>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zapisy do konkursu

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie należy się zapisywać do konkursu.

Wzór zapisu

Ramzesa- Posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
Najpierw jednak zapoznajcie się z REGULAMINEM
BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza u bukmachera Winmasters w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy czy w trakcie konkursu. Wszelkie próby oszukania skutkować będą wykluczeniem z zabawy.
&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://ads.winmasters.com/ad.aspx?pid=2340&amp;bid=1836&amp;lpid=54&quot;&gt;&lt;/script&gt;
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto)jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) nie posiada konta gracza w Winmasters
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Kuba86 - Posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavy - posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
L Nino- Posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Hogan- Posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
grixu 13

grixu

Użytkownik
Grixu - Posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Arturro100 - posiadam konto w Winmasters, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję.
__________________
 
Do góry Bottom