>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2015

Status
Zamknięty.
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Tak jak w poprzednich latach tak i na ten rok temat wspólny. Zasady powszechnie znane. Przez ostatnie sezony aktywność w tym temacie była duża i mam nadzieję że i teraz będzie podobnie. Powodzenia ;)
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Alajuelense - Cartagines
Gospodarz obecnym liderem, ale z tego powodu, że ma jedną kolejkę rozegraną więcej. Forma Alajueli w kratkę strasznie, albo męczarnie, lub nagle odpalają piąty bieg i kontrolują mecz na ciężkim terenie z Herediano. Nadal jest to jednak potentat do zwycięstwa w TdV. Oceniał gry Alajuelense w Verano nie będę, gdyż ciężko mówić cokolwiek sensownego mając w pamięci ich poprzednie sezony i 2 mecze z obecnej fazy. Cartagines od przyjścia Mezy, postawiło na obronę co wypada całkiem w porządku, bo w 5 kolejkach stracili tyko 3 bramki, można mówić też o lekkim zastoju zespołu, gdyż te 3 bramki tracili w ostatnich trzech spotkaniach, gdzie zawsze dzielili się punktami (co ciekawe wyniki rozstrzygały się już w pierwszej połowie). Ale z drugiej strony jako jedyni zostają niepokonani, co w tej lidze bądź co bądź jest bardzo dobrym osiągnięciem. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, lecz z lekkim wskazaniem na gospodarzy mimo wszystko. Jeśli miałbym coś stawiać:
Cartagines lub remis do przerwy 1,72 bet365 głównie ze względu na ich obronę i ostatnie mecze ⛔ 5:1 ???? to tyle bylo ich dobrej obrony
Gol do przerwy @1,42 myBet ✅ 6:2(5:1)
Saprissa - Zeledon
Dobrym rozwiązaniem wydaje się over. Mimo, że w poprzedniej kolejce i to na wyjeździe łapałem na Saprissę @1,57 to w tym przypadku 1,45 mnie odrzuca. Zeledon gra strasznie wesoły futbol i strzela sporo bramek jak na średniaka tej ligi, ale też oczywiście nie zawsze pamięta o defensywie co przekłada się na cżęste straty punktów. U nich powiedziałbym zależy od dnia. Saprissa natomiast wiadomo uznana marka na Kostaryce, ze zwycięstwem problemu raczej mieć nie powinni, chociaż ostatnio 2 ciężkie mecze przyszło im grać. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że grali ze słabymi zespołami. Koniec końców uciułali 3 oczka mniej niż powinni. Za overem na pewno przemawia ten &#39;wesoły&#39;, totalnie niepoukładany futbol (chociaż fajnie się go ogląda) Zeledon i ofensywa zarówno jednych jak i drugich. Można też spojrzeć na ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami. Kibice na pewno się nie nudzili.
over 2,5 @1,69 marathonbet @1,75 na bet365 ✅ 5:1
Zeledon gol @1,54 marathonbet ✅ 5:1
Puma Generalena - Belen
Goście w TdV są tragiczni. W Invierno zdobyli w pierwszych pięciu kolejkach 2 punkty (można im to wybaczyć gdyż mieli w miarę ciężki terminarz - w tym mecze z pierwszą trójką - ale o dziwo z Herediano i Alajuelense właśnie te punkty zdobyli), w Verano jeszcze gorzej - jak na razie jedno oczko i to też tam, gdzie się tego najmniej spodziewano - Alajuelense. Na ich miejscu mimo 27 oczek, czyli 8 punktów przewagi nad Limon i Pumą właśnie w generalnej bałbym się spadku. A gospodarze po tragicznym sezonie otwarcia obudzili się i osiągają przyzwoite wyniki i uważam, że w tym sezonie nie spadną. Liczę tutaj na ich zwycięstwo i lekką ucieczkę ze strefy zagrożonej spadkiem. Dla mnie Belen w tym momencie jest pierwszą drużyną do spadku, już nawet nie chodzi o te słabe wyniki, sama ich gra po 2/3 kolejkach jest nie do zniesienia, chociaż i tak sporo wytrzymałem ????
Puma Generalena DNB @1,83 marathon ✅ 1:0
Tutaj też będę czekał na bramki zespołu, ewentualnie dołożę over ale będę informował.
over 1,5 bramki Puma @2,30 marathon ⛔ 1:0
Mecz Pumy 11 lutego, LDA i TPM w nocy z 11 na 12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Atletico Nacional - Huila
Za duże te kursy na gości. Nie mówię tutaj, że Los Verdolagas nie wygrają, ale starczy spojrzeć na wyniki obu zespołów i to mnie pośrednio przekonuje, żeby coś tutaj zagrać. Klasy Atletico nie podważam, ale po H2H widać, że zawsze Huila stawiała twarde warunki i na ostatnich 40 spotkań z tego co widziałem to czterokrotnie tylko nie pokryli handi +1 przynajmniej na zwrot. Jest początek Apertury, zespoły po zimowej przerwie znów będą walczyć o awans do pierwszej ósemki ale i też sądzę że jak jest moment na jakieś niespodzianki to szybciej o nie na początku.
Może i puste wyniki, nie wgłębiałem się jaka była sytuacja w klubach w tamtych czasach i nie mam zamiaru, gdyż rzucam tutaj kasę opierając się na suchej obserwacji, jakoś mega tej ligi też nie śledzę w kontekście samych spotkań, więc i ze stawką szaleć co nie ma.





Zresztą, można sobie przejrzeć wszystko na tym betexplorer czy innych stronach.
Huila +1 @1,77 bet365 ✅ 1:2
Huila +1,5 @1,45 bet365 ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W kontekście tego typu warto dodac, że Atletico Nacional znacząco się osłabił i nie jest to już ten sam zespół co wybornie grał w Copa Sudamericana gdzie dopiero z River Plate przegrał w finale i ktory doszedł do 1/4 Copa Libertadores. Wyniki w 2014 roku były imponujące, gra widowiskowa.

Tak więc odszedł Sherman Cardenas do Atletico Mineiro
Do Meksykańskiego Monterrey poszli Stefan Medina. Edwin Cardona i Alexandro Mejia, czyli podstawowe trio. Ponadto kilka mniej ważnych ubytków, ale powyższa czwórka stanowiła o trzonie zespołu.
Też nie znam się na lidze kolumbijskiej bo jej po prostu nie śledzę, ale Atletico Nacional z Libertadores i Sudamericany właśnie kojarzę i podobała mi się ich gra, teraz bez tych graczy ciekawe jak się będą spisywali. Kolumbia jednak szkoli nadal i kolejne roczniki są obiecujące co było widać na Copa America u20 gdzie błyszczeli kolejni młodzi gracze.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Belen - Limon
Za Belen, jak i za Limon nie przemawia w sumie nic. Formy obu zespołów tragiczne, zresztą jak sama gra. Ale mecz ważny w kontekście utrzymania. Puma po zwycięstwie nad gospodarzami tego spotkania odskoczyli Limon na 3 punkty. Więc sytuacja obecnie wygląda tak:

Wiadomo, zostało jeszcze sporo kolejek do końca i tu się wszystko może odwrócić. Ale z drugiej strony przy takiej postawie obu zespołów to nie wróżę im niczego dobrego, dlatego też takie spotkania i punkty w nich uzyskane będą na wagę złota. Najbardziej bezpieczne może się wydawać Belen, ale tylko pozornie. UDC złapało dobrą formę teraz i trzymają passę 4 meczów bez porażki. Puma to zespół nieprzwidywalny, ale myślę, że w spotkaniach u siebie, które im zostały nabiją wystarczająco punktów (a będą m.in gościć właśnie Limon).

Na oku mam kilka typów, ale nie widzę jeszcze zakładów szerszych na resztę spotkań, więc też tu edytuję, będą dubelki.

Krótko. Mecz opisany powyżej zostawiam na live, będę dawał info na DNTB.

