>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 31 ~ Materla-Drwal

macio106 117,5K

macio106

Znawca - MMA


Data: 23 maja 2015
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk-Sopot, Polska
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Walka o pas mistrza KSW w wadze średniej

84 kg: Michał Materla (21-4) vs. Tomasz Drwal (21-4-1)
Karta główna:
120 kg: Mariusz Pudzianowski (8-3) vs. Rolles Gracie (8-3)
Walka o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf (11-2) vs. Peter Graham (11-7)
Walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg: Goran Reljic (14-4) vs. Attila Vegh (29-5)
77 kg: Maciej Jewtuszko (11-2) vs. Robert Radomski (12-3)
84 kg: Jay Silva (9-9-1) vs. Aziz Karaoglu (7-6)
93 kg: Karol Celiński (12-5-1) vs. Tomasz Narkun (9-2)
Karta wstępna:
70 kg: Patryk Grudniewski (5-1) vs. Grzegorz Szulakowski (5-1)
120 kg: Jędrzej Maćkowiak (3-0) vs. Marcin Gułaś (6-4-1)​
 
macio106 117,5K

macio106

Znawca - MMA
Tak temat, tak wcześnie ponieważ już kilka buków wystawiło ofertę i trzeba korzystać. Więc do rzeczy. Wszystkie kursy z Betsafe.

Goran Reljic - Attila Vegh⛔ Przecież to nie był ten Attila co w Bellatorze?! Czekamy na wywiady co się stało.
Typ: 2 @1,88

Bez jaj nie ma faworyta tutaj? Attilla były mistrz Bellatora, maszyna czy to w parterze czy w stójce. Ogarnia każdą płaszczyznę:





A Chorwat to co? To co pokazał w walce z Narkunem każdy widział. Moim zdaniem nie wystarczy to na takiego zawodnika jakim jest Attila Vegh.

-------------------------------------------------------------

Jay Silva - Aziz Karaoglu⛔ Nikt nie doceniał Aziza a on zaskoczył. Jak był by parter, może było by inaczej.
Typ: 1 @1,55

Skąd taki kurs nie wiem. Jay to solidna szkoła amerykańskiego mma, kontra no własnie kto? Gościu zasłynął że szybko uwalił Strusa i tyle. Niby królowie nokautu. Może i mają cios w łapie, ale czy Aziz ma parter? Nie wywodzi z się z boksu i tylko tam jest groźny. Niech Jay go sprowadzi do parteru, to albo go ubije albo podda. Nie ma innej opcji. Jay może i lubi pajacować, ale bez przesady, aby nie pokonał Aziza tym bardziej że tutaj nie ma Polaka i sędziowie go nie oszukają.

-------------------------------------------------------------------

Mariusz Pudzianowski - Rolles Gracie✅ Easy. :cool:
Typ: 1 @1,44

Brazol jedzie tylko i wyłącznie na nazwisku, nic więcej z UFC wyleciał tak szybko jak trafił, na ONE FC pokonał Sappa... z WSOF wypada tak:



Zresztą pisałem o nim już przy okazji KSW 28, ale do rzeczy Pudzian z zawodnika, który lubi &quot;łapać i rzucać&quot;, wyrósł na bądź co bądź zawodnika mma, nie najlepszego, ale nie jest już celebrytą. Po porażce z McCorkle, coś tego parteru poprawił. Oczywiście w tym parterze jest lepszy Brazylijczyk, ale moim zdaniem Pudzian ma na tyle ogarnięty parter, aby się tam uchronić i szybko wrócić do stójki a tam to zdemoluje Brazylijczyks tak jak zrobił to Bedorf. Do tego kondycja, Pudzian ma kondycje na 2 rundy. Jego rywal nie wiadomo? Drugi aspekt, mniej sportowy to ten pas KSW w wadze ciężkiej, Pudzian jeszcze 2-3 lata i emeryturka, sam tak mówi. O pasie nikt głośno nie powie, ale wiadomo że Pudzian mistrzem to było by to coś! Moim zdaniem włodarze, mają taki plan że teraz wygrywa Bedorf i Pudzian z tym samym rywalem to muszą się bić o ten pas. I publiczność zadowolona. Tak czy siak Mariusz ma siłę w łapie i kondycję na te 2 rundy. Nawet jak dojdzie do decyzji to tą 3 rundę też przeżyje Pudzian. Parter też trenuje, wiadomo mistrzem parteru nie będzie, ale coś tam podłapał na pewno. Tak jak mówiłem Brazylijczyk jedzie na nazwisku i tyle nic, sobą nie reprezentuje.


Na razie tyle, jutro dopisze coś o Pudzianie (1,44) i Drwalu (1,75).
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Wgrałem ofertę stsiku, i do AKO dodam pewniaka, czyi:
Karol Bedorf - Peter Graham 1 1.10

Kurs marny, ale to jest pewniak. Peter Graham wygrał z Różalem, ale nie pokazał nic nadzwyczajnego, a Różal się skontuzjował. Graham fatalny rekord 10-8. Nigdy nie wygrał przez poddanie, a jakoś nie widzi mi się, żeby znokautował super wyglądającego Bedorfa o decyzji nie wspominając.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Podejrzany typer z sygnaturka &quot; znawca&quot; Macio wreszcie przedstawil rozsądną analizę.
Tak: 1.88 na Veigh to jest to. Postawiłęm 50 $ na Veigh.
Kurs nie uległ zmianie. Czyli chyba nikt ( takze Macio) nie grał tego.

Ode mnie.
Rejlic to solidny zawodnik. Trudny do skończenia.
Veigh wypadł z Bellatora jako mistrz z przyczyn poza sportowych.
Uważam, że Słowak nie da sobie zrobić krzywdy, jest w lepszym etapie kariery od Chorwata, jest bardziej inteligentnym zawodnikiem i to zadecyduje o jego wygranej.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Patryk Grudniewski 1,88 bet safe
ALL IN !!!! pierwsza walka na FEN to byla jaka porazka sedziego, teraz Patryk reprezentujacy Ankos powinnien pokazac na co go naprawde stac .
z wielka checia zobaczylbym walke Szulakowski - Zawadzki na ktoryms ksw!!! ( zawadzki gora )
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo solidne value na tę galę są trzy - Tomek Drwal, Atilla Vegh i Jay Silva, który powinien sobie poradzić z Azizem, który przez ostatnie 6 lat stoczył dwie walki... -_-&#39; Co prawda w dobrym stylu ubił Strusa, ale wiadomo, że ubicie tamtego, mało ostrożnego, Strusa to nie jest żaden wielki wyczyn.
Analizy Drwala i Vegha dam bliżej gali, aczkolwiek jedno jest pewne - kurs na Atille bardzo mocno poszybuje w dół i warto grać go już teraz, póki fani nie myślą o stawianiu na tak odległe wydarzenie. Kurs przed walką będzie 1,50-1,60 na Vegha, jestem tego pewien.
 
macio106 117,5K

macio106

Znawca - MMA
Na razie tyle, jutro dopisze coś o Pudzianie (1,44) i Drwalu (1,75).
Pudziana opisałem, teraz trochę o Drwalu, bo do głowy wpadła mi fajna analiza.;)

Drwal przed czasem Jest w STS po 3.50 Nie ma co biorę w ciemno! ⛔

Po pierwsze Drwal na 21 zwycięstw tylko 3 decyzje. Drwal nie jest leszczem w parterze. Tylko dwie przegrane jedna 11 lat temu druga z Palhares&#39;em. Po trzecie Drwal ma o wiele lepszą stójkę niż Michał i to nie podlega wątpliwości, a co za tym idzie Materla ze stójką stoi słabo przez to że walczy charakternie otrzymuje ciosy na twarz, pamiętne ko Silvy. Tutaj kilka solidnych ciosów od Drwala i może być podobnie. Co do parteru nie sądzę aby tam Drwal szukał okazji z prostej przyczyny Materli nikt jeszcze nie poddał. A z drugiej strony nie obawiam się aby Materla tam zagroził Drwalowi, ok 12 skończeń, klub z dobrym parterem, ale kogo Materla kończył? Samych słabych zawodników przyjechała Amerykańska szkoła mma Grove,Horwich,Silva(ten to nawet parteru nie miał ???? ) i lekka klapa żadnego nie poddał. Podsumowując jeżeli Drwal wygra, to zapewne będzie to przed czasem po serii piekielnie mocnych ciosów.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Dubel @2.46 - betsafe
Michal Materla vs Tomasz Drwal, typ: 2
Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie, typ: 1
Zaczne od Pudziana. Strasznie go nie lubie jako czlowieka, do niego jako do sportowca mam uczucia mieszane. W ksw dostaje samych ogorkow albo grubasa z usa, ktory robi wieksze show na wazeniu niz w ringu. Jak dostal McCorkle&#39;a to dostal kimure w 2 rundzie. Z Thompsonem i Sylvia tez poszlo mu tak jakby mu poszlo z zawodnikami normalnego pokroju. Na ostatniej gali dostal Nastule, ktory po 1,5 minuty stania w ringu najchetniej by z niego zszedl, bo nie ma nawet sily oddychac. O Grejsim to ja nie zamierzam nic pisac. Koles, ktory ewidentnie jedzie na nazwisku. Przegral z Bedorfem nawet. Po tej walce koniec kariery.
Co do main eventu, zapowiada sie bardzo ciekawie. Forme Drwala naprawde ciezko ocenic. W ciagu ostatnich 5 lat zawalczyl zaledwie 6 razy, ostatni raz ponad rok temu. Jednak z tego co wiadomo to stojke ma bardzo solidna, defensywny grappling rowniez. Potrafi walczyc rowniez z odwrotnej pozycji co daje mu wachlarz kombinacji na twarda szczeke Materli. W parterze moze miec problemy z Cipkiem. Natomiast Materla.. no widac bylo w ostatnich walkach jak sie prezentuje. Jego defensywa w stojce jest bardzo slaba i tutaj szansa dla Tomka, ze mu zaszkodzi. Natomiast defensywa Goryla w stojce wyglada naprawde dobrze, mimo tego, ze jest dosyc sztywny to dobrze balansuje glowa i tulowiem, mogac sprawic problemy Berserkerowi, ktory ma duze niedostatki kickboxerskie. Jesli chodzi o parter. Materla lubi szukac poddan kosztem utraty pozycji - za wszelka cene, chociaz ostatni raz kogos poddal w 2011 roku na ksw 15 i byl to Gregory Babene. Drwal w parterze nie jest grozny pod wzgledem skonczenia walki. Michal nie bedzie mial zagrozenia poddania czy cos, bo Drwal bedzie chcial wrocic do stojki. Natomiast musi uwazac jesli Tomek bedzie u gory, poniewaz jego g&amp;p sa cholernie precyzyjne i mocne.

Przepraszam za niechlujstwo, ale pisane z telefonu.

Co do typu Macia, fajnie.. nie neguje, ale ja czegos takiego bym nie postawil. Piszac analize skup sie na wszystkich elementach. Zapomniales wspomniec, ze w tych 21 walkach wiekszosc byla &quot;wieki&quot; temu, wiec nie ma co porownywac tko z przed 7 lat do sobotniej gali. &quot;jeżeli Drwal wygra, to zapewne będzie to przed czasem&quot; i zapomniales wspomniec, ze w tej calej ksw szopce Materla jest zawodnikiem, ktory w kazdej walce zostawia serducho na ringu i ma cholernie twarda szczeke. Jak dla mnie to Drwal decyzja.
 
