>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLS 2015

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy pochodzą z Betexplorera.
Już w najbliższy weekend zobaczymy pierwsze spotkania w ramach Amerykańskiej MLS.
Zapraszam do typowania oraz analizowania :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak wynika z komunikatu opublikowanego na portugalskiej stronie internetowej kanału Eurosport, stacja zakupiła prawa do transmisji amerykańskiej ligi piłkarskiej MLS. Umowa jest ważna przez cztery lata i obowiązuje we wszystkich krajach, gdzie stacja jest dostępna (za wyjątkiem Wielkiej Brytanii). Obejmuje ona prawa do wszystkich meczów w sezonie zasadniczym, play-off, oraz Puchar i Mecz Gwiazd.

Mecze można będzie zobaczyć na kanałach Eurosport i Eurosport 2, oraz w internetowej usłudze Eurosport Player.

Najbliższe transmisje MLS w Eurosporcie i Eurosporcie 2:

7 marca, 04:00: Los Angeles Galaxy - Chicago Fire (Eurosport)
7 marca, 21:00: DC United - Montréal Impact (Eurosport 2)
8 marca, 22:00: Orlando City - New York City FC (Eurosport)
9 marca 00:00: Sporting Kansas City - New York Red Bulls (Eurosport)
14 marca, 00:00: Houston Dynamo - Orlando City (Eurosport 2)
14 marca, 23.00: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps (Eurosport 2)
15 marca, 22.00: New York - New England (Eurosport)
16 marca, 00.00: Portland Timbers - La Galaxy (Eurosport)
źródło: satkurier.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Los Angeles Galaxy - Chicago Fire
Już dzisiejszej nocy zobaczymy pierwsze spotkanie ligi MLS, Zespół Galaxy podejmie Strażaków których prowadzi Frank Yallop szkoleniowiec ma dzisiaj nie lada problem na mecz nie mógł zabrać ze sobą Accama, Cosisa, Adailtona, Alexa, Magee i Nyarko. Lista długa i mecz zapowiada się dla strażaków na bardzo ciężki, gospodarze pod wodzą Bruce Areny który prowadzi zespół już od 2008 roku podejdą do nowego sezonu niezwykle zmotywowani wygrali ligę i teraz za cel postawili sobie obronę tego tytułu. Z zespołem podpisał kontrakt Steven Gerrard jednak dołączy do zespołu dopiero po sezonie w Premier League, Podpisał kontrakt i jest już Magnato z Reading.W ataku powinien znów panować Robbie Keane który jest ważnym ogniwem Galaxy. Typ w kierunku gospodarzy wydaje się najbardziej realny.
Zwycięstwo Galaxy @@ 1.60 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Magnato z Reading.
Nie, zebym sie czepial, ale on nazywa sie Maganto. I nie przyszedl tu z tego angielskiego Reading (a na bank o nim myslales bo inaczej bys o nim nie wspomnial) tylko Reading United z jakiejs ogorkowej jankeskej ligi.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

DC United - Montreal Impact
Kursy wystawione przez bukmacherów to ukłon w stronę gości. DC United w pierwszych meczach w tym sezonie bez rewelacji. Dodatkowo w drużynie gospodarzy brak Espindoli i Johnsona. Montreal w tym sezonie znacznie się wzmocnił: Reo-Cocker, Oduro, Donadel, Piatti. Jedyna smutna wiadomość to odejście Di Vaio. Dobrze weszli w sezon wygrywając rywalizację z Pachucą w pucharach w przeciwieństwie do DC United którzy odpadli ze słabszą drużyną Alajuelense. Patrząc na kursy widzę ładny kurs na zwycięstwo jednak jest to dosyć ryzykowne, bo remis jest bardzo możliwy.
Mój typ: x2
Kurs: 1.89 Betsafe
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Seattle Sounders - SJ Earthquakes
Seattle jest jednym z faworytów wygranie MLS mają świetny skład w pierwszym spotkaniu pokazali że potrafią świetnie grać wygrali 3:0 a świetne zawody rozegrał być może najlepszy duet napastników w lidze Dempsey - Martins dobrze w ofensywie spisywali się Pineda i Neagle. Oglądając to spotkanie śmiało można postawić tezę że to jedna z najlepiej grających obecnie drużyn w MLS. Zespół gości po bezbarwnym spotkaniu przegrał z Dallas. Jesli gdzieś jest możliwośc postawienia że Dempsy czy Martins strzelą gola polecam gorąco widać że ten duet rozumie się bez słów i grają na siebie w ciemno.
Zwycięstwo Seattle @@ 1.45 ⛔
Strzelec gola @@ Dempsey @@ 2.30 ✅
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

Chicago Fire - Vancouver Whitecaps
Gospodarze do dzisiejszego spotkania przystapią znów bez Mike&#39;a Magee, Patricka Nyarko, Cocisa oraz wątpliwy jest występ nowego nabytku Davida Accama w którym, pokładają wielkie nadzieje. Dodatkowo nie zagra podstawowy bramkarz Chicago Sean Johnson. Zamiast niego najprawdopodbniej będziemy dziś oglądać 38-letniego Jona Buscha. W pierwszym inauguracyjnym meczu ulegli Los Angeles Galaxy. To co najbardziej zapamiętałem z tamtego spotkanie to wielkie zagubienie obrony i błędy w ustawianiu. Nie mówiąc o pomyłce Larentowicza po której padła bramka.
Vancouver w moim odczuciu jest drużyną dużo lepsza na ten moment. Jeżeli zneutralizują atak Maloney-Igboannike-Amarikwa i Rivero zacznie trafiać do pustej bramki to są w stanie dziś wywieść korzystny rezultat
Typ: 2
Kurs: 3.10 Betsafe
✅ Wynik 0:1

Columbus Crew - Toronto FC
Nie ma tutaj za dużo co pisać. Według mnie najciekawszy mecz kolejki. Toronto to jedna z najlepszych ofensyw w lidze. Ponadto w obronie brak Perquisa. Na środku zostaje Caldwell, który też już w najwyższej formie nie jest. Mimo, że gospodarzom w pierwszej kolejce brakowało trochę szczęścia, to widać było potencjał w ataku. Over bardzo możliwy.
Typ: over 2,5
Kurs: 1.9 Betsafe ⛔ Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
New York City - New England
Gospodarze z Davidem Villa w składzie podejmą New England który przegrał swój pierwszy mecz z Seattle 3:0. Trzeba przyznać że Villa pokazał się z dobrej strony jednak dla mnie bohaterem pierwszego spotkania New York City był bramkarz Saunders który interweniował wielokrotnie fantastycznie, Villa dał świetną asystę i oby tak dalej liczę że w dzisiejszym spotkaniu wpiszę się na listę strzelców bo grać potrafi nadal na najwyższym poziomie, Goście przyjadą bez Banburego.
Zwycięstwo New York City @@ 2.20 ✅
Villa Strzeli gola @@ 2.10 ✅
Inne typy jak zdążę napiszę coś ;
Portland - LA Galaxy 2 @@ 2.25 ⛔
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

Colorado Rapids - New York City FC
Nie widzę argumentów po stronie gospodarzy. W pierwszym meczu ugrali remis Philadelphi, jednak warto zwrócić uwagę jaką miażdżącą przewagę mieli rywale. Strzały: 4(16):0(2). Posiadanie piłki: 61%:39%. Dodatkowo w tym meczu wypadł kolejny podstawowy środkowy obrońca Bobby Burling, który w pierwszej kolejce zobaczył czerwoną kartkę. Występ Marcelo Sarvasa stoi również pod znakiem zapytania. Można mówić, że drużyna gości jest przereklamowana ze względu na Davida Ville jednak patrząc na ich grę widać, że to się klei i mają kilku naprawdę dobrych zawodników. Brakuje jeszcze trochę skuteczności.
Główny Typ: 2 @ 3.1 Betsafe ⛔
Typy Fun: 2 (-1) @ 6.60 Betsafe

