>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 20. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2015
Godzina: 4
:30
Spotkanie:
Bachinger M. - Cuevas P.
Typ:
Cuevas P.
Kurs:
1.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bachinger to Niemiec z 141 miejsca! Czyli gdzieś teoretycznie o 2-3 klasy gorzej niż Urugwajczyk. Co prawda, Matthias przeszedł kwalifikacje, ale tam grają zawodnicy z +100-200 rankingu i dalej, czyli bardzo słabi, a niektórzy mają jeszcze większe szczęście w losowaniu i trafiają naprawdę na &quot;tuzy&quot; tenisa. Niemiec zagrał tam dwie 3 setówki i rozegrał aż 3 tie-breaki, czyli forma nie jest najwyższa skoro męczył się z takimi przeciwnikami. Cuevas w Sydney pokazał się ze świetnej strony, co prawda przegrał już w drugim meczu, ale pokonał go finalista turnieju Kukushkin który był w życiowej formie. Myślę, że Urugwajczyk pomimo to, wygra swój mecz i pokaże na co go stać na nawierzchni typu hard.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna Liga Nacional
Godzina: 01:00
Spotkanie: Quilmes - Regatas
Typ: Regatas(-1.5)
Kurs: 2,12
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Argentyna ciężka do grania, tam poziom jest cholernie wyrównany.Regatas wpadł w jakiś dziwny kryzys, początek sezonu szli jak burza teraz same porażki.Ale ten kurs i handi wyglądają dziwnie, niby są w kryzysie, niby zostali kilka dni temu ograni przez Quilmes u siebie i tylko -3 na Quilmes? Regatas kadrowo wyglądają zajebiście, Sommerville, Hopson, Quinteros, Espinosa czy Rollins to nie ogórasy i prędzej czy później muszą zacząć grać lepiej.Nie sądze by w przeciągu tygodnia przegrali drugi raz z Quilmes którzy kadrowo są półke niżej.Doskonała okazja do rewanżu, kursy już poleciały w dół konkretnie.Regatas to lepszy zespół i dzisiaj sie przełamią.Trudny typ ale wydaje mi sie, że będzie dobrze.
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: Dover Athletic F.C. - Wrexham F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na kolejkę ligową do Conference Premier w Anglii.
Dover Athletic F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 29 spotkań zdobywając w nich 43 punkty po 12 zwycięstwach, 7 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 12 pozycje w tabeli angielskiej Conference Premier, bilans bramek 49-39.
Wrexham F.C. zdobył 37 oczek w swoich 27 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 7 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 31-34.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym na swoim terenie 14 razy zdobywając 26 oczek po 8 wygranych, 2 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramkowy na swoim Crabble Athletic Ground 26-10.
Goście zdobyli 19 punktów w swoich 13 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 5 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramek w delegacjach 15-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Dover Athletic Football Club gra w tym sezonie ligowym dobrze i więcej oczek ligowych zbiera na swoim terenie a Wrexham Football Club gra porównywalnie i u siebie i na wyjazdach tylko te wyjazdy dalekie z Walii mają i moim zdaniem dobrze grający gospodarze wykorzystają między innymi ten czynnik i zainkasują na swoim Crabble Athletic Ground cenne dla nich 3 oczka.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2015
Godzina: 1:00
Spotkanie: Almagro-Nishikori
Typ: Almagro
Kurs: 6.27
Bukmacher: bah
Analiza: Almagro po dłuższej przerwie wraca na korty świata, niestety nie wiem w jakiej jest obecnej formie - typ opieram na odrobinie szczęścia i na umięjętnościach hiszpana, które są niezłe. Nicolas dysponuje jednoręcznym backhandem, przy uderzeniu wygląda to bardzo efektownie myślę, że jak piłka będzie wchodzić w kort to niesiony dopingiem hiszpan może sprawić dość dużą niespodziankę na początku AO eliminując japończyka. Z tego co mi wiadomo Kei przechodził nie dawno operację kostki, co nie do końca może przyczynić się do jego pewności siebie w tym meczu. Ostatni mecz pomiędzy oba panami jest na korzyść Almagra(2-1 w turnieju w Tokio na nawierzchni twardej rozegrany pod koniec 2013roku).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Włochy
Spotkanie Roma-Empoli
Typ: Roma 1 golem
Kurs 3.80
Buk Bet365
Godz: 21:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach 1/8 pucharu Włoch , w którym Roma podejmowała bedzie ekipę Empoli. Naturalnie faworytem do zwycięstwa i awansu do kolejnej fazy tego pucharu jest drużyna ze stolicy , która w tym momencie jest wiceliderem Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej , Empoli jest zespołem , który potrafił czasem zrobić niespodziankę w spotkaniu wyjazdowym, między innymi na stadionie w Fiorentinie i Napoli gdzie udało im się wywieźc po punkcie ,ale stadion Romy ewidentnie zespołowi Empoli nie podchodzi, goscie na tym boisku grali juz 5 krotnie i nigdy nie zdołali nawet zremisować , bramki też zdecydowanie przemawiają na korzyśc gospodarzy jutrzejszego spotkania , którzy strzelili ich aż 10 tracąc tylko dwie, co daje nam srednio dwie bramki strzelone w każdym spotkaniu gdzie rywalem była ekipa Empoli, myślę że w jutrzejszym spotkaniu może być podobnie, Roma bedzie miała bardzo trudne zadanie aby zdobyć mistrzostwo kraju więc myślę że na pewno nie odpuści spotkania o puchar , w którym jak najbardziej ma szanse powalczyć o zwycięstwo, tak więc reasumując postawiłbym w tym spotkaniu na wygraną zespołu Romy.
⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea
Typ: Wybrzeże Kości Słoniowej
Kurs 1,53
Buk Bet365
Godz: 17:00

Jak dla mnie jest to chyba jutrzejszy bet dnia. Nie wyobrażam sobie żeby drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej, która w swojej kadrze na ten turniej posiada wielu zawodników klasy światowej takich jak: Bramkarz: Boubacar który jest podstawowym bramkarzem belgijskiej drużyny Lokeren - zajmującej obecnie 8 miejsce w Jupiler League. Obrońcy reprezentujący WKS powołani na te mistrzostwa, również występują w silnych ligach europejskich -
Jean-Daniel Akpa-Akpro - podstawowy zawodnik klubu Toulouse FC, spędził w tym sezonie na boisku łącznie 1177 minut oraz zdobył 1 bramkę.
Serge Aurier - zawodnik wypożyczony z Toulouse do PSG , przed powołaniem do kadry na zgrupowanie przed mistrzostwami występował od pierwszych minut w spotkaniach PSG - rozegrał 733 minuty.
Siaka Tiéné - doświadczony obrońca występujący w dosyć mocnym w tym sezonie Montpellier, do tej pory w sezonie 1199 minut na boisku oraz 2 bramki na koncie. Występuje w barwach Montpellier od 2007 roku.
Kolo Touré - zawodnik którego nie trzeba przedstawiać, filar obrony, zawodnik obecnie występujący w Liverpoolu.
Pomocnicy:
Yaya Touré - to on będzie siłą napędową podczas jutrzejszego spotkania i pewnie do końca turnieju. Podstawowy zawodnik City, jeden z najlepszych zawodników w Lidze Angielskiej i za pewne na całym świecie. W obecnym sezonie 7 bramek w City.
Cheikh Tioté - kolejny świetny pomocnik z Ligi Angielskiej, podstawowy zawodnik Newcastle, w którym występuje prawie 5 lat, w tym sezonie 898 minut.
Ismaël Diomandé - zawodnik St.Etienne który w tym sezonie przebija się do podstawowego składu.
Napastnicy:
W.Bony - uczestnik najgłośniejszego transferu w tym okienku transferowym. W rundzie jesiennej zawodnik Swansea - 1303 minuty i 9 bramek. Spodziewam się wielu bramek na tych mistrzostwach.
Gervinho - podstawowy zawodnik Romy 1059 minut - 2 bramki.
Pozostali napastnicy to też dosyć głośne nazwiska w świecie piłkarskim : Salomon Kalou (Hertha),Gadji Tallo (Bastia),Lacina Traoré (Monaco),Seydou Doumbia (CSKA Moskwa)

Jutro drużyna WKS-u z taką drużyną po prostu musi zwyciężyć,
Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to 4 zwycięstwa WKS, jeden remis.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Azji
Godzina: 10:00
Spotkanie: Japonia – Jordania
Typ: X2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 3 kolejki fazy grupowej Mistrzostw Azji grypy D w którym to zmierzą się reprezentacja Japonii z reprezentacją Jordanii. Japończycy aktualnie prowadzą w grupie z dorobkiem 6 punktów oraz 5 zdobytymi bramkami a żadnej nie stracili. Jordania natomiast aktualnie posiada na swoim koncie 3 punkty oraz 5 strzelonych bramek a 2 stracone co obecnie pozwala im zajmować 3 pozycję w grupie. Japończycy przed tym spotkanie tak naprawdę potrzebują remisu aby zapewnić sobie awans do ćwierćfinału co Jordańczyków nie zadowoli bo oni muszą akurat zwyciężyć aby przejść do następnej grupy. Co ciekawe bardzo ważny wynik dla końcowego układu tej grupy będzie drugie spotkanie po między reprezentacją Iraku a Palestyną gdzie jednak Irak nie powinien mieć problemów z wygraną. Reasumując pobieram tutaj podwójną szansę w kierunku Jordanii która ma jeszcze szansę na wyjście z grupy lecz żeby tak się stało nie może przegrać tego meczu i liczyć na korzystny rezultat drugiego równoległego spotkania w tej grupie stąd mój typ to X2.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Ręczna MŚ Katar
Godzina:19:00
Spotkanie: Dania-Niemcy
Typ:Niemcy handicap +3,5
Kurs:1,90
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Mistrzostw Świata odbywających się w Katarze pomiędzy reprezentacją Danii a reprezentacją Niemiec są to dwa zespoły grające w naszej grupie nasza reprezentacja zagrała już z Niemcami z którymi oczywiście przegraliśmy a Dania w pierwszym meczu na tych mistrzostwach niespodziewanie zremisowała z Argentyną a w następnym meczu wysoko wygrali z Arabią Saudyjską a Niemcy pokonali Rosję na tych mistrzostwach według mnie lepiej prezentują się Niemcy którzy mają komplet punktów nie sądzę aby Duńczycy pokonali Niemców różnicą 4 bramek wogule czy Dania ten mecz wygra.
Według mnie to bezpieczny zakład i myślę że powinien wejść bez większych problemów.
✅90
 
P 0

papasmerf96

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fenerbahce - Belogorie Belgorod
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Zapraszam na spotkanie na szczycie grupy E, gdzie wicelider grupy Fenerbahce będzie podejmował u siebie lidera grupy Belogorie Belgorod.
Fenerbahce na swoim koncie zgromadziło dotychczas zaledwie 4pkt po 4 meczach, bilans setów 8:10. Spotkań w LM u siebie rozegrali 2, oba wygrane w tie-breaku. W lidze gospodarze radzą w miare dobrze, bowiem są na 3 miejscu w tabeli z 9 zwycięztwami i 4 porażkami, tracą do liderów 12pkt. U siebie grali 6 razy, ale tylko 3 zakończyły się wygraną. Wicemistrzowie z Turcji prowadzeni przez lubianego w Polsce Daniela Castellaniego w składzie mają pare dobrze znanych nazwisk takich jak Marcus Bohme z Niemiec czy Milos Nikic i Ivan Milijkovic z Serbi.
Belogorie Belgorod rozegrało w LM 4 mecze i zgromadziło komplet punktów czyli 12, stosunek setów 12:2. W lidze Rosjanie nie mają sobie równych, 19 spotkań wygranych zaledwie jedno przegrane i to nie z byle kim, tylko z Zenitem Kazań, drugą drużyną jednej z najlepszych lig na świecie. Nie trzeba nic więcej pisać, klasa sama w sobie. W poprzednim sezonie zgarnęli prawie wszystko co było do zgarnięcia oprócz mistrzostwa Rosji, wygrali poprzednią edycje LM i klubowych mistrzostw świata. Drużyna prowadzona przez Giennadija Szypulina jest nafaszerowana gwiazdami światowej siatkówki, Georg Grozer były siatkarz Asseco Resovi, Muserski, Travica, Iljinych, Tietiuchin i wiele innych, każdy kto choć trochę się interesuje siatkówką z pewnością zna te nazwiska i wie co każdy z nich potrafi.
Spodziewam się dobrego widowiska i wygranej Rosjan. Nie wiem dlaczego tak wysoki kurs, ale chętnie zagram ten typ. Jedyna niewiadoma to składy w jakich wyjdą obie drużyny, nigdzie nie mogłem znaleźć takich informacji.
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher!
 
major2_0 0

major2_0

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Siewierstal Czerepowiec - Jokerit Helsinki
Typ: 2
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam. Dziś spotkanie w Czerepowcu gdzie 11 w tabeli Sewierstal (u siebie 5-10-8) podejmuje na własnej hali 3 w tabeli Jokerit (na wyjeżdzie 14-4-4). Jokerit po niedzielnym zwycięstwie nad liderem CSKA musi iść za ciosem jeżeli nadal chce się liczyć w walce. Z tego też powodu jak sądzę zostali 19.01 w helsinkach aby przygotować się na 100% na mecz i wylatują dopiero rano w dzień meczu do Czerepowca, co potwierdził kapitan Niko Kapanen. W tym sezonie Jokerit spotkał się z Sewierstalem 2 razy i dwa razy wygrał 3:2 i 5:2, więc uważam, że nadchodzące spotkanie będzie formalnością. Składy ogłoszą pewnie kilka godzin przed meczem, ale na 99,9% zagrają identycznie jak z CSKA.
Motywacji dla Jokerit napewno nie zabraknie, bo jutro ekipy z czołówki CSKA, SKA i Dynamo również grają z zespołami z dolnej części tabeli i cała czwórka będzie chciała wywieść komplet punktów bo sytuacja w top 4 jest bardzo wyrównana.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Giraldo Santiago-Hernych Jan
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Czas na Australian Open!!! O matko i bosko kochano...ile ja czekałem ponownie na ten moment aby topić tęczówki na Australijskie korty!!! Sezon otworzyłem fatalnie,ale tenisistom to się zdarza jak i typerom również. Czas ponownie na konkretne granie!!! :grin::grin::grin:
Najpierw o tym teoretycznie słabszym kilka słów. Czech, ma 35 lat także bliżej mu końca jak początku kariery. Lecz nie jeden zawodnik w wieku podobnym do niego robi jeszcze niezłe wyniki na korcie. Lecz Henrych nigdy nie był i nie będzie np. Federerem. Obecnie sklasyfikowany na 201 pozycji ATP był w przeszłości, a dokładnie na 2009 roku na 59 miejscu. Lubuje się raczej w szybkich nawierzchniach, w poprzednim sezonie miał niezły wynik ponieważ 18/5 lecz nie ma co się podniecać ponieważ większość z tych meczów to były futuresy, a grał tam ponieważ dochodził do formy po kontuzjach. Ogólnie rok 2014 spędził na niższych szczeblach rozgrywkowych,a gra tutaj dzięki udanemu turniejowi kwalifikacyjnemu.
Pokonał tam nie jakiś &quot;no name-ów&quot; ponieważ Mahuta, Pavlaseka oraz Kuznetsova, a z Pavlasekiem w decydującym secie wygrał do 14. Także w nogach coś tam może czuć zmęczenia bądź nie ponieważ to początek sezonu. Hnerych startuje w tym turnieju już 11 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do 3 rundy w 2011 roku. Lecz w ostatnich trzech latach zatrzymywał się na kwalifikacjach. Jego przeciwnikiem będzie Girlado który grać coś potrafi również na twardej nawierzchni mimo,że najlepiej czuje się na clayu.
Santiago obecnie jest na 32 pozycji,a 29.09.2014 roku był 28 czyli dobre osiągnięcia jak na takiego grajka. Sezonu 2015 nie otworzył najlepiej ponieważ zaliczył wtopę z de Schepperem w Auckland przegrywając 6:2, 6:3. Także podczas AO będzie to jego pierwszy mecz. Girlado w tym turnieju występował 6 razy i jego najlepszym wynikiem było dojście do 2 rundy. Tylko on w przeciwieństwie do Henrycha pnie się w górę, a nie w dół. Może Kolumbijczyk nie ma jakiegoś imponującego bilansu meczów na hardzie ale potrafił pokonać w przeszłości niezłych zawodników. Gilardo jak to na clayowca potrafi trzymać długo piłkę w korcie i wytrzymywać długie wymiany lecz nie jest on marnym przybijakiem ponieważ posiada fantastyczne uderzenie kończące z forhendu.
Jeśli jeśli siedzi mu serwis to sprawia problemy nie jednemu dobremu graczowi,a serwisem też potrafi trzepnąć mocno. Jego słabą stroną jest bekhend. Henrych do niziołków również nie należy ponieważ ma 190 cm wzrostu i ogólnie prezentuje jak większość Czechów ładny dla oka agresywny styl gry.
Uważam jednak,że w tym meczu wygra o osiem lat młodszy Santiago. Jest on bardziej perspektywicznym graczem, ma większy talent i dystans 5 setów wedle mnie będzie też dla niego przewagą. Uważam,że Kolumbijczyk straci maksymalnie jednego seta. Jeśli tylko Czech go nie zdominuje to Girlado powinien ten pojedynek wygrać. Pierwszy mecz ode mnie!!! Powodzenia!!!
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP AUSTRALIAN OPEN
Godzina:
03:45
Spotkanie:
Andujar - Copil
Typ: Andujar

Kurs:
1.74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawiam skrzynkę dobrej wódki jak ktoś mi wyjaśni skąd ten kurs na Andujara ???? . Dostał w 1 rundzie cygańskiego czarodzieja, który NIGDY poza challengerami nie został poddany sensownej weryfikacji. A trafia na gościa, który nie dość, że umie grać w tenisa (jak się okazuję bez względu na nawierzchnię) to do tego forma się zgadza. Grałem go mocno przeciwko Nieminienowi w Sydney (izi win 6-2 6-2) do tego pograł z mocnym jak pokazują ostatnie wyniki Troickim ( porażka w 3 setach), dał super mecz Gasquetowi (w Doha). Jestem niemal pewien, że jeśli &quot;cygan&quot; Copil nie zagra meczu życia (szczególnie na serwisie) to zostanie gładko odprawiony przez Andujara, który jest do bólu regularny i którego w wyminie ciężko będzie zepchnąć do defensywy (szczególnie komuś takiemu jak rumuński challengerowiec Copil ???? ). Copil owszem ma serwis, ale już regularność w ofensywie pozostawia dużo do życzenia. Mając w pamięci obraz Anujara, którego nie mógł (regularnie) &quot;łamać&quot; w wymianach ktoś taki jak Gasquet, trudno mi sobie wyobraźić, że challengerowiec Copil będzie w stanie to zrobić. Dla mnie value potężne ????
⛔
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Chile Primera
Godzina: 1:15
Spotkanie: Barnechea - Audax Italiano
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Niedawno wznowiono rozgrywki w systemie Clausura w Chile. Jest to kolejka nr 3. Gospodarze tego meczu w 2 meczach zdobyli 0 bramek i 5 stracili dzięki czemu zajmuja ostatnią pozycję w tabeli. Audax zdobył 4 pkty i nie przegrał meczu. Faworytem są więc goście. Poprzednia runda to 7 miejsce Audaxu i 10 Barnechey, wiec faworytem są goście. Wczesniej gospodarze grali w nizszych ligach, wiec jak do tej pory te druzyny graly ze soba tylko raz. Audax u siebie wygrał 3:1. Jesli chodzi o forme - lacznie z poprzednią rundą to gospodarze na 5 meczów przegrali 4 i 1 zremisowali. Goscie nie przegrali. 3 wygrali i 2 zremisowali. Na wyjazdach Audax jednak nie radzi sobie zbyt dobrze, bo na 8 ostatnich wygrali tylko raz. Kursy jednak na nich spadaja, mysle ze powinni sobie poradzic.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bucks - Raptors
Typ: Bucks -2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witajcie! Na dzisiaj wybrałem spotkanie Milwaukee Bucks oraz Toronto Raptors, jedyna ekipa z Kanady w NBA gra ostatnio kiepsko, jakieś porażki z Pelicansami, Pistonsami czy wysoka porażka z Hawksami w ogóle nie powinny mieć miejsca, nie wiem, co spowodowało takie pogorszenie formy tej drużyny, przecież byli na pierwszym miejscu w konferencji wschodniej. Moim zdaniem taka ekipa nie będzie w stanie się postawić grającemu ostatnio dość dobrą koszykówkę Bucks. Bucksi nie wygrali, co prawda z żadną drużyną pokroju Warriors czy Rockets, ale drużyny na jej poziomie potrafią ograć. Obie drużyny preferują koszykówkę w stylu &quot;punkt za punkt&quot;, więc mecz może być wyrównany, aczkolwiek postawiłem tutaj mały handicap, ponieważ uważam, że podwyższa on nam troszkę kurs, a nie jest na tyle wysoki, aby drużyna z Milwaukee go nie była w stanie osiągnąć. Polecam!
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Godzina: 4:30
Spotkanie: Bacsinszky T. - Jankovic J.
Typ: 1 set: over 9.5
Kurs:2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, dziś odbędzie się pierwsza runda turnieju wielkoszlemowego Australian Open. Zagra w nim między innymi świetnie spisująca się dotychczas Szwajcarka Becisinszky, która podejmie o wiele bardziej znana w środowisku tenisowym Jankovic. Obie zawodniczki zagrają ze sobą pierwszy raz. Prezentują one podobny poziom mimo wyraźnej różnicy w rankingu. Poprzedni sezon Szwajcarki, był najlepszy w karierze. Przed wielkim szlemem zagrała w tym roku świetny turniej w Chinach, gdzie doszła do finału przegrywając z rewelacyjną Rumunką Halep. Po drodze gładko wygrywała z takimi zawodniczkami Zvonareva czy Kvitowa. Podchodząc do tego turnieju na pewno jest mocno zmotywowana do tego by zajść o wiele dalej niż pierwsza runda a ma do tego predyspozycję. Pora na Jankovic, która zagrała jedynie jedno spotkanie w tym roku i ciężko jest określić jej formę. Przegrała je 2:0 z Australijką, Tomljanovic choć pierwszy set zakończył się po tie-breaku. W Australian Open, to będzie inna bajka. Na pewno nie odpuści bez walki takiego spotkania, tym bardziej że w poprzednim sezonie doszła do ćwierćfinału i zagra o rankingowe punkty. Podsumowując, mamy tu dwie głodne wyniku zawodniczki, które są do siebie zbliżone umiejętnościami oraz warunkami fizycznymi i w dodatku nie miały przyjemności zagrać ze sobą wcześniej. Ciężko jest mi wytypować zwyciężczynię dzisiejszego spotkania, mimo tego stawiam na spora ilość gemów w pierwszym secie, który może okazać się kluczowy w całym spotkaniu .Nie powinny przejść obok niego obojętnie zwłaszcza że obie zazwyczaj nie mają problemu z dobrym wejściem w grę.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Austrelian Open
Hiroki Moriya - Jerzy Janowicz
godz : mecz zaplanowano na 6.00
Typ poniżej 31 gemów
kurs 2.25
bet365
Cóż ostrzyłem sobie zęby na spotkanie Del Po z Janowiczem ale chyba rzeczywiście Del Po nie dał rady wyleczyć nadgarstka.Nie będe się rozpisywał ale faworyci gromią 3 do 0
Berych , Dimitrov , Nadal , Federer no i przydało by się Jurkowi również pokazać że jest groźny i skoro kursy na mecz 6.5 - 1,11 to powinno być szybkie 3 do 0 .Nie pogram tego grubo , bo niewiele wiem o przeciwniku (a azaci czasem potrafią zaskakiwać ) ale wsadzę do kilku dubelków.Pownno być dobrze jesli zaczne skoncentrowany od poczatku jak na przykład w ostatnim meczu z Kyrgiosem to o wynik jestem spokojny.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis Wta Melbern hard
spotkanie Meusburger Y - DellAcqua C.
godzina 4.30
Typ zw Meusburger
kurs 10.32
buk pinnacle
Typ ryzykowny bo róznica w rankingach znaczna Austriaczka 93 , Australijka 29 no ale jak tu wielokrotnie na tym forum napisano RANKINGI NIE GRAJĄ , czego wczorajsza porażka IVANOVIC najlepszym świerzym fowodem.Australijka ostatnio prawie nic nie wygrywa , w pucharze Hopmana przegrała nawet mecz o pietruszkę z Watson może być przytłoczona tymi porażkami.Gra znowu przed własną publicznością i to też niekoniecznie musi być plusem .A co do Austrijaczki , to też więcej meczy zawsze przegrywa niż wygrywa , prezentuje toporny siłowy tenis w którym technika schodzi na dalszy plan.No ale jest jedno ALE Austryjaczce czasmi raz na jakiś czas wychodz naprawdę dobry mecz , pamietam pokonała Kanepi , Mladenovic , Begu , pamietam takie mecze gdzie Janković czy Lisicki a nawet Azarenka miały z nią kłopoty .Jeżeli Dell Ackua jest dalej w dolku to może dzisiaj być róznie .Kurs kusi jak dla mnie warto spróbować.
⛔100
 
makaveli23 119,7K

makaveli23

Użytkownik
NBA
spotkanie Portland - Sacramento
godzina 4.05
Typ 2/1
kurs 5+
buk bet365
Portland w slabej formie, 3 mecze z rzedu przegrane, widze szanse dla Sacramento na podtrzymanie passy gospodarzy do przerwy, ale licze jednak ze portland obudzi sie i wygra to spotkanie, bo Sacramento to jednak slaba druzyna ktora ostatnio rowniez ma slaba forme, ale utrzymuje mecze blisko rywala dlatego wlasnie widze szanse ze do przerwy wygraja, tym bardziej ze maja w pamieci to iz wygrali juz z portland ale u siebie 104-93.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata w Katarze
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Polska - Rosja
Typ:
Rosja
Kurs:
3.00
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
No cóż mieliśmy już okazję oglądać naszą drużynę w spotkaniach z Niemcami i Argentyną i trzeba przyznać, że wygląda to nieco inaczej niż wszyscy oczekiwali. W meczu z Niemcami słabo wyglądała gra w obronie ale również w pewnych momentach irytowała gra w ofensywie. Z Argentyną poprawiliśmy grę w obronię, choć lepiej napisać, ze znakomicie w bramce spisał się Sławomir Szmal, który był kluczem do zwycięstwa z Argentyną. Gdyby nie jego interwencje myślę, że do meczu z Rosją przystępowalibyśmy z bilansem 0-2.
Z Rosjanami czeka nas dziś kolejne ciężkie spotkanie. Rosjanie jak na razie wygrali z Arabią Saudyjską i przegrali z Niemcami czyli mają taki sam bilans jak my (1-1) a dzisiejszy mecz jest istotny głównie ze względu na punkty w następnej fazie turnieju (wydaje się, że i Polacy i Rosjanie dostaną się do dalszej fazy turnieju).
Dziś znów będzie ciężko o bramki. Rosjanie bardzo dobrze bronią (szczególnie środek), będziemy więc próbować gry skrzydłowymi co na pewno nie będzie łatwe (nasi raczej nigdy nie słynęli z gry skrzydłami). Kolejny raz ważną rolę będą odgrywać bramkarze, jeśli Sławek Szmal zagra na naprawdę wysokim poziomie to stać nas na zwycięstwo w innym wypadku raczej to Rosja będzie górą. Ja osobiście nie przewiduję by drugi raz z rzędu naszą drużynę &quot;uratował&quot; bramkarz dlatego z bólem serca stawiam na naszych rywali.
Z Niemcami wszak też miało być dobrze, wcześniej z nimi wygrywaliśmy (m.in. w eliminacjach) a po prostu Ci w meczu o punkty na MŚ okazali się za mocni. Bez większych kłopotów wchodzili w naszą obronę i dość szybko zdobywali bramki (my mieliśmy z tym kłopoty). Z Argentyną owszem wygraliśmy ale wydaje mi się, że z Rosją może być powtórka z meczu z Niemcami.
⛔
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom