>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie :!:
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
W zasadach typowania w typach codziennych prosiłbym o uzupełnienie buków. Myślę, że tam chodzi o marathona i betcity +bet365, ale forum chowa nazwy niektórych bukmacherów.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
W zasadach typowania w typach codziennych prosiłbym o uzupełnienie buków. Myślę, że tam chodzi o marathona i betcity +bet365, ale forum chowa nazwy niektórych bukmacherów.
Wyłącz adblocka. Wszystko będzie ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 127

kwoko

Użytkownik
Przypominam, że za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +30 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.
Czy powyższe oznacza, ze dziennie mozna naprodukować np. 5 postów i dostac 5x 30, na temat dowolnego z meczów, czy tez niedopowiedziane jest, ze chodzi o analizy wysłanych w konkursie typów?
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przypominam, że za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +30 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.
Czy powyższe oznacza, ze dziennie mozna naprodukować np. 5 postów i dostac 5x 30, na temat dowolnego z meczów, czy tez niedopowiedziane jest, ze chodzi o analizy wysłanych w konkursie typów?
Nie, w jednym dniu tylko raz 30pkt za post w dziale Snooker, niezależnie ile by ich było.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
psotnick - to ja jeszcze odnośnie tej odpowiedzi.
Czy analiza musi być dodana w dniu meczu - czy po prostu liczy się wtedy jeśli dotyczy meczu z danego dnia? A może być dodana np. dwa dni wcześniej?
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick - to ja jeszcze odnośnie tej odpowiedzi.
Czy analiza musi być dodana w dniu meczu - czy po prostu liczy się wtedy jeśli dotyczy meczu z danego dnia? A może być dodana np. dwa dni wcześniej?
Może być wcześniej oczywiście, byleby post dotyczył meczu (meczów) z dnia konkursowego w którym podałeś typy z linkiem. Generalnie chodzi o premiowanie aktywności w dziale Snooker.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
I czy typ z analizą musi być trafiony żeby dostawać te plus 30 punktów?
Bo rozumiem że pod słowem &quot;merytoryczny&quot; kryje się coś więcej niż napisane np.:
&quot;Myślę, że Milkins wbije jedną setkę bo potrafi budować wysokie podejścia&quot;
 
J 0

jacek82

Użytkownik
A ja mam takie pewnie dla niektórych śmieszne pytanie.W jaki sposób wygenerować linka do swojego postu.Nigdy tego nie robiłem ,a kiedys musi być ten pierwszy raz wiec będę wdzięczny za odpowiedź
 
T 140

tajski26

Użytkownik
W każdym temacie po prawej stronie nad postem masz jego numer - wystarczy że klikniesz i już masz link do swojego posta w linku przeglądarki.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
I czy typ z analizą musi być trafiony żeby dostawać te plus 30 punktów?
Bo rozumiem że pod słowem &quot;merytoryczny&quot; kryje się coś więcej niż napisane np.:
&quot;Myślę, że Milkins wbije jedną setkę bo potrafi budować wysokie podejścia&quot;
Nie no, oczywiście, że nie musi być trafiony. Po prostu chodzi o to, żeby był w nim chociaż cień sugestii, że piszący wie o czym pisze. Nie oczekujemy elaboratów tylko jakiegoś chocby minimalnego wysiłku w rozkminieniu danego typu, czy meczu. Tylko tyle i aż tyle. Ma to też zachęcić tych którzy się wstydzą do udzielania się w dziale, od tego on jest w końcu.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ja mam pytanie do tego punktu:
9 . Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek numerowania każdego kolejnego swojego typu #1, #2, #3, #4 itd.
Numeracja każdego dnia zaczyna si ę od nowa, czy liczymy posty z całego konkursu?
Jeszcze jedno pytanie, w regulaminie jest, że na każdy dzień musi być 2 typy, bo jak nie to będzie ⛔, a może być więcej niż 2 typy dziennie?
Ad1. W numeracji chodzi o cały turniej, co dość jasno wynika z wymienionej numeracji.
Ad2. Nie, nie można podać ani więcej, ani mniej, tylko dokładnie dwa typy dziennie (oprócz oczywiście dni w których rozgrywany jest finał). W sensie oczywiście możesz podać ile sobie chcesz, ale każdy nadprogramowy typ będzie rozliczony jako ⛔100.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Cytat z regulaminu:
Mile widziane będzie (ale nie obowiązkowe), jeśli uczestnik sam rozliczy swoje typy i poda bilans (np. poprzez cytowanie posta). Na pewno usprawni to organizację konkursu.
A ja mam inne pytanie: jak mam rozliczyć zakład Milkins powyżej 0.5 centuries?
Czy zakład ten jest traktowany w konkursie tak jak u bukmachera czyli w całym meczu przynajmniej jeden break 100-punktowy czy w konkursie akurat w danym dniu musiałby Milkins wbić tą setkę?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
A ja mam inne pytanie: jak mam rozliczyć zakład Milkins powyżej 0.5 centuries?
Czy zakład ten jest traktowany w konkursie tak jak u bukmachera czyli w całym meczu przynajmniej jeden break 100-punktowy czy w konkursie akurat w danym dniu musiałby Milkins wbić tą setkę?
Wszystko jest rozliczane zgodnie ze sposobem rozliczania danego bukmachera. Stawiając taki zakład np. w Bet365 liczony jest cały mecz, a nie tylko 1 sesja.
Typy w konkursie rozliczamy sami czy robią to prowadzący konkurs?
Typy w konkursie będą rozliczane na bieżąco przez prowadzących. Mała ilość uczestników sprawia mniej problemów przy rozliczaniu oraz nie będzie powodowała niepotrzebnego śmietnika.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Jeżeli zapomniałem w typach napisać od jakiego stanu kontynuowany jest mecz to popełniłem jakąś wielką zbrodnię czy normalnie będzie rozliczony zakład? Jeśli można to prosiłbym o dopisanie tego stanu. Chodzi mi o typ nr 5 z dnia 20.04. 7-2 dla Hawkinsa. Z góry dzięki

Poprawione.
Na przyszłość: w razie jakiejś pomyłki po prostu piszesz w tym temacie w czym rzecz i podajesz link do posta który ma być poprawiony. Po to jest ten temat w końcu.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Co mam zrobić, jak na jutro są trzy pojedynki - z tego dwa już typowałem? Tylko jeden typ?
Nie, normalnie podajesz 2 typy, meczów do gry wystarczająco dużo.
Akurat w Regulaminie dość jasno i klarownie wyjaśniono, co robić w takiej sytuacji.

WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
Przykładowo: Jeśli np. mecz Robertson - Higgins rozpocznie się w poniedziałek, 24.04 o godzinie 15:30 i jego dokończenie będzie planowane na wtorek, 25.04 na godzinę 11 to jeśli wcześniej nie typowałem tego meczu, to można - oczywiście jeżeli będzie taka oferta w bukmacherze - typować ten pojedynek po kursach wystawionych na drugą sesję. W takich wypadkach w nawiasie proszę wyraźnie zaznaczyć wynik po wcześniejszej, jak w poniższym przykładzie:
#1 25.04 godz: 15:30
zdarzenie: Higgins - Robertson (6-2)
Typ: Higgins
Kurs: 1.80
Buk: william hill
 
Do góry Bottom