Alajuelense gol ✅ 1-1 + Saprissa gol ⛔ + Puma gol ✅ 3-2 @2,30 marathon

Alajuela gra z UCR, forma słaba a z obecnym &#39;odrodzeniem&#39; Alajuelense na pewno bramkę wpakują.
Saprissa gra ciężki mecz z Herediano, ale imo za duże kursy na nich, gospodarze tego spotkania zgubili gdzieś formą, połowa piłkarzy odeszła w ramach jakiejś solidarności do Belen, raczej Ci słabsi, ale dalej nie ma porozumienia w ich szeregach. Czuję coś w okolicach bramkowego remisu.
Na Pume stawiam ze względu na ich ofensywny styl gry i niekoniecznie stabilną obronę Zeledon. Mogą stracić najmniej bramek w całej lidze, by zaraz dać sobie załadować piątaka. Kurs jak najbardziej mi odpowiada.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Comunicaciones - Antigua
Kulturą gry przewyższają wszystkie zespoły w lidze. Dwie stracone bramki w sześciu kolejkach, u siebie (w tej lidze żadna nowość) wygrywają praktycznie zawsze. Los Cremas szykują się na 30 tytuł w lidze i myślę że spokojnie go zdobędą. Pod każdym względem przewyższają Antigue, która na razie całkiem dobrze sobie radzi, obecnie na 3 miejscu. Myślałem, że dadzą coś około @1,2-1,3 a tu miła niespodzianka. Nie wiem co miałbym jeszcze pisać na temat gospodarzy. Na razie w lidze nie ma na nich kogoś, kto by się im realnie postawił i powalczył o tytuł.
Comunicaciones @1,40 bet365 ⛔ 0-1
i odważniej HT/FT - Comunicaciones @2,05 bet365 ⛔ 0-1
Mega przewaga, ale cóż. Nie ten dzień. ;)
Jak inni dadzą kursy to jeszcze podbije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Club Leon - Universidad Guadalajara-----&gt; 1 @@ 1.75 ✅ ✅
U gospodarzy zobaczymy pewną zmianę do składu wraca Luis Montes jeden z najlepszych pomocników w lidze po za tym jest świetnie dysponowany Boselli który moim zdaniem będzie się bił o koronę króla strzelców. Skład gospodarzy jest połączeniem młodości z rutyną natomiast goście to dla mnie jedna wielka niewiadoma jednak początek sezonu wskazuje że nie będą ważną drużyną w ligowej stawce.Warto odnotować że w konfrontacji h2h przeważnie wygrywał zespół będący gospodarzem i tym się sugeruję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Atlas - Pachuca @ X2 / 1,55 / Unibet✅✅
Godzin: 4:00
Analiza:


Atlas i 3 miejsce w lidze? Moze maja swietny poczatek sezonu ale to tylko kwestia czasu jak zaczna spadac w dol tabeli.Ostatnie lata pokazuja ze klub z Estadio Jalisco do faworytow ligi nie nalezy.Moze i druzyna z Guadalajary sciagnela w przerwie miedzy sezonami kilku doswiadczonych graczy w tym hit transferowy jak na ich warunki czyli Luisa Caballero z Kryli Sovietov Samara ale nie sadze zeby byli w stanie ugrac cos wiecej a nizeli srodek tabeli.Pachuca w poprzednim sezonie spisywala sie dobrze.W przerwie rowniez wzmocnili zespol a najwieksza gwiazda druzyny jest wystepujacy wczesniej w francuskiej Nicei Dario Cvitanich ktory na poczatku sezonu doznal nieszczesliwej kontuzji.Brak Argentynskiego gwiazdora to z pewnoscia duze oslabienie ofensywy zespolu z Pachuca de Soto ale trener gosci ma do dyspozycji innych mlodych utalentowanych graczy.Wedlug mnie zespol gosci od dzisiejszego meczu zacznie marsz w gore tabeli a zeszlo tygodniowy remis z silna Toluca mnie w tym tylko utwierdza.Ja gram X2 po stawce 1,55!Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rijo 407

rijo

Użytkownik
CD CHIVAS DE GUADALAJARA vs. TR DE VERACRUZ

16 Luty 2015 00:00, Estadio Omnilife


TYP: 1X
KURS: 1.29
STAWKA: 2,5/10 j
BUKMACHER:


Chyba sobie żartują z tym kursem. Czym oni się sugerują, ostatnią porażką Chivas z Santos Laguna?!

Goście zaliczają ładny wynik zremisowanych meczów pod rząd, biorąc też pod uwagę mecze w Pucharze Meksyku. Na razie mają ich na koncie... pięć! Sam fakt, że zajmują obecnie wysokie siódme miejsce jest dla mnie dość... niezrozumiały. Fakt, mają za sobą dość trudny terminarz, wygrane z Veracruz czy Pueblą podniosły im notowania, ale do cholery, potem przyszedł choćby remis z Queretaro. Chivas jak już przegrywali, to przynajmniej z faworytami do zwycięstwa Clausury.

Guadalajara zanotowała na własnym stadionie dotychczas dwie wygrane. To też może być dla nich duży atut, własne ściany chyba zawsze pomagają w Meksyku gospodarzom. Stawianie przeciwko Veracruz ma w tym wypadku sens. Zaufam w tym wypadku gospodarzom.


✅ 0,73 j​
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
CD Guadalajara - Veracruz X2 / @1,64 / Unibet ✅✅
Godzina: 00:00
Analiza:


Pojedynek dwoch wyrownanych zespolow.Minimalnym faworytem jest zespol gospodarzy ale to goscie w tym sezonie spisuja sie o wiele lepiej.Zespol z Guadalajary jakos znaczaco nie wzmocnil sie w przerwie i dalej opiera sie na doswiadczonych pilkarzach jak prawie 35 letni Omar Bravo.Na przeciwleglym biegunie jest zespol Veracruz na czele z gwiazda zespolu Danieliem Villalba grajacym wczesniej w Argentynskim kolosie River Plate.Dodatkowo inni pilkarze sa w znakomitej formie miedzy innymi skrzydlowy Edgar Andrade oraz podpora defensywy Kolumbijczyk Leiton Jimenez.Wedlug mnie druzyna gosci nie przegra tego meczu.Pokusilbym sie o czysta dwojke ale zespoly z Ameryki srodkowej maja tak zwany &quot;uraz&quot; do wyjazdow i zdobywaja wiecej pkt na wlasnym stadionie.Nie mniej zespol gosci nie przegra tego spotkania.Pozdrawiam!
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wchodzimy drugi raz do tej samej rzeki
http://www.oddsportal.com/soccer/guatemala/liga-nacional/coatepeque-comunicaciones-hGY0VUJh/
Coatepeque to zdecydowany outsider ligi i myślę, że Los Cremas dwie kolejki pod rząd punktów nie stracą. Forma jest zdecydowanie powyżej przeciętnej, ostatnie spotkanie to typowe walenie głową w mur, a Antigua zagrała bardzo mądrze z kontry i opłaciło im się. Gospodarze 8 punktów straty do miejsca gwarantującego pozostanie w lidze. Jak dla mnie już nierealne do odrobienia w ich przypadku. Widzę tutaj może nie zdecydowaną, ale jednak wygraną Comunicaciones, chociaż bardzo dawno nie było tak niskiego kursu na Los Cremas na wyjeździe. W składzie gości może zabraknąć podstawowego obrońcy Castrillo, lecz mają go kim zastąpić i nie powinno się to mocno odbić na postawie zespołu.
Comunicaciones @1,67 bet365 ✅ 0-2

