>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Oddsring. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Oddsring.

Co sądzicie o Oddsring?
&lt;a href=&#39;https://spadsmedia.com/aff/od/pl/8315907&#39; target=&#39;_blank&#39;&gt;&lt;img src=&#39;https://spadsmedia.com/adv/od/pl/468x60.gif?t=35&#39; border=&#39;0&#39; alt=&#39;OddsRing - zakłady bukmacherskie online&#39;/&gt;&lt;/a&gt;
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
plusy:
- wysokie kursy over/under oprócz betfair to chyba najwyższe (info z marca 2015 bo wtedy cos tam gralem)
- szybkie wypłaty potwierdzam
- szybkie rozliczanie zakładów
wady:
- słaba oferta a na spotkania mniej popularne powiedziałbym skandalicznie słaba
- notoryczne zaniżanie kursów live ( czyt. duza marża oraz czeste zmiany kursu tuż przed postawieniem zakładu)
- dziwne zasady obrotu bonusem
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
-bardzo słaba strona z zakładami live(odświeżanie itp)[/quote]
Zgadzam sie! Ale tylko jak uzywa sie komputera, przy kozystaniu z mobile- wyglada to bardzo dobrze czytelnie i stabilniejsze niz np w bet365 i automatyczne odswiezanie.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Zalegało 14zł na jednej z kart a tu przez dotpay od 10zł można wpłacić więc założyłem konto z ciekawości ;)
na plus:
✅ pokazana maksymalna stawka na zakład/kupon
✅ przejrzysta strona
na minus:
⛔ biedna oferta zakładów
Wie ktoś jak wyglądają tu limity?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Zalegało 14zł na jednej z kart a tu przez dotpay od 10zł można wpłacić więc założyłem konto z ciekawości ;)

na plus:
✅ pokazana maksymalna stawka na zakład/kupon
✅ przejrzysta strona

na minus:
⛔ biedna oferta zakładów

Wie ktoś jak wyglądają tu limity?
Ja po graniu za max stawki 500 zl limity 100 zl na kazdy zaklad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na plus minimalne wplaty i wyplaty, ile sie chce a wszystkie darmowe i szybkie Skrill
na minus ciagle spadki kursu przy probie postawienia zakladu
 
E 1

echoplex

Użytkownik
Wpłaciłem 100 zł i dwukrotnie zagrałem po kursach bodajże 1.25. Po uzyskaniu 156 zł usiłowałem wypłacić te pieniądze. Niestety wypłata została anulowana... ze względu na zbyt niskie kursy ???? Zasłaniają się ustawą o praniu brudnych pieniędzy czy coś w ten deseń.
Było miło, spadam stamtąd.
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
Brak live chatu, na e-maile odpowiadają jednak dość szybko w moim przypadku do 2 godzin ale zazwyczaj około godzinki, kursy niższe niż w innych bukach zazwyczaj o jakieś 0.05 ale przynajmniej mają szybką darmową wypłatę wprost na konto bankowe, u mnie zajęło to trochę ponad dzień roboczy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ostatnio czytałem że testują Livechat i chcą wprowadzić support jak inne buki, oby do tego doszło. Prestiż by mógł urosnąć.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Prestiż by zyskał jakby wprowadzili więcej zakładów dodatkowych, bo to co jest teraz to chyba mniej nikt nie ma. Na maile odpisują bardzo szybko, wypłaty bezproblemowo i bardzo szybko więc bukmacher nie jest ok.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Chwalcie tak, że szybko odpisują, a ja już czekam hoho. Poczekam do jutra. Wysłałem im dokumenty do weryfikacji, jak myślicie kiedy będzie aktywne więc?
A jak szybkie wypłaty czasowo na skrilla?
 
A 205

amindada

Użytkownik
A jak szybkie wypłaty czasowo na skrilla?
Na Skrilla wyplacaja bardzo szybko, czasem pare minut, czasem godzinka, wyplaty robią z tego co pamietam do godz. 20 , wiec jak zlecisz nawet pół godz. przed 20 to bedziesz mial w ten sam dzien, a jak zlecisz po 20.00 to na Skrllu kasa będzie pare minut po 8.00 nastepnego dnia.
Nie mają opcji &quot;anuluj wypłatę&quot; :]
 
A 4

adele

Użytkownik
Mój jeden z dwóch ulubionych buków :razz:
✅ mega bonus powitalny do 600 PLN chyba największy dostępny teraz na rynku, bardzo ważne to również szybkie darmowe wypłaty i minimalne wpłaty/wypłaty, również Przelewy 24, dobre kursy, częste promocje i program lojalnościowy gdzie zdobywa się kasę lub nagrody rzeczowe.
⛔ słaby live i słaby oferta na mniej znane wydarzenia
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na plus minimalne wplaty i wyplaty, ile sie chce a wszystkie darmowe i szybkie Skrill

na minus ciagle spadki kursu przy probie postawienia zakladu
Dalej to samo w dodatku komplikuja przy bonusach, konto u nich do zamkniecia jest wiele innych bukow do gry.
 
W 2

wykrywacz

Użytkownik
Ja nie narzekam, buk godny polecenia. Często i gęsto proponują bonusy przy przegranych zakłdach na wybrane wydarzenia sportowe.
Warunki obrotu też nie są najgorze np. obrócić bonusem 10x po kursie 1,5
No i mają najwyższe kursy na mecze z podpórkami (1X, X2, 12)
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Najbardziej smieciowy buk jaki istnieje, robia zwroty 2 dni po meczu. U szczwanego chociaz rozlicza po prawidlowym kursie a to gowno jakich malo. Nie polecam nikomu.
 
Do góry Bottom