>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (24.04 - 26.04.2015)

R 4,1K

robson1416

Forum VIP


Zapraszam do dyskusji!

Bardzo ciekawey mecz w dole tabeli, Zawisza vs Cracovia, goście już bez Roberta Podolińskiego przyjadą na trudny w 2015 roku teren.
Bełchatów przeżywający ostatnio spadek formy podejmie Jagiellonię, kursy wyrównane, ale czy na pewno tak powinno być?
Legia zagra w Chorzowie, a meczem kolejki będzie Lech vs Śląsk.
Czy pierwsza wygrana w 2015 roku sprawi , że Śląsk urwie punkty Lechowi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
GKS Bełchatów vs Jagiellonia Białystok
Jagiellonia @ 2.90 bet365
Jagiellonia DNB @ 1.90 bet365 --&gt; 1.99 marathonbet
Jaga Over 1.5 @ 2.62 bet365
Obie drużyny walczą już zupełnie o co innego. Jaga o mistrza, a może precyzując puchary europejskie, Bełchatów natomiast o utrzymanie.
Ostatnio Bełchatów nie ma dobrej passy porażka za porażką. W tej rundzie zdobyli tylko 3 punkty - 1 wygrana i aż 8 porażek.
Ze składu GKSu wypadł Piech - kontuzja.
W Jagiellonii nie zagrają Popkhadze oraz Romanczuk.
Jaga w tym sezonie jest jedną z najlepszych drużyn u Siebie (3 miejsce) z kolei GKS u siebie jedną z najgorszych (2 miejsce od końca).
Przewidywane składy:
GKS Bełchatów:

Dariusz Trela – Adrian Basta, Damian Zbozień, Błażej Telichowski (kpt), Adam Mójta - Szymon Sawala, Patryk Rachwał - Sebastian Olszar, Kamil Poźniak, Michał Mak - Bartosz Ślusarski
Jagiellonia Białystok:
Bartłomiej Drągowski - Filip Modelski, Michał Pazdan, Igors Tarasovs, Jonatan Straus - Rafał Grzyb, Przemysław Frankowski - Maciej Gajos, Łukasz Tymiński, Paweł Sawicki - Patryk Tuszyński.

----------------------
Jeszcze kilka słów odnośnie meczu
Zawisza Bydgoszcz vs Cracovia Kraków
Zawisza @ 2.35 marathonbet ⛔ 0:3​

buki oferują kursy na Zawiszę:
2.35 - marathonbet,
2.20 bet365,
2.25 Expekt. Kursy spadają.
Cracovia na wyjazdach słabo na 5 spotkań 1 remis i 4 porażki, a znowu Zawisza u Siebie 4 spotkania , 3 wygrane w tym z Lechem i 1 remis. Myślę, że warto pograć na Zawiszę. Statystyki z tego roku.
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna @ 1 - 1,85 w Totolotek
Celem Lechii top8. Zostały dwa mecze u siebie z Górnikiem i wyjazd na Koronę. Trzy punkty w tym meczu są konieczne. Lechia przeplata dobre mecze ze słabymi. Przed tygodniem została wypunktowana przez Śląska, ale potencjał w tej drużynie tkwi bardzo duży. Nastroje po tej porażce jakby opadły, ale ciągle szansa na top8 istnieje. Trzeba wygrać z Górnikiem!
Pod wodzą trenera Brzęczka w Gdańsku notują bardzo dobre wyniki. Górnik Łęczna solidnie punktuje u siebie, ale poza własnym boiskiem zdobył zaledwie 9 punktów.
Cernych na wiosnę zgubił swoją formę strzelecką. Nie błyszczy także Bonin, który prowadził drużynę do dobrych wyników. Razulis, Hasani... moim zdaniem nie sprawdzają się. Najlepsze jest to, że Górnik gra raczej słabo, a punktuje - głównie u siebie.
Lechia ma dużo atutów. Jak nie skrzydłami Makuszewski-Nazario, to stałe fragmenty Mila. Waleczny Colak, albo lis pola karnego Friesenbichler... Gram na Lechię, ma więcej atutów i jest na dobrej serii gier u siebie( w sensie wygranych).
Zawisza - Cracovia @ 1 - 2,30 w Totolotek
W Cracovii zmiany, czy na dobre? Jak zareaguje Zawisza po pierwszej porażce?
Obudził się potencjał w drużynie Zawiszy. Osobiście imponuje mi Mica - żywiołowy i błyskotliwy zawodnik, dobry drybler. W środku pola skałą trudną do przejścia okazuje się Majewskij. Andre Micael znalazł w obronie godnego partnera w osobie Luki Maricia. Sandomierski &quot;odżywa&quot; między słupkami. To wygląda na prawdę nieźle. Drużyna, która się scala co raz bardziej - kontra drużyna będąca w rozsypce, którą trzeba szybko naprawić.
Wątpię aby stało się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jendrisek i Dialiba nie spełniają oczekiwań. Rakels i Budziński to za mało aby coś ugrać. Cracovia wygląda słabo i nie sądzę aby coś zmieniło się w tydzień.
Gram na Zawiszę!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Cracovia

