>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin
============== REGULAMIN

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tematu z zapisami jeszcze jest zamknięty. Bułeczka poprawi/uzupełni regulamin.

Poza tym, aby konkurs w ogóle mógł się rozpocząć potrzebujemy 2-3 rzetelnych i kompetentnych userów do podliczania konkursu i tworzenia tabeli.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W nowej edycji wprowadzono jedną małą zmianę w formule typowania. Opisana została w punkcie 6. regulaminu:
6. UWAGA!! W każdej kolejce uczestnik konkursu ma szansę zdobyć podwojony kurs za poprawny typ „Hitu kolejki” – określonego przez prowadzących konkurs. Można również podać typ na strzelca bramki w &quot;Hicie kolejki&quot;. Typ na strzelca bramki rozliczany jest tak jak pozostałe typy (bez podwojenia kursu). W głównym typie na &quot;Hit kolejki&quot; nie podajemy typów na strzelca bramki. Typ główny oraz typ na strzelca nie mogą być sprzeczne. Typy sprzeczne, niezależnie czy zostały one trafione czy nie, będą rozliczane na ⛔.
&quot;Hit kolejki&quot; i pozostałe typy podajemy tak jak to było do tej pory. Oprócz &quot;Hitu kolejki&quot; podajemy też strzelca bramki. Poniżej przykład jak typujemy:

Hit kolejki: Chelsea - Man City over 2,5 @ 1,90
Strzelec: Aguero @ 2,10

1. typ z Premier League
2. typ z Premier League
3. typ z Premier League
4. typ z Championship
5. typ z Championship
6. typ z League One/Two
7. typ z League One/Two


Przykład sprzecznych typów:

Hit kolejki: Chelsea - Man City Chelsea wygra do zera @ 1,90 ⛔
Strzelec: Aguero @ 2,10 ⛔

Hit kolejki: Chelsea - Man City over 2,5 @ 1,90 ⛔
Strzelec: Brak strzelca @ 5,00 ⛔
Hit kolejki: Chelsea - Man City Chelsea under 0,5 @ 3,00 ⛔
Strzelec: Costa @ 2,00 ⛔

Podanie typów sprzecznych skutkuje tym, że oba typy rozliczane są na ⛔, niezależnie czy zostały trafione czy nie.


Gdyby ktoś miał jakieś pomysły w jaki sposób można by jeszcze coś zmienić w formule typowania to piszcie o tym tutaj w temacie. Na propozycje czekam do piątku. Później otwieram temat do zapisów.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
proponuje wprowadzić kurs minimalny dla hitu kolejki aby uniknąć sytuacji z poprzedniej edycji w której typowano zdarzenie po 1.01 w celu podwojenia ako
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
proponuje wprowadzić kurs minimalny dla hitu kolejki aby uniknąć sytuacji z poprzedniej edycji w której typowano zdarzenie po 1.01 w celu podwojenia ako
Raczej odpada taka zmiana. Jak ktoś chce, to podaje takie niskie kursy, jego sprawa. Moje zdanie jest takie, że i tak niewiele się na tym zyskuje, bo w konkursach tego typy liczy się odważne typowanie i podawanie wysokich kursów. Jak ktoś ryzykuje to zdobywa więcej punktów.

Poza tym zdecydowana większość nie podaje tak niskich kursów. To są jakieś pojedyncze przypadki, że ktoś poda 1,01. Jak widać większość woli zaryzykować większy kurs, bo to się po prostu opłaca w konkursie i zwiększa szanse na wygraną. Z tego co pamiętam przy podliczaniu, to nawet 1,01 można uwalić, więc nie jest to żaden pewniak na podwojenie.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Temat dla 1 kolejki otwarty można typować przypominam o zapoznaniu się z regulaminem i proszę o typowanie według wzoru ( bez dziwnych czcionek czy rozmiarów) co ułatwi szybsze podliczanie
Przykład prawidłowego oddania swoich typów na kolejkę:
Hit kolejki: Liverpool ₋ Man City - Rezultat meczu - Remis @ 3.40
Strzelec: Mario Balotelli @ 2.75
1. West Ham ₋ Crystal Palace - Suma bramek w meczu - Powyżej 2.5 @ 2.10
2. Man United ₋ Sunderland - Rezultat meczu i obie drużyny strzelą - Man United @ 3.50
3. West Brom ₋ Southampton - Handicap meczowy - Remis - West Brom (-1 bramka) vs Southampton (+1) @ 4.75
4. Cardiff ₋ Wolves - Rezultat meczu - Cardiff @ 2.60
5. Charlton ₋ Huddersfield - Obie drużyny strzelą - Tak @ 1.73
6. Coventry ₋ MK Dons - Rezultat meczu - Remis @ 3.40
7. Notts County ₋ Port Vale - Rezultat meczu - Remis @ 3.25
William Hill
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Piszę, żeby trochę ponarzekać i jednocześnie „pochwalić” się swoim gapiostwem. W poprzedniej edycji konkursu wygrałem dwa darmowe zakłady. Jeden na 18 funtów, drugi na 25 funtów. Pierwsze podejście. Wybrałem typ, z dwóch dostępnych darmowych zakładów wybrałem ten za 18 funtów. Nie chce przyjąć. Dodałem kwotę 10p. Przyjęło zakład. Przegrałem. OK. Podejście drugie. Jak wyżej z tym, że zakład wygrany. Okazało się, że po kursie 1,65 wygrałem 17p, a właściwie na koncie przybyło 0,07 funta.
Dodawałem do zakładu 10p w przekonaniu, że system samego darmowego zakładu nie chce przyjąć. Okazało się, że po wybraniu darmowego zakładu, wybieram za ile gram z tego darmowego zakładu. Jak dla mnie totalnie bez sensu, ponieważ ten darmowy zakład jest niepodzielny i trzeba go wykorzystać jednorazowo.
Napisałem do suportu – opowiedzieli, że mam w przyszłości być uważniejszy przy korzystaniu z darmowych zakładów.
I pewnie będę uważniejszy.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
proszę o osuniecie mojego pierwszego postu ponieważ zapomniałem o dopisaniu sponsora konkursu sorry za zamieszanie pozdrawiam
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Pytanie dotyczące nowego regulaminu.
Takie typy nie są z nim zgodne?
Hit kolejki: Liverpool - Manchester City
Oferta specjalna: Sergio Aguero strzeli bramkę i Manchester City wygra @ 4.50
Strzelec bramki: Sergio Aguero @ 2.30
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Pytanie dotyczące nowego regulaminu.
Takie typy nie są z nim zgodne?

Hit kolejki: Liverpool - Manchester City
Oferta specjalna: Sergio Aguero strzeli bramkę i Manchester City wygra @ 4.50
Strzelec bramki: Sergio Aguero @ 2.30
W głównym typie nie podajemy strzelca, bo od tego jest właśnie ten nowy typ na strzelca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
TOP 25 z I Kolejki:


TOP 3 wysyła loginy z WilliamHill wraz z miejscem i kwotą nagrody do bułeczka

Zwycięzca każdej kolejki - 100 PLN
2 miejsce w każdej kolejce - 70 PLN
3 miejsce w każdej kolejce - 30PLN Nagrody ufundował bukmacher William Hill i są wypłacane w formie darmowych zakładów na konto gracza w William Hill

Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!​

W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ale zaraz, zaraz kolego. Skąd ci się wziął kurs 3,20 na Bolton? Też podawałem ten typ w konkursie, nawet go grałem i u żadnego buka takiego kursu na Bolton nie było, tym bardziej w William.Hill. Taki kurs był na remis. Nie wiem czy zrobiłeś to świadomie czy nie, ale zawyżania kursów nie będziemy tolerować. Na razie typ rozliczony na minus, ale przy następnych tego typu akcjach może się inaczej skończyć.

AKO wynosi: 36,63. Tak więc proszę boss6699 o uwzględnienie tego w tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom