>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

2 konta jeden komputer....

A 0

arczibalt

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy
Pokerstars
888sport
winamax
na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego na codzien korzystam. Na pokerstarcie od kilku lat na pozostalych od niedawna.
I teraz chcialbym zalozyc tez konto bratu w kazdej z tych firm. Oczywista sprawa ze zrobie to z innego komputera no bo wiadomo ze musi byc inne IP.
I teraz moje pytanie
Czy jak juz pozkladam bratu te konta z innego kompa i zrobi sobie tam depozyty tez z tego innego kompa to czy pozniej bedzie jakis problem jak bedziemy korzystac z tego samego kompa? Oczywiscie nie rownoczesnie...
On np pogra sobie z rana gdy ja jestem w pracy a ja przychodząc wieczorkiem z pracy chcialbym odpalic sobie jakiegos turka.
Czy to bedzie jakis problem z tym? Odrazu uprzedze niektorych ze o zadne oszustwo tu nie chodzi. Poprostu nie mamy dwoch komputerow a nie chce tez zeby brat gral na moich kontach
Poprosze o odp z krotkim uzasadnieniem
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy
Pokerstars
888sport
winamax
na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego na codzien korzystam. Na pokerstarcie od kilku lat na pozostalych od niedawna.
I teraz chcialbym zalozyc tez konto bratu w kazdej z tych firm. Oczywista sprawa ze zrobie to z innego komputera no bo wiadomo ze musi byc inne IP.
I teraz moje pytanie
Czy jak juz pozkladam bratu te konta z innego kompa i zrobi sobie tam depozyty tez z tego innego kompa to czy pozniej bedzie jakis problem jak bedziemy korzystac z tego samego kompa? Oczywiscie nie rownoczesnie...
On np pogra sobie z rana gdy ja jestem w pracy a ja przychodząc wieczorkiem z pracy chcialbym odpalic sobie jakiegos turka.
Czy to bedzie jakis problem z tym? Odrazu uprzedze niektorych ze o zadne oszustwo tu nie chodzi. Poprostu nie mamy dwoch komputerow a nie chce tez zeby brat gral na moich kontach
Poprosze o odp z krotkim uzasadnieniem
Możesz zakładać, zapewne poproszą o werfykacje jeżeli je wykryją.
Jedyne czego w tym przypadku nie możesz zrobić to korzystać z bonusów na obydwu kontach oraz nie możecie grać razem w turniejach czy przy jednym stole cash.
Mozesz nawet załozyć dwa konto z jednego ip to nic nie szkodzi każde konto jeżeli będzie zweryfikowane będziecie mogli z nich korzystać, regulamin o posiadaniu więcej niż jednego konta z komputera odnosi się głównie do bonusów nie do samej gry za własne pieniądze.
 
Do góry Bottom