Typ. Zawisza 2.28 Pinnacle⛔

Bardzo fajny kurs wystawili Nam bukmacherzy na zwycięstwo gospodarzy. Trochę Mnie to dziwi, bo Zawisza na wiosnę gra bardzo dobrze, i z niemożliwego, jakim mimo późniejszego podziału pkt, wydawało się utrzymanie w lidze, teraz staje to się niemal pewne, jeśli oczywiście utrzymają taki poziom gry do końca sezonu. Przyczyną trochę zawyżonych kursów może tutaj być zmiana warty w Cracovii, gdzie w tym tygodniu jako trenera, Podolińskiego zastąpił Zieliński. Ale czy w kilka dni nowy trener będzie w stanie odmienić w 100% zespół, który na wyjazdach przegrywa ostatnio wszystko, i nawet uległ drużynie z 2 ligi, czyli Błękitnym? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, oczywiście istnieje możliwość, że zawodnicy Cracovii mieli dość starego trenera i chcieli go spokojnie zwolnić ze stanowiska, swoją tragiczną grą, ale tego nie bierzmy poważnie pod uwagę. Może też wysoki kurs na Bydgoszczan spowodowany jest porażką z Legią w Warszawie, no ale moi drodzy, Legia nie może już sobie pozwolić na stratę pkt, bo Lech jest bardzo blisko i w końcu musieli zacząć dobrze grać i wygrywać. Meczem w Warszawie też raczej nie powinniśmy się przejmować, bo Zawisza po prostu przestraszył się Mistrzów Polski i za bardzo im nie zagroził. Trzeba jednak zaznaczyć, że z wyjątkiem spotkania z Legią, ostatnie 6 spotkań kończyli z kompletem pkt. U siebie na wiosnę są niepokonani, wygrali 3 ostatnie mecze, m.in z Lechem Poznań. Rumak stworzył niesamowicie zgrany zespół, w ofensywie błyszczą Pawłowski i przede wszystkim Mica, który jest w wybornej formie, a w bramce szaleje dobrze znany Sandomierski. Jakoś nie widzę jutro argumentów po stronie zespołu gości, zespół jest w rozsypce, graja fatalnie, a to co wyprawiali w dwumeczu z Błękitnymi przeszło najśmielsze oczekiwania, więc ciężko będzie Zielińskiemu w kilka dni odrodzić zespół. Problemem Zawiszy może być to, że przyjdzie im stoczyć pojedynek jako dość wyraźny faworyt spotkania, mogą poczuć się zbyt pewnie, i może przyjść lekkie rozluźnienie, ale o to raczej bym się też nie obawiał. Jeśli chodzi o składy, to gospodarze wyjdą raczej w podobnym zestawieniu co ostatnio, zestawienie gości to wielka niewiadoma, co wymyśli trener ciężko przewidzieć. W obydwu drużynach nikt nie pauzuje za kartki, o ewentualnych brakach będę informował na bieżąco. Nie ma się co zastanawiać, i próbować grać na Zawiszę, są w formie, porażki z Legią nie bierzmy pod uwagę, są w formie, grają u siebie z rozbitą Cracovią, więc powinni to wykorzystać. Kursik fajny, więc pobieram.
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Hej wszystkim czytam sobie wasze analizy i wszyscy popieracie typ na Zawiszę, która gra świetną piłkę na Wiosnę. Ja w tym meczu tak jak i wy widzę spore Value co do gry na Zawiszę i dlatego pogram ich za grubszą sumkę a za drobne spróbuję pograć iż Zawisza wygra do 0. Cracovia na Wiosnę nie gra tak dobrze jak Zawisza, nie wiem skąd tak wysokie kursy na Zawiszę, która nie ma żadnych problemów kadrowych i jest w dobrej formie. Natomiast Cracovia słabiutko i jeżeli miał bym wybierać z obu tych drużyn jako spadkowicza to stawiam na Cracovię tak więc mój typ na mecz Zawisza - Cracovia to:



Zawisza wygra do zera @ 3.60 buk: Sportingbet
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Lechia Gdańsk-Górnik Łęczna
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 1.85 Totolotek/ Wiliam Hill
Bardzo ważnym mecz dla Lechii Gdańsk w kontekście walki o czołowa ośemke ligi. Gdańszczanie przez wielką wpadkę jaką zanotowali w 28 kolejce, kiedy to przegrali, aż (0:3) ze Śląskiem Wrocław podejmą Górnika Łęczna. Ostatnia kolejka to bardzo duże zaskoczenie in minus dla podopiecznych trenera Jerzego Brzęczka po efektywnej wygranej z Legią Warszawa (1:0) w 27 kolejce ekstraklasy. Jednak co ciekawe jest bardzo duża różnica między Lechią Gdańsk grającą na własnym stadionie, a Lechią Gdańsk grająca na wyjeździe. Bardzo dobrze jest to widoczne po ostatnich kolejkach naszej ekstraklasy. W 25 kolejce Lechia Gdańsk na własnym boisku pokonuje Górnika Zabrze (1:0), a już na wyjeździe w 26 kolejce przegrywa (2:3) z Cracovią Kraków. Analogiczna jest sytuacja w 27 kolejce, kiedy to Lechia Gdańsk pokonuje na własnym stadionie (1:0) Legię Warszawa, a w 28 kolejce przegrywa, aż (0:3) ze Śląskiem Wrocław. Jest jedno wytłumaczenie tej wysokiej porażki, to osłabienia w formacji obronnej Lechii Gdańsk właśnie w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. W tym meczu zabrakło dwóch podstawowych obrońców Grzegorza Wojtkowiaka i Jakuba Wawrzyniaka. Bez nich gra obronna Lechii Gdańsk wygląda bardzo źle. Dowód tego widzieliśmy właśnie we Wrocławiu. Kolejnym problemem w meczu ze Śląskiem Wrocław była zbyt mała agresywność piłkarzy Lechii Gdańsk. W spotkaniu z Legią Warszawa, Lechia w tym elemencie gry była zdecydowanie lepsza. Na pewno nad grą obronną i agresywnością trzeba będzie popracować w tym tygodniu. Kluczowy dla gry obronnej będzie powrót Wojtkowiaka i Wawrzyniaka. To powinien być klucz do sukcesu i kolejnych trzech punktów tak ważnych w kontekście walki o czołowa ósemkę naszej ekstraklasy.
Górnik Łęczna w rundzie wiosennej prezentuje się bardzo słabo. Paradoksalnie znowu udało się zremisować ekipie trenera Jurija Szatałowa. Tym razem Łęczna podzieliła się punktami z samym wicemistrzem Polski - Lechem Poznań (1:1). Dla obydwu ekip taki wyniki to istny dramat w Andach. Lech Poznań przez remis w Łęcznej praktycznie stracił szansę na pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym naszej ekstraklasy, a Łęczna postawiła się w bardzo trudnym położeniu w batalii o utrzymanie się w ekstraklasie. Górnik Łęczna nie wygrał już do 5 ligowych kolejek. Notując w tym czasie trzy remisy i dwie porażki. Mimo słabszej formy za ostatni mecz z Lechem Poznań jeden z piłkarzy Górnika Łęczna otrzymał wyróżnienie do 11 kolejki tygodnika &quot;Piłka Nożna&quot; i &quot;Przeglądu Sportowego&quot;. Wyróżnionym piłkarzem został obrońca Lukas Bielak, który rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze w wiosennej rundzie naszej ekstraklasy. Mimo tego wyróżnienia uważam, że Górnik Łęczna nie ma większych szans na wygrana w Gdańsku. Lechia walczy o czołową ósemkę ligi, jeżeli tam nie awansują to dla klubu będzie to wielka tragedia. Warto dodać, że na jesieni w Łęcznej obydwa klubu podzieliły się punktami (1:1). Bramkę dla Łęcznej zdobył Patrik Mraz, a dla Lechii Gdańsk Antonio Colak.
W roli faworyta konfrontacji pomiędzy Lechia Gdańsk, a Górnikiem Łęczna wystąpią ci pierwsi.Lechia Gdańsk po fenomenalnej wygranej z Legia Warszawa (1:0) zanotowała bardzo dużą wpadkę w meczu ligowym ze Śląskiem Wrocław (0:3). Mimo tego ten zespół mierzy w czołowa ósemkę ligi i ma w swoim składzie wielu reprezentantów Polski. Inny wynik, niż remis w Gdańsku będzie wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. W ostatnich meczach niestety trener Jerzy Brzęczek nie miał do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych graczy. W mecz z Legia Warszawa zabrakło Jakuba Wawrzyniaka i Sebastiana Mili. Z kolei w meczu ze Śląskiem Wrocław nie był obecny nadal Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak. Mam nadzieję, że w końcu Lechia Gdańsk na mecz z Górnikiem Łęczna wykuruje wszystkich swoich graczy i udowodni, że jest lepsza ekipą od Górnika Łęczna.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła(-1)-Korona 1
4.0
tipico
Do końca rundy zasadniczej zostały jeszcze dwa mecze a pomiędzy strefą mistrzowską i spadkową sporo się dzieje.
Wisła z nowym trenerem gra nawet nieźle jednak zawodzi skuteczność, wygrała derby w pozostałych meczach dzieliła się punktami, w Warszawie z Legią, Z Jagiellonią w Białymstoku i Górnikiem u siebie.We wszystkich przypadkach Wisła nie wykorzystywała klarownych sytuacji, w Białymstoku wypuścili zwycięstwo w doliczonym czasie.
Teoretycznie przy zgarnięciu 3pkt będą mogli spokojnie udać się na ostatni mecz do Wrocławia.
Przed Koroną trudne zadanie, z 36pkt nawet po dwóch z rzędu zwycięstwach niczego nie może być pewna, w ostatniej kolejce podejmują drużynę Lechii która była kandydatem na podium.Po Koronie ciężko się czegoś spodziewać, potrafią robić niespodzianki, Wiśle nie gra się z nimi łatwo, i na pewno nie odpuszczą meczu, stawiam jednak że Wisła wygra to spotkanie, oczywiście jeśli nie będą marnować setek.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Zawisza - Cracovia
Cracovia X2 @ 1.70 // b365
izzzi 0:3.
✅
A jak gram w odwrotną stronę niż pozostali użytkownicy.
Cracovia z nowym trenerem, na co przyszła najwyższa pora. Na to jak działa na zawodników nowy trener, chyba nie trzeba wiele mówić - nowy szkoleniowiec w Pogoni Szczecin - 2 mecze 6 pkt.
W spotkaniu w rundzie jesiennej pomiędzy tymi drużynami, lepsza okazała się drużyna Pasów, która wygrała 1:0 na własnym obiekcie.
Świetna seria Zawiszy została przerwana tydzień temu w Warszawie, czego byłem pewien i pisałem o tym tutaj na forum. Dziś również ciężkie spotkanie dla drużyny Zawiszy , w którym ciężko jest wyłonić zwycięzce. Według mnie to spotkanie to czyste 50/50, w którym warto coś zaryzykować w stronę gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
RUCH-LEGIA
Piątek, 2015-04-24, godz.20:30:00, Ekstraklasa
Chorzowski Ruch, to zespól walczący o utrzymanie w elicie Polskiej ekstraklasy , jest ostatnich spotkaniach przyzwoicie dysponowany - wygrał dwa spotkania , dwa mecze zremisował, tylko raz przegrał. Legia Warszawa w miniony weekend pokonała u siebie 2:0 rewelacyjnie dysponowanego wiosną, choć ciągle ostatniego w tabeli, Zawiszę na własnym obiekcie . Wygląda na to, że rywale, a w szczególności Lech, po prostu już chyba pogodzeni sa ze drużyna ze stolicy sięgnie po mistrzostwo bez większych przygód. Ja dziś wynik meczu w Chorzowie typuje na wygrana Legionistów ,chociaż kurs nie jest zbytnio opłacalny . Dodatkowo zagrałbym jeszcze na underek 2.5 gola
kursy;
2//1.80
under 2,5//1.75