macio106 117,5K

macio106

Znawca - MMA
Co do typu Macia, fajnie.. nie neguje, ale ja czegos takiego bym nie postawil. Piszac analize skup sie na wszystkich elementach. Zapomniales wspomniec, ze w tych 21 walkach wiekszosc byla &quot;wieki&quot; temu, wiec nie ma co porownywac tko z przed 7 lat do sobotniej gali. &quot;jeżeli Drwal wygra, to zapewne będzie to przed czasem&quot; i zapomniales wspomniec, ze w tej calej ksw szopce Materla jest zawodnikiem, ktory w kazdej walce zostawia serducho na ringu i ma cholernie twarda szczeke. Jak dla mnie to Drwal decyzja.
Ok każdy ma prawo do swojego zdania, ale zobacz że po zwolnieniu z UFC, tomek tylko raz decyzja z Padillą, którego nikt przed czasem nie skończył. Co do Materli to przecież wspomniałem że Materla ze stójką stoi słabo przez to że walczy charakternie otrzymuje ciosy na twarz, pamiętne ko Silvy. Więc, dlaczego tutaj nie może być powtórki, gdzie jest gościu który ma stójkę o wiele wyżej? OK Materla dużo wytrzyma, ale tutaj Drwal w stójce jest zabójczo mocny. Poza tym aspekt marketingowy drwal wygrywa ma pas i walka Mamed-Drwal o pas. Potem wszystko wraca do normalności w kwiesti kto jest numerem 1.
 
K 49

kamilekw2

Użytkownik
Generalnie stawiam na tenis, ale jak chyba każdy facet oglądam gale UFC, gale KSW czasami również, piłkę nożną, koszykówkę i oczywiście sporty, które na chwile stają się &quot;narodowymi&quot;: siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie. Tylko oglądać, a mieć o tym pojęcie to dwie inne sprawy.
Przechodząc już do typów to zastanawiam się nad zagraniem:
Drwal - Materla typ:1 + Bedorf - Graham typ:1 kurs:1,98 stawka: 500zł
Silva - Karaoglu typ:1 + Pudzianowski - Gracie typ 1 kurs:2,10 stawka:500zł
Generalnie chciałbym poznać waszą opinie, fajnie byłoby jakby Pudzianxx się wypowiedział, bo po ilości jego typów, które okazały się trafione, widzę, że nie jest amatorem. ????
Może lepiej zagrać jeden z tych typów za 1000 zl? Może połączyć inaczej?
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik

Ja mysle tak :
Grudniewski - Szulakowski ostatnie walki Szulakowskiego pokazaly ze chlopak ma wiecej szczescia niz rozumu. Pierwsza walka na Fen to byl jakis absurd , Grudniewski ma lepsza stojke niz jego przeciwnik + defensywa obalen wyczwiczona w ankosie.Warunki fizyczne tez przemawiaja ze Grudniewskim. Mam wielka nadzieje ze Patryk pokaze ze pierwsza walka to byljeden wielki przypadek
Jedrzej Mackowiak - Marcin Gulas Gulas trafil do ksw po pokonaniu Walusia na gali w Suwałkach. Sadze ze Jedrzej poradzi sobie w tej walce , decyzja albo TKO.
Tomasz Narkun - Karol Celiński W tej walce jestem za Narkunem , musi sie odbudowac po przegranym ( wygranym) z Reliciem . Uwazam ze parter Narkuna lepiej sie sprawdzi w tej walce niz stojka Celinskiego. Jest to eliminator o pas wiec Goran Reljic - Attila Vegh : Tomasz Narkun VS Attila Vegh I walka rewanzowa pomiedzy Karol Celiński vs Goran Reljic
Jay Silva - Aziz Karaoglu Stawiam na Silve , sadze ze poszedl po rozum do glowy i wie ze z takim rekordem walk szybko raczej nie znajdzie posady w dobrej organizacji , a KSW placi mu zapewnie dobrze. Nawet na filmikach przygotowawczych cos tam trenowal , a Karaoglu raczej przyjedzie po wyplate i bedzie zapewne chcial walki ze Strusem. $$$
Jewtuszko - tutaj nie mam zadania ,
Karol Bedorf - Peter Graham Karol decyzja
Mariusz Pudzianowski - Rolles Gracie tak jak ktos pisal wyzej Gracie to juz tylko nazwisko.
Michał Materla - Tomasz Drwal wszystko okaze sie po wazeniu
Po ostatnim UFC w Krakowie , postanowilem ze bede stawial dopiero po wazeniu.
Wrzucajcie swoje typy ????
Narkun + Grudniewski = 3,88
Vegh + Silva = 2,48
Te oba dubla postawie tylko nie wiem za jaka stawke POOOOOOOOZDRO
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Pudziao - 1.44✅✅✅ -