Tu poszukam &#39;niespodzianki&#39;. Tak to nazwę, gdyż wiadomo, że ta liga to rządzi się prawami, w których zdecydowana częśc spotkań kończy się zwycięstwami gospodarzy, mało który zespół ma ujemny bilans gier u siebie. Sprawą decydującą będzie fakt, że Municipal po ostatnim ligowym meczu ma lekki szpital, wątpliwe występy:
Denniss Lopez (Def 24/0), Hessler Archila (Def 21/1).
Poważniejsze przypadki:
Andres Fernandez (Def 3/0) - nowy nabytek, Kevin Santamaria (Mid 26/5) i Marlon Sequen (Mid 20/1). Ostatnie H2H z Municipal jako gospodarzem wyglądają całkiem fajnie, więc może coś jest na rzeczy, ale to bardziej szukanie jakiegoś wyjaśnienia pozasportowego. Ogólnie uważam, że Xelaju nie jest tutaj spisane na straty i może osiągnąć przynajmniej remis.
Xelaju +1 @1,61 Winlinebet zwrot
X2 @2,20 bet365 ⛔ 1-0
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
MINEROS DE ZACATECAS VS. QUERETARO FC

18 Luty 2015 04:00, Estadio Francisco Villa (Zacatecas)

TYP: Queretaro DNB
KURS: 1.59
STAWKA: 7/10 j
BUKMACHER:

Pierwsza sprawa jest taka, że różnica lig robi tu swoje. Queretaro może zamykać tabelę meksykańskiej Primera Division, ale to jednak najwyższa liga i nic tego nie zmieni. Gospodarze tułają się pośrodku drugiej ligi.
Inna sprawa jest taka, że pomimo ostatnich wyników Queretaro gra naprawdę mile dla oka. Wystarczy spojrzeć na ich akcję dającą gol na 1-0 w ostatnim spotkaniu ligowym. Przegrali ostatecznie z Cruz Azul 1-2 kompletnie niezasłużenie, liderzy ligi dostali dwa karne...
Wiecie kto gra dla gości? Słynny Ronaldinho. Wprawdzie to nic tutaj nie wnosi, ale chciałem Wam dać ciekawostkę, bo może ktoś nie wiedział. ????
No i tabela Copa Mexico ich gania. Na razie liderują po dwóch zwycięstwach i porażce, ale pięty gryzie im z tyloma samymi oczkami Santos Laguna i mające punkt mniej Atletico San Luis. Jeśli o dziwo nie uda się tym ostatnim wejść dalej, to tylko za sprawą Queretaro, które po prostu musi wygrywać takie mecze z outsiderami.
Żeby było ciekawiej to dodam jeszcze, że za trzy dni Zacatecas grają bardzo ważny mecz ligowy z sąsiadami z tabeli, Irapuato FC. Wątpię więc by dzisiaj wystawiali jakiś mocny skład, raczej polecą rezerwy, bo tak czy siak na wyjście nie mają większych szans.
Dlatego w dzisiejszym meczu chcę widzieć tylko takie gole:


✅ 4,13 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Alajuelense - Limon
Gospodarze będą mieli teraz 3 spotkania pod rząd u siebie. Przed nimi najłatwiejszy rywal - Limon. Ramirez powiedział, że ma mocną kadrę i przed własną publicznością komplet punktów to mus, więc z Limon będzie pełną parą. Kolejne spotkania trudniejsze, bo derby z Saprissą i pierwszy mecz LM CONCACAF z DC United, więc trzeba już stabilizować tą formę, która bądź co bądź jest już na dobrym poziomie. Myslę, że tutaj goście nie będą się łudzili, by zdobyć punkty.
Alajuelense over 1,5 @1,4 marathon ⛔ 1:2
over 2,5 @1,7 bet365 ✅ 1:2
kto by pomyślał ????
 
A 42

asx

Użytkownik
Boliwia:
Univ.Sucre-Nac.Potosi

Szybko bo mecz za chwile. Nie przekuje mnie stawianie Nacionalu jako doga po kursie 4.99 w bedacym bez formy Univ.Sucre. H2H moze i slabe przeciw Nacionalowi ale nie jest to slaba druzyna. Obie druzyny niedawno powalczyly z Bolivarem. W dodatku Sucre porazki z Pando i Wilstermanem. Czuje tu X ale sprobuje X2 @ 1.98 w strone Nacionalu ⛔ //2:1
Kursy Fortuna.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Deportivo Capiata - Nacional Asuncion
Kursy dziwnie wystawione, ale warto spróbować. Już trochę spadło, kursy jednak nadal do przyjęcia. Gospodarze forma dobra, ligowy średniak ogólnie ale w Aperture wszedł bardzo dobrze, mimo porażki w 1 kolejce, dwa kolejne spotkania wygrali i Marecos na pewno może być zadowolony ze swoich podopiecznych.
Co innego Nacional, zespół, który powinien walczyć o najwyższe miejsca zalicza mega falstart i od 6 spotkań nie potrafią wygrać meczu w lidze. Ostatnio taką zwieche mieli ponad pół roku temu, może jakoś cyklicznie u nich działa, nie wiem. Wiem natomiast, ze Morinigo zdecydował się stawiać na młodych i mamy w Nacional mieszankę młodości z doświadczonymi graczami zespołu + nowe transfery co w jakiś sposób na pewno odbija się na ich grze, trzeba złapać odpowiedni rytm i zrozumienie w zespole, głównie z młodymi (co fajnie funkcjonuje w Sportingu Cristal, gdzie Ahmed wprowadza młodych do mega doświadczonej jedenastki), którzy jak to często bywa głowa w chmurach hulaj dusza. Tak więc forma na korzyść gospodarzy, nie doczytałem się też osłabień z ich strony, a nie liczę tutaj na nagłe przełamanie zespołu z Asuncion.
CAPIATA: Tobías Vargas; Yimmy Cano, Jorge Paredes, Néstor González, Felipe Giménez; Gustavo Romero, William Candia, Juan Abente, Marcos Gamarra; Fabián Ocampos, Cristian López. DT: Héctor Marecos.

NACIONAL:
Ignacio Don; Ramón Coronel, Gustavo Velázquez, Raúl Piris, Gustavo Mendoza; Héctor Bustamante, Marcos Riveros, Derlis Orue, Marcos Melgarejo; Cristian Colmán, Dionisio Pérez. D.T.: Gustavo Morínigo.
Po spadkach, ale powiedzmy, że mieści się w granicach grania jeszcze.
Ciapata DNB 2,30 marathon ⛔ 0-1 karny 87&#39;
Ciapata 1X do przerwy 1,40 bet365 ✅ 0-0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Zeledon - Santos DG
Gospodarze grają radosny futbol, z przodu wpada, z tyłu tak samo. Myślę, że over powinien wpaść luźno patrząc na ich grę, wyniki, nawet H2H. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami skończył się 6-4 co pokazuje jakie tam mają nastawienie. Na pewno warto uderzyć w bramki. Moje propozycje:
over 2,5 @1,8 bet365 3/10 ✅ 3:1
over 3,5 @2,78 marathon 1/10 ✅ 3:1
Zeledon over 1,5 @1,86 marathon 2/10 ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Na środę.
Limon - Zeledon
Limon musi ciułać punkty, bo 3 punkty przewagi tylko nad spadkiem, Puma dalej się tam kisi i w najbliższej kolejce czeka ich ciężki mecz z Alajuelense. No to pojawia się szansa dla gospodarzy. Zeledon jak pisałem wcześniej jaki styl gry preferuje i tutaj też uderzam w bramki, ostatnimi czasy. Jedna z najlepszych ofensyw w lidze jak i jedna z najgorszych defensyw, drużyna śmieszna, ale dochodowa. Oba zespoły w Verano tylko raz nie pokrywały overa, patrząc na Limon u siebie i Zeledon na wyjazdach. H2H może nieco zniechęcać, ale kurs przesadzony imo i pobieram.
over 2,5 @1,93 marathon ✅ 2-1
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
+ Meksykańskie wymysły. Ligi nie śledzę tak zawzięcie, pucharu tym bardziej, bazuję tu głównie na pozycji w tabeli, formie.
Dep. Tepic - Necaxa
Necaxa skupiła się na lidze no i bardzo dobrze. Akurat ich obserwuję od jakiegoś czasu i czekam na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zawsze coś stawało na przeszkodzie. Puchar mają gdzieś tak naprawdę i myślę, że i w tym meczu nie będą się silić. Generalnie to Tepic dalej walczy o awans z drugiego miejsca w pucharze i myślę że tutaj powinni szukać punktów, bo jak na razie z klasyfikacji 2 miejsc są na ostatniej pozycji. Necaxa już bez szans na cokolwiek tutaj.
Altamira - Correcaminos
Goście 10 punktów po 4 kolejkach, gospodarze ledwie zgromadzony punkt. Mecze pomiędzy nimi były wyrównane i tak też czuje w tym starciu. W pucharze pozostały 2 mecze, czyli 2 spotkania między tymi zespołami, bardziej na czutkę że Correcaminos nie przegra.
Atlante - Merida
Gospodarze słaba forma ostatnimi czasy. W lidze są na pozycji gwarantującej play-offy a w pucharze już nic nie zdziałają. Merida jeszcze bije się o wyjście z 2 miejsca z całkiem realnymi szansami, też czuję że nie przegrają.

Taki tripel rekreacyjny bardzo, ale chciałem się nim podzielić.
Tepic gol ✅ + Correcaminos X2 ✅ + Merida X2 ✅ @2,48 marathon 1/10
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Melgar - Juan Aurich
Chyba jedyny mecz który dzisiaj jest warty uwagi, peruwiańskie rozgrywki Copa Inca. W tym spotkaniu postawie na zespół Melgar, ale zacznijmy od początku. Są to dwa ostatnie zespoły w swojej grupie, jednak dużo gorsza sytuacja jest po stronie Juan Aurich, którzy w trzech meczach zdobyli jeden punkt i ich szansa na awans do play-off jest praktycznie zerowa. Z drugiej strony gospodarze spotkania - Melgar, zespół który jakieś tam szanse na awans ma, 3 punkty w trzech meczach, jednak jeśli wygrają to spotkanie zbliżą się do 2 miejsca. Moim zdaniem drużyna Juan Aurich pogodziła się z porażką w tych rozgrywkach i bardziej się skupi na Copa Libertadores - gdzie także nie radzi sobie zbyt dobrze (porażka z Tigres), ale za to mają szanse na awans z ciężkiej grupy. Oprócz tego moim zdaniem Juan Aurich w tym spotkaniu nie zagra najlepszym składem, przez ostatnie 7 dni zagrali bodajże najlepszą jedenastką z czego przegrali dwa mecze - dodając jeszcze dzisiejszy mecz i podróż na drugi koniec kraju może być naprawdę ciężko więc spodziewam się zmian. Trzecia sprawa to wysokość na której położony jest stadion drużyny Melgar. Jest to miast Arequipa, które jest położone na górzystym terenie na południu kraju, a Juan Aurich to drużyna która gra na północy kraju w mieście Chiclayo, różnica wysokości to 2300m, a jak pokazują mecze głównie z Ameryki Południowej i ten aspekt może mieć zasadniczą różnice. Według mnie w tym meczu warto postawić na gospodarzy patrząc na wszystkie wymienione wyżej aspekty.
Melgar @@ 1.70 Bet365
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Kontynuujemy.
Wilstermann - Sport Boys Warnes
Na pewno nie pakować się w taki nędzny kurs na gospodarzy. To, że goście grają słabo to jedno, ale Wilstermann nie jest jakimś mocnym zespołem w tej lidze. Poza tym 1 zwycięstwo przyszło w ostatniej kolejce SBW i na pewno jakoś tam im morale lekko skoczyły. A gospodarzom nigdy łatwo z Boysami nie było a i można było się już w historii na takich kursach przejechać. Ostatnio celowniki się Wilstermann powichrowały i ich mecze kończą się na max 2 bramkach. 20 poprzednich spotkań - tylko 4 kończyły się wynikiem końcowym, gdzie Wilsterman miał na swoim koncie przynajmniej 2 gole. Value w gości jest na pewno, chociaż ta ich obrona to nie zachwyca.
SBW +2,5 @1,45 Tempobet 3/10 ✅ 1-0
SBW +1,5 @2,00 Tempobet 1/10 ✅ 1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom