>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.03.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 4. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna
Godzina; 20.45
Spotkanie; QPR-Arsenal
Typ; 2
Kurs:1.53
BUkmacher; Bet365
Analiza; spotkanie 17 drużyny z 3 zespołem Premier League. Gospodarze w ostatnich 10 meczach wygrali raz i zanotowali 2 remisy,katastrofa...u siebie nie wygrali od 5 spotkań więc i tym razem nie zdołaja zdobyć choćby punktu z rozpędzonym Arsenalem który wygrywa dość pewnie swoje mecze. Liga mistrzów ostatnio im nie wyszła ale to nie oznacza że będa mieli kłopoty z QPR. Arsenal dobrze spisuje się na wyjazdach co prawda przegrali z Tottenhamem ale mieli swoje okazje i nie zagrali złego meczu pozatym Tottenham to nie ta półka co QPR.. nie wiem co mógłbym jeszcze dodac....H2H wyraźnie na korzyść gości ostatnie mecze w lidze tez przepaść więc nic tylko stawiać. Powodzenia
✅ 53
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie Man City-Leicester
Typ: City 3 golami
Kurs 5.50
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, środa i znów zająłem się typowanie Premier League w tej kolejce ciekawie zapowiada się spotkanie Manchesteru City z ostatnim zespolem Angielskiej Premier League, czyli beniaminka z Leicester. Gospodarze dalej walczą o tytuł mistrza kraju w tym momence traca do prowadzącej Chelsey 5 punktów. Jeżeli na poważnie w tym sezonie myślą o obronie mistrzowskiego tytułu to po prostu w takich spotkaniach jak to muszą wygrywać, tym bardziej ze ich przeciwnik nie jest zespołem za bardzo wymgajacym, do tej pory zdobył zaledwie 18 punktów we wszystkich spotkaniach Premier League. Zespołowi popularnych &quot;Obywateli&quot; zostały już tylko strarcia na ligowym podwórku bo chyba raczej małe szanse że przy tak niekorzystnym rezultacie w lidze mistrzów z Barceloną zdołają odwrócic losy tej rywalizacji, mówię o tym żeby podkreślić jak to spotkanie jest ważne dla gospodarzy, którzy w tym sezonie już niejednokrotnie miewali wpadki z dużo słabszymi od siebie zespołami, na pewno poprzednie ligowe spotkanie na tym stadionie napawa optymizem, wygrana z zespołem newcastle 5:0 u siebie wcześniej wysokie zwycięstwo ze Stoke może poprawić morale zespołu, który staję przed szansą nadrobienia punktów do zespołu prowadzonego przez Jose Mourinho. Goscie w meczach wyjazdowych do tej pory zdobyli tylko 8 punktów, Manchester City na swoim stadionie 27 , tak wiec widać jakie są różnice. Myślę ze tutaj gospodarze zdołają wygrać przynajmniej róznicą dwóch bramek, w poprzednim spotkaniu rozegranym w ramach pucharu Anglii w 2011 roku padł wynik 4:2 dla Citizens, myślę że tylu bramek tutaj nie uświadczymy,ale 2:0 jest jak najbardziej wynikiem realnym do osiągniecia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Puchar
Godzina: 14:00
Spotkanie: Stargarad Szczeciński-Cracovia Kraków
Typ: Cracovia
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z naszego pucharu Polski gdzie zmierzą się ze sobą Stargard Szczeciński który gra w drugiej lidze i zajmuje 6 miejsce a zmierzą się z zespołem z ekstraklasy Cracovia zajmuje 14 miejsce trener przed meczem powiedział że zespół z ekstraklasy powinnien udowodnić swoją wyższość nad zespołem z niższej ligi i myślę że Cracovia ten mecz wygra Lech pokazał jak się gra z drugoligowcem i zapewne z Lechem Cracovia będzie grać jak awansuje, nie można porównywać ekipy z ekstraklasy a z drugiej, nie znam składów na ten mecz ale sądzę że trener Cracovi wystawi podstawowy skład a wtedy będę pewny że Cracovia wygra.
⛔ 100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Evian Thonon Gaillard - FC Lorient
Typ: powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.45 @ Pinnacle Sports
Spotkanie Evian z Lorient to jedyny środowy pojedynek w Ligue 1. Jest to bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn, gdyż aktualnie obie ekipy nie mają pewnego bytu w pierwszej lidze. Mimo tego, że przed meczem zarówno Evian jak i Lorient są nad strefą spadkową, tak po meczu może być różnie. W przypadku porażki Evian spada na miejsce spadkowe, więc obie drużyny wyjdą do tego meczu zmobilizowane na 100%.
Obecnie forma obu ekip jest bardzo zadowalająca, szczególnie formacje ofensywne dają o sobie znać - w ostatnich pięciu meczach Evian dwa razy kończyło mecz bez strzelonego gola, a Lorient tylko raz. Póki co w pięciu meczach rozgrywanych w Thonon-les-Bains tylko raz zdarzyła się sytuacja, że nie padało ponad 2.5 bramek, a kurs jak najbardziej warty zagrania - tym bardziej, że z godziny na godzinę może spadać.[/I
⛔ 100
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Swansea
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz sąsiadujących ze sobą drużyn w górnej części tabeli Premier League. Bardzo ważny mecz dla Tottenhamu, ponieważ muszą odrabiać stratę punktową do miejsc premiowanych awansem do europejskich pucharów. Po ostatnich dwóch meczach bez zwycięstwa idealny rywal na przełamanie. Na Wart Hart Line przyjeżdża ekipa Swansea, która od siedmiu meczy nie potrafi wygrać z Kogutami, a tylko raz zremisowała. Myślę, że ekipa z Londynu spokojnie wygra to spotkanie.
✅ 75
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Denver Nuggets vs Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee wygrają różnicą 6-10pkt
Kurs: 4.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Obie drużyny w słabej formie - ok szału nie ma, niczego nie urywa tylko że Denver z dniem dzisiejszym zwolniło coacha - Brian Show (rip...) - do konca sezonu koszykarze współpracować będą z drugim trenerem - Melvin`em Hunt`em ;) Nie robi to jakiegoś gigantycznego handi dla Bucks ale liczę na to że wprowadziło to lekkie zawirowanie u gospodarzy, a przy 2 zwycięstwach na 21 meczy zarząd uznał że gorzej już być nie może i rzeczywiście nie nastawiają się na rezultaty już przy pierwszej okazji dla Hunt`a, który jakby nie patrzeć bardziej angażował się w trenerkę niż Show...
Dodatkowym (-) dla Denver jest fakt iż w ostatnim spotkaniu z Bucks przegrali 7 punktami, w tym spotkaniu 11pkt i 15 zbiórek zdobył Nurkic, który teraz nie zagra z powodu kontuzji. Całe te &quot;zdarzenia&quot; są po prostu jak woda na młyn dla gości, czyli klarowne zwycięstwo przy w miare wyrownanej grze 6-10 przy kursie 4.60 moze spokojnie wejsc ;)
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Quimper challenger 2015 (Francja)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Couacaud Enzo-Brands Daniel
Typ: 2
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Czas na kolejny mecz na Francuskiej ziemi. Najpierw zacznę od reprezentanta gospodarzy. Enzo na dniach ponieważ pierwszego marca skończył 20 lat i pewnie będzie chciał sobie sprawić na urodzinki prezent w postaci przejścia do kolejnej rundy. Czy mu się to uda? Będzie miał pewnie szanse, ale mimo wszystko przegra według mnie. Enzo aktualnie jest na 206 miejscu ATP i jest to jego najlepsze osiągnięcie. Sezon jak na razie ma kiepski oprócz ostatniego turnieju o czym za chwilę. Początek roku zaczął od przegranej od razu z Mannarino 7:5, 7:5 później odpadł w kwalifikacjach AO, w Montpellier tak samo, w Bergamo challenger porażka w pierwszej rundzie. O tyle ile można zrozumieć przegrane z Mannarino czy Danielem Taro to mógł osiągnąć lepsze wyniki w kwalifikacjach. Lecz ostatni występ w Cherbourg challenger może napawać optymizmem ponieważ doszedł do półfinału i było to jego najlepsze osiągnięcie na halach. Pokonał tam np. Mahuta ale wiadomo,że Nicolas od 2014 roku gra bardzo słabo. Ale trzeba mu oddać,że nie przegrał na początku tylko w półfinale z Paire 6:4, 6:1. Ogólnie Couacaud dopiero stawia swoje kroku w dorosłym tenisowym świecie. Bilans meczów pod dachem to 22/16 lecz większość to mecze nic nie znaczące.
Francuz natomiast miał dość ciekawą karierę juniorską ponieważ doszedł do finału Wimbledonu w deblu gdzie odpadł z utalentowanymi Kokkinakis/Kyrgios, półfinał w debla podczas Australian Open, ćwierćfinał Wimbledonu w singla czy półfinał w debla podczas French Open. Także jak widać po statystykach ma on predyspozycję do gry podwójnej oraz zalążek w grze pojedynczej. Tylko jak wiadomo,że gra juniorska od seniorskiej różni się znacznie. Oczywiście co jakiś czas są &quot;odpały&quot; w postaci wspomnianych Australijczyków, Zvereva młodego czy Corica i owszem może być tutaj podobnie, mam tego świadomość. Enzo ma 181 cm wzrostu także jak na warunki halowe bez rewaluacji ale można wychodzić z założenia, że zawsze mogło być gorzej. Przeciwnikiem Francuza będzie niespełna 28 Niemiec Daniel Brands.
Brands nazywany potocznie drwalem ponieważ mierzy 196 cm wzrostu oraz waży mniej więcej 92 kg, także nawet na tak wysoki wzrost powinien ważyć znacznie mniej. Niemiec aktualnie jest na odległej 360 pozycji ATP ale w przeszłości i nie tak dawno ponieważ w lipcu 2013 roku był na wysokiej jak dla niego 51 pozycji. To był dla niego bardzo doby sezon ponieważ pokonywał takich graczy jak: Chardy, Monfils x2, Klizan, Youzhny, Baghdatis, Tipsarevic, Kamke...UWAGA......!!!!!!!!!!! FEDERERA W DWÓCH SETACH NA JEGO ZIEMI W GASTAD 6:3, 6:4, Seppiego. Naprawdę jak na swoje warunki grał wyśmienicie. Niestety czar prysł w 2014 roku gdzie miał ogromne załamanie formy,a jednak potrafił pokonać Ferrera w dwóch setach na początku roku. Ale to był taki jednorazowy wyskok ponieważ później praktycznie do końca roku nic. Co się stało? Według moich obserwacji zapomniał jak się serwuje. Chłop który często był nie do ruszenia przy swoich gemach serwisowych często łamany był jak kobieta w WTA. Dodatkowo jego ubogi, jednoręczny bekhend zszedł do lamusa.
Jeśli chodzi o sezon 2015 to Brands skupił się jak na razie w grze pod dachem. Wygrał 16 meczów,a przegrał 5. Najpierw zaczął od szlifowania formy w futuresie gdzie niespodziewanie przegrał w półfinale, kwalifikacje w Zagrzebiu nie dla niego, w Bergamo challenger przechodząc przez kwalifikacje doszedł do ćwierćfinału, we Wrocławiu ale niestety odpadł na drugiej rundzie kwalifikacji, w Cherbourg challenger również przez kwalifikacje doszedł ale do drugiej rundy no i w tym turnieju przeszedł trzy rundy kwalifikacji aby zagrać w turnieju głównym. Plusem jest na pewno w grze Daniela to,że ma ogranie meczowe i rozgrywa ich bardzo dużo. Gdyby miał lepszy ranking i nie musiałby się przedzierać przez kwalifikacje kto wie czy nie dochodziłby dalej w lepszych turniejach no ale jest jak jest. Mam nadzieję,że Brands będzie serwował przynajmniej na 70% swoich możliwości serwisowych ponieważ to jest prawdziwa kopalnia punktów w jego grze. Dodatkowym atutem na pewno będzie doświadczenie nie tylko halowe 139/90 ale także i z całej kariery. Także jeśli sędziowie nie skrzywdzą Niemca,a on sam nie zagra marnie i przeciwnik nie będzie miał dnia konia to powinien wygrać ten mecz.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DFB Pokal
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bielefeld - Werder Brema
Typ: Werder i over 2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Czy kurs 2,05 na będącego w genialnej formie pierwszoligowca w spotkanie z trzecioligowcem, nawet takim, który gra świetnie u siebie to nie jest value? Jak dla mnie jest i to ogromny, zaryzykuję nawet granie na over, bo pokrycie tej linii wcale nie jest niemożliwe. Zacznijmy od tego, że jutrzejszy gospodarz, zespół z Bielefeld od wznowienia rozgrywek 3. Bundesligi rozegrał 5 spotkań, z czego 4 wygrał, 1 przegrał. Dwa z tych meczów to meczu u siebie, które zakończyły się goleadami (4:0 i 4:2). Pokazuje to, że strzelanie bramek nie jest dla nich olbrzymim problemem. Z drugiej strony Werder- niewątpliwie jedna z najpozytywniejszych przemian w topowych europejskich ligach ostatnich miesięcy. Po zimowej przerwie bilans 4-1-1. Ich ostatnie dwa mecze to remis z Schalke na wyjeździe oraz porażka po szalonym meczu z Wilkami z Wolfsburga (którzy również są klasowym zespołem) 3:5. Co ważne odnośnie mojego typu: w każdym z tych spotkań Brema strzelała co najmniej jedną bramkę, a over został pokryty czterokrotnie. W przypadku Bielefeld over pokryty był za każdym razem w rundzie wiosennej. Na H2H patrzeć nie będę, zbyt dużo czasu upłynęło od ostatniego bezpośredniego spotkania tych ekip, jednak poczytałem trochę na stronie Werderu, co mówi ich coach o tym spotkaniu. Nazywa on jutrzejszy mecz testem charakteru dla swojej drużyny i jednocześnie podkreśla, że są oni faworytem i zdają sobie z tego sprawę. Oczywiście wspomniał też, że Bielefeld to nie ogórki, ale nie oszukujmy się: dwie klasy rozgrywkowe to ogromna różnica.
⛔100
 
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Arsenal
Typ: Ilość kartek - powyżej 4,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzień jutrzejszy wybrałem ten typ, ponieważ spodziewam się w tym meczu dość wiele walki. Spotkają się ze sobą zespoły, które mają zdecydowanie inne cele na ten sezon, ale muszą o swój cel walczyć w każdym meczu. Drużyna gospodarzy zajmuje aktualnie 17 pozycje ze zdobyczą 22 &quot;oczek&quot;, tyle samo punktów mają również 18 Burnley i 19 Aston Villa. Pokazuje to, że gospodarze są naprawdę w złej sytuacji i muszą walczyć o punkty w każdym meczu, nawet z tak trudnym rywalem jak Arsenal. Kanonierzy zajmują obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli ze zdobyczą punktową wynoszącą 51 &quot;oczek&quot;, przewagą 1 punktu nad ManU oraz 3 punktami nad 5 Liverpoolem i również w tym meczu będą musieli walczyć o zdobycie punktów. Oczywiście spodziewam się, że to goście będą prowadzić grę w tym spotkaniu.
Więcej kartek w tym spotkaniu powinni dostarczyć nam gospodarze, gdyż na pewno ustępują oni pod względem umiejętności gry w piłkę zawodnikom Arsenalu i niejednokrotnie będą musieli faulować sowich przeciwników - przynajmniej tego się spodziewam. Myślę, że jedna czy dwie kartki &quot;zdobędą&quot; również podopieczni Arsena Wengera. Dodam również, że zawodnicy QPR łapią dość regularnie min. 3 kartki w spotkaniach z lepszymi zespołami.
Sędziować to spotkanie będzie Kevin Friend, pokazał on we wszystkich meczach, których sędziował w tym sezonie 82 kartki co daje średnią 4,8 kartki na mecz (brałem pod uwagę tylko mecze z Premier League)
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy - Ćwierćfinal
Godzina: 04.03.2015 17:00
Spotkanie: Piestany - Kosice
Typ: over 7,5
Kurs: 5,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Napisze tak, nie wierze zbytnio w ten typ, ale oferta na jutro jest tak uboga a cos mozna pograc. Wpadl mi w oko w pojedynku pomiedzy Piestany a Kosice w ramach rozgrywek SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy - Ćwierćfinały fakt iz obydwie ekipy ostatni mecz miedzy soba czyli 1 marca zrobily solidnego over 6,5 - Kosice wygrały 5-2 wiec jutrzejsi gospodarze na pewno będą chcieli sie odkuć. U siebie Piestany sa bardzo grozne, wystarczy przypomniec 5-4 wygrana ze Zvolen, nie ukrywam ze licze jutro na bardzo dobry mecz, stawka bardzo duza to plejofy w koncy i nie będzie kalkulowania. Kosice na wyjazdach rzadko overy ale zdarza im sie taki mecz jak np Skalic 6-3 przegrana, nie sa to cyborgi na wyjazdach i licze jutro na podobny wynik, emocjonujący i wyrownany mecz . Sprawa awansu otwarta i jutro kazdy gol bedzie mial znaczenie a presja nie bedzie pomagala w utrzymaniu koncentracji w defensywie.
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka - Niemcy Play-off
Spotkanie TSV Herrsching - CV Mitteldeutschland
Typ: Poniżej 3.5 seta
Kurs: 2,87
Godz: 20:00
Bukmacher: PinnacleSports
Jutrzejszy mecz fazy play-off między Herrsching i Mitteldeutschland rozegra się w cieniu tragedi. Zawodnik drużyny gości pare dni temu zginął w wypadku. Młody siatkarz, 21-letni Dennis Hefter, zginął pod kołami pociągu. Hefter występował w juniorskich drużynach reprezentacji Niemiec a w klubie grał na pozycji libero. Po śmierci zawodnika drużyna przestała trenować i mieli zrezygnować z gry w play offach jednak postanowili zagrać dla swojego tragicznie zmarłego kolegi z drużyny. Niecały miesiąc temu drużyny grały ze sobą i w tedy Herrsching wygrało 3-1. Wydaje mi się, że zawodnicy Mitteldeutschland, którzy wyjdą na boisko nie będą w stanie zagrać dobrego meczu, spodziewam się wyniku 3-0 dla gospodarzy.
⛔100
 
S 15

slam7

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka- usa, nba
Godzina: 2:00
Spotkanie: Chicago Bulls vs Washington Wizards
Typ: John Wall zdobędzie więcej niż 17,5 punkta
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza: Wizards są ostatnio w widocznym kryzysie. Nie licząc ostatniego zwycięstwa nad Detroit Pistons zanotowali serię 6 porażek z rzędu. Z tego względu w dwóch ostatnich meczach John Wall wziął na swoje barki zdobywanie punktow i zaliczył 22 i 21 oczek. Za zdobyciem przez Walla przynajmniej 18 punktów przemawia fakt, że w drużynie Chicago dwoje podstawowych graczy obwodowych znajduje się ma liscie kontuzjowanych - Rose i Butler + Taj Gibson- bardzo dobry obrońca podkoszowy. Do krycia Johna będzie prawdopodobnie wysłany filigraniwy, niesłynący z wspanialej gry na bronionej połowie Aaron Brooks i niezbyt ruchliwy Kirk Hinrich. Na końcu dodam, że Breadly Beal nie &quot;ukradnie&quot; wielu możliwości Wallowi na zdobywanie punktów, ponieważ wraca do formy po kontuzji.
✅85
 
charakter 24

charakter

Użytkownik
Hiszpania Puchar Króla 20.30
Villarreal - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs : 1.60
Buk : Unibet
Analiza :
Po dzisiejszym tez udanym dniu w Typach Dnia pozwole se na kolejny typ (oby nie ostatni). Ahh Puchar Króla chyba kazdy wie co oznacza ten turniej w Hiszpani. Szkoda Villarreal bo grają ciekawa pilke ostanich czasy, ale trafili na Barcelone. Osobiscie nie lubie grac na Katalonczykow, ale tutaj nos mnie kieruje i w ich strone. Suarez sie rozkreca zaczyna trafiac, gra sie poprawila jezeli chodzi o Barcelone, w tym spotkaniu bramek duzo sie nie naogladamy, pewnie trener pozwoli gosciom pograc z ławki. Przyznam sie osobiscie do skladow nie zagladalem, tez dobrym typem byl by Villareal +2, ale jak na win Barcelona kurs 1.60 to tez jest dobre Value, biorac pod uwage ze juz wygrali 3;1 u siebie i moga teraz zejsc pietro nizej i podelektowac sie kunsztem pilki noznej oraz rozegrania chlopakow z lawki ktorych poziom jest na wysokim poziomie, zaplecze Barcelona ma mocne. Villareall u siebie graja dobrze ba nawet bardzo dobrze ale Barcelona ich powstrzyma.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DFB Pokal
Godzina: 19:00
Spotkanie: RB Lipsk-Wolfsburg
Typ: X
Kurs: 4.16
Bukmacher: Pinnacle
Faworytem tego meczu jest Wolfsburg, ale wiadomo puchary rzadza sie swoimi prawami.Kurs na Wolfsburg stanowczo za niski, ale wiadomo, ze bety publiczne to najwiekszy zysk bukow ???? Wolfsburg ma napiety kalendarz to bedzie 3mecz w ciagu tygodnia a wiadomo, ze za rogiem czekaja juz nowe zadania w Bundeslidze gdzie moga jeszcze powalczyc o majstra i w Lidze Europy.Przypuszczam, ze wyrotuja skladem a gospodarze na pewno postawia sie w tym meczu, dla nich to bedzie mecz sezonu dadza z siebie wszystko dla WFL jeden z tych meczow w ktorych nie nalezy sie zbytnio spocic.Gospodarze sa w niezlej formie 4pkt w ostatnich 2meczach a swoj ligowy mecz grali w sobote, gdy Wolfsburg w niedziele szarpal sie w kanonadzie z Werderem.Stawiam na wyrownany mecz i remis po okazalym kursie.
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cyprus Cup 2015
Godzina: 13:30
Spotkanie: Meksyk K- RPA K
Typ: Meksyk K
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Heja witam, moja analiza na dzisiaj będzie krótka. Zaproponuję wam mecz z międzynarodowego turnieju pań w piłkę nożną Cyprus Cup i meczu z grupy C pomiędzy reprezentacjami Meksyku i RPA. Za Meksykiem według mnie przemawia kilka istaotnych faktów. Są to między innymi:
1. Forma;
Meksykanki są w dużo lepszej formie niż ich rywalki.
2. Ogranie międzynarodowe;
Meksykanki grały w tym roku już 4 mecze z rywalkami z różnych kontynentów, dla porównania RPA swój ostatni mecz rozegrało w październiku 2014 roku.
3. Ranking FIFA;
Mimo iż ranking nie gra, ale jednak o czymś świadczy. RPA jest 60, Meksyk 25.
Dzięki i życzę powodzenia.
✅50
 
M 1

michalnowak88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd i obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem bardzo ciekawy mecz z angielskiej Premier League w którym zmierzą się popularne Sroki z Czerwonymi Diabłami na St. James&#39; Park w Newcastle upon Tyne.
Każdy kto interesuje się angielską piłką wie że stadion St. James&#39; Park to bardzo trudny teren, na którym nie jedna klasowa drużyna połamała sobie zęby i wyjechała stamtąd z załamanymi rękoma. Ten los w tym roku podzieliła Londyńska Chelsea, która przegrała tam po zaciętym meczu 2:1 i była to pierwsza porażka podopiecznych Mourinho w tym sezonie. Drugą odnieśli dużo później, w noworocznym meczu, z lokalnym przeciwnikiem Tottenhamem na ich terenie, w obfitującym w gole meczu, ulegając 5:3. Wracając do obstawianego spotkania: Skąd taki typ? A mianowicie stąd, że Czerwonym Diabłom, w odróżnieniu od innych zespołów, wiedzie się tam bardzo dobrze. Niektórzy powiedzą że to inne czasy, era sir Alexa Fergusona itp itd. Ale także w poprzednim sezonie, za czasów krytykowanego Davida Moyesa, ManU wygrało na St. James&#39; Park, ogrywając gospodarzy 0:4. W tym sezonie Newcastle u siebie czują sie bardzo dobrze. Na 13 meczy rozgrywanych na swoim terenie nie trafili do siatki tylko w dwóch. Ostatnio miało to miejsce 21 grudnia 2014 roku gdy ulegli Sunderlandowu 0:1. Dlatego o bramkę dla Srok byłbym spokojny. Ostatnio niestety grają u siebie coraz gorzej, remis 3:3 z Burnley, porażka 1:2 z Southampton, remis 1:1 i zwycięstwo ze słabiutko grającą, zarówno w ofensywie jak i defensywie Aston Villą 1:0 (która dzisiaj przełamała serię 7 porażek z rzędu, wygrywając dopiero po strzelonym rzucie karnym w doliczonym czasie gry z WBA). Liczę że wykorzysta to jutro Manchester United (który co prawda słabiutko spisuje się na wyjazdach, większość meczy remisując, bilans wyjazdowy 3-7-3) i nie podzieli losu The Blues i The Reds ale dołączy do Świętych i lokalnego przeciwnika The Citizens wywożąc jutro z trudnego terenu cenne 3 punkty. Jeśli chodzi o dokładny wynik to obstawiam 1:2 dla United.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: CLE Cavaliers - BOS Celtics
Typ: Over 209 pkt
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Cleveland Cavaliers (home, 4. East, 37-24, serial -2) vs. Boston Celtics (11. East, 23-34, -1). Kolejny typ z NBA i kolejny over. Oby kolejny trafiony. Gospodarze nie wygrali od 2 spotkań, co nie powinno im zdarzać się wcale. Myślę, że będą chcieli dziś w nocy, na własnym parkiecie, rozgromić rywali z Bostonu. LBJ i spółka odpoczęli po dramatycznym meczu z Rockets i powinni zagrać na wysokiej skuteczności. W 8/10 ostatnich spotkań z Celtami któraś z drużyn notowała 100+. W 5/10 były to obydwie drużyny. Ostatni ich mecz to Celtics 121:122 Cavaliers.
⛔100
 
deepred 653,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA
01:05
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Celtics +11
1,91 Betsson

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, dlaczego Cavs są aż tak zdecydowanym faworytem. Albo inaczej, nie wiem, czemu mają wygrać tak wysoko. Ostatnio nie grał Kyrie, mam nadzieję, że dzisiaj zagra i będzie mógł Thomas troszkę więcej poszaleć, ten typ opiszę później. Celtics ostatnio naprawdę grają bardzo dobrze, ale przypomina się początek sezonu i beznadziejne czwarte kwarty. Gdyby w koszykówce grało się na tercje, to Celtics byliby pewnie w okolicach 5. miejsca w konferencji. A tak, walczą dalej o awans do play-off i rywalizacja pomiędzy nimi, Nets, Heat, czy Hornets zapowiada się pasjonująco. Ostatni mecz to żenująca postawa w ataku w czwartej kwarcie i dlatego porażka z Warriors, którzy nic specjalnego nie grali. No może poza Currym, który jak zwykle zagrał dobrze i rzucił ponad 30 punktów. Cavs są stawiani w roli faworyta do wygrania NBA. Przyznam, że jest to dosyć zabawne. W PO nie wygrywa się atakiem, tylko obroną, a tej Cavs nie mają zbyt dobrej. Zwłaszcza na pozycji 1 i 2, które są newralgiczne i każda drużyna ma kilku shoterów, którzy wykorzystują braki w destrukcji Cavaliers na wyżej wymienionych pozycjach. Celtics potrafią pograć fajnie w obronie, a sprowadzenie Thomasa póki co okazuje się genialnym ruchem, bo został on graczem poprzedniego tygodnia w całej Konferencji Wschodniej. Wydaje mi się, że Cavs mogą mieć problemy ze zwycięstwem, a nawet jeżeli wygrają, to nie będzie to tak zdecydowane zwycięstwo, jak spodziewają się tego buki.
⛔ 100
 
B 123

bambino21

Użytkownik
WTA Kuala Lumpur
04.03.2015 08:35
Kurumi Nara - Magda Linette
Typ: Magda Linette
Kurs: 2.5
Buk: Bet365

Dla mnie Magda ma duży potencjał , musi wygrywać mecze jak ten i zdobywać punkty do rankingu żeby nie zaczynać gry od kwalifikacji. Magda potrafi grać na twardych kortach , dobry service, dobry return. . Nie gra źle w delu , więc przy siatce również grać potrafi. Bałem się o nią w poprzednim meczu po przegranym pierwszym secie, lecz od połowy 2 seta przejęła inicjatywę i zmiażdżyła Wang 6-3 6-0, wygrywają 8-9 gemów pod rząd. Jeśli wyjdzie do tego meczu skoncentrowana od 1 piłki to powinna poradzić sobie z rywalką. Nara jest w słabej formie w tym roku. Jeśli już to kursy powinny być wyrównane, nie wiem czemu tak nie doceniają Linette, ale z korzyścią dla Nas
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom