>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!

edit: Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tematu z zapisami jest jeszcze zamknięty.

Aby konkurs w ogóle mógł się rozpocząć potrzebujemy 2-3 rzetelnych i kompetentnych userów do podliczania konkursu i tworzenia tabeli.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dodatkowych punktów za zagranie za 44zł, czy 22zł. Czy będzie możliwość zedytowania moich typów i dodania numeru zakładu, jeśli zagram w weekend na ekstraklasę w Totolotku? Pytanie nie dotyczy tylko tej kolejki, ale również i kolejnych. Wiadomo, że liczy się szybkość podania typów w razie remisu, więc podawałem typy szybko, ale w weekend postawię pewnie coś w Totolotku z naszej kopanej i zastanawiam się, czy takie coś przejdzie, czy raczej nie? :jezora:
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Pisalem post z komorki, w podgladzie bylo ok, a po zatwierdzeniu brakuje wynikow w meczu Lecha i Pogoni, powinny byc po 3:0
Prosze o poprawe
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
podałem typy na 1 kolejkę,ale zapisałem się dopiero teraz? Dużo zapisów i byłem pewien ze się już zapisywałem... Będę miał zaliczone typy?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Co 5 kolejek lista będzie wysyłana do organizatora konkursu - firmy Totolotek. Tam odbędzie się szybka weryfikacja danych i punkty bonusowe znajdą się na Waszym koncie. ;) Loginy możecie mi już podsyłać na PW w takiej formie:
Tytuł wiadomości: Loginy Typer Ekstraklasy
Miejsce w konkursie:
Wysokość nagrody (w punktach):
Login w totolotku:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 46

krecinanba

Użytkownik
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 7 marca, 18:00
Wynik: 1-1
Pierwszy gol: Lechia Gdańsk
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 0-0
Witam, w typowaniu w 2 kolejce zrobiłem błąd, powinnien być oczywiście under, jeżeli jest możliwość proszę o poprawienie błędu.

poprawione
 
Do góry Bottom