>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
W tym temacie można zadawać pytania na temat konkursu, oraz zgłaszać problemy i pomyłki.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Póki co na dzień jutrzejszy mała ilość spotkań tenisowych do typowania. W nocy powinna się pojawić drabinka kwalifikacji do Indian Wells, więc kursy w okolicach południa powinny być już dostępne. Jeśli tak nie będzie, to przełożymy wszystko na wtorek, gdzie oferta będzie już na pewno bogatsza!​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Trzeba przeboleć dzisiejszy dzień, od jutra już będzie bogatsza oferta, bo startuje turniej główny w Indian Wells. Kursy na kwale są już dostępne
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Pytanie o nocne mecze. Mamy turnieje na innych kontynentach. Teraz kwalifikacje Indian Wells. Mecze startują o 19.00, ale niektóre są też zaplanowane na 00:00 czy 01:30. Albo też challanger w Guangzhou gdzie mecze startują o 04:00 w nocy. Także pytanie: Czy mecze zaplanowane na 01:30 11/03/2015 można podawać na dzień 10/03/2015?
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
I jeszcze drugie pytanie. Czy trzeba wszystkie 3 typy podać w 1 poście? Czy można każdy w oddzielnym?
I czy ograniczenie możliwości podawania typów tylko z patologicznego uni.betu gdzie na kwale IW mają tak szeroką ofertę, że można typować tylko 1-2. Żadnych hindi gemowych, setowych, underów, nic. Nie jest jednak zbyt dużym obostrzeniem i nie daje szansy wykazania się lepszym typerom?
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
(1)- Mecze zaplanowane na godz. 00:00 i późniejsze nie można podawać na wcześniejszy dzień, tylko kolejny.
(2)- Wszystkie typy podajemy w 1 poście, nie ma możliwości edycji!
- Jeśli chodzi o ubogą ofertę ze strony Uni, to już zareagowałem w tej sprawie i myślę, że na jutrzejszy dzień już powinny być dostępne dodatkowe zdarzenia.
To niedobrze, bo punkt 1 połączony z punktem 2 tworzą bzdurę.
Jest to jeden dzień rozgrywkowy, a taki a nie inne godziny wynikają tylko z tego, że turniej jest rozgrywany za oceanem, także logicznym posunięciem byłoby pozwolenie na typowanie danego dnia typów z całego dnia rozgrywkowego, a nie tylko połowy jego spotkań.
No, ale okey załóżmy, że dnia 10/03/2015 mogę typować tylko spotkania które rozpoczynają się najpóźniej do 23:59 10/03/2015. Patrzymy na ofertę: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/ Mamy jasno rozpisane, które mecze o której powinny się rozpocząć, ale w rzeczywistości to nigdy, ale to nigdy się nie sprawdza i mecze często zaczynają się 2h później niż to jest według szacowanego planu i tu wychodzi już pierwsza bzdura takiego regulaminu, bo mecz, który teoretycznie miał się zacząć o 00:00 może się zacząć wcześniej niż ten planowany na 23:00.
Idziemy dalej. Powiedzmy, przykładowo, że chciałbym obstawić mecz Kubota, który jak widzimy według planu zaczyna się 11/03/2015 o 01:30. Nie mogę tego zrobić. Dlaczego? Bo wszystkie typy na jeden dzień muszą być umieszczone w 1 poście. A ja nie mam jeszcze oferty na dzień 11/03/2015, tylko mam dostępnych kilka meczów z kwalifikacji, które są rozgrywane 11/03/2015 tylko według naszego czasu, a w rzeczywistości są rozgrywane w dniu rozgrywkowym 10/03/2015. I nie mam możliwości zagrania takiego meczu w konkursie, bo musiałbym na siłę wytypować 3 mecze z 8 w sumie dostępnych, dodatkowo nie dają sobie szansy na zobaczenie i postawienie czegoś z oferty na rzeczywisty dzień 11/03/2015.
Mam nadzieję, że jasno sprawę przedstawiłem. Także regulamin regulaminem, ale jakaś logika by się w tym wszystkim przydała. Także albo nocne typy zaliczać do dnia poprzedniego, ale dać możliwość podawania typów na dany dzień w osobnych postach, bo w innym przypadku przepada nam połowa dostępnej oferty do typowania.
Pozdrawiam i liczę na jakieś logiczne rozwiązanie.
 
B 29

belcio

Użytkownik
38. maniek04121993 - belcio
Można poprawić mój typ bo się pomyliłem typując zawodnika, poprawnie ma być tak

2. 10.03.2015 20:05 James Duckworth - Jared Donaldson 2 @2,05

jeśli nie da się poprawić to proszę nie brać tego typu pod uwagę Zrobione, ale apelujemy o uważne podawanie typów//macias00!
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Jak odbył się podział na ćwiartki? Losowo / wg nicków czy czego? ????
Pierwszą ćwiartkę oceniam jako bardzo silną ( na papierze i wg umiejętności typera - tenisowych), a że w niej jestem to pytam z ciekawości ????
dzięki za odpowiedź.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
To niedobrze, bo punkt 1 połączony z punktem 2 tworzą bzdurę.
Jest to jeden dzień rozgrywkowy, a taki a nie inne godziny wynikają tylko z tego, że turniej jest rozgrywany za oceanem, także logicznym posunięciem byłoby pozwolenie na typowanie danego dnia typów z całego dnia rozgrywkowego, a nie tylko połowy jego spotkań.
No, ale okey załóżmy, że dnia 10/03/2015 mogę typować tylko spotkania które rozpoczynają się najpóźniej do 23:59 10/03/2015. Patrzymy na ofertę: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/ Mamy jasno rozpisane, które mecze o której powinny się rozpocząć, ale w rzeczywistości to nigdy, ale to nigdy się nie sprawdza i mecze często zaczynają się 2h później niż to jest według szacowanego planu i tu wychodzi już pierwsza bzdura takiego regulaminu, bo mecz, który teoretycznie miał się zacząć o 00:00 może się zacząć wcześniej niż ten planowany na 23:00.
Idziemy dalej. Powiedzmy, przykładowo, że chciałbym obstawić mecz Kubota, który jak widzimy według planu zaczyna się 11/03/2015 o 01:30. Nie mogę tego zrobić. Dlaczego? Bo wszystkie typy na jeden dzień muszą być umieszczone w 1 poście. A ja nie mam jeszcze oferty na dzień 11/03/2015, tylko mam dostępnych kilka meczów z kwalifikacji, które są rozgrywane 11/03/2015 tylko według naszego czasu, a w rzeczywistości są rozgrywane w dniu rozgrywkowym 10/03/2015. I nie mam możliwości zagrania takiego meczu w konkursie, bo musiałbym na siłę wytypować 3 mecze z 8 w sumie dostępnych, dodatkowo nie dają sobie szansy na zobaczenie i postawienie czegoś z oferty na rzeczywisty dzień 11/03/2015.
Mam nadzieję, że jasno sprawę przedstawiłem. Także regulamin regulaminem, ale jakaś logika by się w tym wszystkim przydała. Także albo nocne typy zaliczać do dnia poprzedniego, ale dać możliwość podawania typów na dany dzień w osobnych postach, bo w innym przypadku przepada nam połowa dostępnej oferty do typowania.
Pozdrawiam i liczę na jakieś logiczne rozwiązanie.
UWAGA! ! ! Regulamin jest kopią, aczkolwiek jak widać nie w każdym calu dopracowaną, regulaminu z poprzednich lat. Po przeanalizowaniu próśb i zażaleń przychylam się się do małej zmiany:
MECZE NOCNE, KTÓRE SĄ PODZIELONE NA 2 DNI WEDŁUG POLSKIEGO CZASU, A WEDŁUG CZASU LOKALNEGO ROZGRYWANE SĄ JEDNEGO DNIA, MOGĄ BYĆ PODAWANE W JEDNYM POŚCIE I TRAKTOWANE BĘDĄ JAKO TYPY PRAWIDŁOWE. ZAPIS TEN DOTYCZY GŁÓWNIE TURNIEJÓW ROZGRYWANYCH W USA (AKTUALNIE INDIAN WELLS) ORAZ W KRAJACH, GDZIE ISTNIEJE DUŻA RÓŻNICA W STREFACH CZASOWYCH.

Pytanie nr 2. Jak odbył się podział na ćwiartki? Losowo / wg nicków czy czego? ????
Pierwszą ćwiartkę oceniam jako bardzo silną ( na papierze i wg umiejętności typera - tenisowych), a że w niej jestem to pytam z ciekawości ????
dzięki za odpowiedź.
Ćwiartki były losowane za pomocą formuł dostępnych w programie Excel i są kompletnie losowe. Nie było żadnych rozstawień, dopasowywania, złośliwości w dobieraniu par.
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Ćwiartki były losowane za pomocą formuł dostępnych w programie Excel i są kompletnie losowe. Nie było żadnych rozstawień, dopasowywania, złośliwości w dobieraniu par.
dzięki za odpowiedź, apropo zmiany regulaminu, tak by rozwiać wątpliwości wszystkich, od jutrzejszego dnia mogę patrzeć na mecze wieczorne i nocne naszego czasu i podać to łącznie w jednym poście jako jeden dzień typowania oznaczając to jako dzień nr 3? Dobrze rozumiem?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
dzięki za odpowiedź, apropo zmiany regulaminu, tak by rozwiać wątpliwości wszystkich, od jutrzejszego dnia mogę patrzeć na mecze wieczorne i nocne naszego czasu i podać to łącznie w jednym poście jako jeden dzień typowania oznaczając to jako dzień nr 3? Dobrze rozumiem?
ZMIANA W REGULAMINIE WCHODZI W ŻYCIE OD DNIA JUTRZEJSZEGO, TAK ABY KAŻDY MIAŁ RÓWNE SZANSE I NIE UCIERPIAŁ Z TEGO POWODU.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
MECZE NOCNE, KTÓRE SĄ PODZIELONE NA 2 DNI WEDŁUG POLSKIEGO CZASU, A WEDŁUG CZASU LOKALNEGO ROZGRYWANE SĄ JEDNEGO DNIA, MOGĄ BYĆ PODAWANE W JEDNYM POŚCIE I TRAKTOWANE BĘDĄ JAKO TYPY PRAWIDŁOWE. ZAPIS TEN DOTYCZY GŁÓWNIE TURNIEJÓW ROZGRYWANYCH W USA (AKTUALNIE INDIAN WELLS) ORAZ W KRAJACH, GDZIE ISTNIEJE DUŻA RÓŻNICA W STREFACH CZASOWYCH.
Wszystko okej, ale z drugiej strony jeśli na ten dzień turniejowy w Stanach mam 4 fajne bety. 3 będą 10.03 przykładowo, a jeden 11.03 i chciałbym go wykorzystać w kolejny dzień do dwóch innych, to co? Zrobiliście uległość w jedną stronę, ale w drugą też to może nie pasować.
 
Do góry Bottom