Philadelphia Union - FC Dallas
Krótko: Philadelphia w pierwszej kolejce nie umiała poradzić sobie z Colorado mimo ogromnej przewagi. W drugiej kolejce remis 3:3 po dwóch przypadkowych bramkach. Dziś najprawdopodobniej nie zagra jeden z mózgów w ofensywie Cristian Maidana. FC Dallas zaczęli od dwóch zwycięstw i pokazali, że trzeba się z nimi liczyć.
Główny typ: x2 @ 1.58 Betsafe ✅

Orlando City - Vancouver Whitecaps
Obrona gospodarzy wygląda bardzo dobrze. Do składu wraca Collin, który w pierwszym meczu znakomicie wyłączył z gry Ville. Dziś to on pewnie będzie pilnował Octavio Ribeiro. W pomocy odczuwalny będzie dalej brak Higuity. Dodatkowo wypadł w ataku Rivas. Drużyna gości narazie ma problemy ze skutecznością. Dziś nie zagra rozgrywający Pedro Morales więc ciężko prognozować, że gra w ataku się poprawi. Moim zdaniem można poszukać jakiegoś undera. Spodziewałbym się jakiegoś niskiego zwycięstwa gospodarzy bądź remisu.
// Mecz wyglądał dokładnie tak jak się spodziewałem. Collin świetny w obronie. Wymiany piłek Orlando w środku boiska z czego nic nie wynikało. Brak rasowego napastnika. W doliczanym czasie prezent dla gości i mamy 0:1
Typ główny: under 2,5 @ 1,67 Betsafe ✅
Typ Fun: 1 under 2,5 @ 4.42 Betsafe
 
cock 756

cock

Użytkownik
Real Salt Lake City - Toronto FC
⛔⛔⛔Toronto FC 4,92 Pinnacle 4j⛔⛔⛔


Gospodarze sami z siebie tracą sporo bramek... Goście nie zachwycają. Ot zwykła pietrucha, bo start sezonu, tymczasem TFC ma kim postraszyć: Giovinco ITA, Moore ENG, Caldwell SCO... RSLC ma aż pięć absencji powodowanych powołaniami. Moim zdaniem warto, choć nie od dziś wiadomo, że MLS ma więcej wspólnego z wrestlingiem (przewidywalność) niż europejskim sportem...
 
rijo 407

rijo

Użytkownik

Totolotek

Dobra, czas rozruszać nieco ten temat... Powyżej przedstawione są kursy na najbliższy tydzień gier w MLS, jest w czym przebierać. ????

Najciekawszy pojedynek najbliższej kolejki rozegra się w Salt Lake City, gdzie tamtejszy Real podejmie liderów Konferencji Zachodniej, Vancouver Whitecaps. Drużyna z Kanady w ostatni weekend odniosła porażkę z SJ Earthquakes. Można to niby tłumaczyć terminarzem, bo piłkarze mieli tylko trzy dni na odpoczynek, gdyż grali wcześniej w czwartek.

Ciekawe widowisko zobaczymy też w LA, gdzie kiepsko spisujące się dotychczas Galaxy podejmie Sporting Kansas City, czyli lidera z tabeli, do którego traci jeden punkt.

W sobotę czeka nas mecz Chicago Fire w Montrealu. Drużyna Impactu jest jedyną, która w tych rozgrywkach nie odniosła jeszcze wygranej, więc mają dość dobrą okazję na przełamanie się.

