>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Powoli do przodu... (betfair)

q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Witam, od jakiegos czasu gram tym sposobem i mysle ze jakos mi to idzie, wiec postanowiłem zalozyc temat zeby sie podzielic typami, moze ktos skorzysta ;) Od razu ostrzegam ze nie ponosze odpowiedzialnosci za granie tych typow, zawsze jak komus podawalem co gram to byla lipka no ale zobaczymy jak to wyjdzie :grin:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Bournemouth - Wolves
1,09
4j ✅ szybka brameczka, chyba nikt nie skorzystal oprocz mnie :?

mialem grac drugi mecz (Swindon - Gillingham FC) ale nie bylem pewny do konca, lecz sam zagralem w okolicach 79 minuty na zwyciestwo gosci przy stanie 0:2 co wg mnie bylo mega dobrym kursem ;)
Na forum dalem najpewniejszy mecz wg mnie a reszta z dzisiaj w linku ---&gt; http://iv.pl/images/66754080567733649847.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ruszam znowu z grą na bf...Lece ALL IN i liczę na podwojenie a już fajny mam kapitał (zacząłem od 75j i pomnożyłem trochę ???? ), jednak gram trochę inaczej a mianowicie wysokie undery w piłkę i Lejki wysokie (powoli do przodu;) )...
Gram też w pracy jak czas pozwala bo co chwilę mam przerwy i przeglądam mecze także nie będę tu wrzucał wszystkiego co gram...
Powiedzmy że zaczynam od 1066j i lecimy z tym ???? Plan żeby dobić do 2132j...
LIVE:
Avai - Oeste 2:3 Lay @32
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Avai - Oeste ✅ 34.39
U. San Martin - Sporting Cristal ✅ 6.90
Chicago Sky - Dallas Wings ✅ 6.70
Seattle Storm - Washington Mystics ✅ 11.13
✅ 59.12 ✅

dziś do roby na popołudnie także bez wpisów na forum, lecz dodam typy jako grane...
 
Do góry Bottom