>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"15" - test równoległych gier

cock 756

cock

Użytkownik
System ostatnio robi się modny... W powodzenie nie wierzę przy wypuszczeniu 1 &quot;15&quot; ale gdyby puścić w ruch ich kilka i grać wg obserwacji i kilku założeń, wdrapując się na kolejny próg po wtopie innego ciągu (odwracam progresję stawek z drużyny na gracza, że ten notorycznie nie topi) mam chęć spróbować, co mi to da...

Dam sobie szansę grając kilka równoległych ciągów, dokładnie 35. Nic nie odkładam - test to test. Kursy z Betfair w oparciu o kilka założeń. Wyjdzie w praniu. Na etap składają się drobnicowe kursy 1,30-1,50 by dobić do +/-2,00.

Proszę nie powielać moich poczynań, nie wierzę w powodzenie testu - liczę na ciekawe spostrzeżenia.

Ciąg 1 Etap 1a
Levante - Atletico Madryt o0,5HT 1,54 (ost mecz gości 0:0)
2E
✅

Ciąg 2 Etap 1a
Gifu - Ehime o0,5HT 1,64 (ost mecz gości 0:0)
2E
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 3 Etap 1a
Chievo - Verona o0,5HT 1,55 (było 0:0)
2E✅

Ciąg 4 Etap 1a
Lokomotiv - CSKA o0,5HT 1,55 (CSKA walczy o el.LM)
2E
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 5 Etap 1a
Llagostera - Numancia o0,5HT 1,60
2E⛔

Ciąg 6 Etap 1a
PAO - Giannina o0,5HT 1,42
2E✅

Ciąg 7 Etap 1a
Palermo - Atalanta o0,5HT 1,50
2E✅

Ciąg 8 Etap 1a
1FC Koeln - Schalke o0,5HT 1,52
2E
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 1 Etap 1b
Lazio - Inter o0,5HT 1,40
3,20E 4,39E?
✅

Ciąg 9 Etap 1a
Gaz Metan - Targu Mures LIVE o0,5FT 1,40
2E 2,74E?
✅
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Cock - obawiam się, czy nie będzie to w pewnym sensie kręcenie się w kółko? Bo to co zyskasz - stracisz w którymś kolejnym meczu. Czy taka gra generuje zysk w dłuższym przedziale?
 
cock 756

cock

Użytkownik
W kółko to się nie kręci. Nie gram tego. Sprawdzam. Wystawiłem wirtualne 70E. Minus - ciąg przegrywa, plus - nakazuje kolejnego all-ina w ciągu. Pozwalam sobie na 34 minusy w drodze ciągu na który złoży się ok. 100 zakładów. Widzę w tym misję z motyką na Słońce, i mam nadzieję, że nie trafię dwóch minusów z rzędu, bo po minusie atakuję najsilniejszy ciąg.
Już myślę o dwudrogowym zdarzeniu z bardziej wyrównanym kursem... Chcę dać radę, lubię wyzwania. ;)
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Już myślę o dwudrogowym zdarzeniu z bardziej wyrównanym kursem... Chcę dać radę, lubię wyzwania. ;)
W tym układzie widzę tylko jedno rozwiązanie - MLB. Sezon zaczął się miesiąc temu, więc jeszcze &quot;trochę&quot; pograją, masz okazję się wykazać ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Co do MLB to nie mam pojęcia jak miałbym ugryźć dyscyplinę na której się nie znam... Grać kurs nie mając oparcia, przegrał więc wygra? Zawsze underdoga? Ujemny handicap na faworyta? Jak widzisz w MLB jakąś zależność lub cykliczną prawidłowość, to chętnie zmienię 1,40-1,50 na krótszą ekspozycję...
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
No fakt, masz rację. W mlb to spory problem, często wygrywają drużyny nie uznawane za faworyta. Można się znać na baseballu, znać wszystkich pitcherów, porównywać inningi, a trafienie często jest sporym wyzwaniem. Jedyny plus jest właśnie taki, że są poprawne kursy i nie ma remisów, nic poza tym. Brak zależności.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Na Betfair nie kursy... Niska popularność zdarzeń. Przeniosę swoje testy na kursy bet365. Bez prowizji, kompromisów kursowych dla ciągłości testu i przewalutowań. Dla swojej własnej wygody: startowa ciągu 8zł, etap 1b 12zł, etap 2a 18zł...

Ciąg 10 Etap 1a
Terek - Spartak o0,5HT 1,57
8zł
✅

Tu miałbym prośbę do grających sporo tenisa: jak Pinnacle, bet365, Betfair rozpatrują krecz na zakładach under/over? Jak często faworyt chowa się pod linią under? Jak często kryje wartość handicapu?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na Betfair nie kursy... Niska popularność zdarzeń. Przeniosę swoje testy na kursy bet365. Bez prowizji, kompromisów kursowych dla ciągłości testu i przewalutowań. Dla swojej własnej wygody: startowa ciągu 8zł, etap 1b 12zł, etap 2a 18zł...

Ciąg 10 Etap 1a
Terek - Spartak o0,5HT 1,57
8zł


Tu miałbym prośbę do grających sporo tenisa: jak Pinnacle, bet365, Betfair rozpatrują krecz na zakładach under/over? Jak często faworyt chowa się pod linią under? Jak często kryje wartość handicapu?
Betfair - zwroty, chyba że została rozegrana wymagana ilość gemów do rozliczenia (czyli jak np. była linia 20,5 a grają już 21 gem i nastąpi krecz, to zakład zostanie rozliczony)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cock 756

cock

Użytkownik
Z innej beczki...
Mam kurs 2,60, w historii 3 m-cy wchodzi w 31%. Ile wg was potrzeba równoległych prób by zrobić ciąg 10 trafień? Nadwyżką z 2 trafień ewentualnie otwierałbym ciąg dodatkowy, jako bufor bezpieczeństwa.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przywołany zostałem to odpowiem jeszcze, chociaż jestem na prawdę bardzo raczkujący jeśli o tenis chodzi.
W sprawie undera czy też pokrywania ujemnego handi przez faworyta... no wszystko zależy od faworyta i od doga i od nawierzchni. Ogólnie ciężko to ocenić, ale bardzo dużo mówi ostatnia forma + nawierzchnia właśnie i wiedza jak dany gracz sobie na niej radzi... raczej nie ma takiego jasnego że przeważnei wchodzi to i to... zresztą jakby tak było to kursy by nie były tak wyrównane i linie byłyby odpowiednio inaczej ustawione ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 12 Etap 1a
Anyang - Bucheon o0,5HT 1,44
8zł⛔

Ciąg 13 Etap 1a
Ansan Police - Daegu o0,5HT 1,40
8zł
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 14 Etap 1a
Tenerife - Alcorcon o0,5HT 1,50
8zł✅

Ciąg 15 Etap 1a
Rapid - Craiova o0,5HT 1,50
8zł
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 16 Etap 1a
Sonderjyske - Randers o0,5HT 1,44
8zł✅

Ciąg 17 Etap 1a
WBA - Chelsea o0,5HT 1,44
8zł
✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciąg 18 Etap 1a
Wisła - Pogoń o0,5HT 1,40
8zł✅

Ciąg 19 Etap 1a
Federicia - Horsens o0,5HT 1,45
8zł⛔

Ciąg 20 Etap 1a
Steaua - Pandurii o0,5HT 1,45
8zł
✅
 
Do góry Bottom