustawiona w 4 setach najprawdopodobniej to zabiją (jeśli mają być 4 sety minimum) a myślę, że będą wystarczy 21/20/20/20. Patrząc na over samego 3,5 seta 1,33 nie opłaca się imo po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Japonia - Czechy
Konsekwentnie w stronę Czechow.
Pierwszy mecz średni i trochę dziwny w ich wykonaniu. Pewnie wygrany pierwszy set, dobrze funkcjonowała zagrywka. Później spadl poziom zagrywki Czechow i Japonia sie rozkrecila. Sporo błędów po stronie europejczyków i w sumie bardzo dużo szczęścia przy sytuacyjnych pilkach po stronie Japonii.
Co do personaliów.
Japonię ciągnął Shimizu i Ishikawa, który wypadł naprawde dobrze. Ogólnie spora skuteczność na lewym skrzydle z sytuacyjnych, wymuszonych piłek.
Po stronie Czechow na plus srodkowi, ale głównie w ataku. Koneczny i reszta skrzydłowych nierówna. Najlepiej wypadl chyba Michałek, ale tez im dłużej trwał mecz tym słabiej wygladal.
Czesi nie wykorzystywali swoich atutów. Kiepsko funkcjonowali w bloku, nie wykorzystywali niskiego blokujacego po stronie Japonii. Szkoda, ze zagrywka po pierwszym secie &quot;siadla&quot;.
Wydaje mi sie, ze drugi raz nie zagrają słabo i co tu dużo mówić glupio. Siatkarsko są znacznie lepsi. Stawka minimalna.

Typ:
Czechy @ 2.08 Betsafe ✅

USA - Iran
Ciekawe starcie i chyba warto wstać w nocy i zobaczyć jak sie zaprezentują rywale Polakow.
Ktoś chciał skład USA, wiec wrzucam:
Rozgrywający: Christenson, Shoji
Atakujący: Troy, Clark
Przyjmujący: Anderson, Sander, Lotman, Russell, Jaeschke
Srodkowi: Lee, Holt, Smith
Libero: Shoji, Reft
Co do Iranczykow to nie chce mi sie wklepywac składu, bo siedze na tablecie. Skład optymalny, w porównaniu do poprzedniego sezonu nie ma chyba środkowego Tashakoriego, który i tak nie odgrywał znaczacej roli (miał trudnego flota).
Widzialem 16 powołana na Ligę Światową i byli wszyscy najważniejsi zawodnicy. Ebadipour i Ghafour jakiś czas temu zmagali sie z kontuzjami i nie wiem czy juz będą gotowi do gry na 100%, możliwe ze tak.
Amerykanie ostatnio słabiej zaprezentowali się w starciu z Kanada, ale juz obie drużyny miały zaklepany awans do Pucharu Świata. Właśnie po tych meczach Amerykanie maja jednak przewagę nad dzisiejszymi rywalami, bo zagrali kilka spotkań o cos. Było dzisiaj doskonale widać w meczu Bulgarow z Kanada ile dają mecze o stawkę. Bułgaria rozegrała jakieś sparingi, ale w rytmie meczowym byli juz Kanadyjczycy.
Amerykanie maja ogromne mozliwosci. Według mnie obecnie są w 4 zespołów z największym potencjałem.
Iran rozwijal się z roku na rok, dołączyli do swiatowej czolowki, ale nie maja juz rezerw. To co czasami grają to jest ich maksymalny poziom.
USA u siebie, pograli troche, wiec powinni mieć przewagę nad rywalami. Na razie lekko, może w drugim meczu cos mocniej sie zagra, w zależności od tego jak będzie wyglądało dzisiejsze spotkanie.

Typ:
USA @ 1.44 WilliamHill ✅
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Argentyna-Kuba 2 11.50 marathonbet ✅

To nadal nie jest optymalny skład Argentyny i mimo wczorajszego szybkiego zwycięstwa obok takiego kursu nie przejdę.Trener kubańczyków narzekał na długą podróż,dziś powinno być lepiej.Kuba też w średnim składzie,ale wierzę że wyjdzie im lepsze spotkanie niż wczoraj. Kurs kosmos w becie 7. Nie wierzę w dwa gładkie zwycięstwa na tym poziomie w tej części sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom