>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 19.02.2015

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
1/16 finału Ligi Europejskiej


Kursy od bukmachera - Betgun
Od dzisiaj za 2 tygodnie będziemy świadkami rozgrywek 1/16 LE. Nie zabraknie w niej Polskich akcentów. Mamy Legię która zagra z Ajaxem. AC Torino, którego kapitanem jest Kamil Glik, spotka się z Athletic Bilbao. FC Sevilla z Grzegorzem Krychowiakiem zagra z Borussią Moenchengladbach, a Dynamo Kijów Łukasza Teodorczyka zmierzy się z En Avant Guingamp. Z kolei AS Roma, gdzie rezerwowym bramkarzem jest Łukasz Skorupski, będzie rywalizować z Feyennordem Rotterdam. Natomiast VfL Wolfsburg, gdzie w rezerwach występuje Mateusz Klich, zagra ze Sportingiem Lizbona. Mecze 1/16 finału LE zostaną rozegrane 19 i 26 lutego 2015 roku. Spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie. Nie zabrakło wyrównanych par, jak i pojedynków Davida z Goliatem. Pewniakami do awansu wydaje się ekipa Dynama Kijów, AS Roma i Olympiacosu. Jeśli Legia wyeliminuje Ajax to będzie duże osiągnięcie! Plan transmisji spotkań pojawi się w ostatnim tygodniu bezpośrednio przed spotkaniami.
Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dobra. Komu zależy na LE a komu nie ???
Jakieś newsy na ten temat ?
Są zespoły które grają tutaj za karę a są takie które chcą ugrać jak najwięcej.
Potrzebuję drużynę z kursem minimum 1,50 na awans(wymóg obrotu bonusem).
Co myślicie o zagraniu Zenitu na awans ? Pierwszy mecz w Holandii a więc można zrobić zaliczkę bo na Ruskiej ziemi będzie Holendrom ciężko. Co wy na to ?
Macie jakieś propozycję na awanse ?
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Roma vs. Feyenoord X2 2,56 -&gt; bet365 ✅✅✅ 1:1

Roma jest w słabiutkiej formie.Wczoraj nie potrafili wygrać z czerwoną latarnią ligi Parmą.Kibice wygwizdali piłkarzy i trenera.Łącznie Roma notuje już pięć meczy w lidze bez zwycięstwa u siebie.Teraz pytanie czy Romie zależy na rozgrywkach Ligi Europejskiej ? Moim zdaniem nie...Po porażce z Manchesterem City,która spowodowała odpadnięcie z Ligi Mistrzów dla Rzymian liczyła się przede wszystkich Serie A.Jednak teraz już mało kto wierzy ,że uda się dogonić Juventus.
Co do Feyenoordu to w lidze grają przeciętnie,nikt tam nawet przed sezonem raczej nie myślał o mistrzostwie.Walczą o trzecie miejsce.W Lidze Europejskiej poradzili sobie jednak bardzo dobrze w grupie i zajęli 1 miejsce - przed Sevillą ,czyli drużyna która zwyciężyła w tych rozgrywkach przed rokiem.Kurs na Romę wzrasta,jeszcze wczoraj było to 1,44 dziś już 1,50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Czy zawodnicy którzy grali w LM a zimą zmienili barwy klubowe mogą grać w LE?
Każda drużyna może zgłosić jednego takiego zawodnika.

Inter wybrał Shaqiriego. Schuerrle może grać dla VfL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Villarreal awans @1.62
Oszczedzali kilku kluczowych graczy w lidze(Musacchio,Vietto,Cherysew) znaczy, ze podchodza bardzo powaznie do pucharow.Red Bull znacznie sie oslabil w tym sezonie na poczatku roku odszedl Mane, teraz Kampl i Alan wyglada na to, ze zespol zostal powaznie wykastrowany.Ofensywny styl gry i pressing (jesli nie zmienia swojej taktyki) powinien idealnie pasowac technicznemu Villar. miedzy liga austriacka a hiszpanska jest przepasc i sadze ze Villarreal to jest po prostu polka albo i dwie za wysoko dla oslabionego Red Bulla i austriakow czeka twarde ladowanie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dobra. Komu zależy na LE a komu nie ???
Jakieś newsy na ten temat ?
Są zespoły które grają tutaj za karę a są takie które chcą ugrać jak najwięcej.
Potrzebuję drużynę z kursem minimum 1,50 na awans(wymóg obrotu bonusem).
Co myślicie o zagraniu Zenitu na awans ? Pierwszy mecz w Holandii a więc można zrobić zaliczkę bo na Ruskiej ziemi będzie Holendrom ciężko. Co wy na to ?
Macie jakieś propozycję na awanse ?
Włoskie kluby raczej odpuszczą dla tych ekip ważniejsza jest liga niż puchary Torino walczy o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ,Roma natomiast o mistrzostwo Włoch . Sevilla będzie raczej głównym kandydatem do tytułu w koncu LE staję się co raz bardziej prestiżowa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Włoskie kluby raczej odpuszczą dla tych ekip ważniejsza jest liga niż puchary Torino walczy o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ,Roma natomiast o mistrzostwo Włoch
Błędne koło.
To po co Torino walczy w lidze o grę w europejskich pucharach by na tym etapie odpuszczać potem te rozgrywki ?
Nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Włosi po spadku w rankingu UEFA uwierz, że nie odpuszczają już pucharów. Ventura wystawia najlepsze z mozliwych składów w fazie grupowej LE, teraz będzie tak samo.
Ale jak się przyczepi komuś łatkę to potem taki stereotyp funkcjonuje na stałe...
Wierzę we włoskie kluby. Roma może i owszem pod formą, ale już wrócił Gervinho, jest zdrowy De Rossi, więc czemu mieliby nie przejść Feyenoordu ? Sorry, ale Eredivisie to przedsionek poważnej europejskiej piłki jak dla mnie, fajna liga, lubię ja oglądac ale w Europie za wiele nie znaczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 1

awalusa

Użytkownik
Co do włoskich klubów - myślę wręcz przeciwnie. Wg mnie warto stawiać 2 na Celtic - Inter. Celtic bez bodajże 3 podstawowych zawodników, Inter na fali wznoszącej - 2 mecze ostatnio wygrane pewnie, w formie Shaqiri, Icardi i Guarin. Interowi potrzeba jakiegoś trofeum, klub po transferach zimowych pójdzie pewnie do przodu.
A Celtic - wystarczy wspomnieć o jesieni w pucharach. To już nie ta paka co kilka lat temu.
Wg mnie:
Celtic - Inter 2 (ew x2 bo jednak ten Inter to jeszcze nie to...)
Torino - Bilbao 1 (tu póki co sugeruje się formą w ostatnich meczach)
Wolfsburg - Sporting 1 (forma gospodarzy na wielki plus)
Co proponujecie oprócz tego?
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Legia Warszawa ✅✅
Typ: 1
Kurs: 2.05 Bet365

Nie życzę źle Legii, ale po takim kursie to aż żal nie skorzystać. Ostatnie dwa mecze Stołecznych to tragedia (wiem że ostatni mecz mocno rezerwowy), ekstraklasa dopiero ruszyła i nie sądzę by Legioniści byli w stanie wywieźć dobry rezultat z Holandii. Ajax gra w kratkę, ale gra i piłkarze są wprawieni. Dla mnie to promocja

Wolfsburg - Sporting Lizbona ✅✅
Typ: 1
Kurs: 1.61 Bet365

Każdy wie na co stać Wilki, w dodatku mecz domowy, więc z czystym sercem idzie jedyneczka
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Liverpool - Besiktas 1 @1,57 ✅✅✅
Bet365

Myślę, że jak najbardziej można w tym meczu atakować zwycięstwo The Reds. Nie jest już to ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, jednak w ostatnim czasie dosyć regularnie zdobywają punkty w meczach ligi angielskiej. Po kontuzji wrócił Sturridge, Balotelli również stara się o odbudowanie formy, a sama gra Liverpoolu może się podobać. Gracze LFC otwarcie mówią o tym, że nie zamierzają odpuszczać tych rozgrywek i możemy się spodziewać ich najsilniejszego składu. Drużyna Besiktasu jest w świetnej dyspozycji w tym sezonie (liderują lidze tureckiej), ale jutro zmierzą się z najtrudniejszym rywalem w tym sezonie. Warto również wspomnieć o wyniku ostatniego meczu pomiędzy tymi zespołami, który zakończył się &quot;przekonującym&quot; zwycięstem Liverpoolu 8:0 :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na szybko. Jutro typuję zwycięstwo Torino. U Basków mają nadejść zmiany. Nie wiadomo jeszcze kto stanie w bramce, a w ataku może w ogóle nastąpić zmiana w całym ustawieniu. Baskowie w PD są obecnie bardzo przeciętną drużyną. Oglądając ich ostatni mecz z Granadą, człowiekowi faktycznie przechodzi jakakolwiek ochota na oglądanie piłki. Tracą punkty z dużo słabszymi drużynami, zarówno w lidze jak i w pucharach. W LE grają tylko dlatego, że zajęli 3 miejsce w grupie LM. Wyprzedzili jedynie BATE, które zgarniało BATY po 5,7:0 od Szachtara i Porto, a Baskowie raz wygrali, raz przegrali (właśnie na wyjeździe). Torino wykorzysta atut własnego boiska i wypunktuje taktycznie Bilbao. Dla zabawy bramka Glika.

Torino - Athletic
Torino wygra 2,40 Ónibet
Glik strzeli głową 26,00 Ónibet
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Aalborg - Club Brugge
Typ: 2 @ 2.20 Bet365 ✅
Powtórka z historii - Club Brugge jedzie po raz kolejny do Danii aby zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem.
W sierpniu 2014 roku rywalem Belgów było Brondby. Pojedynek w ramach kwalifikacji do LE pewnie zwyciężyli wygrywając u siebie 3:0 i 2:0 na wyjeździe.
Po wygraniu kwalifikacji pora przyszła na losowanie grup a tam Belgowie znów trafili na rywala z Danii - tym razem o wiele silniejszego - FC Kopenhagę. O dziwo Club Brugge zremisował pierwszy mecz u siebie 1:1 aby w rewanżu zwyciężyć aż 4:0.
Te oraz reszta wyników pozwoliła zająć im pierwsze miejsce w grupie i awansować dalej.
Aalborg nie rozegrał w tym roku jeszcze żadnego oficjalnego spotkania. Liga duńska nie ruszyła jeszcze co powoduje że miejscowi są w jeszcze gorszej sytuacji niż Legia która miała okazję mierzyć się z kimś czy to w lidze czy w krajowym pucharze.
Ten argument jest moim zdaniem najbardziej przemawiającym za tym typem.
Club Brugge radzi sobie w lidze bardzo dobrze. Znajdują się na pierwszym miejscu, są w rytmie meczowym i z tego co wyczytałem nie powinno brakować nikogo znaczącego na to spotkanie.
Mimo wypożyczenia Castillo do Mainz pozostali ofensywni gracze są w znakomitej formie. de Sutter T (7), Izquierdo J (7), Refaelov L. (6) oraz kilku innych - na nich liczę w ataku. Powinni strzelić swoje, dać zwycięstwo drużynie i pozwolić tym samym spokojnie myśleć o rewanżu na własnym stadionie.
Wolfsburg - Sporting
Typ: over 2.5 + bts @ 2.05 Bet365 ⛔
Tutaj krócej. Obie ekipy z zawodnikami którzy potrafią strzelać, potrafią kreować sytuacje. Wolfsburg w mega formie strzeleckiej ale tracić też potrafią co pokazuje chociażby ostatni mecz z Bayerem. Nazwisk które są w tej chwili na ustach całych Niemiec nie ma sensu po raz kolejny powtarzać. Każdy wie kto w tej chwili strzela bramkę za bramką, kto wzmocnił drużynę.
Sporting zaś nie ma problemu ze strzelaniem na wyjazdach. Bramka z Chelsea, trzy bramki z Schalke - to najważniejsze dla mojego typu argumenty w meczach wyjazdowych Portugalczyków kiedy występowali jeszcze w fazie grupowej LM. W tej chwili również nie mają problemu ze skutecznością także liczę na otwarty mecz, wygrana 2:1 lub 3:1 Wolfsburga i pokrycie tym samym mojego typu.
Tottenham - Fiorentina
Typ: over 2.5 + bts @ 2.10 Bet365 ⛔
Podobnie jak wyżej. Obie drużyny potrafią strzelać i tracić. Fiołki robią ostatnimi czasy bardzo dobre wrażenie. Wygrana z Sassuolo, wcześniej z Atalanta i z Roma w pucharze pozwalają sądzić że są w gazie i wiedzą jak znaleźć drogę do bramki. Tottenham również nie pozostaje dłużny. Niby porażka w ostatniej kolejce z Liverpoolem ale wcześniej zwycięstwo z Arsenalem. Najważniejsze znów że zarówno strzelają jak i tracą. Kiedyś padł wynik 3:2 i wcale nie zdziwiłbym się powtórki takiego rezultatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Co myślicie o meczu PSV z Zenitem? Kursy w granicach 1.4 na 1X wydają się całkiem niezłe.
Ja bym tu szedł w czysty win @ 2.40~

PSV świetna forma u siebie, ogólnie rozegrani, w trakcie sezonu, natomiast Zenit w trakcie przerwy ligowej, grają ostatnio tylko sparingi. Nie widzę ich w tym meczu, nie na wyjeździe, nie z PSV.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja osobiście zagrałem kupon długoterminowy a mianowicie kto z danej pary awansuje.
Na pierwszy rozkład biore awans drużyny Wolfsburga w parze ze Sportingiem Lizbona. Wilki grają w tym sezonie nadspodziewanie dobrze, zakupili w styczniu Schurrle co tylko wzmocni ich potencjał. W grupie może nie zachwycili aż nadto ale awans dosyć spokojny i myśle ze nie odpuszczą LE i awansują dalej.
Drugim typem jest awans Olympiakosu w parze z Dnipro. Greków miałem okazje oglądac w LM i spisywali sie tam bardzo przyzwoicie, w swojej lidze nie mają sobie równych więc pora teraz na walkę w Europie, dla mnie są jednym z faworytów do wygrania całej edycji LE. Rosjanie mimo że grają przyzwoicie to raczej nie daje im wiekszych szans na awans dalej.
I trzecią ostatnią parą jest Liverpool który powinien sie uporać z drużyną Besiktasu. Ostatnio w Anglii radzą sobie bardzo dobrze, pora wreszcie odbić się troche z tego marazmu i powalczyć w Europie o jakies trofeum.
Awans Wolfsburg @1,56 Olympiakos @1,42 Liverpool @1,5 AKO 3,33 Fortuna
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Villareal - Salzburg
-
Salzburg lub remis / @ 2.40 / Bet365 ⛔
Salzburg +1 AH / @ 1.90 / Bet365 - zwrot

(obejrzałem tylko pierwszą połowę - obrona Salzburga nie istnieje, jednym słowem chaos )

Salzburg owszem pozbył się kilku kluczowych graczy, ale jak by nie patrzeć w swojej lidze nie ma konkurencji. Choć przyznać trzeba, że poziom znacznie słabszy aniżeli ligi hiszpańskiej. Nie twierdzę, że Villareal nie wygra łatwo tego spotkania ale jak dla mnie kurs 1.57 na zespół hiszpański to jakaś parodia. Ktoś tutaj wspominał, że u siebie są niepokonani ? zgadza się od grudnia na ich stadionie poległy takie tuzy jak Levante, Getafe, Bilbao, Granada czy Sociedad. To są drużyny z ogona tabeli, niektóry może troszkę wyżej. Drugą sprawą jest to iż obejrzałem ostatnio bodajże dwa spotkania Villareal (wygrane zaznaczam) i ich gra mnie kompletnie nie przekonuję. Ciężko się to oglądało. Kolega wyżej wspomniał, że ofensywny styl gry Salzburga będzie odpowiadał technicznemu Villareal. Skoro tak, dlaczego Rayo które gra ofensywnie nie odpowiadało kilka dni temu graczą Villareal ?

Drużyny Salzburga zbyt dużo nie oglądałem, ale sądząc po wynikach spotkań w LE nie są to chłopcy do bicia. Wystarczy przejrzeć wyniki tylko z Ligi Europy za sezon 2013/2014/2015. I tak jak wspomniałem mimo, że stracili kilku graczy tam nadal ma kto strzelać bramki. Przykład w osobie kapitana Soriano, bądź co bądź Hiszpana, który na pewno będzie zmotywowany grając w swojej ojczyźnie. W tej edycji już ustrzelił hat-tric w wyjazdowym spotkaniu w Zagrzebiu. Motywacji drużynie z Austrii również nie zabraknie.
Typ może ryzykowny ale próbuję.

oraz dubel na sumę goli drużyny:

Liverpool under 2.5 gola + Villareal under 2.5 gola - / @ 1.92 / Bet365 ✅

W spotkaniu Liverpoolu widzę dwie opcję. The Reds strzelą bramkę lub dwie i mając na uwadze ważną ligową potyczkę będą trzymać wynik. Lub Besiktas strzeli bramkę pierwszy i mając na uwadze rewanż u siebie zamuruję się. Wśród kibiców The Reds słychać głosy, że jednak ważniejsza jest dla nich liga i spotkanie s Southampton o 6 pkt. Tak, że tutaj może być różnie.


----------------------------------------------------------​

Ja bym tu szedł w czysty WIN @ 2.40~

PSV świetna forma u siebie, ogólnie rozegrani, w trakcie sezonu, natomiast Zenit w trakcie przerwy ligowej, grają ostatnio tylko sparingi. Nie widzę ich w tym meczu, nie na wyjeździe, nie z PSV.
Przejrzyj sobie wyniki wstecz. PSV w lidze u siebie wyniki świetne. Przychodzi spotkanie LE i albo wymęczone 1:0 albo remis lub przegrana. Zenit to nie żadne ogórki. Jak już to ja bym zaatakował BTTS.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Włoskie kluby raczej odpuszczą dla tych ekip ważniejsza jest liga niż puchary Torino walczy o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ,Roma natomiast o mistrzostwo Włoch . Sevilla będzie raczej głównym kandydatem do tytułu w koncu LE staję się co raz bardziej prestiżowa.
Dla tych, co zapomnieli. Zwycięzca awansuje do Ligi Mistrzów i dla takiego Torino może być to jedyna szansa na taki awans przez następne 10 lat, więc jest o co grać.
Co do Romy, to raczej walczy ona o 2 miejsce i awans to LM bez kwalifikacji, bo każdy, kto choć trochę śledzi Serie A wie, że Juve wygra tą ligę w cuglach i nie ma co się łudzić, że Rzymianie ich dogonią, tym bardziej, że ich gra wygląda słabo.
 
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
LIGA EUROPY
CZWARTEK GODZ. 21:05
LIVERPOOL-BESIKTAS
TYP- 1
KURS: 1,55 (Bet 365)


Może to nie jest rewelacyjny kurs, ale wydaje się być dość bezpieczną lokatą kapitału. Zastanawiałem się nad zagraniem wygranej The Reds z handicapem. Jedyna wizyta Besiktasu na Anfield zakończyła się największą klęską tego klubu w historii ich występów w europejskich pucharach – 0:8 w fazie grupowej Champions League, 6-ego listopada 2007 roku, ale naturalnie tamtego wyniku nie można brać pod uwagę analizując to co się może wydarzyć na Anfield dzisiejszego wieczora. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że Besiktas już dwukrotnie gościł na Wyspach w tym sezonie i w obu wypadkach spisał się bardzo przyzwoicie – przegrał 0:1 na Emirates Stadium w kwalifikacjach do Champions League z Arsenalem i zremisował 1:1 na White Hart Lane w fazie grupowej Ligi Europy z Tottenham. Wielkim szacunkiem też darzę umiejętności ich szkoleniowca – Bilica, który znakomicie zna futbol angielski, grając jako piłkarz w Premier League. Tym niemniej The Reds przy formie jaką teraz reprezentują spokojnie powinni wyrobić sobie zaliczkę, przed wyjazdem na rewanż do Stambułu. Wiadomo, że w Liverpoolu zabraknie Stevena Gerrarda, Lucasa Leivy, prawdopodobnie też Starlinga. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Markovic. Turcy zagrają bez bramkarza Tolgi Zengina, Ismaila Koybasiego i Alexandera Milosevica. W obozie klubu z Anfield Road wszyscy zapewniają o bardzo poważnym traktowaniu Ligi Europy, kto wie, czy zwycięstwo w tych rozgrywkach nie jest łatwiejszą drogą do następnej edycji Champions League, aniżeli miejsce w TOP4 Premier League?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom