>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

U2.5-3.5 HT - spróbujmy coś zarobić.

pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Super niskie kursy. Pragnę sprawdzić jak długo potrwa seria na ✅.

Zaznaczam, że w okresie 11 lat grania u bukmacherów i na giełdzie - nie wypłaciłem jakiejkolwiek znaczącej kwoty, a próbowałem już prawie wszystkiego :;/:

Lecz nigdy nie bawiłem się z tak niskimi kursami, więc co szkodzi spróbować?

Kupon nr 1:
----------------
✅

Kupon nr 2:
----------------
✅

Pozdrawiam pozostałych pechowców i zapraszam aby dołączyć.

KLUB ELIMINACJI PECHA ! Kto chętny? Zapisy całodobowe! :grin:

p.s. Kupon nr 1 wszedł, aż nie wierzę ;) Kupon nr 2 - również pozytywnie. Dwie dyszki wpadły bez szczególnego stresu. Zobaczymy czy się uda dalej.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Kupon nr 3:
----------------

✅


Bardzo proszę ewentualnych klubowiczów o znajdywanie u2.5 HT z wyższymi kursami. Można znaleźć takie powyżej 1.15 :razz:

Podsumowanie dnia:
-----------------------------------
Ilość kuponów: 3
Łącznie zdarzeń: 9
Stawka łączna: 138,04
Zwrot: 170,37
Zysk: 32,33
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Kupon NR 5:
--------------------

✅

Dziękuję za privy! Nie mogę jeszcze odpowiadać, bo nie przekroczyłem według forum liczby dziesięciu napisanych postów, co mnie dziwi ????
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Kupon nr 6:
----------------

✅

Jeśli ten kupon wejdzie, to stwierdzę, że uczestnictwo w Klubie Eliminacji Pecha przynosi dziwnie podejrzane efekty :razz:

Lecz to przecież niemożliwe, aby pech odszedł sam z siebie! Zobaczymy ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja próbuję w drugą stronę i w innym czasie, czyli nie w drugiej połowie, a w pierwszej i nie over a under ???? u2.5-3.5 HT, nie wiem czy śledzisz?
Jakoś ostatnio przestałem wierzyć w undery ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
igrasz z ogniem grając under w meczu argentyńskiej, bo idę o zakład, że nie byłbyś w stanie wymienić nawet paru zawodników z obu ekip, bądź scharakteryzować jakikolwiek ich mecz z przeszłości, bądź styl gry, czy też ostatnią formę.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
idę o zakład, że nie byłbyś w stanie wymienić nawet paru zawodników z obu ekip, bądź scharakteryzować jakikolwiek ich mecz z przeszłości, bądź styl gry, czy też ostatnią formę.
To zadam Ci, Straszaku, jedno pytanie, które mi się nasunęło - w jakim celu miałbym wymienić nazwiska kilku zawodników, scharakteryzować jakikolwiek mecz z przeszłości, opisać styl gry, lub formę?

Można popaść w jeszcze większy obłęd i próbować wymienić mnóstwo innych rzeczy mających wpływ na ilość goli do przerwy.
Przykładowo: w jakim czasie przed rozpoczęciem meczu zawodnicy oddali mocz, kiedy ostatni raz jedli wysokokaloryczną wieprzowinę, czy w ostatniej dobie uprawiali seks, oraz spojrzeć do horoskopu, czy mają dobre notowania.

Jak widzisz jest mnóstwo pośrednich czynników wpływających na to, czy dany zawodnik odpowiednio skieruje stopę i wpakuje do bramki piłkę. Gra jaką prowadzę, to jedno wielkie igranie z ogniem, słowem - loteria. :razz:
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem kupony nr 4,5,6 i ze zdziwieniem twierdzę, że wszystkie sześć udało się trafić ✅

Oczywiście z takim kursami nietrudno ugrać 19 zdarzeń pod rząd, lecz mimo wszystko odczuwam pewne zaskoczenie.

Jednak czy jest to sposób na dłuższą grę? Śmiem wątpić. Jedna, dwie wpadki i będzie boleć. Ale póki co, cieszę się tym co jest i będziemy testować zabawę dalej.

Podsumowanie dnia:
-----------------------------------
Ilość kuponów: 3
Łącznie zdarzeń: 10
Trafione: 10-0
Stawka łączna: 122,02
Zwrot: 144,44
Zysk dnia: 22,42

Podsumowanie testu:
----------------------------
Ilość kuponów: 6
Łącznie zdarzeń: 19
Trafione: 19-0
Stawka łączna: 260,06
Zwrot: 314,81
Zysk łączny: 54,75

Może ktoś chciałby dołączyć do zabawy? Klub czynny całą dobę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Do tej pory udało się (podkreślam: udało się) trafić 19 zdarzeń pod rząd. Jak długo jeszcze potrwa passa?
Przecież nic nie trwa wiecznie, stąd dzisiaj mój nos podpowiada, aby nie szaleć ze stawką. Przekonamy się wieczorem.

Kupon nr 7:
----------------

⛔

Dzisiaj dołożyłem interesujące zdarzenie, które mówi &quot;Nie padnie gol samobójczy&quot;. Kurs podobny jak do u2.5HT - kto wie, czy nie jest to nawet lepsze rozwiązanie? Wszak samobóje nie padają jak z rękawa ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Z bramkami samobójczymi jak i czerwonymi kartkami bywa tak - jak się tego nie gra, to faktycznie nie ma ich za dużo. Natomiast jak się zaczyna ruszać taki śliski temat - lecą jak na zawołanie ???? Także na pewno nie ma co opierać całej gry na tego typu zakładach, ale od czasu do czasu na podbitkę czemu nie ;)
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Święte słowa, DESTRO-THAI! ???? Pamiętam jak kiedyś zafascynowany kursami (średnio 1,20) zacząłem grać, iż w danym spotkaniu sędzia nie wyjmie z kieszeni czerwonego kartonika. Jakież było moje zdziwienie, gdy bodajże w co drugim kuponie strzelali na czerwono, jakby się uparli ;)
Szybko odpuściłem!
Mam jednak nadzieję, że dzisiaj żaden kaleka z Turynu nie wpakuje się do siatki z futbolówką :p No cóż, trzeba do tematu podchodzić z humorem - inaczej się nie da.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Karne, samobójcze, czerwone...
O zgrozo...
ale jak już ktoś musi to WilliamHill do tego nadaje się najbardziej.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Kto wie czy w bramkarzu Torino po ostatnim &quot;strzeleckim dokonaniu&quot; nie obudzi się instynkt snajpera i znów nie ukąsi ???? Oby nie - niech dobra passa ✅ dalej trwa ;)
 
P 21

p@nda

Użytkownik
Widzę że ładnie Ci to idzie ????
A jako że dopiero zaczynam swoją przygodę na forum to rozpoczęcie od eliminacji pecha chyba nie zaszkodzi.
Tylko nie wiem czy mogę tutaj wrzucać swoje kupony ?
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
W sumie byś mógł, lecz po co mieszać kuponiki? Załóż sobie wątek w tym dziale i... Zwalczaj pecha a inni niech nas podziwiają! Przyjmuję Cię do klubu ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
No i niestety ale już angielski meczyk zrobił kuku ⛔
5 bramek w 1 połowie z czego jedna samobójcza - to się często nie zdarza ????
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
No cóż, Swindon pokazało mi miejsce w szeregu. Tak jak wspomniałem wcześniej, każda dobra seria się kończy. Ale na szczęście strata niewielka, jutro odrobimy ;)
 
Do góry Bottom