>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można zadawać pytania związane z konkursem, a na które odpowiedzi nie znajdziecie w REGULAMINIE.

W konkursie przypomnę raz jeszcze, nie ma możliwości zmiany typów ani poprawek w postach. Tak więc jak dodajecie swoje typy to róbcie to starannie!
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Siema , z tego co zrozmiałem to do każdego typu na dany wyścig należy napisać dodatkowo /obowiązkowo post merytoryczny , tak ?
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie podawania zdarzeń, czemu ktoś podaje kursy z Marathonbetu skoro nie ma go w Regulaminie ? Tak można ? Bo jeżeli tak to ja chce zmienić ????
 
Z 582K
Mam jeszcze pytaniwe co z klasyfikacja ogolna.Czy jest wymog podania typow w danych kolejkach zeby byc sklasyfikowany,poniewaz w regulaminie nic o tym niepisze
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dalej brak nagrody za 3 kolejke
Nagrody po zakończeniu konkursu dopiero będą.

Mam jeszcze pytaniwe co z klasyfikacja ogolna.Czy jest wymog podania typow w danych kolejkach zeby byc sklasyfikowany,poniewaz w regulaminie nic o tym niepisze

Tak, by być w generalce trzeba oddać typy w każdym wyścigu. Inaczej grozi niesklasyfikowanie
 
Z 582K
To dlaczego niebylo to w regulaminie.Ja niepodalem typow w 2 kolejce bo mialem wazny wyjazd.Mysle ze opuszczenie 1 kolejki niepowinno wyplywac na sklasyfikowanie w tabeli.Tym bardziej ze niema takiego punktu w regulaminie
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nagrody po zakończeniu konkursu dopiero będą.




Tak, by być w generalce trzeba oddać typy w każdym wyścigu. Inaczej grozi niesklasyfikowanie
W Formule 1 jak Button nie wystartuje z obawy ,że znów jego McLaren stanie po 5 kółkach i skończy na bandzie to nie ma wykluczenia z klasyfikacji generalnej ???? :cool: :razz::jezora:
 
Z 582K
To dlaczego niebylo to w regulaminie.Ja niepodalem typow w 2 kolejce bo mialem wazny wyjazd.Mysle ze opuszczenie 1 kolejki niepowinno wyplywac na sklasyfikowanie w tabeli.Tym bardziej ze niema takiego punktu w regulaminie
Prosze to w koncu wyjasnic bo jest to bardzo wazne,a w regulaminie nic otym niema ze brak typowania w 1 kolejce grozi niesklasyfikowaniem
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Należy typować w każdym wyścigu. Jest to w zasadzie oczywiste gdyż w każdym Grand Prix podajemy typy, za które można dostać -100 pkt, a więc ominięcie jakiegoś wyścigu jakby taką możliwość utraty pkt wyklucza co jest nie fair w stosunku do tych co typowali każde GP i byli narażeni na taką sytuację.
Poza tym czy widziałeś by zespoły w F1 sobie wybierały w który weekend chcą pojechać a kiedy nie ? ???? To Typer F1 więc wydawało mi się, że jest to jasna sytuacja dlatego takiego pkt nie dałem do regulaminu.
Pozdrawiam
 
Z 582K
Należy typować w każdym wyścigu. Jest to w zasadzie oczywiste gdyż w każdym Grand Prix podajemy typy, za które można dostać -100 pkt, a więc ominięcie jakiegoś wyścigu jakby taką możliwość utraty pkt wyklucza co jest nie fair w stosunku do tych co typowali każde GP i byli narażeni na taką sytuację.
Poza tym czy widziałeś by zespoły w F1 sobie wybierały w który weekend chcą pojechać a kiedy nie ? ???? To Typer F1 więc wydawało mi się, że jest to jasna sytuacja dlatego takiego pkt nie dałem do regulaminu.
Pozdrawiam
Jeszcze bym rozumial ze brak typowania kolejki -300pkt jak za nietrafione typy,a zeby odrazu wykluczac z klasyfikacji koncowej to tego nierozumie.Tym bardziej ze brak takiego punktu w regulaminie.A teraz jak inni zdobyli duzo punktów to szuka sie pretekstu zeby ich niesklasyfikowac
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Jak inni niż moderator Abraxas ???? jasne jest ,że skoro sponosrami jest 5 bukmacherów a ja mam konto u dwóch to w 3 nie startuje i dostaje przykładowo -100pkt , a nie ,że nie klasyfikacja ale spoko ???? myślę,że Abraxas dopuścił się oszustwa ale to jest ok ???? jaja ten konkurs
 
Do góry Bottom