>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

2 konta jeden komputer....

A 0

arczibalt

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy
pokerstars
888sport
winamax
na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego na codzien korzystam. Na pokerstarcie od kilku lat na pozostalych od niedawna.
I teraz chcialbym zalozyc tez konto bratu w kazdej z tych firm. Oczywista sprawa ze zrobie to z innego komputera no bo wiadomo ze musi byc inne IP.
I teraz moje pytanie
Czy jak juz pozkladam bratu te konta z innego kompa i zrobi sobie tam depozyty tez z tego innego kompa to czy pozniej bedzie jakis problem jak bedziemy korzystac z tego samego kompa? Oczywiscie nie rownoczesnie...
On np pogra sobie z rana gdy ja jestem w pracy a ja przychodząc wieczorkiem z pracy chcialbym odpalic sobie jakiegos turka.
Czy to bedzie jakis problem z tym? Odrazu uprzedze niektorych ze o zadne oszustwo tu nie chodzi. Poprostu nie mamy dwoch komputerow a nie chce tez zeby brat gral na moich kontach
Poprosze o odp z krotkim uzasadnieniem
 
D 16

dziwak77

Użytkownik
na pokerstars na bank możesz mieć dwa konta tz ty i powiedzmy brat ale wszystkie dokumenty i inne konta ja tak mam z żona od 5 lat jest jedno IP i żadnych problemów
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ogólnie to nie ma ograniczenia co do ilosci posiadanych kont z jednego adresu ip w żadnym pookeroomie, oczywiscie można mieć tylko jedno konto na jedne dane osobowe. Ale jeżeli tak jak w twoim przypadku masz konto ty i brat z jednego ip to nie możecie razem korzystać z bonusów, ewentualnie jeżeli będą mieli jakieś wątpliwosci to poproszą o weryfikacje. Ip nie jest przeszkodą w zakładaniu kont przez kilka różnych osób, jest jedynie przeszkodą przy korzystaniu z bonusów bo wszystkie bonusy ograniczają się do jednego IP/gospodarstwa domowego.
 
Do góry Bottom