>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - strefa CONCACAF

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Eliminacje MŚ 2018 - strefa CONCACAF



Pora na start eliminacji MŚ 2018 w strefie CONCACAF. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią najniżej notowane (wg rankingu FIFA - sierpień 2014) reprezentacje. 14 reprezentacji zostało podzielonych na 7 par. Zwycięzcy dwumeczów awansują do kolejnej fazy eliminacji.



Zestawienie par:




Kursy (Marathonbet):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Saint Kitts and Nevis - Turks and Caicos Islands
Do tego jakże wyczekiwanego meczu dojdzie nadchodzącej nocy. Miejscowość, w którym spotkanie się odbędzie ma 15 tysięczną populację, więc pewnie jest to hit na poniedziałkowy wieczór. Do rzeczy, myślę że goście tutaj bramki nie strzelą. Albo inaczej, mimo wszytko widzę tu kurs warty zagrania, bo o grze obydwu zespołów to jestem w stanie powiedzieć tyle, ile moja kobieta o historii igrzysk. Ale patrząc na powołania zauważyłem, że 9 zawodników (z 17) nie gra w ogóle w żadnym klubie, nawet akademickim. Dodatkowo mają tam chyba 3 nominalnych obrońców i zabraknie największej &#39;gwiazdy&#39; - Gavina Glintona (10/4), jego brata Duane (9/0) i obrońcy z największą liczbą występów - 41-letniego Shearera (14/0). Ogólnie z tych wszystkich śmiesznych reprezentacji SK&amp;N jest notowana najwyżej, więc myślę że tutaj jaj takich jak Barbados w nocy odwalił nie zrobią (swoją drogą trzeba obserwować rewanż Barbadosu, bo nie dość, że tracą bramkę to dwóch karnych nie strzelają i kończą w 10).
Turks &amp; Caicos nie strzelą @1,92 marathon ⛔ ajj ???? over&gt;reszta
jako iż wyczuwam tutaj jakieś 4:0/5:0 to gram jeszcze
over 1,5 HT @1,83 BetVictor ✅ 6-2 (3-1)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ja bym wbijał w over 4.5 w meczu Curacao - Montserrat. Patrząc na obie kadry to różnica jest bardzo duża. Nie wiem ilu zawodników z Holandii przybyło, ale patrząc po kursach to pewnie kilku się pojawi. W ekipie gości większość graczy występuje w niższych, amatorskich ligach angielskich.
Na początku marca doradcą reprezentacji Curacao został Patrick Kluivert. Jak sam mówi ma ambicję by objąć jakiś klub europejski ale jak na razie chce pomóc krajowi skąd pochodzi jego matka. Dodał, że nie jest tam na wakacjach a po to by pomóc stworzyć silny zespół.
Dla porównania wrzucam aktualne kadry obu reprezentacji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cura%C3%A7ao_national_football_team#Current_squad
http://en.wikipedia.org/wiki/Montserrat_national_football_team#Current_squad
Myślę, że te 4-5 bramek gospodarze są w stanie strzelić. Pod koniec zeszłego roku udało im się awansować do Carribean Cup, w grupie zagrali między innymi z mocnymi Kubą i Trynidadem Tobago dwukrotnie przegrywając w stosunku 2-3 także można to uznać za niezłe wyniki, wcześniej zagrali kilka spotkań eliminacyjnych.
Montserrat nie awansowało nawet do eliminacji.
over 4.5 @2.37 marathonbet
Mecz zaczyna się o 1:00 naszego czasu.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
El Salvador - Curaçao✅ 1-0
Typ: 1 @1.55 MarathonBet

Curaçao ma medialnego trenera Patricka Kluiverta, za jego czasów porozdawali obywatelstwa Holendrom. Dzięki czemu możemy teraz oglądać Eloy Room, Cuco Martina, Darryl Lachman. W koszulce Curaçao, ale nie wiele to dało. w tym roku pokonali tylko Montserrat... W dwumeczu z Kubą nie umieli wykorzystać że przeciwnik gra w 10, co prawda awansowali, ale styl tego awansu mierny. Salvador w tym roku dwa remisy na CONCACAF z Kanadą i Kostaryka i przegrana 1-0 z Jamajką. Mimo że w I rundzie eliminacji gospodarze potrafili zremisować z Saint Kitts i Nevis, to już u siebie ich gromili. Co prawda dziwią trochę powołania i brak Rafael Burgos, ale nic na to nie poradzimy. Jednak gospodarze mają już zaliczkę jednej bramki, dobry piłkarz Kluivert jest słabym trenerem, farbowane lisy narazie nie spełniają swojej roli. Na moje Salvador jutro wygrywa i świętuje awans do dalszej rundy.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
El Salvador - Honduras⛔ Bramka w 88 minucie i 2-2.
Typ: 2 @2.70 bwin

Tak w sumie to dzisiaj można stawiać na Honduras, który jest co prawda ostatni w swojej grupie, ale jeśli chce coś jeszcze ugrać to dziś musi wygrać. W tym roku Salwador jest słaby. Remis z Nikaraguą. Przegrane z Panamę i Gwatemalą, optymizmu nie dają. Fakt jest taki że w ataku w tym sezonie mocny jest Nelson Bonilla w Azerbejdżanie strzela to i dostał powołanie, partnerem jego pewnie będzie doświadczony Rafael Burgos, który nie ma formy. W pomocy wiadomo tylko jeden rozsądny grajek Darwin Cerén. Obrońcy to wszyscy z rodzimej ligi. Krótko mówiąc szału nie ma. Wyników też, ostatnia ich wygrana to powyżej opisany mecz z Curaçao.
Honduras ma za to skład poskładany z ludzi, którzy grają w rozsądnych ligach Europejskich czy MLS. Do kadry powraca Andy Nájar i Emilio Izaguirre. W ataku cały czas dobrze się trzyma znany nam Carlos Costly, pomagać mu pewnie będzie młody Anthony Lozano. Pomoc mocno obsadzona tymi dwoma powrotami do tego jeszcze Boniek i mamy rozsądna linie. Obrona idzie pod dyktando doświadczonego kapitana Maynor Figueroa. Tutaj Honduras pożera Salwador na papierze. Wyniki Hondurasu w tym roku są przeciętne bo wygrana 1-3 z Nikaraguą i przegrana 3-1 z Gwatemalą, ale wtedy grały ziomeczki z rodzimej ligi i był to taki test kto ma dostać powołanie na mecze eliminacji. Teraz Honduras ma dwa mecze z Salwadorem, jak chce jeszcze coś ugrać to nie ma bata musi wygrać.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dzisiejszej nocy jest kilka ciekawych spotkan w strefie Concacaf.
Honduras - Salwador
Panama - Haiti
Kostaryka - Jamajka
Honduras trzy dni temu zremisował z Salwadorem 2-2 tracąc bramkę w 88 minucie.
Dla Hondurasu to ostatni dzwonek do tego aby załapać się do kolejnej fazy eliminacji.
Zakładając że Meksyk ogra dzisiaj Kanadę , ewentualne zwycięstwo Hondurasu wywinduje ich na druga pozycję. Rewanżowy mecz z Kanadą maja u siebie więc dzisiaj bezapelacyjnie trzeba to wygrać.
W lepszej sytuacji jest Panama. Zajmuje drugie miejsce i gra z outsiderem z którym trzy dni temu zremisowała 0-0. Panama potrafiła ograć Kostarykę więc z Haiti powinni sobie spokojnie poradzić i powinni się umocnić na drugim miejscu w grupie a wtedy awans do kolejnej rundy będzie na wyciągniecie ręki.
Drugim meczem w tej grupie jest spotkanie Kostaryki z Jamajką.
Trzy dni temu było 1-1. Wydaje mi się że Kostaryka u siebie powinna ograć Jamajke ale Reggae Boys łatwo nie odpuszczą. Najlepszym rozwiazaniem w tym meczu jest chyba zagranie underu 2,5

Honduras - Salwador home win [1,53] ✅
Panama - Haiti home win [1,50] ✅
Kostaryka - Jamajka under 2,5 [1,47] ⛔
Łączny kurs 3,37 !
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Saint Vincent i Grenadyny - USA/Usa -2,5 bramki @1.40 Unibet ✅ 0-6
Rano było 1.60, teraz już tylko 1.40 , ale i tak warto. USA powołało możliwe najmocniejszą kadrę, cały czas muszą walczyć o punkty bo awansu nie są pewni. Tak po za tym różnica klas.;)
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Dzięki kolego za zwrócenie uwagi na Usa bo mogłem przegapić ładny zarobek, pogralem troche na żywo i tez ladne pieniadze weszly. Jednak,jak się oglada takie.mecze t różnice klas widać już po paru minutach i bramki musza wpadać. Pozdro i kolejnych dobrych typow życzę!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Trynidad - Kostaryka
Początek decydującej fazy eliminacji. Faworytem jest Kostaryka. W poprzedniej fazie wygrali grupę, Trynidad wyszedł ze swojej z drugiego miejsca (2 wygrane z St Vincent i Grenadyny, wygrana i remis z Gwatemalą, remis i porażka z USA). Patrząc na H2H to oprócz tego, że wygląda ono zdecydowanie korzystnie dla Kostarykan, (13 wygranych, 4 remisy, 3 porażki, na wyjeździe 5W-2R-2P).
Patrząc na wyniki gospodarzy w 2016 widać wygrane z Saint Vincent i Grenadynami, wygraną z Dominikaną w Pucharze Karaibów, remis z Gwatemalą w eliminacjach MŚ i porażki, między innymi z Haiti w eliminacjach Copa America czy Martyniką (w Pucharze Karaibów)
Kostarykanie notowali zdecydowanie lepsze wyniki (6 wygranych - 2 remisy - 2 porażki). Przegrali z USA w Copa America i z Wenezuelą w sparingu na początku roku. W Copa America byli w stanie wygrać z Kolumbią (chociaż w nieco rezerwowym zestawieniu)
W kolejnym meczu Kostaryka będzie grać z USA, więc nie chcąc zacząć decydującej fazy od falstartu, powinni dziś spokojnie wygrać.
Kostaryka @1,80 ✅
Bwin
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Trinidad &amp; Tobago - Costa Rica
Kostaryka -1 AH ::: 2,44 ::: 1/3 Pinek ✅
Powyżej 2 bramek ::: 1,87 ::: 1/3 Pinek ▶
Powyżej 2,5 bramek ::: 2,53 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Co tu dużo pisać, Trynidad i Tobago to typowy outsider, raczej dostarczyciel punktów. Ktoś już wyżej napisał analizę tego meczu i ja się z nią zgadzam.
Powiem tak, kurs na OVER 2 w takim meczu to mocne &quot;value&quot;. Kostaryka od jakiegoś czasu gra mocno do przodu, sporo strzelają. 4 z Rosją, 3 z Panamą, 3 z Kolumbią.
Za to goście jak na outsidera przystało pracą po kilka bramek:
4:0 od USA, 4:2 z Chinami, 3:1 z Urugwajem, 4:0 z Peru.
Potyczki H2H też nieźle wyglądają:
4:0, 2:3, 4:0, 2:0 wszystkie mecze wygrała Kostaryka. Nie wiem skąd u bukmacherów wziął się over na linię 2.

Wynik:
 
uzytkownik-24118 2,1K
Typu nie neguję Wyniki poprzedniej fazy mogą to trochę tłumaczyć.
Kostaryka: 1:0,(D) 2:1(W), 1:1 (W), 3:0(D), 1:0(W), 3:1.(D)
Trynindad (u siebie) : 0:0 (z USA), 6:0 (z jakimś outsiderem), 2:2 z Gwatemalą (tutaj gościom remis nic nie dawał, może stąd taka strzelanina?)
Poza tym patrząc H2H gdy gospodarzem był Trynidad: 2:3, 0:0, 0:2, 0:1, 1:1, 0:3, 0:1. Wiadomo, że powyższe H2H na przestrzeni nastu lat. Osobiście nie spodziewam się strzelaniny, a jakieś 2:0 dla gości.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Kostaryka - USA
USA 0.0 ::: 2,75 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Pomijam już fakt, że kurs z 2,33 urósł aż do granicy 2,75. Typ na USA z powodu kursu, naprawdę ponad 3,00 na gości to magiczne &quot;walju&quot; w mojej opinii. Kostaryka niby solidnie gra od jakiegoś czasu, ale w końcu zmierzą się z naprawdę groźnym przeciwnikiem.
Stany Zjednoczone ostatnio przegrały u siebie 1:2 z Meksykiem, ale bramka padła w końcówce meczu, więc teraz czas na rehabilitację z ich strony.
Można podpiąć pod typ jedynie teorię spiskową, że U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) nie będzie chciała awansować na mundial w Rosji czyli ich odwiecznego wroga #1. :grin:

Wynik: 4:0

⚽ Panama - Meksyk
Meksyk ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔

Mecz podobny do tego wyżej czyli Peru vs. Brazylia. Meksyk ma duży piłkarski potencjał, to nie podlega żadnym wątpliwościom. Panama nigdy nie była piłkarskim hegemonem. Goście jak już wyżej wspomniałem pokonali zawsze groźne Stany Zjednoczone i to na wyjeździe więc forma jest. Reprezentacje grały ze sobą w towarzyskim meczu 12 października, wygrał Meksyk 0:1, w ogóle to na 5 meczów 5 wygrał Meksyk z Panamą.
Panama pokonała w 1 meczu z przed kilku dni Honduras 0:1, ale statystyki są brutalne:
Honduras miał 60% posiada
8 rożnych przy 0 Panamy
6-3 strzały celne
7-2 strzały niecelne

Wynik: 0:0
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
USA to żadna potęga. Do tego ostatnie osiem spotkań na Kostaryce to osiem porażek USA. Ja widzę tutaj remis 0:0 lub 1:1 tylko dlatego że amerykanie przegrali w pierwszej kolejce i teraz muszą coś ugrać.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje MŚ, Ameryka środkowa
Godzina: 23:00
Spotkanie: Honduras - Trynidad i Tobago
Typ: Obie drużyny zdobędą gola ✅ ✅
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To dopiero druga kolejka zmagań w Ameryce Środkowej w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. W pierwszej kolejce obie drużyny zaznały porażki. Honduras dość niespodziewanie przegrał 1:0 z Panamą, z kolei Trynidad i Tobago nie dał rady Kostaryce (0:2). Dziś obie te drużyny spotykają się w San Pedro Sula, mieście położonym 60 km od morza Karaibskiego. Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, na których kurs wynosi ~1.40. Idę jednak w gole. Pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami było rozgrywanych na przestrzeni 11 lat:
Honduras 0:2 Trynidad i Tobago (2013 r.)
Honduras 4:1 Trynidad i Tobago (2009 r.)
Honduras 1:1 Trynidad i Tobago (2009 r.)
Honduras 3:1 Trynidad i Tobago (2007 r.)
Honduras 1:1 Trynidad i Tobago (2005 r.)
Tak, wiem, że są to suche statystyki sprzed paru lat, ale coś w tym musi być, że 4/5 meczów pokrywa BTS. Przechodząc do dzisiejszego meczu, szansa na bramkę dla obu zespołów oczywiście istnieje. Spodziewam się, że po porażkach w pierwszych meczach, oba zespoły będą chciały zmazać plamę i dziś zdobyć pierwsze punkty, co oznacza, że możemy być świadkami ofensywnego i wesołego futbolu, jaki w moim mniemaniu prezentują drużyny z tych rejonów świata. Więcej wagi przywiązuje się do strzelenia bramki rywalowi, niż o myśleniu o defensywie, w czym widzę szansę na strzelone dziś gole. O ile wygrana Hondurasu jest tutaj dość prawdopodobna, o tyle uważam, że goście swoje szanse na gola też będą mieć, być może z przypadku, być może po kontrze, jednak są w stanie &quot;ukłuć&quot; gospodarzy. Moim zdaniem kurs warty ryzyka.
/e: Honduras 3:1 T&amp;T ✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
W pierwszej chwili wydawało mi się, że kurs na USA to value, ale potem popatrzyłem:
WCQ 2014
Kostaryka u siebie 5-0-0
USA na wyjeździe: 2-1-2
CRC - USA 3:1
WCQ 2010
Kostaryka u siebie 4-0-1
USA na wyjeździe: 2-1-2
CRC - USA 3:1
WCQ 2006
Kostaryka u siebie 4-0-1
USA na wyjeździe: 2-1-2
CRC - USA 3:0
2002 WCQ:
Kostaryka u siebie: 3-2-0
USA na wyjeździe: 1-2-2
CRC - USA 2:0
CRC - USA 2:1
Z powyższego widać, że USA w XXI wieku w decydujących meczach na wyjazdach radzi sobie średnio, a Kostarykanie znakomicie (tylko 2 porażki, obie z Meksykiem). Na 5 starć w eliminacjach pomiędzy krajami wszystkie wygrali gospodarze. A przecież patrzą na ostatnie lata to Kostarykanie znacznie się poprawili, na ostatnich MŚ byli rewelacją, a USA odwrotnie - mam wrażenie że z roku na rok są coraz bardziej przeciętni.
Po porażce z Meksykiem USA powinny coś zdobyć (jakieś punkty), ale w sumie ani historia pojedynków ani ostatnia forma za nimi nie przemawiają.
Wynik: Kostaryka 4:0 USA
Kostaryka @2,10 Bet365
DW (wiele opcji) 2:1,3:1 lub 4:1 @5,50 Bwin
Over 2 bramki @1,625 Bet365
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Wie ktoś czemu kurs na Meksyk podskoczył aż tak do góry? W południe puściłem jeszcze za 1.65, teraz wisi już na 1.85 :O Zakładam że spowodowane jest to że wyjdzie kilku rezerwowych, są podane gdzieś jakieś przewidywane składy? edit: teraz spadło do 1.75 -.-&#39;
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
USA - Honduras BTS @2.20 Bet365

Kurs ZDECYDOWANIE za duży.
Wiadomo, że USA jeśli ma się obudzić po nieudanym początku (0:4 z Kostaryką i 1:2 z Meksykiem) to musi to zrobić w tym meczu. Potencjał na pewno jest, ale nie wydaje mi się, żeby prawdopodobieństwo zachowania przez tą drużynę czystego konta było adekwatne do wystawionego kursu.
Honduras potrafił zdobyć gola w trzech ostatnich meczach wyjazdowych z USA, ponadto pokonali 3:1 Trynidad i Tobago. Buki wystawiły kurs 2.20 ponieważ można się spodziewać, że USA skupi się przede wszystkim na zagranie &#39;&#39;na 0&#39;&#39; z tyłu, ale wiadomo, że Honduras potrafi zagrać szybką akcję.

Moim zdanie warto spróbować, ew. próbować na live.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Concacaf, eliminacje
Godzina: 03:30
Spotkanie: USA - Honduras
Typ: 1
Kurs: 1,39
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Stany Zjednoczone po 2 porażkach dzisiaj po prostu muszą to spotkanie wygrać, bo inaczej ich sytuacja będzie już mocno skomplikowana. Gospodarze kadrowo zdecydowanie są mocniejsi i myślę, że dzisiaj u siebie zdobędą w końcu 3 punkty. Nie liczyłbym tutaj jednak na jakieś okazałe zwycięstwo, bo USA ostatnio w dołku ale myślę, że o tę jedną bramkę będą lepsi. Zgadzam się z kolegą SIEMA. też myślę, że obie drużyny strzelą bramki ale tę jedną więcej będą miały Stany i ostatecznie wygrają 2-1 ;)
Kadra USA na to spotkanie:
Bramkarze (3): David Bingham (San Jose Earthquakes; 0/0), Tim Howard (Colorado Rapids; 33/0), Nick Rimando (Real Salt Lake; 0/0)
Obrońcy (10): DaMarcus Beasley (Houston Dynamo; 33/6), Matt Besler (Sporting Kansas City; 10/1), John Brooks (Hertha Berlin/GER; 2/0) Geoff Cameron (Stoke City/ENG; 19/2), Omar Gonzalez (Pachuca/MEX; 12/0), Michael Orozco (Club Tijuana/MEX; 6/1), Tim Ream (Fulham/ENG; 2/0), Jorge VillafaĂąa (Santos Laguna/MEX; 0/0), Walker Zimmerman (FC Dallas; 0/0), Graham Zusi (Sporting Kansas City; 15/3)
Pomocnicy (9): Kellyn Acosta (FC Dallas; 1/0), Alejandro Bedoya (Philadelphia Union; 6/0, Michael Bradley (Toronto FC/CAN; 31/5), Jermaine Jones (LA Galaxy; 16/0), Sacha Kljestan (New York Red Bulls; 18/2), Sebastian Lletget (LA Galaxy; 0/0), Dax McCarty (Chicago Fire; 0/0), Darlington Nagbe (Portland Timbers; 3/0), Christian Pulisic (Borussia Dortmund/GER; 5/2)
Napastnicy (4): Jozy Altidore (Toronto FC/CAN; 33/16), Clint Dempsey (Seattle Sounders FC; 36/13), Jordan Morris (Seattle Sounders FC; 3/0), Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes; 0/0)
Kadra Hondurasu na to spotkanie:
Bramkarze (3) : Donis Escober, Luis Lopez, Ricardo Canales
Obrońcy (8) : Brayan Beckeles, Felix Crisanto, Henry Figueroa Maynor Figueroa, Ever Alvarado Allans Vargas, Emilio Izaguirre, Cesar Oseguera
Pomocnicy (10) : Oliver Morazon Jorge Claros, Brayan Acosta, Roger Espinoza, Mario Martinez, Carlos Israel Discua Erick Andino, Boniek Garcia, Rommel Quioto, Andy Najar
Napastnicy (5) : Anthony Lozano, Alberth Elis, Eddie Hernandez, Rubilio Castillo, Michel Chirinos
Kilku graczy Hondurasu gra w zespołach z amerykańskiej ligi MLS tak więc wiedzą jaki styl ma USA. Dla Stanów nie będzie to łatwy mecz ale liczą, że o tego jednego gola będą lepsi.
✅ 6-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom