>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20 kolejka Primera Division 24.01-26.01.2015

Status
Zamknięty.
marcins 224

marcins

Użytkownik
Elche - FC Barcelona
Barcelona wygra do 0 @ 1,71 b.3.6.5
✅

Powielam typ z poprzedniego tygodnia. Najlepsza defensywa ligi kontra i piętnasta ofensywa bo takie miejsce z 18 bramkami zajmuje Elche, które strzeliło 18 bramek w 19 meczach i 9 bramek na 10 meczów u siebie. 5 pojedynków tych drużyn i Elche również nie strzeliło bramki Katalończykom, czy to w lidze czy ostatnio w pucharze.W sobotę również jak dla mnie nie będzie niespodzianki i Barcelona szybko i bez straty gola rozprawi się z rywalem. Lucho z pewnością da odpocząć kilku zawodnikom, ale nawet to nie zmieni jakości gry blaugrany. W sordę grali z Atleti w CdR wiec pewnie zbytnio tempa forsować nie będą co uważam również jest dobre dla typu na zero z tylu. Powodzenia
 
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
James żółta kartka @3,6 Betsson ⛔
Krótko i na temat. Jutro Real gra z Corodoba, potem ma Bilbao, Seville i Atletico.
James na koncie 4 kartki, więc istnieje prawdopodobieństwo, że będzie chciał się wykartkować i wrócić czysty na Seville i Atletico. Warto spróbować.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak tak myślę kto ma większe szanse na czyste konto to jednak wskazałbym Real. Królewscy nie mają prawa stracić gola z najgorszą ofensywą ligi nawet na wyjeździe. Cordoba ostatnimi czasy fartem przypunktowała, ale dla mnie to w dalszym ciągu najsłabsza ekipa tej ligi. Nic tej drużyny nie wyróżnia na tle reszty kandydatów do spadku. Dosłownie nic. Na Bernabeu Real wygrał co prawda dosyć skromnie, dlatego też ciężko powiedzieć, czy jutro będzie pogrom, czy znowu skromna wygrana. Zrobię z tego jakiegoś dubla.
Cordoba - Real
Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto 1,73 Betsson ⛔

W derbach Madrytu węszę over. Na początku sezonu mocno się przejechałem, bo myślałem, że Materace rozbiją Rayo, które znowu zostało przebudowane. Było wtedy sporo okazji i pewnie po pierwszy, drugim golu padłyby kolejne, ale nie ma co rozpamiętywać. Na 5 ostatnich h2h 4 razy padały over i to przeważnie grubo ponad granicę 2,5. Jutro też powinni sobie postrzelać i trend dalej się utrzyma. Martwi mnie jednak postawa Rayo w ofensywie. To już nie jest to co kiedyś. Często brakuje im pomysłu, dogrywają po bokach, a w to wszystko miesza się chaos. Liczę tu na szybkie trafienia Atletico, chociaż trzeba pamiętać, że czeka ich rewanż z Barceloną.
Atletico - Rayo
Over 2,5 1,66 Betsson ✅
Torres strzeli 2,00 Betsson zwrot

Do tego zainspirowany wpisem talarekr zaciekawiły mnie kartki. Juanfran, Miranda, Arda i Gabi są zagrożeni. W następnej kolejce grają z Eibar, a później Real. W dalszej perspektywie Sevilla, Valencia. Dwa wejdą i będzie spoko.
Juanfran żółta kartka 2,80 Betsson ⛔
Miranda żółta kartka 2,20 Betsson ⛔
Arda Turan żółta kartka 2,75 Betsson ⛔
Gabi żółta kartka 2,20 Betsson ✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Juanfran żółta kartka 2,80 Betsson
To biorę i popieram. Kluczowy zawodnik Atletico. Jest dobry zmiennik w postaci Jesusa Gameza, ale na Real musi być gotowy.
Gabi żółta kartka 2,20 Betsson
Kapitana też nie może zabraknąć.
Co do Mirandy, to odpuszczę, bo ostatnio był kilka meczów kontuzjowany, a Gimenez pokazał, że będzie walczył o miejsce w &#39;11&#39;. Miranda będzie szukał minut w każdym meczu IMO. Turan za słaby kurs trochę, ponad 3 bym wziął, poza tym ma lekki uraz i może nie wyjść w 1 składzie.
Ja żem dał ciała, bo wmówiłem w ostatniej kolejce, że po meczu z Rayo będzie Real i zagrałem kartki. Na szczęście jeden z dwójki wszedł - Godin, Junfran. ;&gt;

Czwórka do Pokera na dziś:
Real + Barca + Atletico + Villarreal @2.24 bwin
✅ ✅ izi
Wszystkie mecze dziś. Real zagra na wyjeździe z Cordobą, Barca na wyjeździe z Elche. Atletico podejmie u siebie Rayo, a Villarreal będzie podejmował na El Madrigal zespół Levante.
Wszystko wskazuje na to, że status quo zostanie podtrzymany i top 3 wygra swoje mecze, bo mają słabych rywali. Villarreal nie dość, że u siebie to maszynka do zabijania, to są to derby regionu, a do tego zwycięstwo da im szansę na przybliżenie się do 4 pozycji, wszak jutro szlagier Valencia - Sevilla i ktoś straci punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na ten weekend przygotowałem tylko jeden typ za to naprawdę z bardzo dużą dozą prawdopodobienstwa, mianowicie że w dzisiejszym meczu Barcy z Elche Messi wpisze sie na liste strzelców. Kurs jaki zobaczylem na fortunie to miłe zaskoczenie gdyż spodziewalem sie max 1,35 a tutaj aż 1,6. Messi w tym sezonie gra bardzo dobrze, jest waleczny czego nie było widać w sezonie ubiegłym. Stara sie w każdym spotkaniu i widać że chce udowodnić wszystkim że jest nr 1 na świecie. Jeśli wyjdzie od poczatku to kurs niesamowicie dobry, w razie gdyby zaczynał na ławce wówczas mamy zwrot.
Elche - Barcelona typ: Messi strzeli TAK @1,6 Fortuna✅
Deklasacja Blaugrany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
skols13 573

skols13

Użytkownik
Elche - FC Barcelona
Biorę dzis pod lupę to spotkanie. Nie lubię grać underów, ale jak zobaczyłem linie na rzuty rożne gospodarzy to skusiłem się. W Uni mamy wystawioną linię 3,5, a w bet mamy 2,5. Dlatego gram w uni poniżej 3,5 rożnego Elche, dlaczego? Bo Barca powinna mieć to spotkanie pod kontrolą, Elche ustawi się i będzie się broniło, próbując coś stworzyć z kontry, jednak nie czuję, by tu dużo grali pod bramką Bravo, a tym bardziej zrobili dużo rożnych.
Patrząc na 5 ostatnich spotkań, w tym dwa w tym roku Elche przeciwko Blaugranie nie zrobiło więcej niż 2 rożne. Nawet ostatnio w CDR, gdzie Barca grała rezerwami, Elche zrobiło dwa rożne (fakt, że chyba oni też nie grali pierwszym składem, ale tego nie jestem pewien).
Ostatnie 5 meczy między tymi ekipami i rzuty rożne Elche: 2,0,1(a w tym meczu Barca grała od 44&#39; w 10-tkę), 2,2. Tak więc w tych pięciu meczach było underowo. Dzis Enrique na pewno dokona kilku zmian, w obronie za Albe ma zagrać Adriano, na środku obrony Bartra z Pique/Mascherano, na prawej być może zagra Montoya. W środku pomocy Xavi &gt; Rakitic(odpoczywa), Rafinha&gt;Iniesta. Pedro za Neymara. Jednak Barca powinna się utrzymywać b.długo przy piłce i Elche nie powinno zagrozić zbytnio gościom.

under 3,5 rożnego Elche @1.72 uni ✅ (2 rożne)
ewentualnie później dodam jeszcze coś z tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Atletico - Rayo Vallecano
Ilość kartek / Powyżej 3.5 @ 1,61 / bet365

Tak jak pisaliście wyżej, kilku zawodników Atletico bardzo będzie chciało się &quot;wyczyścić&quot; przed derbowym spotkaniem z Realem i żeby nie przepisywać waszych typów na kartki poszczególnych zawodników to może mniej ryzykownym typem będzie ogólny typ na kartki. W tym spotkaniu myślę że na pewno co najmniej 2-óch zawodników gospodarzy się wyczyści, ale goście też pewnie coś złapią.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Cordoba - Real Madryt (-1,5)
1,42 ⛔
BETGUN​
Pierwszy mecz dwudziestej kolejki, godzina 16, Real jedzie po zwycięstwo. Najpierw o brakach w kadrach.
Cordoba:
Kontuzje: Íñigo López, Luso, Fidel Chaves, Iago Bouzón.
Kartki: Edu Campabadal
Ponad to na Puchar Narodów Afryki pojechał Patrick Ekeng, oraz prawdopodobnie nie zgarają: Borja García, Caballero oraz Xisco.
Grono nieobecnych całkiem spore, więc zestawienie 11 będzie niewątpliwie trudne.
Real:
Kontuzje: Luka Modrić, Pepe i Isco.
W miejsce Isco ma zagrac Khedira bądź Illara. Za Pepe Varane.
Osiagniecia Cordoby w ostatnich kolejkach jest dośc imponujące co pozwoliło oddalić się im od strefy spadkowej, jedyną poważna wpadkę zanotowali oczywisice z Barcelona. Real rozpoczął rok od porażki z Valencia oraz wygrał z Espanyolem oraz Getafe.
Myślę że faworyt jest jeden, wynik 0-2, 0-3 nikogo nie zdziwi. Łatwo nie bedzie ale zakonczenie powinno być zwycięskie.
Przewidywane składy:
Córdoba CF: Juan Carlos - Gunino, Pantić, Crespo, Edimar - Deivid, Rossi, Bébé, Fede, Ghilas - Florin
REAL MADRYT: Casillas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Khedira, Kroos, James - Bale, Cristiano i Benzema.
POLECAM
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Cf Valencia - Fc Sevilla
W najciekawszym meczu tego weekendu w Primera División Sevilla zmierzy się na wyjeździe z Valencią. Mecz wg. mnie trudny do przewidzenia. Gospodarze mają jedną z najmłodszych ekip w lidze, ale radzą sobie wybornie. W ostatnim meczu Valencii odblokował się Alvaro Negredo, który kiedyś zakładał koszulkę Sevilli. Na Estadio Mestalla liczą na wartego 25 mln euro Argentyńczyka Enzo Pereza, najdroższego piłkarza sprowadzonego zimą do ligi hiszpańskiej. Jak donoszą źródła internetowe po porannej sesji treningowej Nuno ogłosił kadrę na niedzielne spotkanie przeciwko Sevilli. Wśród powołanych zabrakło Pereiry, Feghouliego, Piattiego czy kontuzjowanego Barragana. Tymczasem w kadrze znaleźli się będący na wylocie z klubu Filipe oraz Zuculini. Cele obu ekip są podobne - na końcu sezonu finiszować na miejscu uprawniającym do gry w Lidze Mistrzów. Jeśli dobra dyspozycja się utrzyma to szykuje się emocjonująca wiosna..
Dla mnie NO-BET.
Dzisiaj natomiast Real Madryt wybiera się do Cordoby (godz. 16:00), a ścigająca go Barcelona do Elche (godz. 18:00), którego bramki strzeże Przemysław Tytoń. Obie drużyny spotkały się niedawno w Pucharze Króla. Wynik dwumeczu (0:9) nie pozostawił złudzeń, która z ekip jest mocniejsza. Sugerując się tamtymi spotkaniami bez wątpienia dzisiaj wskazuje na wygraną Barcelony. Osobiście stawiałem wtedy BTS po niezłym kursie, ale Elche nie znalazło drogi do bramki Barcy. Teraz nie popełnię tego błędu i zagram czysty win Barçy. Jesli nie będzie niespodzianki to Barça odniesie kolejne zwycięstwo. Na koniec sobotniego dnia, o 20:00, widzowie zobaczymy w akcji Atletico Madryt, które zagra z Rayo Vallecano. Nie zaskoczę, jeśli powiem iż każdy inny wynik aniżeli wygrana Atletico będzie sensacją. Atletico u siebie piekielnie mocne (8-1-1). W Rayo jak donoszą źródła internetowe nie zagra: Quini, Tito, Insua, oraz best strzelec Leo Bapisto. Atletico bez Godina, Koke i Ansaldiego nie powinno mieć problemu. Jeśli chodzi o real to na ustach wszystkich jest dzisiaj informacja iż Królewscy pozyskali brazylijskiego pomocnika Lucasa Silvę. Informację potwierdziła oficjalna strona internetowa Królewskich. Lucas Silva to kolejny młody zawodnik pozyskany przez Real tej zimy. Wcześniej klub zakontraktował 16-letniego Norwega, Martina Odegaarda. Trenerzy obu zespołów nie będą mogli skorzystać z usług wszystkich zawodników. W Cordobie zabraknie kontuzjowanego Luso oraz Edu Campabadala zawieszonego za czerwoną kartkę. Real Madryt osłabiony: Luka Modric, Pepe i Alvaro Arbeloi. Co do samego typu nie ma sensu się rozpisywać o wszystkich argumentach, które Real posiada w ataku.. to samo zreszta tyczy się Barcelony i Atletico..
Cf Elche - Fc Barcelona 0:6 ✅
Cordoba Cf - Real Madrid 1:2 ✅

Atletico Madrid - Rayo Vallecano 3:1 ✅

TYP: 1-2-3 drużyna Primera Division wygrają swoje spotkania
Kurs: 1.76

 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Elche - FC Barcelona
- Zespół gospodarzy jest w solidnej dyspozycji. Dwa zwycięstwa i remis, co pomogło odbić się od dna ekipie Tytonia.
- Barcelona jest jednak również w znakomitej dyspozycji. Ponadto i w pucharze Króla pokonali Atletico Madryt 1:0. Seria zwycięstw to obecnie pięć z rzędu.
- H2H na korzyść Katalończyków. W tym sezonie trzy mecze i trzy wygrane bez straty bramki: 3:0, 5:0 oraz 4:0.
- Goście są o dwie-trzy klasy lepsi od swoich rywali. Dzisiaj jednak zaryzykujemy i sądzimy, iż chociaż jedną serię przełamią zawodnicy Elche - zdobędą bramkę w meczu z silniejszym rywalem.
Zwycięstwo Barcelony nie podlega dyskusji. Jeśli jednak Elche z Tytoniem w bramce zagra równie solidnie w defensywie, a i wyprowadzą choć kilka ataków, sądzimy, że stać ten zespół na bramkę.
Obie drużyny strzelą gola, 2.15 Sporitingbet ⛔
Powyżej 2.5 gola, 1.363 Sportingbet ✅

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Niby wszyscy są super pewni, że Atleti tutaj łatwo wygra, a według mnie, nawet jeżeli tak się stanie, to w tym meczu padnie kilka ładnych goli. Typując to spotkanie mam nadzieję przede wszystkim na to, że goście strzelą na Calderon gola, a potrafią to robić, mimo, że niepewny jest występ najskuteczniejszego strzelca gości - Leo Baptistao. Mimo wszystko typ warty ryzyka. O Atletico sporo zostało napisane wcześniej, między innymi ewentualne &#39;wykartkowanie się&#39; niektórych graczy. Podzielam wasze zdanie i szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeżeli nawet trójka z czterech obrońców Atleti w dzisiejszym meczu złapie kartkę.
Jeżeli chodzi o grę ofensywną, to Atletico nigdy mnie nie przekonywało, bo większość zdobywanych przez nich goli to są stałe fragmenty, ewentualnie centry w pole karne na rosłego Mandzukicia, albo jakieś fartowne babole. Ciężko mi sobie przypomnieć jakiegoś pięknego gola ekipy Diego Simeone. W dzisiejszym meczu Atleti nie powinno mieć większych problemów ze strzelaniem goli. Znając ekipę Rayo to goście postarają się o to, żeby Atletico zagrało otwarty futbol. Może się to skończyć dosyć pokaźną liczbą goli.
Over 2,5 gola / 1.65 / bet365 ✅
Over 4,5 kartki / 1.83 / bet365 ⛔ Bardzo czysty mecz.
+ do tego for fun
Padnie gol samobójczy / 11.00 / bet365 ✅
Ogólnie mecz na ✅✅✅ ;) O to mi chodziło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Akurat Juanfran ma 5 żółtych kartek na swoim koncie, więc żadnym zawieszeniem nie jest zagrożony.
Strona związkowa:
http://www.lfp.es/jugador/liga-bbva/juanfran
Artykuł o zagrożonych:
http://www.marca.com/2015/01/24/futbol/equipos/atletico/1422094270.html
Simeone no es partidario de forzar tarjetas, y siempre que se le pregunta por el tema insiste en que nadie le garantiza que el jugador que quiere asegurarse un partido no vaya a perdérselo después por un motivo distinto, pero los Juanfran, Miranda, Gabi, Arda Turan y Raúl García saltarán hoy al terreno de juego, si es que saltan, que eso está por ver, con los números en la cabeza: una tarjeta implicaría suspensión.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Cordoba – Real / Godz 16:00 / Typ : 2
Atletico – Rayo Vallecano / Godz 20:00 / Typ : 1
Villareal – Levante / Godz 22:00 / Typ : 1

Wszystkie trzy drużyny grają z ekipami dużo słabszymi od siebie i tu już nie ma odpuszczania bo przynajmniej pierwsze dwie drużyny walczą o mistrzostwo Hiszpanii razem z Barceloną, które też de facto powinna swój mecz wygrać. W takich meczach punktów po prostu tracić NIE MOŻNA, jeśli chce się zostać Mistrzem Hiszpanii. W wielkie analizy nie ma co się rozpisywać zwłaszcza przy kursach 1.14-1.30 bo no, wiadomo, że gra po kursach jest śmieszna, ale tu choćby w tym widać zdecydowanych faworytów dzisiejszych spotkań. Jak wiecie nie grywam zbyt często takich kursów, ale czasami trzeba uciec w skrajność i może to wydaje się trochę śmieszne, to mini tasiemką chcę uratować budżet. Nienawidzę tego słowa ale to tzw. ‚pewniaki’, nie lubię grać na faworytów – choć nie, lubię, ale nie po takich kursach; natomiast jeśli w tych meczach wynik będzie inny niż zwycięstwo Realu, Atletico czy Villarealu to naprawdę będą to spore niespodzianki. Real to zespół 3 klasy wyższy od Cordoby powinien sobie spokojnie poradzić na wyjeździe – nie uciekam w handi bo przy takim kursie to nie najlepszy pomysł. Atletico to u siebie najlepszy zespół w lidze, Rayo co prawda na wyjeździe gra dobrze ale przeplatają te lepsze mecze gorszymi, gdzie te gorsze to raczej porażki z drużynami z górnej części tabeli o czym chociażby świadczą wyniki 3:0 od Valencii czy 5:1 od Realu. Villareal to drużyna, która gra lepiej na własnym boisku i tu zdobywa większość punktów. Ostatnie 4 mecze u siebie to 4 zwycięstwa. Levante gra na wyjazdach bardzo słabo i szanse na zdobycz punktową w tym meczu raczej słabe dla nich. Żółta Łódź raczej nie będzie się bić o Mistrza ale o Europejskie Puchary jak najbardziej, więc uważam, że i oni wygrają swój dzisiejszy mecz.
Do tego dokładam Chelsea
I mamy tasiemkę :
Cordoba – Real 2
Atletico – Rayo Vallecano 1
Villareal – Levante 1
Chelsea – Bradford 1
AKO 2.04
Stawka 3/10
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Valencia - Sevilla 1 @ 2.30 bwin ✅ ✅
-1 AH @3.35 bet365 ✅ ✅
To bardziej typ przeciw Sevilli, aniżeli na Valencię. Gospodarze lubią mecze z czołowymi klubami, dużo inaczej wygląda ich gra. Sevilla tak jakby na blokadzie na wyjazdach z topem (Barca 5:1; Atletico 4:0). Emerey wymyśla jakieś dziwne taktyki na takich rywali i głupio się to kończy.
Kluczowy okazać się może powrót Otamendiego, który gra wybornie i widać było jego brak w meczu z Almerią.
Deportivo - Granada X2 @1.70 bet365 ✅ ✅
Granada ma nowego trenera, którym jest Resino. Po zwolnieniu Caparrosa, Granada postawiła nawet ciężkie warunki mistrzowi Hiszpanii - Atletico przegrywając na VC 2:0. Dziś zagrają ze słabiutkim Depor i kurs mnie ucieszył, myślę że warto pokusić się o ten bet. Los Turcos mają problemy z takimi rywalami. 0-0 es possible, choć po cichu liczę na przełamanie gości.
Można pomyśleć też o Espanyolu, który zagrał niezłe spotkanie z Sevillą w Copa del Rey. Pytanie tylko, czy się nie wypompowali na tyle, by teraz mieć teraz siły na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
La Coruna v Granada
Powyżej 5.5 kartek 1.72 ✅✅:grin:

Mecz w ,którym powinno być gorąco . Po pierwsze miejsce w tabeli , obie drużyny spisują się fatalnie. Ten pojedynek może być istotny w kwestii utrzymania. Dla mnie to typowy mecz walki .Może i za wiele kartek w ostatnich meczach te drużyny nie łapały ale i tak uważam ,że warto.
Istotna sprawa to sędzia spotkania Carlos Del Cerro .On potrafi pokazać sporo kartek .Pamiętam ostatni mecz Barcy z Realem Sociedad ,gdy dochodziło do nerwowosci , przepychanek robił co do niego należy.
Linia nie jest wcale za wysoka biorąc pod uwagę sytuacje w tabeli i sędziego .

Polecam za drobne.


bet365
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
La Coruna v Granada
Powyżej 5.5 kartek 1.72

Mecz w ,którym powinno być gorąco . Po pierwsze miejsce w tabeli , obie drużyny spisują się fatalnie. Ten pojedynek może być istotny w kwestii utrzymania. Dla mnie to typowy mecz walki .Może i za wiele kartek w ostatnich meczach te drużyny nie łapały ale i tak uważam ,że warto.
Istotna sprawa to sędzia spotkania Carlos Del Cerro .On potrafi pokazać sporo kartek .Pamiętam ostatni mecz Barcy z Realem Sociedad ,gdy dochodziło do nerwowosci , przepychanek robił co do niego należy.
Linia nie jest wcale za wysoka biorąc pod uwagę sytuacje w tabeli i sędziego.

Opierając się tylko i wyłącznie na statystykach, to faktycznie propozycja Furmana19 wyjadę się być całkiem sensowna. Oto ilości kartek w meczach pomiędzy ekipami w dole tabeli

Levante - La Coruna - 7 ż
La Coruna - Elche - 7 ż
Cordoba - La Coruna 5 ż 1 cz
La Coruna- Almeria - 6 ż


Cordoba - Granada - 2 ż
Granada - Almeria - 5 ż 1 cz
Granada - Levante - 8 ż
Elche - Granada - 8 ż


Polecam również over 5.5 kartek @1.72 Bet365
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Valencia - Sevilla
Valencia over 1.5 @ 2.20
Valencia i over 2.5 @ 3.50
✅ ✅
Dzisiejszy hit dnia w lidze hiszpańskiej. W tym spotkaniu warto pomyśleć o golach zdobytych przez gospodarzy, w tym sezonie dobrze spisują się przed własną publicznością - strzelają dużo bramek oraz dobrze spisują się z wysoko notowanymi rywalami, np: wygrywając z Realem 2:1, Atletico 3:1. Myślę że w dzisiejszym spotkaniu powinni zdobyć więcej niż 1 bramkę. Gospodarze do dzisiejszego meczu przystąpią raczej w najsilniejszym ustawieniu, na uraz narzeka jedynie Pablo Piatti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Bilbao - Malaga
Szkoda wielka ambitnych Basków ktorzy w tym sezonie meczą bułe. Herrera był ważnym ogniwem w tej układance. Ale do rzeczy...
Co można jeszcze grać w stronę gospodarzy???
Ano mozna pograć rożne - Bilbao nigdy nie zmienia stylu , zawsze graja sporo piłą dochodzą pod pole karne i czesto nie wiedzac co dalej grają do boku - a tam czekają - muniain , susaeta , de marcos i walą wrzutki w pole karne z rozmaitym skutkiem. Ale rożnych zawsze nabijają sporo - zwłaszcza u siebie. I tak bedzie tez w tym meczu.
A Malaga? zagra z kontry pewnie i ma szanse pokarać druzyne Valverde jak to zrobiły Elche , Celta , Cordoba.
W tygodniu grali ze sobą w Pucharze i na terenie Malagi stosunek roznych był 4-1 na korzyść Bilbao. Teraz powinno byc podobnie o ile nie lepiej.
Wiecej rożnych - Bilbao - 1.53 bet365✅
rożne handicap - Bilbao -1 1.83 bet365✅
kto pierwszy 7 rożnych - Bilbao 2.50 bet365✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom