Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

100PLN bez depozytu Easy Forex

3 kwietnia 2015 18:29
1
panikaer
panikaer
Lut 2008
92 23 7
Znalazłem coś takiego:
Nowa promocja Bonus Bez Depozytu od brokeraEasy-Forex , w ofercie 100zł darmowego bonusu na inwestycje. Zyski z handlu możesz wypłacić bez zobowiązań. Oprócz bonusu na start możesz uzyskać podręcznik inwestora, dostęp do filmów szkoleniowych, analizy rynku i sygnałów transakcyjnych oraz skorzystać z konta demo.
Nazwa promocji:Bonus Bez Depozytu / Darmowe 100zł
Wysokość bonusu: 100 zł (wysokość bonusu według uznaniaEasy-Forex)
Jak uzyskać:
1. Przejdź na stronę promocji
2. Wypełnij formularz rejestracyjny

Warunki wypłaty:
Zyski mogą zostać wypłacone w dowolnym momencie.
W celu wypłaty bonusu należy przeprowadzić transakcje wielkości 1 lota na każde 10$ bonusu w ciągu 3 miesięcy.

Dodatkowe informacje::
Promocja dostępna dla nowych klientów, a także dla istniejących klientów, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu.

Czas trwania: do odwołania
www.Easy-Forex.com

Edit by Admin
4 kwietnia 2015 15:03
2
sylwek2012
sylwek2012
Gru 2007
1 653 893 13
praktycznie to samo co plus500, nie polecam inwestować własnych pieniędzy, dobrze jest pograć trochę za bonus i nauczyć się zasad działania rynku forex ale nic pozatym.
"Ten dokument jest dostępny, tłumaczony z oryginalnego tekstu „Terms and Conditions” (Regulamin i Warunki ) z języka angielskiego na język pl. Zgadzasz się, że to tłumaczenie jest wyłącznie dla wygody i że wersja angielska jest wersją obowiązującą i regulującą stosunek między Tobą a Easy Forex. Regulamin i Warunki wersji angielskiej będą zawsze rozstrzygające. Aby przeczytać tekst w języku polskim “kliknij tutaj."
Wklej angielską wersję regulaminu tego bonusu. W Polskiej wersji mogą napisać co tylko chcą co im google tłumacz podpowie.

Poker to nie hazard !
15 kwietnia 2015 22:29
3
jeremyjanot
jeremyjanot
Sie 2012
273 36 7
Zarejestrowałem się i nie dostałem 100 zł. Muszę do nich napisać czy sami dodadzą po pewnym czasie?
19 lipca 2015 20:59
4
l32
l32
Lip 2015
4 4
Zarejestrowałem się i nie dostałem 100 zł. Muszę do nich napisać czy sami dodadzą po pewnym czasie?

Jeśli zweryfikowałeś konto, to napisz do nich. Powinni Ci dodać 100 PLN.:grin:
15 lutego 2016 22:23
5
kibol1302
kibol1302
Paź 2011
44 7
' Wkrutce ' traktować poważnie tą stronę?
5 marca 2020 10:39
6
disappear
disappear
Mar 2020
1 1
Zalecam ostrożność w przypadku takich witryn - wiarygodne witryny Forex zawsze zapewniają bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki czemu możesz zrozumieć zasady bez wydawania żadnych rzeczywistych pieniędzy. Wycofanie może być również prawdziwym problemem. Na przykład Instaforex autorstwa Ildara Sharipova to dobre miejsce na rozpoczęcie - dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna dla początkujących.
6 137
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.