>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Felerne kody psc

q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Witam, ponad rok temu chyba w lutym zakupilem dwa kody psc kazdy za 100 zl i nie dzialaja po wpisaniu ich na strone gdzie sie wpisuje ile zostalo sianka pisze ze mam sie skontaktowac z obsluga klienta.
Mejlowalem z nimi wysylalem zdjecia z kodami opisalem sytuacje a nic nie zrobili w tym kierunku, zawsze pisza ze dziekuja ze mejla i postaraja sie pomoc i tyle z tego ich odpisywania...
Dzwonil ktos do nich ? Mial ktos taki sam problem ? Bo to wyglada jak walka z wiatrakami, niby juz chca pomoc a dalej sprawa sie nie rusza ...:?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
znowu wyslalem im zdjecia okazalo sie ze za duze sa (maks zalacznik ma byc 2 mega) no to wysylam nastepnego mejla z okrojonymi kodami i odpisuja ze na jednym paragonie mam nieczytelny numer seryjny


te paragony maja ponad rok to sie nie dziwie ze juz farba z nich schodzi powoli... tylko bede mial jakies siano to dzwonie do nich na info bo mejlowo z tymi debilami chyba nic nie zalatwie tylko nerwa mam ...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No współczuję ci, w takiej sprawie to tylko support paysafecard może pomóc. Ale czemu czekałeś z tymi kodami ponad rok czasu?? Te kody mają chyba swój termin ważności. Stąd pewnie problem. Być może minął termin ważności. Oby ci się udało coś zdziałać. Powodzenia.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
nie czekalem rok... 2 - 3 dni po zakupie ich zaczalem do nich pisac i juz od lutego zeszlego roku probuje odzyskac siano... zobaczymy co mi odpisza na ostatniego mejla...
 
E 293

emarco

Użytkownik
Typy z paysafecard to najgorsze dziadostwo w tym segmencie rynku..
Mi zablokowali konto w paysafecard z pieniędzmi, otrzymałem e-maila z prośbą o weryfikację, która się przeciągała, wymyślali cuda a na końcu stwierdzili, że ,muszą kasę wypłacić na konto bankowe.
Zamiast tych gnojków polecam UKASH, tutaj miałem wiele problemów, typu awarie, nie dochodziły pieniądze do buka lub netellera a nawet ... zgubiłem kod i miałem tylko potwierdzenie wypłaty od bukmachera. I co?
W s z y s t k i e ale to k...a w s z y s t k i e problemy zostały sprawnie załatwione. Aż byłem w szoku, bo angielski support Ukasha naprawdę był zaangażowany.
Tak więc do do paysafecard to są złodzieje ale mam nadzieję, że może Tobie się uda załatwić sprawę, choć szczerze przyznam, że wątpię.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Typy z paysafecard to najgorsze dziadostwo w tym segmencie rynku..
Mi zablokowali konto w paysafecard z pieniędzmi, otrzymałem e-maila z prośbą o weryfikację, która się przeciągała, wymyślali cuda a na końcu stwierdzili, że ,muszą kasę wypłacić na konto bankowe.
Zamiast tych gnojków polecam UKASH, tutaj miałem wiele problemów, typu awarie, nie dochodziły pieniądze do buka lub netellera a nawet ... zgubiłem kod i miałem tylko potwierdzenie wypłaty od bukmachera. I co?
W s z y s t k i e ale to k...a w s z y s t k i e problemy zostały sprawnie załatwione. Aż byłem w szoku, bo angielski support Ukasha naprawdę był zaangażowany.
Tak więc do do paysafecard to są złodzieje ale mam nadzieję, że może Tobie się uda załatwić sprawę, choć szczerze przyznam, że wątpię.
walcze z nimi od ponad roku zobaczymy ile jeszcze...
teraz mi napisali mejla ze znowu mam im wyslac zdjecia chociaz im wyslalem 2 dni temu wyciete tylko kody a oni pisza ze ponizej 2 mega maja byc... patrze teraz na wielkosc obu zdjec razem 900 kb ... smiech na sali
zrzut z ekranu ponizej
http://iv.pl/images/22090498910597163086.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
aha lepszej jakosci zdjec im nie zrobie bo te fotki sa z 02/04/2014 to juz wtedy ta farba tak zeszla
 
L 147

luminat

Użytkownik
A ty nie potrafisz ustawić jasności i kontrastu dla zdjęcia/jpg, bo tak to fatalnie wygląda i nic dziwnego że cie zlewają.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
to napisaliby ze za ciemne sa a tak to napisali co innego, zdjecie widac normalnie nie ma jakiejs slabej jakosci, widac wszystko oprocz tych cufr z ktorych sie juz starla farba...
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
napisali mi ze mam wyslac lepsze zdjecia bo nie widac numeru seryjnego... jak mam je niby zrobic skoro dwa miesiace po zakupie kart farba zeszla a co mowic po 13 miesiacach ? ... masakra z nimi...
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Prosimy nam powiedzieć:
Gdzie były zakupione ostatnie karty, które Pan ladował, gdzie były wykorzystane,
jak byly zużyte karty: przez telefon, przez komputer w domu, przez komputer w sali internetowej, strony URL, na ktorej chcial Pan użyc karty.
Prosimy również o wysłanie kopii talonu i dowodu osobistego na jednym zdjęciu.
odpisalem po co im dowod to odpisali

Konieczne jest wylegitymowanie się ważnym dowodem tożsamości ze zdjęciem, bez identyfikacji osobowej nasza firma naruszyłaby dyrektywy w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy.
Prosimy również o wysłanie URL gdzie chciał Pan użyć karty jak i kopii voucherów razem z dowodem osobistym na jednym zdjęciu.
Dziękujemy z góry!
co Wy na to ?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Ja już też z nimi miałem problemy, żądali nawet trzech ostatnich kart które doładowywałem tam u nich po zalogowaniu a ostatnie z nich było w grudniu tamtego roku. Ostatecznie z tego zrezygnowali i poprosili tylko o to co Ciebie w ostatnim poście, wszystko trwało jakoś miesiąc bo kontakt z nimi jest tragiczny ale wypłacili mi pieniądze na konto bankowe a konto u nich zamknęli. Od tego czasu doładowywałem się tam gdzie można to było robić bez logowania się do ich serwisu do wczoraj gdy próbowałem doładować dwie karty u różnych buków a tam informacja
Realizacja Twojej transakcji nie jest możliwa. Dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże:
i karty zablokowane, a dziś debile odpisali mi znów to samo. Zastanawia mnie, czy mogli mi jakoś bana dać na moje IP i będą blokować wszystkie moje kody, albo to te karty były jakieś felerne chociaż zakupiłem je normalnie jako wydruk z terminala na stacji benzynowej.
 
L 0

lvlario

Użytkownik
Witam,czy ktoś miał ostatnio podobną sytuację?i czy wpłacając do buka za pomocą paysafecard wyskoczył taki komunikat&quot;Nie masz wystarczających środków, aby zrealizować tę zaległą płatność. Możliwe, że niektóre Twoje PIN-y są zablokowane. Czy wysyłanie im kopii dowodu w celu odblokowania karty jest bezpieczne?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
u mnie dalej to samo chcą zdjecia i dowodu i tych paragonów a farba już zeszła z nich... A na starych zdjeciach troche słabo widać te kody ... Masakra nie wiem czy dalej walczyć o te dwie stówy ...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli poprzednie screeny były mało czytelne, i ich nie przyjęli. To jeśli teraz paragony wyblakły, to nic nie zdziałasz. Niestety ale chyba straciłeś te 200zł. Twój błąd, że na początku nie zrobiłeś porządnych screenów. Trudno się mówi, może odrobisz to jeszcze kiedyś :)
 
Do góry Bottom