>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (24.04 - 26.04.2015)

mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Witam wszystkich po dluzszej nieobecnosci.
Oto moje przemyslenia na poszczegolne mecze.
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala
Totalnie nie rozumiem kursow na ten mecz.Piast zdecydowanym faworytem mimo tego ze w tabeli jest tylko przed slabym Belchatowem oraz Zawisza.Podbeskidzie chyba bez wiekszych klopotow kadrowych przystapi do tego meczu.
Jedyne rozsadne wytlumaczenie jakie mi sie nasuwa to to ze Piast u siebie legitymuje sie statystykami 7-3-4.Z drugiej strony Gorale tak zle na wyjazdach nie graja.Na ostatnich 10 meczy wyjazdowych przegrali tylko 4.Z Legia 3-0,z Ruchem 2-0,z Wisla 3-2 oraz Jaga 4-2.
Piast natomiast przegral tylko 2 spotkania.Z Korona 1-2 oraz jaga 0-2.Punkty tracili natomiast Slask Belchatow Pogon Lech i Legia.
Jak dla mnie lepszym zespolem jest Podbeskidzie dlatego stawiam X2.
Lechia Gdansk - Gornik Leczna
Lechia walczy nadal o pierwsza osemke i ma do tego szanse jesli sie nie spali i wykorzysta potencjal swoich pilkarzy
Potrafia grac w pilke co pokazali w meczu z Legia Gornikiem lub Wisla.Choc zdazaja im sie gafy jak mecz z Cracovia lub wysoka porazka ze Slaskiem we Wroclawiu.
Leczna natomiast ma male szanse na grupe mistrzowska.Wszystko wskazuje na to ze spokojnie powinni sie utrzymac przy obecnej formie Zawiszy lub Belchatowa ktore raczej spadna z Ekstraklasy.
Jak dla mnie Lechia wygra to spotkanie i pozostanie w grze o grupe mistrzowska.
Typ 1
Wisla Krakow - Korona Kielce
Kazimierz Moskal po raz kolejny jak strazak wezwany do gaszenia pozaru w Krakowie.Nowy stary trener Bialej Gwiazdy jak dotad nie przegral spotkania.Dzis zadanie z pozoru latwe jednak to tylko zludzenie.Korona moze nie ma gwiazd ale ma paru zawodnikow z Jackiem Kielbem na czele.Wielka sila lezy w walce kielczan i nie odpuszczaniu.To ich sila i trzeba miec to na uwadze.
Wisla by walczyc o puchary musi zdobywac punkty z takimi druzynami.
Jak dla mnie mozna pokusic sie o czysta 1 lub 1X.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
26/04/2015 18:00 CET
Wisla Krakow - Korona Kielce over 2.5
2.12 (Pinnacle)
5/10
Dla mnie w tym meczu jest największa szansa na over spośród wszystkich spotkań tej kolejki. Wisła pod Moskalem gra bardzo ofensywnie, a doskonale spisuje się ostatnio Donald Wilde-Gurrier. Do tego oczywiście duet Paweł Brożek i Semir Stilić. Korona w tym roku gra bardzo ofensywnie i się nie boi przeciwnika, co niedawno mogliśmy zobaczyć w Poznaniu.
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala
Totalnie nie rozumiem kursow na ten mecz.Piast zdecydowanym faworytem mimo tego ze w tabeli jest tylko przed slabym Belchatowem oraz Zawisza.Podbeskidzie chyba bez wiekszych klopotow kadrowych przystapi do tego meczu.
Jedyne rozsadne wytlumaczenie jakie mi sie nasuwa to to ze Piast u siebie legitymuje sie statystykami 7-3-4.Z drugiej strony Gorale tak zle na wyjazdach nie graja.Na ostatnich 10 meczy wyjazdowych przegrali tylko 4.Z Legia 3-0,z Ruchem 2-0,z Wisla 3-2 oraz Jaga 4-2.
Piast natomiast przegral tylko 2 spotkania.Z Korona 1-2 oraz jaga 0-2.Punkty tracili natomiast Slask Belchatow Pogon Lech i Legia.
Jak dla mnie lepszym zespolem jest Podbeskidzie dlatego stawiam X2.
Lechia Gdansk - Gornik Leczna
Lechia walczy nadal o pierwsza osemke i ma do tego szanse jesli sie nie spali i wykorzysta potencjal swoich pilkarzy
Potrafia grac w pilke co pokazali w meczu z Legia Gornikiem lub Wisla.Choc zdazaja im sie gafy jak mecz z Cracovia lub wysoka porazka ze Slaskiem we Wroclawiu.
Leczna natomiast ma male szanse na grupe mistrzowska.Wszystko wskazuje na to ze spokojnie powinni sie utrzymac przy obecnej formie Zawiszy lub Belchatowa ktore raczej spadna z Ekstraklasy.
Jak dla mnie Lechia wygra to spotkanie i pozostanie w grze o grupe mistrzowska.
Typ 1
Wisla Krakow - Korona Kielce
Kazimierz Moskal po raz kolejny jak strazak wezwany do gaszenia pozaru w Krakowie.Nowy stary trener Bialej Gwiazdy jak dotad nie przegral spotkania.Dzis zadanie z pozoru latwe jednak to tylko zludzenie.Korona moze nie ma gwiazd ale ma paru zawodnikow z Jackiem Kielbem na czele.Wielka sila lezy w walce kielczan i nie odpuszczaniu.To ich sila i trzeba miec to na uwadze.
Wisla by walczyc o puchary musi zdobywac punkty z takimi druzynami.
Jak dla mnie mozna pokusic sie o czysta 1 lub 1X.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
trzeba przyznać że wyniki nie do końca odzwierciedlają formę Wisełki. Kto oglądal ostatnie 5 spotkań krakowian ten widział, albo sędziowie się mylili na korzyść rywali albo Wisła traciła gole w doliczonym czasie.
Wisła wygrywając w tym spotkaniu zapewni sobie oficjalnie grę w grupie mistrzowskiej. Choć jestem kibicem Białej Gwiazdy to szczerze wątpię w grę w pucharach w następnym sezonie. Jednak są w tej drużynie tacy zawodnicy jak Głowa Dudi czy Brozio którzy nie pozwolą by ich ukochany klub i kibice cierpieli w grupie spadkowej. Tak że to ostatni mecz w którym postawie na Wisłe, myślę że mobilizacja dzisiaj będzie na 120 % by zapewnić sobie utrzymanie i dotrwanie do następnego sezonu który może przyniesie klubowi oddech.
Wisła ma jakość w swojej grze, Korona jedyne co może przeciwstawić to ostrą walkę od początku do końca. Jednak koroniarze to nie Jaga czy górale, nie mają aż tak wiele golemów w swoim składzie i tu pies pogrzebany. O ile Moskal nie po-rotuje znacząco składem i Wisła nie straci w głupich okolicznościach np. Donalda po czerwonej kartce to o zwycięstwo Krakowian w tym spotkaniu jestem spokojny.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Europejskie puchary są sprawą otwartą, po podziale punktów w grupie mistrzowskiej różnice między drużynami nie są takie duże, do tego 4 drużyna zagra w pucharach w przypadku jak L zdobędzie puchar czy Lech także?
Pytanie tylko czy ci piłkarze mają ambicje, czy zarezerwowane wczasy po rundzie wiosennej.
 
Do góry Bottom