3. Administracja forum wybierze trzech najlepszych użytkowników, których nagrodzi.
W tym temacie wrzucacie swoje analizy, które będą później oceniane przez Administracje i nagradzane po zakończeniu konkursu.

Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata - grupa A
Typ: over 5,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Drugi dzień MŚ rozgrywanych w Czechach. Obie drużyny grały już swoje pierwsze mecze. Obie przegrały - choć czesi dopiero po rzutach karnych z równie mocną Szwecją. Over bramkowy argumentuje samymi faktami. W meczu Czechów padło aż 10 bramek (wynik 5-5). Łotysze dostali za to solidne manto od Kanadyjczyków przegrywając 6-1. Oglądałem pierwszą tercję (3:0) tego meczu. Kanada zdecydowanie narzucała swoje tempo odpuszczając tylko na parę chwil w celu odpoczynku. Łotysze powinni strzelić w tamtej tercji chociaż raz. Sytuacji wielu nie mieli ale naliczyłem przynajmniej dwie po których powinni strzelić bramkę. Raz krążek został wybity z linii bramkowej.
Czechów niestety nie oglądałem więc nie do końca wiem jak z ich grą. Mimo że przegrali z 3 drużyną poprzednich MŚ oraz pierwszą sprzed 2 lat są bardzo tym faktem rozczarowani i wiedzą, że stać ich na zdecydowanie więcej. Myślę, że to będą dla nich bardzo udane mistrzostwa ze względu na to, że &quot;ściany&quot; są za nimi a do zespołu wraca ikona kadry - Jaromír Jágr.
Do tej pory we wszystkich 4 meczach padało więcej niż 5 bramek. Mam nadzieję, że w tym meczu światełko w bramce zapali się co najmniej 6 razy
Według mnie Czechów stać na 5-6 bramek, a i Łotysze dołożą małego grosza.

mich.pa88

Użytkownik
W załączniku wrzucam moją analizę z wczorajszego meczu Kanada - Łotwa, którą udostępniłem w dziale Typy dnia - 1.05.2015 (piątek). Jeżeli nie zalicza się ona do konkursu to proszę o skasowanie tego posta.

pietaszek89

Użytkownik
Każda analiza się zalicza, ale prosiłbym, żeby analizy związane z Mistrzostwami Świata pojawiały się w dziele &quot;Hokej&quot;. Tutaj wystarczy sam link do danej analizy.