5 sekund i po walce :grin:
https://v.cdn.vine.co/r/videos/A927F...KB1RH.uLBt7OOy

Grałem Pudziana zawsze i grac dalej będę ;) Co i jak później ale za dużo nie ma co tutaj pisać .
Rolles Gracie ma już zapewne wytyczne co i jak .
Gdyby ta walka odbywała się na zasadach BJJ wygrał by Gracie ale tu mamy MMA i cienko go widzę . Pudziao ma lepsze zapasy , o wiele mocniej i lepiej kopie a o sile fizycznej nie ma co wspominać . Nie sadze też aby Brazylowi się aż tak chciało .
Pudziao go obali i zapewne przeleży . Takiego tura będzie ciężko poddać a Pudziao już taki ciemny w parterze nie jest .
Przypominam sobie komentarze na portalach MMA przed walką z Nastulą i co to miało się nie dziać gdy walka trafi do parteru a jak było wszyscy wiemy . W końcu Pudziao to purpura ;) już dość długo

http://www.mmarocks.pl/mariusz-pudzianowski/mariusz-pudzianowski-purpurowym-pasem-bjj
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 7

dawidzior

Użytkownik


Ja mysle tak :
Grudniewski - Szulakowski ostatnie walki Szulakowskiego pokazaly ze chlopak ma wiecej szczescia niz rozumu. Pierwsza walka na Fen to byl jakis absurd , Grudniewski ma lepsza stojke niz jego przeciwnik + defensywa obalen wyczwiczona w ankosie.Warunki fizyczne tez przemawiaja ze Grudniewskim. Mam wielka nadzieje ze Patryk pokaze ze pierwsza walka to byljeden wielki przypadek
Jedrzej Mackowiak - Marcin Gulas Gulas trafil do ksw po pokonaniu Walusia na gali w Suwałkach. Sadze ze Jedrzej poradzi sobie w tej walce , decyzja albo TKO.
Tomasz Narkun - Karol Celiński W tej walce jestem za Narkunem , musi sie odbudowac po przegranym ( wygranym) z Reliciem . Uwazam ze parter Narkuna lepiej sie sprawdzi w tej walce niz stojka Celinskiego. Jest to eliminator o pas wiec Goran Reljic - Attila Vegh : Tomasz Narkun VS Attila Vegh I walka rewanzowa pomiedzy Karol Celiński vs Goran Reljic
Jay Silva - Aziz Karaoglu Stawiam na Silve , sadze ze poszedl po rozum do glowy i wie ze z takim rekordem walk szybko raczej nie znajdzie posady w dobrej organizacji , a KSW placi mu zapewnie dobrze. Nawet na filmikach przygotowawczych cos tam trenowal , a Karaoglu raczej przyjedzie po wyplate i bedzie zapewne chcial walki ze Strusem. $$$
Jewtuszko - tutaj nie mam zadania ,
Karol Bedorf - Peter Graham Karol decyzja
Mariusz Pudzianowski - Rolles Gracie tak jak ktos pisal wyzej Gracie to juz tylko nazwisko.
Michał Materla - Tomasz Drwal wszystko okaze sie po wazeniu

Po ostatnim UFC w Krakowie , postanowilem ze bede stawial dopiero po wazeniu.
Wrzucajcie swoje typy ????
Narkun + Grudniewski = 3,88
Vegh + Silva = 2,48
Te oba dubla postawie tylko nie wiem za jaka stawke POOOOOOOOZDRO


W przypadku drwala i materli ważenie ci wiele nie powie bo obaj raczej nie mają problemu ze zbijaniem, Drwal ma zdecydowanie lepsza stojke,materla lubi wdawac się w bitki bezmyślne i haotyczne, tomek ma na tyle poukladany parter że berserkers nie pokaże nic ciekawego
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Cos stalo sie z grahamem ze na bedorfa 1.15? Typek w bellatorze sobie radzil. Przegrywa poddaniami ale bedorf specem raczej nie jest od parteru. Ustal 3 rundy z kongo to nie da rady z coco ? Bedorf decyzja 3.00 w sts kuszace chyba
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie, typ: 1 Zaczne od Pudziana. Strasznie go nie lubie jako czlowieka, do niego jako do sportowca mam uczucia mieszane. W ksw dostaje samych ogorkow albo grubasa z usa, ktory robi wieksze show na wazeniu niz w ringu. Jak dostal McCorkle&#39;a to dostal kimure w 2 rundzie. Z Thompsonem i Sylvia tez poszlo mu tak jakby mu poszlo z zawodnikami normalnego pokroju. Na ostatniej gali dostal Nastule, ktory po 1,5 minuty stania w ringu najchetniej by z niego zszedl, bo nie ma nawet sily oddychac. O Grejsim to ja nie zamierzam nic pisac. Koles, ktory ewidentnie jedzie na nazwisku. Przegral z Bedorfem nawet. Po tej walce koniec kariery.
Pudzianowski-Rolles Gracie Pudzian 1,45
Bedorf-Peter Graham Bedorf 1,10

Jak przegrał nawet z Bedorfem to nie ma co sie zastanawiać tylko trzeba pobierać ???? Czekałem na te KSW bo myślę,że Pudziana z Bedorfem można spróbować mocniej. Rywale teoretycznie są w stanie zagrozić faworytom i bardziej obawiałbym się mimo niskiego kursu o Bedorfa ale nie sądzę żeby tu możliwa była niespodzianka. Obaj są zdecydowanymi faworytami i pomijając względy sportowe nie byłoby to na rękę organizatorom.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Cos stalo sie z grahamem ze na bedorfa 1.15? Typek w bellatorze sobie radzil. Przegrywa poddaniami ale bedorf specem raczej nie jest od parteru. Ustal 3 rundy z kongo to nie da rady z coco ? Bedorf decyzja 3.00 w sts kuszace chyba
Ban z miejsca za takie stwierdzenie ????
Żeby nie było, swoje typy podam zapewne jutro, a jest co grać z tej gali(w połączeniu z UFC).
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
ale na takim poziomie zeby poddac Grahama ? Bo o nokaut nie ma szans
&quot;
Jest utytułowanym grapplerem, specjalizującym się w brazylijskim jiu-jitsu (BJJ), które trenuje w szczecińskim klubie Berserker&#39;s Team. W 2006 roku został mistrzem Polski w BJJ oraz wicemistrzem kraju w submission fightingu. Trzykrotnie wywalczył mistrzostwo Europy BJJ w kategorii najcięższej (+100,5 kg; 2006, 2007, 2008)[2][3], a także raz truymfował w kategorii absolutnej (2006) w klasie purpurowych pasów[4].
W 2007 roku zajął drugie miejsce w kategorii +99 kg w europejskich kwalifikacjach do mistrzostw świata Abu Dhabi Combat Club, ulegając jedynie Finowi Janne Pietilainenowi. Za dobrą postawę w turnieju otrzymał dziką kartę, dzięki której wystartował w mistrzostwach świata w Trenton. Doszedł w nich do ćwierćfinału, w którym przegrał z późniejszym złotym medalistą, Fabricio Werdumem[5]. W 2009 roku, podczas kwalifikacji do kolejnej edycji tych zawodów zajął 3. miejsce i ponownie otrzymał dziką kartę. Z rozgrywanych w Barcelonie mistrzostw został wyeliminowany w 1/16 finału przez Jeffa Monsona[6].&quot;
Graham w parterze strasznie surowy i mimo, że Bedorf prowadzi swoje walki bardziej stójkowo, to jeśli nie będzie szło to obali i podda, chociaż Graham w stójce to już też nie ten sam zawodnik.
 
Do góry Bottom