Sporting
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zawisza - Cracovia BTS @ 1.83 ⛔ tragiczny mecz Zaawiszy...
Ruch - Legia BTS @ 1.83 ⛔
Bet365


Mi w obu dzisiejszych spotkaniach pasuje bts.
O Zawiszy nie ma sensu się zbytnio rozpisywać bo sporo już zostało napisane.Grają dobrą piłkę na wiosnę,w świetnej formie jest Mica.Jeśli chodzi o Cracovię to liczę na efekt nowej miotły i przełamanie niemocy strzeleckiej.Z Pogonią przegrali po wyrównanym spotkaniu,wcześniej z Ruchem dostali 3:0 chociaż okazji nie brakowało a mocno zawiodła skuteczność.Zawisza znacznie poprawił grę w obronie ale jednak ostatnio trochę tych bramek tracą,z Legią obie bramki po błędach obrońców co też może trochę zaważyć na pewności tej formacji.Mecz bardzo ważny dla obu ekip i liczę na bramki przede wszystkim.

Ruch zremisował w ostatniej kolejce z Koroną po słabym spotkaniu ale u siebie to zupełnie inny zespół.Gdy grają na własnym boisku groźniejszy jest Kuświk i Starzyński,może też podobać się Babiarz w ostatnim czasie,który naprawdę fajnie sobie pogrywa.Na Legię zawsze jest dodatkowa motywacja i mogą pokusić się o gola spokojnie.
Legioniści grają mało przekonywująco,wyniki w kratkę.Słabiej wyglądała gra ofensywa w ostatnich spotkaniach co nie zmienia faktu,że jest komu strzelać bramki i oprócz meczu z Lechią trafiają regularnie do siatki rywali.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Wisła - Korona X2
kurs 1,64
Świetny kurs na ten mecz, Korona właściwie bez osłabień, nie zagra tylko Kapo, który ostatnio przestał strzelać bramki, a poza tym jest brany pod uwagę jako transfer Wisły. Wraca Jovanovic, Kiełb ( grał końcówkę w ostatnim meczu ). Korona w gazie, w tym roku jedyny zespół, który jeszcze nie przegrał. Z Wisłą są zawsze zacięte mecze, a po zwycięstwie Korony kibice potrafią czekać na wracający autokar, aby fetować razem z piłkarzami zwycięstwo. Po zabójstwie kieleckiego kibica Wisła to wróg nr 1, piłkarze o tym wiedzą i nie będzie przeproś. Poza tym to ostatnia szansa na możliwość wskoczenia do pierwszej ósemki. Tak jak pisałem, Korona jeszcze w tym roku nie przegrała i wydaje mi się, że po tej kolejce tą passę podtrzymają.

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok DNB 1
kurs 1,75
6 porażek pod rząd? Statystycznie chyba czas skończyć tą niechlubną passę. Dalej statystycznie rywal wymarzony - Jagiellonia wygrała ostatnio z Bełchatowem na wyjeździe
.......nigdy! Podejrzewam, że nic się w tej kwestii nie zmieni.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Ruch - Legia
Poniżej 12 rożnych @ 1.50 - b365

Obie drużyny coś nie specjalnie radzą sobie ostatnio w nabijaniu rzutów rożnych. Legia szczególnie w spotkaniach wyjazdowych nie zachwyca, tym bardziej dziś, gdzie będzie na pewno brakować im O.Dudy.
W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, następująca ilość cornerów: 1, 11, 7. Próg 12 jest dość wysoki - wiec myślę że warto pograć. Krótka analiza bo do spotkania 7 minut. Powodzenia.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/04/2015 15:30 CET
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze over 2.5
2.15 (Pinnacle) ✅
5/10

Pogoń w ostatnich dwóch spotkaniach zagrała na zero z tyłu. Nie sądzę, aby się znowu to powtórzyło i Górnik dzisiaj już coś ustrzeli Janukiewiczowi. Dla obu ekip jest ważny mecz w awansie do najlepszej ósemki. W Pogoni w wybornej formie w ostatnich meczach jest Łukasz Zwoliński, który godnie zastąpił Marcina Robaka, którego brak nie jest odczuwalny.

Górnik z dziurawą defensywą, ale w ataku głównie dzięki skrzydłowym zazwyczaj coś strzelają. Spodziewam się ofensywnego meczu i trzech bramek, bo obie ekipy są dziurawe w obronie, a Matras nie powtórzy spotkania na poziomie tego ostatniego z Cracovią, gdzie zagrał chyba mecz życia (a na pewno najlepszy dla Pogoni).

25/04/2015 20:30 CET
Lech Poznan - Slask Wroclaw over 2.5
2.04 (Pinnacle) ⛔
5/10

Lech po raz kolejny powinien być mocno pobudzony po ostatnich dwóch wpadkach z Koroną i Łęczną. Myślę, że Lech wyleci mocno ofensywnie i będzie napierał, a Śląsk nastawi się na kontry, gdzie mają jakość ofensywną. Lech to jedna z najbardziej ofensywnych ekip i po dwóch underach dzisiaj będzie over.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dziś mamy 3 fajne spotkania do typowania - Zaczynamy !

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
X2 @ 1.80
⛔ Wyszło na minus, ale kto oglądał spotkanie ten wie że remis w pewnym momencie był w zasięgu Zabrzan, jednak zwycięstwo Portowców, według mnie w 100% zasłużone.
Spotkanie podobne do tego wczorajszego w Bydgoszczy, dla mnie jest to również czyste 50/50, więc oczywista sprawa że będę próbował czegoś w stronę zespołu z Śląska. Oglądałem ostatnie spotkania obydwóch drużyn i obie wygrały zasłużenie. Jednak do tej pory to Górnik Zabrze ma o 2 oczka więcej od Portowców i jest zespołem lepszym, a co ważniejsze zespołem, który można powiedzieć, że przez większość sezonu gra na równym poziomie.
Argumentem który przemawia za Górnikiem, jest również to że zespół bardzo dobrze spisuje się w spotkaniach wyjazdowych, na 14 spotkań zdobyli 21 pkt i spisują się lepiej w roli gości niż gospodarzy.
Ostatnie 4 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 3 remisy i 1 zwycięstwo Górnika. Po tak wysokim kursie, myślę że warto spróbować grać w stronę Zabrzan.
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
X2 @ 1.70

✅
Na to spotkanie dostajemy prezent od bukmacherów. :]
To co prezentuje w rundzie wiosennej Bełchatów, to według mnie są głównym faworytem do spadku do I ligi.
W ostatnich minutach kurs na Jagiellonie zdecydowanie podskoczył w górę, nie wiem czym jest to spowodowane i nawet nie doszukuje się zbytnio argumentów które niby mają przemawiać za Bełchatowem.
Bardzo dużym plusem jednak przemawiającym za Jagą, będzie brak w tym spotkaniu Arka Piecha, który według mnie w ostatnich spotkaniach GKS-u był najjaśniejszym punktem tej ekipy.
Cele tych drużyn są zupełnie inne, Jagiellonia będzie walczyć o Europejskie Puchary a GKS o utrzymanie. Wczorajsza wtopa Legii i dzisiejsze trudne spotkanie Lecha, na pewno zmotywują zawodników Jagi aby dziś wywieść 3 pkt z Bełchatowa. Tak więc typ X2 to według mnie dobra promocja na dziś.
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lech Poznań @ 1.72

✅
Do tej analizy wystarczyłoby chyba napisać tylko tyle - Wczorajszy remis Legii W Chorzowie.
Ale można, a nawet trzeba dopisać następujące argumenty przemawiające dziś za gospodarzami:

  • Poznań to w tym sezonie &quot;Twierdza&quot; Lech rozegrał u siebie w tym sezonie 14 spotkań: 9 - 4 - 1 bramki 32:11.

  • Śląsk jeszcze nie wygrał spotkania wyjazdowego w rundzie wiosennej, ostatnie które wygrali to z Zawiszą 0:1 w grudniu 2014 roku. Oglądając ich wyjazdowe spotkania, można śmiało stwierdzić że spisują się w nich bardzo słabo, najlepszy przykład to ostatnia wyjazdowa porażka, 2:0 z słabym Piastem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Korona Kielce
Korona DNB @ 3.05 marathonbet
Korona lub Remis @ 1.83 marathonbet​


Korona walczy o TOP 8,
W Koronie wszyscy zdrowi.
Wisła zagra bez Sarkiego. O czym mówi trener, dodatkowe info o Głowackim:

W tym tygodniu wrócił jednak do treningów i prawdopodobnie zagra z Koroną. - Na pewno Sarki nie będzie do mojej dyspozycji, natomiast Guzmics i Głowacki wchodzą do treningów i liczę na to, że będą do gry. Wierzę, że będą mogli nam pomóc - przyznał Moskal.
Korona pełnym składem, Wisła bez Sarkiego + nie pewny występ Guzmicsa oraz Głowackiego, być może zagra inna para stoperów - Żemło - Dudka

Jeszcze trochę statystyk.
Wisła u Siebie w całej lidze zajmuje 13 miejsce.
Korona na wyjeździe - 10.

Co prawda dwa ostanie spotkania w Krakowie wygrała Wisła, ale to Korona musi wygrać , bo tylko to daje im szansę na TOP8, remis lub porażka bardzo to zmniejszają, albo zniwelują szansę do zera.

Przewidywane składy:
Wisła Kraków:

Buchalik – Jović, Głowacki, Dudka, Burliga – Barrientos, Garguła, Uryga, Stilić, Guerrier – Brożek

Korona Kielce:
Cerniauskas – Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak, Leandro – Kiełb, Jovanović, Fertovs, Carlos – Kapo – Porcellis
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna @ 1 @ 1,80 Rivalo ✅ 2:0
Chyba najlepszy typ z jutrzejszej oferty Ekstraklasy. Po pierwsze Lechia ciągle walczy o TOP 8 i jeżeli chce awansować do fazy mistrzowskiej MUSI ten mecz wygrać. Tabela obecnie prezentuje się tak:
Jak widzimy Łęczna praktycznie bez szans na grupę mistrzowską. Jeżeli dorzucimy do tego ich fatalną grę na wyjazdach gdzie bilans przedstawia się następująco:
to łatwo wyciągnąć wnioski, że Górnicy najlepszej ósemki nie osiągną.
Lechia ma mega parcie na fazę mistrzowską. W drużynę pompowana jest ogromna ilość pieniędzy i by nie zawieść oczekiwań sponsorów w Gdańsku jest mega ciśnienie na to spotkanie. Gdańszczanom potrzebne są dwie wygrane dzięki, którym nie będą musieli oglądać się na rywali. Dużym plusem jest powrót do obrony Jakuba Wawrzyniaka, który jest ważnym filarem obrony. Prawdopodobnie Lechia na jutrzejszy pojedynej wyjdzie w defensywie ustawieniem Wojtkowiak,Janicki,Bougaidis (Gerson),Wawrzyniak. Dlaczego to piszę? A no dlatego, że grając takim ustawieniem Lechia w tej rundzie straciła zaledwie jedną bramkę w uwaga .... siedmu spotkaniach. Wynik imponujący prawda? Poza tym po zimowych transferach w Gdańsku
powstała prawdziwa twierdza. W pięciu spotkaniach Lechia wygrała czterokrotnie, a raz padł remis.
Dodatkowo pogałem zwycięstwo Lechii + under 2,5. Obie drużyny piekielnie mocne w defensywie. Łęczna w tym meczu groźna będzie jedynie z kontry, który dużo być nie powinna. Lechia atakiem pozycyjnym grać potrafi i coś przeczuwam wynik 1 lub 2 :0. A kurs zacny bo 3,60 w bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biała
Podbeskidzie X2 @ 1.60

Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie.
Piast w tym sezonie dużo słabszy od Podbeskidzia, ale dziś mają atut własnego boiska, ale Podbeskidzie ma za to Leszka Ojrzyńskiego, który według mnie jest jednym z lepszych trenerów w naszej lidze, wykonuje niesamowicie dobrą robotę w Bielsku.
Drużyny walczą zupełnie o co innego, Piast nie ma już szans na grę w pierwszej 8-semce i będzie bronił się przed spadkiem, za to Górale bardzo chcą utrzymać pierwszą 8-semke i dziś nie mogą przegrać w Gliwicach, bo po piętach depcze im Lechia, która pewnie dziś wygra swoje spotkanie.
Jest to kolejne spotkanie w tej kolejce 50/50 według mnie, więc warto przymierzyć w gości X2 po 1.60.


Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna
Lechia @ 1.70

Nie wiem co mogę jeszcze dopowiedzieć na temat tego spotkania, chyba wszystko w jak najlepszym stylu przedstawił pestka7 :]
Dodatkowym atutem dla gospodarzy w tym spotkaniu na pewno będzie publiczność, która po ostatnim dobrym widowisku z Legią, dziś również na pewno licznie przybędzie na stadion.
Lechia to według mnie drużyna, która na pewno zasługuję na grę w pierwszej 8-semce i nie sądzę aby Górnik, który fatalnie spisuje się na wyjazdach, mógł im dziś urwać jakiekolwiek punkty.
 
ziroxxx 759,5K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna: over 1,5 gola Lechia Gdańsk ✅
Kurs na Lechię oscyluje w granicach 1.70-1.80. Na bet365 jest 1.72, dlatego zdecydowałem się na dwie bramki gospodarzy. Swój typ przedstawię na zasadzie wad i zalet. Osobiście lepiej się to czyta i analizuje.

Zalety:
- kurs lepszy na dwie bramki Lechii od kursu na samą wygraną
- w przypadku tego betu Lechia nie musi wygrać spotkania
- gospodarze walczą o top8
- dobra seria i forma Lechii na własnym stadionie w tej rundzie
- słaba gra gości na wyjazdach
- goście bez szans na awans do grupy mistrzowskiej
- lepsza jakość zespołu gospodarzy i wieksze ambicje o wejście do grupy top8
- Lechia zawsze u siebie pierwsza obejmowała prowadzenie w przypadku bramki gości wtedy gospodarze będą musieli strzelić 2 bramki aby wygrać

Wady:
- obie drużyny grają defensywnie, tracą i strzelają mało bramek
- ostatnie wyniki gospodarzy na własnym stadionie to same 1:0
- Lechia po strzelaniu bramki kontroluje mecz i nie chce za wszelką cenę strzelić kolejnej bramki, cel drużyny to wtedy defensywa i czasem oddanie inicjatywy przeciwnikowi

Taka argumentacja jest bardziej czytelna jeżeli się podobała to wiadomo co zrobić. ????
 
D 453

dresu

Użytkownik
Wisła Kraków-Korona Kielce
Wisła po zmianie trenera zaczęła w końcu coś grać Korona na wiosnę prezentuję się bardzo dobrze ja w tym meczu widzę bramkę zdobytą przez obie ekipy faworytem jest gospodarz ale to tylko dlatego że grają u siebie ostatnich meczach Wisły widzieliśmy trochę tych bramek a u siebie na pewno coś strzelą a co do Korony to ta bramka nie powinna być problemem w ostatniej kolejce strzelili bramkę w Poznaniu a tam tak łatwo się nie strzela tych bramek i w ogóle tam ciężko zdobyć chociaż punkt a Koronie to się udało remis 1-1 w Poznaniu to dobry wynik. W tym meczu widzę bramkę z obu stron.
Wisła-Korona obie strzelą TAK-1.83 bet365
 
szef-elity 20,4K

szef-elity

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna: over 1,5 gola Lechia Gdańsk
Kurs na Lechię oscyluje w granicach 1.70-1.80. Na bet365 jest 1.72, dlatego zdecydowałem się na dwie bramki gospodarzy. Swój typ przedstawię na zasadzie wad i zalet. Osobiście lepiej się to czyta i analizuje.

Zalety:
- kurs lepszy na dwie bramki Lechii od kursu na samą wygraną
- w przypadku tego betu Lechia nie musi wygrać spotkania
- gospodarze walczą o top8
- dobra seria i forma Lechii na własnym stadionie w tej rundzie
- słaba gra gości na wyjazdach
- goście bez szans na awans do grupy mistrzowskiej
- lepsza jakość zespołu gospodarzy i wieksze ambicje o wejście do grupy top8
- Lechia zawsze u siebie pierwsza obejmowała prowadzenie w przypadku bramki gości wtedy gospodarze będą musieli strzelić 2 bramki aby wygrać

Wady:
- obie drużyny grają defensywnie, tracą i strzelają mało bramek
- ostatnie wyniki gospodarzy na własnym stadionie to same 1:0
- Lechia po strzelaniu bramki kontroluje mecz i nie chce za wszelką cenę strzelić kolejnej bramki, cel drużyny to wtedy defensywa i czasem oddanie inicjatywy przeciwnikowi

Taka argumentacja jest bardziej czytelna jeżeli się podobała to wiadomo co zrobić. ????
Dla mnie Lechia wygra dziś ten mecz, zapomniałeś o tym ile razy Lechia kryła ta linię u siebie
(Piastem oraz Ruchem) ja już raz o tym wspominałem
http://www.livesports.pl/mecz/SMYy5Sx5/#h2h;home
i nie od tamtego postu się nie zmieniło, poza tym under 2,25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom