>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 26.02.2015 - rewanże

Status
Zamknięty.
R 0

rafel1916

Użytkownik
Legia - Ajax
Legia po pechowej porażce w Holandii czeka rewanż w Warszawie, według mnie jest zdecydowanym faworytem. Ostatni mecz Legi koszmarne widowisko z Korona 0-0 ale jak wiadomo Berg wystawił rezerwowa jedenastkę,czyli najlepsi oszczędzani na LE. Ajax natomiast wymęczył 1-1 z Willem II z kilkoma korektami w składzie. Zespół z Holandii jest mocny tylko z nazwy jak było widać Legia jak przycisnęła to mocno zaczęli sie gubić. Ale jak się pudłuje z 3 metrów to i wygrać nie można. Jedynym argumentem przeciwko Legi jest brak Rado i kibiców, wiadomo trybuny swoje dają, co do Radovica jest Masłowski który dobrze wkomponował sie w skład. Według mnie na Łazienkowskiej Legia spokojnie wygra z zespołem z Holandii stad i moje typy na ten mecz:
Legia win 2,25
Legia over 1,5 2,25
Olympiacos ₋ Dnipro
Kolejnym meczem na LE jest Olympiacos - Dnipro, po pierwszym zaskakującym meczu 0-2 na rzecz Ukraińców, Grecy są w ciezkej sytuacji ale sami sa sobie winni zagrali ten mecz na remis, a Dnipro to wykorzystało. Jak wiadomo liga jeszcze na Ukraine sie nie zaczęła a to już duży plus dla Greków, którzy sa cały czas w grze. Ostatni mecz Olymiakosu to mecz derbowy z Panatinaikosem, porażka 1-2 chluby nie przynosi ale na ławce rezerwowych zameldowali sie min: Afellay, Kasami,Dominquez. Czyli oszczędzani byli na rewanż z Dnipro według mnie pierwszy mecz to wypadek przy pracy, rewanż to bedzie wyrok na Ukraińcach, szalone trybuny w Grecji dadzą swoje. Czysty win w strone Olympiakosu.
Olympiacos win 1.8
Olympiacos over 1.5 2,15
Kolejne ciekawe mecze to Inter-Celtic 1,Salzburg₋Villarreal BTS Tak, Feyenoord₋Roma 1, ale te mecze juz do grubszej analizy. Mam nadzieje ze moje Typy okażą sie zwycięskie. Powodzenia.
 
B 8

bartosz988

Użytkownik
Borussia Moenchengladbach-Sevilla
Typ:1
Kurs2.25
Bet-at-home

Borussia naprawdę niesamowicie gra ,niestety ostatnimi czasy nie przykłada się to na większą ilość bramek ,ale teraz po ciężkim meczu w hiszpanii ,grają u siebie .Wiadomo jak ciężko gra się w Niemczech ,jest po prostu niesamowicie ciężko , np.Wolfsburg ze Sportingiem.Portugalczycy nie mieli nic do powiedzienia.Kruse i Herrmann są w świetnej formie,obrona Moenchengladbach sprawuje się niesamowicie.

+Borussia gra u siebie.
+Są w formie
+Świetnie sprawują się napastnicy
+Muszą za wszelką cenę strzelić bramkę
-Sevilla przyjeżdża z zaliczką jednej bramki i niemcy będą musieli się odkryć
-Świetnie spisuje się Bacca i pomoc graczy z hiszpanii

Pokusiłbym się nawet ,że gospodarze wygrają 2:0 i awansują ;)

Napoli-Trabzonspor
Typ:1
Kurs1.38
Bet-at-home

Gracze z Neapolu wygrali spacerkiem ciężki mecz w Turcji.Teraz przystąpią pewnie do meczu rewanżowego i będą grać na &quot;luzie&quot;.Gracze z Turcji pewnie się odkryją i będą od początku atakować,ale mocna obrona Napoli ich zatrzyma.Sądzę ,że szybko padnie pierwsza bramka dla graczy z Neapolu.Higuain jest w gazie.No i grają u siebie.Przewiduję wynik meczu 2:0 lub 3:0 .

+Grają u siebie.
+Spora zaliczka i zagrają na luzie i pewnie będą kontratakować
+Są bardzo zgrani.
+Grają ofensywnie
-Gracze z Turcji nie maja nic do stracenia i ruszą do ataku.


Olympiakos Pireus-Dnipro
Typ:1
Kurs1.78
Bet-at-home

Gracze z Pireusu przegrali pierwszy mecz 2:0.Grają teraz u siebie i muszą pokazać na co ich stać.Zbyt wielu strzałów w tamtejszym meczu nie oddali,ale teraz od pierwszej minuty muszą ruszyc do ataku.Gracze Dnipro na rewanż muszą przyjechać na ciężki teren.Obrona Olympiakosu jest naprawdę dobra ,dobrze podtrzymuje ją Felipe Santana.
Przewiduję ,że mecz zakończy się wynikiem 1:0 lub 2:0.

+Grają u siebie
+Muszą strzelić bramki
+Dobrze gra obrona
-Konoplyanka może przyczynić się do szybkich kontrataków
-Dobra zaliczka Dnipro i gracze Olympiakosu mogą się odkryć stracić bramkę
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Pierwsze co się rzuca w oczy, to bądź co bądź nadal wysoki i atrakcyjny kurs na gola Dosta. 2,50 w przypadku człowieka, który złapał taką formę jak on to jednak spore value. Wolfsburg nic nie musi, bo pierwszy mecz wygrał 2-0. Ale Dost, który ostatnio co spotkanie wznosi się na jeszcze większe wyżyny swoich umiejętności z pewnością nie odpuści i ukłuje również na Alvalade.
Dost strzeli pierwszy @ 6,00
Dost strzeli jako pierwszy dla swojej drużyny @ 3,40
Dost strzeli pierwszy, a Wolfsburg wygra @ 9,00
Wszystkie kursy z Bet365
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Czy może się ktoś odnieść do typu awans Olympiakos? kurs 3 a wg mnie prawdopodobne. To całkiem inna drużyna u siebie + kibice.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Czy może się ktoś odnieść do typu awans Olympiakos? kurs 3 a wg mnie prawdopodobne. To całkiem inna drużyna u siebie + kibice.
1) kurs na awans jest w okolicach 4.0 (bet365)
2) W mojej, subiektywnej opinii lepiej byłoby zagrać na Olympiakos -1,5, ponieważ na ten wynik jest właśnie kurs 3.0, a 3:1 daje awans Dnipro ze względu na strzeloną bramkę na wyjeździe.

Absencje :
Olympiakos - David Fuster(kontuzja), Alberto Botía(kontuzja), Giannis Maniatis (zawieszenie)

Dnipro - Ondřej Mazuch (kontuzja) Volodymyr Polioviy,
Ivan Strinić, Mladen Bartulović (cała trójka bez powołania)

źródło : uefa.com
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Radziłbym uważać na włoskie drużyny.Napoli już ma pewno awans natomiast Roma raczej odpuści mecz z Feyenoordem gdyż kilka dni pózniej gra u siebie z Juventusem i to na nich się już szykują.W związku z tym granie na Feyenoord według mnie ma sens.
Feyenoord wygra 2,80 ⛔
Feyenoord awans 1,90 ⛔
Co do meczu Legii to ja osobiście uważam że przygoda Legii w LE zakończy się już w czwartek.Ajax nie jest specjalnie silny ,ale i tak na Legii się nie potkną.Za dużo zamieszania ze stołecznymi było w tym sezonie.Mecze z Celticiem i walkower,pózniej zachowanie kibiców i puste trybuny na Łazienkowskiej.Dodać trzeba też zawirowania z związku z transferem Radovicia.Sędziowie w razie niemocy Ajaxu będą ich wspierać i przepchną do następnej rundy.Tak więc :
Remis lub Ajax 1,66 ✅

Z innych typów bez analizy :
Olympiakos - Dnipro 1 1,80 ⛔
Salzburg - Villareal X2 1,48 ✅
Sporting - Wolfsburg X2 1,44 ✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Granie Feyenoordu ma sens bo jest obecnie drużyną lepszą, Roma jest w głębokim kryzysie i tak naprawdę nie wiadomo czy im teraz zależy na lidze europejskiej bo w lidze rywale są już tak blisko że marzenia o mistrzostwie są już niemal że zerowe a trzecie Napoli ma już tylko trzy punkty straty a czwarta Fiorentina osiem. Nie wygrać na własnym boisku z ostatnią Parmą której grozi nawet niedokończenie tego sezonu to wstyd. Feyenoord nie ma takich gwiazd jak Roma ale Clasie czy Vilhena to zawodnicy którzy już teraz są przymierzani do Arsenalu i Southampton. Feyenoord wywiózł remis z Rzymu więc u siebie powinni ich ograć,Roma to żadna przeszkoda obecnie.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Everton - Young Boys

Losy awansu są już praktycznie rozstrzygnięte. 4:1 dla Evertonu w pierwszym meczu. Żeby odpaść, The Toffees musieliby przegrać aż 0:4. Myślę, że Everton odpuści ten mecz i zagrają rezerwowi. W niedzielę czeka wyjazd do Londynu na mecz z Arsenalem, a już 3 dni po tym meczu kolejny trudny wyjazd do Stoke. Bez sensu byłoby więc rzucać największe siły na mało ważny mecz w LE, gdzie już wszystko jest praktycznie rozstrzygnięte. Everton musi szukać punktów w lidze, bo jak do tej pory wygląda to bardzo słabo. Miejsce w drugiej dziesiątce - nie tego oczekiwali wszyscy przed sezonem. Do miejsc pucharowych sporo jeszcze brakuje.

Young Boys przegrał pierwsze spotkanie aż 1:4 i jest to chyba ich najgorszy występ w tym sezonie. Ta porażka nie podcięła im jednak skrzydeł, bo kilka dni po tym spotkaniu wygrali w lidze z Basel aż 4:2. W meczach Young Boys w LE pada sporo bramek, sami potrafią dużo strzelać i myślę, że uda im się strzelić na Goodison Park. Szwajcarskie drużyny mają patent na angielskie zespoły i potrafią wygrywać bądź remisować z nimi nawet w Anglii, co parokrotnie miało już miejsce w ostatnich latach.

Everton - Young Boys YB +0,75 @ 2,01 Pinnacle
Everton - Young Boys BTS @ 1,83 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 238

daw1910

Użytkownik
M&#39;gladbach - Sevilla
BTS @1,8 bet365
✅

Borussia gra fajną piłkę w tym sezonie. Regularnie trafiają na własnym boisku, ostatnim meczem bez gola u siebie był mecz z Bayernem z jesieni poprzedniego roku. Innych impasów strzeleckich na własnym boisku długo u nich by szukać ???? Dziś wystąpią w pełnym składzie, z być może wracającym do pierwszego składu Dominguezem. Pierwszy mecz wstydu im nie przyniósł przegrali 1-0 po bramce Iborry. Lucien Favre, trener Borusii nt. dzisiejszego meczu wypowiedział się : ,,Wszystko jest możliwe – przypomina przed czwartkowym pojedynkiem trener Borussii Lucien Favre. – W Sewilli przez długie fragmenty kontrowaliśmy grę i stwarzaliśmy okazje na strzelenie gola. Niestety straciliśmy niepotrzebną bramkę, która utrudnia nam zadanie&quot;. Grę Sevilli z europejskich pucharów dobrze znamy. Jedna z ekip o której śmiało można powiedzieć, że tych rozgrywek nie odpuszcza. Forma strzelecka również dopisuje, 3 gole zaaplikowane Baskom z Sociedad to całkiem dobry rezultat. W ostatecznym rozrachunku stracili 4 bramki co tylko jeszcze bardziej skłania mnie do grania BTS-u. Sevilli teoretycznie 1 bramka powinna ustawić mecz i Gladbach musiałoby trafić 3 razy żeby awansować. Sevilla dziś bez : Aspasa, Beto, Coke i Mbii jednak nie grali oni już w ostatnim meczu ligowym z Sociedad. Liczę na skutecznośc gospodarzy oraz kontr graczy z Andaluzji ???? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
skols13 573

skols13

Użytkownik
Inter - Celtic
Ja wybieram na dzisiaj to spotkanie, obejrzałem sobie skrót meczu, bo nie miałem jak obejrzeć na żywo. Przy bramkach dla Interu dużą zasługę mieli zawodnicy Celticu, trzecia bramka to ewidentny błąd bramkarza. Jak dla mnie Celtic nie stoi tu na straconej pozycji, ten gol w doliczonym czasie dał im jeszcze nadzieję na walkę o awans do dalszej rundy. W tym spotkaniu widzę dwa ciekawe bety, a mianowicie: over 3,5 rożnego Celticu (pograłem to jeszcze wczoraj, z myślą, że dzis albo kurs zleci, albo linia pojdzie w górę, grałem po @1.66, a dziś wstaję i rano @1.80, więc tym bardziej warto). Fakt, że w pierwszym meczu Szkocji zrobili tylko dwa rożne, ale dziś oni muszą atakować od pierwszych minut, muszą gonić wyniku, bo bezbramkowy remis daje awans przecież włoskiej ekipie. Celtic lubi grać skrzydłami, wraca Commons na prawe skrzydło, co na pewno wzmocni siłę w ofensywie.
Drugim zakładem na to spotkanie jest gol Celticu @1.57 (wczoraj jeszcze @1.61), skoro w pierwszym meczu potrafili trzykrotnie wpakować futbolówkę do bramki,to dziś na pewno będą okazję, by chociaż raz trafić, tym bardziej, że nie będą tutaj się bronić, bo nie mają czego. Jak dla mnie kurs za wysoki, na pewno Włosi zagrają u siebie lepiej, mają wynik, mogą skupić się na obronie, jednak w tej formacji mają troche problemów, często tracą chociaż tą jedną bramkę w meczu. Więc sobie zagram gol Celticu + rożne w dublu (bo wcześniej pograłem grubiej same rożne, ale dziś kurs zachęca jeszcze bardziej).
over 3,5 rożnego Celticu @1.80, bet365⛔
gol Celticu @1.57, bet365⛔
e: czerwona kartka w 37 minucie dla Celticu ...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Besiktas - Liverpool FC 1:0
Typ: under 2.5
Kurs: 1.77

Besiktas będzie niezwykle zmotywowany przed tym meczem, strata jednej bramki w pierwszym spotkaniu to nie jest tragedia. Ale jedno ich dzisiaj ogranicza mocno.. są to branki w składzie. Besiktas przystąpi do meczu mocno osłabiony. Ramon Motta, Ersan Gülüm, Cenk Tosun, Alexander Milosević, Tolga Zengin i İsmail Köybaşı z powodu zawieszeń lub kontuzji nie zagrają w rewanżu. Pod znakiem zapytania stoi występ ich żądła: Demby Ba, który zmaga się z urazem łydki. Jeśli chodzi o gości z powodu nieobecności Brendan Rodgers będzie musiał kombinować przy wyborze pierwszej jedenastki. Szkoleniowiec Liverpoolu przy ustalaniu jedenastki musi też wziąć pod uwagę niedzielny mecz z Manchesterem City i postarać się odpowiednio rozdysponować siłami zawodników. Nie wiem czy bardziej zależy im w tej chwili na lidze europejskiej czy Premier League? Baletelli strzelił gola w &#39;85 minucie z rzutu karnego. Mnie to nie przekonuje, aby skłaniać się dzisiaj ku zwycięstwu The Reds. Na mecz do Turcji nie polecieli m.in. Jordan Henderson, Philippe Coutinho, Mamadou Sakho, Steven Gerrard, Glen Johnson, Lucas Leiva i Lazar Marković. Z tego co piszą w internecie linia obrony gości może wyglądać dzisiaj mocno eksperymentalnie, obok Skrtela powinni zagrać Lovren, który w ostatni weekend rozegrał 90 minut w meczu z Southampton oraz Touré, który nie zagrał jeszcze w Liverpoolu od czasu powrotu z Pucharu Narodów Afryki. Ja myślę że zobaczymy dzisiaj piłkarskie szachy. Goście skupią się raczej na utrzymaniu rezultatu. Besiktas przy tych osłabieniach nie wiem czy ma realne szanse na awans do kolejnej fazy. Po nudnym meczu under 2.5 gola. Z obserwacji 1 spotkania i statystyk utwierdzam się w tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Besiktas - Liverpool
Nie spodziewam się tutaj ładnego meczu. Będzie męczenie buły, niedokładności, szybkie przerywanie akcji faulami. Wynik z pierwszego meczu 1:0 dla Lierpoolu. Sprawa awansu jak najbardziej otwarta. Liczę na duże zaangażowanie i agresję ze strony Turków i twardą obronę the Reds. Przy bramce dla gospodarzy zrobiłoby się jeszcze bardziej gorąco i walecznie. Za to niebezpieczne kontry gości powinny być szybko i zdecydowanie przerywane nawet kosztem kartek. W tym meczu najprawdopodobniej przyjdzie czas, że nie będzie mowy o kalkulacjach i trzeba będzie wejść all in. To również sprzyja kartkom. Do tego jak wspomniał Groven zmiany, zmiany zmiany. Liczę również na głupotę, frustrację, pewne braki umiejętności.
Arbiter:
Damir Skomina
śr żółtych - 4,34
czerwonych - 0,25
Mój typ:
bet365
over 4,5 kartek - 1,75
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik

O godzinie 19:00 czasu polskiego na stadionie Dynamo im. Walerego Łobanowskiego w Kijowie rozpocznie się spotkanie pomiędzy Dynamem Kijów, a Guingamp. W pierwszym meczu wynik 2-1 dla Guingamp stawia tą drużynę w roli faworyta. Przebieg pierwszego spotkania przebiegał dramatycznie, 2 czerwone kartki w pierwszej połowie dla Dynama ustawiły cały mecz. Guingamp w tym spotkaniu będzie próbował jak najdłużej bronić się, a przy okazji strzelić pogrążającą bramkę, która niewątpliwie będzie taką na wyjezdzie. Guingamp jest w środku sezonu z ograniem ligowym czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach. Radzi sobie też znakomicie na wyjazdach:
15.02.15 LIG Metz Guingamp 0 : 2
11.02.15 PUC Yzeure Guingamp 1 : 3 (1 : 1)
01.02.15 LIG Bordeaux Guingamp 1 : 1
18.01.15 LIG Marseille Guingamp 2 : 1
14.01.15 PUC Monaco Guingamp 2 : 0
04.01.15 PUC Dinan Lehon Guingamp 0 : 3
20.12.14 LIG Toulouse Guingamp 1 : 1
17.12.14 PUC Arles-Avignon Guingamp 0 : 2
11.12.14 LIG PAOK Guingamp 1 : 2
07.12.14 LIG Reims Guingamp 2 : 3
Statystyki nie kłamią i pokazują, Guingamp dobrze spisuje się na wyjazdach. Przegrali tylko z Monaco i Marsylią czyli topowymi drużynami francuskimi. Dużym osłabieniem dla Dynama jest fakt pauzujących za kartki Yarmolenko, Belhanda i Sydorchuka, pod dużym znakiem zapytania stoją występy kontuzjowanych zawodników Garmasha i Makarenko. Z kolej w Guingamp jest tylko poza grą spowodowaną urazem nadgarstka Coco, który i tak nie jest podstawowym graczem. Podsumowując to wszystko stawiam na awans Guingamp i wierzę w ich dobrą dyspozycję, która zaś Dynama jest pod wiekim znakiem zapytania. Powodzenia.
Din. Kiev - Guingamp Zakwalifikuje się - Guingamp @2,00
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Myślę, że taki kupon ma sens:

Besiktas over 4.5 RR ✅
Celtic over 3.5 RR ⛔
Torino over 4.5 RR
Young Boys over 4.5 RR
-
Ako: 14.79
⛔

(czerwień Celtiku zabiła kupon)

Besiktas pierwsze spotkanie 4 RR ale wiadomo jak gra się na Anfield. Ciężko bo The Reds u siebie na mało pozwalają. Tutaj Turcy muszą zaatakować, mają po swojej stronie kibiców, stadion. Myślę, że RR jak najbardziej realne.

Celtic wiadomo również musi zaatakować. Szykuję się szybkie spotkanie. Inter nawet jak prowadzi 2:0 nie jest pewną drużyną. Ostatnio z Cagliari prowadził, aby później oddać inicjatywę. Myślę, że 3.5 RR po takim kursie warto.

Torino w pierwszym spotkaniu 5 RR i myślę, że tutaj tym bardziej powinni tyle nabić. Nawet gdy pierwsi strzelą bramkę, nie mogą być spokojni gdyż jakikolwiek błąd i remis niestety ich nie urządza.

Young Boys, tutaj raczej wszystko jest jasne. Ale myśl, że takim zespołom ambicji nie brakuje i sama możliwość pokazania się na Wyspach to wielka okazja. W pierwszym spotkaniu nabili 5 RR, a tutaj też na pewno nie przyjadą aby postawić autobus.

Myślę, że Kazimierz Wielki III może spokojnie powalczyć z takim kuponem.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz z udziałem drużyny Red Bull Salzburg, z drużyną Villarreal. Obydwie drużyny opisywałem w ubiegłym tygodniu i dzisiaj również zamierzam przyłożyć się do tego spotkania.
Jak już wspominałem obydwie drużyny cechuje duża ilość strzelanych bramek w tej edycji Ligi Europejskiej. Na tą chwilę drużyna z Salzburga zdobyła 22 bramki w 7 meczach, co daje ponad 3 bramki na mecz. Z kolei drużyna Villarreal ma na tą chwilę bilans strzelonych bramek 17 w 7 rozegranych meczach, co daje ponad 2 ramki na mecz.
Pierwszy mecz, między tymi drużynami pokazał potencjał ofensywny obydwu drużyn, zakończył się zwycięstwem Villarreal, natomiast Salzburg nie pozostał dłużny i przedłużył sobie nadzieję na walkę w rewanżu, strzelając bramkę na wyjeździe.
Myślę, że dzisiejsze spotkanie, również będzie obfitowało w bramki.
Wiadomo, aby Villarreal mogło myśleć o awansie do dalszej rundy, muszą strzelić co najmniej 2 bramki, ponieważ każda stracona bramka na boisku drużyny przeciwnika oddala ich szansę na awans. Wtedy na pewno mecz, zrobi się bardziej otwarty i bramki zaczną się sypać :)

proponuję zagrać:
@ Villarreal over 1,5gola 1,90 Bet365✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johnq 309

johnq

Użytkownik
Odnosząc się do postu kolegi wyżej. Ja nawet delikatnie zaryzykuje. Typ wymagający, ale nie niemożliwy.

Villareal over 2.5 gola / @ 4.33 / Bet365 ✅✅✅

(tak jak się spodziewałem)

W poprzedniej kolejce stawiałem w stronę Salzburga. Ale po obejrzeniu spotkania, w zasadzie już po pierwszej połowie wiedziałem, że popełniłem błąd. O ile w ofensywie Salzburg jako tako wyglądał o tyle defensywa nie istnieje (oprócz bramkarza, dzięki któremu nie przegrali różnicą kilku bramek). Bardzo się zdziwię, jak Villareal mądrzejszy o jeden mecz nie wyciągnie wniosków i nie wypunktuje dziś Austriaków. Może się to dla nich źle skończyć. Myślę, że to będzie ciekawe spotkanie z dużą ilością goli. Gospodarze muszą zaatakować, nie mają innego wyjścia. A Salzburg jak atakuje to tylne drzwi zostają otwarte na oścież. W pierwszym spotkaniu tak jak wspomniałem powinni zdobyć min. cztery gole ale bramkarz miał świetny dzień. Przypuszczam, że tutaj może być tak jak w spotkaniu Young Boys - Everton. Ja gram delikatnie.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Fiorentina - Tottenham
Szczerze długo się zastanawiałem czy aby Spurs czasami nie będzie chciało odpuścić LE i znów zaryzykować i zająć się ligą by zająć tą upragnioną lokatę by zagrać w LM w kolejnym sezonie. Dotychczas takie kluby jak z Anglii czy Włoch odpuszczali całkowicie te rozgrywki powód był jasny za mało się to opłacało.W tym roku dodany został przywilej &quot;Zwycięzca LE w kolejnym sezonie automatycznie zagra w LM) także nie ma co liczyć by Włosi czy Anglicy tu coś odpuścili.
1 Mecz zakończył się wynikiem 1-1, Totek będzie musiał atakować gdyż ten wynik jest dla nich niekorzystny. Dlatego warto iść w stronę kornerów Spurs w 1 meczu było ich 8. Jeśli Anglicy nie otworzą szybko meczu kornery wejdą na luzie.
Typ: Tottenham Powyżej 4,5 RR @ 2.1 bet365 2/10✅
Bez analizy
Besiktas-Pool Over 4,5 ŻK 1,75@ bet365 4/10⛔⛔
Salzburg-Villarreal powyżej 14 korków 6,5@ bet365 0,5/10⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Inter - Celtic
Icardi strzeli @ 2,05 Unibet !
⛔
Chyba lekko zawyżony kurs na rasowego snajpera, w Mediolańskim klubie. Co prawda, Celtic musi dziś zagrać na prawdę bezbłędnie, żeby awansować do kolejnej rundy ale nie wydaję mi się aby tu była jakaś inwazja Celticu na Inter. Ale dużo cyrków widziałem, jakie mają miejsce we Włoszech więc do końca bym ekipy ze Szkocji nie skreślał, ale to takie tylko gdybanie ;). Mój ruch idzie na zawodnika Icardiego, o którym jeszcze w tamtym roku nawet nie było głośno, a teraz w Mediolanie gra bardzo dobre zawody. Wie kiedy w najmniej oczekiwanym momencie oddać strzał, momentami długo trzyma piłkę przy nodze, ale i to wcale mnie nie zraża, bo i kopnięcie ma solidne. W ostatnim meczu nie strzelił, bo został zdjęty, a zwykle Icardi strzela bramki kiedy gra pełny mecz. Dziś już mecz u siebie więc i on będzie chciał zacementować awans Interu. Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy zawodnik Interu, mający w swoim potencjale atrybuty o którym marzy nie jeden piłkarz. Stawiam na Icardiego. I taka mała wskazówka. Jeśli zawodnik nie zagra więcej niż 50% meczu, stawka jest zwracana. Ale tu na pewno będzie od pierwszych minut i będzie czyhał na gola. Próbujemy..
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zenit - PSV
typ: over 2.5 + bts @ 2.20 Bet365 ⛔ niewykorzystany karny przez de Jonga przy stanie 2:0
Miałem napisaną analizę pod ten typ ale zrezygnowałem. Stwierdziłem, że poczekam na składy. Teraz po ich pojawieniu napiszę krócej.
Zenit z Hulkiem, Rondonem i Danny na pokładzie. PSV z Depayem, de Jongiem, Wijnaldumem, Maherem i Narsinghem.
Pierwszy mecz tylko z jedną bramką. Nie wierzę że w rewanżu nie zobaczymy ich więcej. Tak ofensywnie grające dwie drużyny jak nie wtedy, to teraz odpalą. Zenit w czasie przygotowań do rozpoczęcia rundy rewanżowej, PSV w pełnym gazie. Niby Ruscy poprawili swoją grę w defensywie, o czym pisałem przy okazji ich pojedynków w LM, ale mamy tu sytuację, gdzie drużyna nie jest w rytmie meczowym i niekoniecznie gra z tyłu musi funkcjonować. Zmiana na lewej obronie - Anjukov zastąpi Criscito. Rozegrał Pn mniej minut niż Włoch co również może być małą furtką na bramkę, a może coś więcej, dla PSV.
Wyniki 2:1, 3:1, może 3:2 jak dla mnie najbardziej prawdopodobne.
Dynamo Moskwa - Anderlecht
typ: over 2.5 + bts @ 2.40 Bet365 ✅
Dynamo trójką z tyłu a to kończyło się zawsze źle i zazwyczaj padały bramki z obu stron, a od tego do overa już niewiele. Anderlecht bez Praeta ale z Mitrovicem i Defour w składzie. Po drugiej stronie Kokorin, Valbuena i Dzsudzsak. Na ławce Ionov i Kuranyi także jest siła w ofensywie. Wyniki 2:2, 3:2 jak dla mnie do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom