>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

przelewy24 czy buk widzi nr konta wpłacającego?

T 2

tomek-11

Użytkownik
j/w
numer konta jest widoczny? czy będzie pisało tylko, że wpłata poszła przez przelewy24?
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
j/w
numer konta jest widoczny? czy będzie pisało tylko, że wpłata poszła przez przelewy24?
pozdrawiam
Ty nie jesteś bezpośrednim wpłacającym,przelewasz do p24 p24 ze swojego konta do buka a więc bukmacher na swoim rachunku bankowym widzi dane wpłacającego (p24)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam problem, wpłacałem poprzez p24 do buka. I kasa zeszła z konta t-mobile bank. Tzn. wykonałem standardowy przelew. Zatwierdziło tranzakcję, zdjęło kasę z konta 120zł. Po chwili wchodzę w listę tranzakcji, i zonk. NIE MA po niej śladu. Jest ciemna noc już dziś nie będę dzwonił. Oczywiście po 15 minutach tranzakcja p24 nie doszła do skutku. I nie wiem, uderzać najpierw jutro do banku czy odrazu do p24 ?? Saldo konta w banku jest większe o 120zł, natomiast dostępnych środków mam 120zł mniej. W historii brak tej tranzakcji.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam problem, wpłacałem poprzez p24 do buka. I kasa zeszła z konta t-mobile bank. Tzn. wykonałem standardowy przelew. Zatwierdziło tranzakcję, zdjęło kasę z konta 120zł. Po chwili wchodzę w listę tranzakcji, i zonk. NIE MA po niej śladu. Jest ciemna noc już dziś nie będę dzwonił. Oczywiście po 15 minutach tranzakcja p24 nie doszła do skutku. I nie wiem, uderzać najpierw jutro do banku czy odrazu do p24 ?? Saldo konta w banku jest większe o 120zł, natomiast dostępnych środków mam 120zł mniej. W historii brak tej tranzakcji.
Robiłeś przelew normalnie czy przez bank browser? Jeżeli normalnie to mogłeś pomylić np kwotę czy tytuł przelewu i cała sprawe musisz załatawiać z p24. Ale jeśli tej transakcji nie masz w histori operacji na swoim koncie to będziesz musiał z bankiem załatwiać. Sprawdz konto u buka czy przypadkiem nie doszło.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki Panowie, pieniądze rano były u bukmachera. Przelew wykonywałam standardowo, w tmobile wpisywałem dane (kopiowałem). A bank browser, to nie wiedziałem że jeszcze to jest. Okazało się że winne jest konto tmobile, w nocy mają konserwację systemu. Od 23 do 6 rano przelewy pojawiają się z opóźnieniem. U mnie było kilka godzin opóźnienia.
 
Do góry Bottom