Kolejkę zakończy spotkanie New York City z Portland Timbers. Drużyna Ekipa Davida Villi powinna po dwóch porażkach z rzędu zdobyć w tym tygodniu jakieś zwycięstwo, okazje będą mieli dwie, bo w czwartek czeka ich w Nowym Jorku rewanż na Philadelphi Union, z którymi przegrali w poprzednią sobotę, 2-1. Druga szansa nadarzy im się w poniedziałek, również na wielkim Yankee Stadium podejmią Portland Timbers.​
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

Jako, że kursy już się pojawiły pozwalam sobie wrzucić.
Orlando City vs Toronto FC
Szykuje nam się mecz na dnie, obie drużyny w beznadziejnych seriach. Orlando w 2015 r. tylko dwa zwycięstwa na 11 meczy, jednak biorąc pod uwagę statystykę z meczów gdy byli gospodarzami prezentuje się to tak:
4 spotkania
3 porażki
1 remis
1/6 - bilans bramkowy
Wyniki Kanadyjczyków wcale nie lepsze. 7 spotkań, 2 zwycięstwa, 5 porażek (w tym jedno zwycięstwo w meczu towarzyskim z duńskim Koge. Wyjazdowo:
5 spotkań
1 zwycięstwo
4 porażki
8/11
Pierwsza rzecz która rzuca się w oczy w kontekście ewentualnego betu to bramki. Gospodarze mają wielką trudność z punktowaniem u siebie. Zaledwie jedna bramka strzelona na sześć straconych. No i właśnie - skupmy się na tych straconych. 3 spotkania u siebie w MSL. W każdym z nich goście trafiali do bramki Orlando. W ostatnim meczu wyjazdowym po skandalicznym faulu z boiska wyleciał młody brazylijski obrońca Orlando - Ramos, będący jednym z podstawowych zawodników. Pauzuje. Co do Toronto, to widać ich siłę ofensywną. Z przodu groźny knypek Giovinco, będący w stanie ładnie, technicznie przymierzyć z daleka, jak i bezlitośnie wykorzystywać błędy obrońców. Nie ulega wątpliwości, że Włoch w wielu pojedynkach powinien górować technicznie nad obrońcami Orlando. Myślę, że jest w stanie spokojnie ukłuć przynajmniej jedną bramkę. Co do obstawiania ogólnego wyniku, ciężko cokolwiek powiedzieć. Z pewnością kursy rzędu 3,6 w niektórych bukach mogą kusić do zagrania na Toronto (tym bardziej, że spadają, gdzieniegdzie już 3,2). Nie mam jednak zamiaru zdawać się na farta w tej kwestii, pomimo siły ofensywnej, obrona Toronto jak wskazują same statystyki to lekko mówiąc patałachy. Patrząc na niektóre bramki, które tracą to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Idąc bezpieczną drogą i co by nie mówić najrozsądniejszą proponuję pobranie gola Toronto w całorocznym po całkiem przyzwoitym kursie, w sam raz do dubla.
Moja propozycja:
bet365
Zachowa czyste konto - Orlando City - NIE - 1,4
polecam i pozdrawiam.​
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Moja propozycja:
bet365
Zachowa czyste konto - Orlando City - NIE - 1,4
polecam i pozdrawiam.​
Orlando - 0 - 2 - Toronto - ✅ - zgodnie z przewidywaniami goście podtrzymują dobrą serię bramkową, o dziwo na zero z tyłu, chociaż Orlando mogło ukłuć. Dobra postawa Altidore przy obu golach, zrobił obrońców i bramkarza jak chciał. Giovinco asysta, też otarł się o brameczkę. W końcu komplet punktów powędrował do Kanady. Sprawiedliwie.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

Philadelphia Union - Toronto FC
Trzeba iść za ciosem. O Toronto już napisałem wcześniej troszkę, nie ma się co powtarzać, w ostatnim meczu tylko potwierdzili moje słowa. Gospodarze ostatnio nie pokazują się z dobrej strony, na 5 meczy w każdym tracili przynajmniej bramkę. W ostatnim spotkaniu ulegli Columbus Crew aż 4:1. Jim Curtin - coach Philadelphi - wychodzi z założenia, że problem tkwi w całym zespole i przed meczem z Toronto konieczne będą zmiany personalne w podstawowej jedenastce. Czy to coś pomoże? Być może zobaczymy więcej zaangażowania i walki, ale moim zdaniem pojawi się również sporo błędów i nieporozumień w szeregach gospodarzy. h2h tych zespołów nie wskazuje na gości, jednak Toronto po ostatnim zwycięstwie powinno pójść za ciosem. Bez większej filozofii:
Bet365
Philadelphia Union - zachowa czyste konto - NIE - 1,44 - ✅ - (0-1)
do tego dorzucam:
Houston Dynamo - Dallas
Obie drużyny całkiem overowe ostatnimi czasy. Houston w ostatnim meczu z SKC poszło na ładną wymianę ciosów, padł wynik 4:4. Gospodarze groźni przy stałych fragmentach gry, jak i strzałach z dystansu (tych można było ostatnio trochę zobaczyć). Za czerwoną kartkę pauzuje podstawowy obrońca Jamajczyk Tailor Jaymaine. Dallas na wyjazdach regularnie zdobywa bramki, w prawdzie nie zobaczymy jednego z ich dział - Pereza, jednak to co wyprawia Castillo powinno w zupełności wystarczyć. Ten zawodnik potrafi skonstruować całą akcję i wyłożyć dobrą patelnię. Kto dostawi nogę to jest już mniej ważne. 2 ostatnie spotkania w 2014 (nie ma sensu sięgać poniżej tego roku) skończone wysokimi overami - 2:3 , 1:4. Liczę, że i tym razem zobaczymy bramki w liczbie przynajmniej dwóch.

bet365
Houston - Dallas - over 1,5 - 1,33 -
✅ - (1:4)

gram z powyższych typów dubelka:
1,33 x 1,44
ako
1,92
✅

-----------------------
Miło, że znowu zielono. Kilka słów komentarza. Toronto w pierwszej połowie zdecydowanie drużyną przeważającą, martwi jednak brak skuteczności. Wypracowali sobie kilka na prawdę niezłych sytuacji i powinna paść przynajmniej jedna bramka więcej. Jedyny gol w spotkaniu to zasługa Giovinco, który pokazał się po raz kolejny z bardzo dobrej strony. Włoch świetnie przyłożył z wolnego i w 34 minucie padła bramka, która zadecydowała o losach tego spotkania. Z pewnością na minus gra Altidore, zepsuł kilka dobrych okazji, podejmował złe decyzje, tracił piłkę - ogólnie bee. Gospodarze tak jakby przeszli obok większości meczu, budząc się tylko na ostatnie 15 minut. Miały pojawić się zmiany w pierwszym składzie i pojawiło się aż 5. Jak widać nic specjalnego to nie dało, Philadelphi ewidentnie brakowało polotu, jakiegoś pomysłu na grę, z zaangażowaniem też ciężko. Tak jak napisałem dopiero w końcówce się obudzili, ale było już za późno. Z resztą było to spowodowane wycofaniem się Toronto. Tak czy siak goście kontynuują ładną serię i po raz kolejny sięgają po komplet punktów. Następny mecz już na własnych śmieciach. Jestem bardzo ciekawy co pokażą Whitecaps i jakie kursy zostaną na nich wystawione w następnej kolejce. Będą oni podejmowali u siebie właśnie Philadelphię i zagranie w ich stronę wydaje się być niezłym pomysłem. Zobaczymy.
Co do drugiego meczu zgodnie z przewidywaniami drużyny podtrzymały passę overową w bezpośrednich spotkaniach. Tak jak wspomniałem dużą robotę wykonał Castillo (2 asysty i bramka). Meczu nie oglądałem, ale przy takiej ilości bramek z pewnością niezłe widowisko jak na standardy MLS. Bezpieczny over 1,5 siadł mięciutko już w 21. minucie meczu.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

Z lekkim spóźnieniem, ale lecimy dalej
Dziś na szybko coś machnę bo jestem zmęczony
Na pierwszy ogień
Orlando City - New England Revolution
Pierwsze co przychodzi do głowy widząć tę parę to oczywiście zwycięstwo NER. Orlando o ile gra jako tako na wyjazdach, o tyle w meczach na własnym podwórku gra kiszkę, że aż słabo. Na 5 spotkań aż 4 przegrane i jeden remis. Bilans bramkowy : 1/8. Na 5 spotkań u siebie strzelili tylko jedną bramkę ! Ja rozumiem, że to MLS, że NER grają na wyjeździe, itd., itp., ale kursy rzędu 3 na ich zwycięstwo to stanowczo za dużo. W prawdzie na wyjazdach 2 zwycięstwa i 2 porażki, trzeba jednak nadmienić, iż porażki te to dwa pierwsze mecze, które ja osobiście traktuję jako falstart. Drużyna gości zdecydowanie w gazie, mają serię 3 zwycięstw i prowadzą w konferencji wschodniej. Jak dla mnie spokojnie mogą powalczyć o 3 punkty. W Orlando kontuzji nabawił się podstawowy, dynamiczny pomocnik Kevin Molino. Ta strata z pewnością odbije się na jakości drużyny. Z kolei u gości powoli wraca do gry portugalski obrońca Jose Goncalves, który zasiądzie na ławce. Zapewne przy korzystnym rezulatcie trener da mu wejść na boisko na kilka minut, jednak żeby nie kombinować ze zgranym składem, na boisku pozostanie Jermaine Jones. Według mnie najlepszą i dosyć bezpieczną opcją na ten mecz jest:
bet365
Orlando City - New England Revolution (2:2)
x2
1,61✅
Dalej:
Vancouver Whitecaps - Philadelphia Union
Pisałem już wcześniej o Philadelphii, sprawa u nich wygląda na prawdę nieciekawie. W meczu z Toronto po przespanej pierwszej połowie zaczęli atakować w drugiej i suma sumarum nie wyglądało to już tak najgorzej - czyli jak chcą i przeciwnik na to pozwala (a Toronto sie wycofalo) to mogą. Przed wystawieniem kursów myślałem o graniu na Whitecapsów, ale kursy rzędu 1,66 na czysty win po ich ostatnich wyczynach zdecydowanie nie do gry. Zamiast tego idę w inną stronę. Nie chce mi się podawać wszystkich statystyk, ale gospodarze potrafią nabić u siebie całkiem sporą liczbę rożnych, zdarzało im się kilkukrotnie rzędu 8,9. Goście pomimo beznadziejnych wyników też nie próżnują i swoje 3,4 pokrywają. Jak dla mnie tu będzie mecz walki i zaangażowania. Gospodarze po ostatnich słabych występach stoją przed szansą łatwego zapunktowania, z kolei goście potrzebują punktów jak powietrza. Liczę na niezłe harpagaństwo (szkoda, że kartek nie ma na becie) i over rożnych. Gram:
bet365
Vancouver Whitecaps - Philadelphia Union (3:0)
over 9,5 rzutów rożnych (8:3)
1,72✅
DC United - Sporting Kansas City
Do tego bez analizy dorzucam bramkę dla United. Wystarczy spojrzeć w statystyki.
bet365
Sporting Kansas City - zachowa czyste konto (1:1)
NIE
1,28✅

--------------------------------------
NER spokojnie mogło wywieźć trzy punkty po meczu z Orlando. Przyjemne prowadzenie 2:0 w 71. minucie i wydawałoby się, że wystarczy tylko spokojnie dowieźć wynik do końca. A tu dwie bramy z główki, 75&#39; i 90&#39;. Jak dla mnie może nie w 100% ale na pewno dużą winą za utratę 2 punktów można obarczyć Jonesa. Tak czy siak, zagrane na pewniaczka z podpórką, czyli zielono.

A jednak Whitecaps spokojnie poradzili sobie ze słabą Philadelphią. To co wyczyniała obrona gości wołało o pomstę do nieba. Przy stracie drugiej bramki niby mogliby się doszukiwać faulu, ale nie usprawiedliwia to beznadziejnej postawy. Do tego czerwona kartka dla Marqueza i zaraz trzecia brama na &quot;do widzenia&quot;. Mattocks kupił obrońcę z zadziwiającą łatwością. Tak jak wspomniałem gospodarze nabili swoją wysoką liczbę rożnych, Philadelphia dorzuciła klasyczne 3 i over zapłacony
A DC? Tak jak w analizie. Mieli strzelić - strzelili :cool:
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Toronto FC - Houston Dynamo
Już opisywałem grę Toronto. Wysoka skuteczność bramkowa, ostatnio są na niezłej fali - 2 przekonujące wygrane na wyjeździe. Po długiej tułaczce w końcu wracają na własne śmieci i wyczuwam śmierć. Odnowiony stadion i ponad 30 tysięcy fanów gorąco dopingujących swoich ulubieńców. Z pewnością motywacja i ciśnienie na ten mecz jest niesamowita. Jako przeciwnik Houston Dynamo. Ich forma wyjazdowa nie napawa optymizmem - 2 remisy i porażka. Pomimo tego, że zazwyczaj posiłkuję się sztywno statystyką bramkową tutaj uczynię wyjątek. Houston na wyjazdach zawyczaj traciło po jednej bramce. Jednak u siebie dwa razy tracili aż po 4 bramki. Znając realia MLS nie zamierzam pchać się w czyste zwycięstwo Toronto, tym bardziej, że ich obrona pozostawia cały czas wiele do życzenia. Houston dziś bez dwóch podstawowych pomocników: Sturgisa i Davisa. Przewiduję jednak dobre, overowe widowisko, zwłaszcza ze strony gospodarzy. Mam nadzieję na wysoką skuteczność atakujących. Zagrane trochę lżej niż zwykle.

Pinnacle

Toronto over 1,5 (1:2)
1,952
⛔
----------------------------
Szkoda słów na to co Toronto robiło. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gości. Umieli utrzymać spokojnie piłkę w środkowej części boiska, klepali na luzie. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo dla Houston. Wprawdzie Toronto miało kilka okazji i po strzeleniu pierwszej bramki cisnęli, ale było już za późno. Liczyłem na większe zaangażowanie po powrocie na własny stadion. Słaba prezentacja przed własną publicznością
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

kurrrr... pisałem analizę i się skasowała. Typ główny. na szybko:

Philadelphia Union - DC United
Bet jak dla mnie oczywisty z bardzo przyjemnym kursem. Philadelphia gra totalną padakę w tym roku w MLS tylko jedno zwycięstwo i aż 7 porażek. Brak koncepcji, fatalne błędy w obronie, rotowanie składem, które nic nie daje, w końcu w pewnym momencie i brak ducha w drużynie. Muł. Z kolei DC drugie miejsce w swojej konferencji za liderem NER z tym samym dorobkiem punktowym (DC jeden rozegrany mecz mniej). Moja głowa nie jest nawet w stanie dopuścić myśli o wygranej Philadelphi. Nawet remis będzie dla mnie zaskoczeniem. Jedyne co może przemawiać za gospodarzami to fakt, że DC ma 14. pojedynek u siebie z Orlando, a 18. wyjazdowy mecz właśnie z Philadelphią. Nie sądze jednak by odegrało to ważniejszą rolę w przebiegu tego spotkania. Stanowczo i mocniej gram:
bet365
Philadelphia Union - DC United
x2
1,60


New England Revolution - Toronto FC
Ok zachwalałem wcześniej Toronto, ale po obiecujących dwóch zwycięstwach coś siadło. Mają potencjał. Mają dobrych zawodników, ale widać, że brakuje im pomysłu. Przez większość czasu gra opiera się na długich przerzutach do przodu z nadzieją, że piłkę przejmie Giovinco lub Altidore i coś z nią zrobią. Taka taktyka może i okazuje się skuteczna ale przeciwko slabszym zespołom, gdzie w pojedynkach 1 na 1 gwiazdy Toronto potrafią wypracować dobre sytuacje. Z NER coś takiego nie powinno przejść. Godpodarze tracą u siebie na prawdę mało bramek i regularnie punktują. Prowadzą w tej chwili w swojej konferencji. Spokojne rozgrywanie piłki w strefie środkowej, gdzie Toronto wypada na prawdę blado będzie kluczem do sukcesu. Obrona gości jak juz pisałem pozostawia sporo do życzenia. Mając jednak cały czas na uwadze potencjał ofensywny Toronto gram płasko na win NER
bet365
New England Revolution - Toronto FC
1
1,8

bez analizy płasko:
bet365
Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
bts
1,72
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Columbus Crew – Chicago Fire
Już dzisiaj w nocy o godzine 2.00 zmierzą się ze sobą zespoły z Columbus i Chicago. Gospodarze aktualnie zajmują 4 miejsce w konferencji wschodniej z bilansem (4Z-2P-4R), natomiast goście z 10 pkt (3-1-5) są na 7 pozycji.
Gracze z Columbus spisują się na swoim stadione bardzo dobrze, zdobyli 12 z możliwych 15 punktów a jedyną porażkę w tym sezonie na Mapfre Stadium odnieśli pod koniec marca. Od tego czasu zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu. Co do drużyny z Chicago to ich sytuacja jest o 180 stopni inna. Na wyjeździe spisują się fatalnie, w 4 meczach zdołali tylko raz wywieźć remis z boiska przeciwnika i to w fatalnym stylu (prowadzili 2;0 i grali z przewagą jednego zawodnika, a mimo to skończyło się 2:2). Poza swoim boiskiem zdołali strzelić zaledwie 3 bramki co jest wynikiem wręcz tragicznym.
Uważam, że gracze ze stanu Ohio po ostatniej porażce będą chcieli bardzo dobrze zaprezentować się przed swoją publicznością i pewnie wygrają mecz z przyjezdnymi z Chicago.
W obu zespołach składy bez żadnych nowych kontuzji, więc trenerzy powinni wystawić optymalne jedenastki.
Ostatnie 2 mecze tych drużyn na stadionie Mapfre zakończyły się zwycięstwem drużyny z Columbus.
Typ: 1
kurs: 1.72
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
była chwila przerwy od MLS czas na powrót ;) będzie krótko i kolorowo.
Orlando City - DC United
staty

Jak widać po kilku meczach, nazwijmy to zadyszki Orlando wraca na właściwy tor, drużyna złapała dobry rytm i regularnie punktuje. Dziś mecz nie byle jaki, bo przyjdzie się zmierzyć z liderem konferencji wschodniej, na co kursy absolutnie nie wskazują - ok 4,3 na DC - czy słusznie? - słusznie ! Nie mówię, że goście są tu rzuceni na pożarcie, ale nie będzie to łatwe spotkanie. Intuicyjnie stawiałbym tutaj remis, ale jak wiadomo ta liga lubi płatać sporo figli i nie zamierzam iść w żadną ze stron. W co warto wejść? Posiłkując się statystykami - bramki. Obie drużyny w ostatnich pięciu meczach aż 4 razy pokrywały bts ! W tym roku trzy rozegrane spotkania między sobą. Dwa razy obie drużyny strzeliły bramki. Powinniśmy od pierwszych minut zobaczyć dużo ataku i presji ze strony gospodarzy, na pewno jest ciśnienie na ten mecz. Z kolei DC po porażce z przebudzonym Toronto musi pokazać, że potrafią punktować na wyjazdach. Miejsce lidera jeszcze nie jest bezpośrednio zagrożone, ale NER drepcze im po piętach. Biorą pod uwagę formę wyżej wymienionego Toronto i fakt, że są 4 mecze do tyłu też powinien siedzieć w głowie trenera i zawodników. Płaska stawka.
tu skrót/śmieszek filmowy ( symulacja lego rozwala :grin ????
https://www.youtube.com/watch?v=dOLw8QK2Mx0
moja propozycja:
bet365
bts
1,8
⛔
dobrze, że over rożnych na live wszedł po 1,8. mała strata. DC kompletne zero
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom