>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

gilme95 6

gilme95

Użytkownik
Dostałem limit 1euro na zakłady przedmeczowe po tygodniu mniej więcej. Bonus bardzo trudny do uwolnienia - 25-krotny obrót, przy czym.. do obrotu nie liczą się azjany i zakłady na o/u. Wypłata całej kasy bez obrotu bonusem nie była w moim przypadku możliwa, trzeba było ją więc wyprowadzić surkami na live.
Podsumowując - podobna sytuacja jak z Marathonem. Fajne kursy, bardzo szeroka oferta tylko co z tego, skoro tak ostro limitują ????

E: Aaa i jeszcze - kursy (głównie na live) często kopiują od innych buków. Przykładowo, przy większości tenisowych ITF-ów kserują kursy od całorocznego obniżając jedynie marżę
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Q 3

qba107

Użytkownik
mają dość dziwną rejestrację i niedopracowany system logowania - zarejestrowałem się u nich podając JEDYNIE... nr tel. przy każdej próbie logowania wyskakiwał błąd. trzeba było poprosić o nowe hasło, które wysyłali sms-em - dopiero wtedy mogłem zalogować się do konta. ponowne logowanie, znowu prośba o hasło - i tak w kółko.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Nie polecam, wczoraj dokonałem wpłaty do nich, że skrilla hajs zabrali, a na 1xbet pusto. Poszedłem z tym na czat, wysłałem screena z konta skrill z dowodem wpłaty, kazali czekać 24h i nadal nic... ????
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Nie polecam, wczoraj dokonałem wpłaty do nich, że skrilla hajs zabrali, a na 1xbet pusto. Poszedłem z tym na czat, wysłałem screena z konta skrill z dowodem wpłaty, kazali czekać 24h i nadal nic... ????
i co, jak zakończyła się ta sprawa? daj znać, ja do nich raz wpłaciłem, przegrałem wszystko i teraz zastanawiam się, czy wpłacać ponownie. kursy mocno zachęcają.
 
A 0

anton77

Użytkownik
Nie warto. Wpłaciłem na próbę kartą 1 euro, zagrałem parę razy tak, że urosło mi do 3 euro, no i zgodnie z tym co piszą, że można wypłacać kwoty od min. 2 euro to zrobiłem wypłate - mija drugi tydzień, a kasa nie doszła i chyba nie dojdzie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Buk jednorazowy. U mnie po dwóch kuponach (na jedno zdarzenie, z tym że jedno z linią -1 a drugie na -1,5) limit na 1E. Przynajmniej wypłata bez problemów i bez zbędnej weryfikacji. W sumie nie ma co się dziwić, bo to ruski buk.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Zniknęło 100 euro, pisałem maile z nimi, kazali czekać 24h na odp z działu specjalistycznego, po tych 24h nic nie było, więc do nich napisałem. Odpisali mi, że u nich nic nie odnotowali w systemie i kazali pisać do skrilla, zaś skrill napisał, że to wina 1xbet. Wysłałem im screena maila od skrilla i 1xbet przeprosił i dał hajs na konto.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
było ładnie do dziś, miałem złapane 1.84 na Serbów w Lidze Światowej, przez cały ten okres mogłem zamknąć zakład z 39% zyskiem, kilka minut przed meczem zwrócili stawke sugerując się :
In case the company staff makes mistakes at bets accepting (obvious misprints in a betting list, odds mismatch between Sports line and a bet, etc.) or there are any evidences of unfair play, breach of the present Rules at bets accepting as well as other arguments confirming incorrectness of bets, the bookmakers company reserves the right to declare bets on such terms void. Bet payout is made with the odd equal to “1”.


krótko mówiąc nie polecam, banda oszustów
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Jako, że chciałem trochę ograniczyć obstawianie chciałem zrobić u nich limity wpłat, okazało się, że nie ma takiej opcji i nie ma w ogóle responsible gaming, więc sie wkurzyłem i chciałem zamknąć konto, Pani na chacie powiedziała mi, że oni nie zamykają, ani nie usuwają kont, a jeśli nie chce obstawiać to, żebym nie wpłacał ????
Pierwszy raz sie spotykam, żeby nie można było zamknąć konta z własnej woli i tu moje pytanie czy oni mogą tak robić? czy jest to tylko dobra wola buków?
z góry dzięki za odp
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jako, że chciałem trochę ograniczyć obstawianie chciałem zrobić u nich limity wpłat, okazało się, że nie ma takiej opcji i nie ma w ogóle responsible gaming, więc sie wkurzyłem i chciałem zamknąć konto, Pani na chacie powiedziała mi, że oni nie zamykają, ani nie usuwają kont, a jeśli nie chce obstawiać to, żebym nie wpłacał ????

Pierwszy raz sie spotykam, żeby nie można było zamknąć konta z własnej woli i tu moje pytanie czy oni mogą tak robić? czy jest to tylko dobra wola buków?

z góry dzięki za odp
Jeśli mają w regulaminie, że nie zamykają konta to pewnie mogą. To jest ich indywidualna sprawa.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Ze swojej strony polecam jak najbardziej! Ogromna alternatywa dla zlimitowanych w 365. Bardzo podobny bukmacher, świetna oferta live. Wypłaty na skrill w ciągu max 15 minut. Na prawdę nie mogę się nachwalić. Mam nadzieję, że szybko nie nałożą limitów. Jedyny minusik to brak supportu w polskim języku jeśli ktoś nie włada angielskim.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Akurat nie mam problemów z angielskim, ale dobrze wiedzieć że jest tam ktoś od polskiego. Najniższe limity u mnie to 20 euro. Ale zawsze można ten sam kupon wysłać razy 5 i jest okej. Jedynie kurs może trochę spaść. W większości buków jednak nie można tego samego kuponu wysłać kilka razy jeśli limit ogranicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom