>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PŁACZ OF THE DAY - Wybieramy najlepszego płaczka AO

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
co dzień będą się pojawiać największe płaczki AO , na koniec AO zwycięzca dostanie rangę PŁACZEK . nadsyłajcie na PW teksty bo nie wszystko wyłapać się da samemu .
https://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
DZIEŃ 1
1. Hazardzista18 i handlowanie meczami w wielkim szlemie
Spojrzałem na wynik setów Ivanovic, przeciez widać że ewidentnie sprzedała mecz, jak można pierwszego seta 6-1 wygrac i przegrać cały mecz.
2. Jazirii o szybkim 3-0 Sislinga po 20 min gry oraz po 1 secie - (zwycięzca meczu Berankis)
Berankisowi już się nie chcę grać, on po returnie wyrzuca auty 0,5 metrowe tak o.. to będzie szybkie 3-0 Igora i można wracać do domu :]
Zaczął dobrze, miał 2 BP walczył, chciało mu się, dobra reakcja, Igor same slajsy, ale wybronił się serwisem. Igor bardzo dobrze serwuję, łatwo zdobywa punkty przez to, Berankis daję*serwis, zero asów, już mu się kora popaliła, wyrzuca, już mu się nie chce walczyć ogólnie, 3-0 dla Igora powinno być.
3. Jazirii po 10 min meczu Matosevica - (zwycięzca meczu Matosevic)
jak ktoś dał Matosevicia to już może dawać minus ????
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Gulbis i Kyrgios, a spotkania Janowicza i Fogniniego przed nami :razz:
także daj spokój janusz bo cię cyganem zaraz poszczuje
Kyrgios co za czereśniak
jasne,bo jestem kolejnym jankiem,ktory nie ma o zadnej dyscyplinie pojecia,i tylko siedze tu calymi dniami czekajac az ktorys z forumowych kroli rzuci peffe
Teraz hop pod prysznic do Kokkiego on Ci zrobi rozpierduchę
Gulbis do psychiatry wypieprzaj
połam ze sie cyganie jeb.. w koncu gruz czeka
Gulbis zmarnowac tyle bp , gdzie on ma leb? co gema praktycznie ma po 1 bp i nic...
ten Gulbis gra tak jakby wygrać nie chciał ja bym szmatę zawiesił na pół roku za takie coś
mam nadzieje ze kyrgios sie nie polamie bo sprzedaje..
Gulbis to jest jednak półgłówek
Kyrgios kreczuj ! Ja Cie blagam!
4 meczowe Gulbisa idź pan w uj
Gulbis 2 meczowe, as i wyrzuca 2 serwis boże..
The King Of Napinacz:
forum przeglądam z 6 lat,rejestracja do tego nigdy mi potrzebna nie była,mimo dramatycznego poziomu większości użytkowników
...
a z dyskusji w hyde parku w koncu zniknie cala masa matolow przesiadujacych tam calymi dniami,zwlaszcza ze wiekszosc to nie tylko hazardzisci z zerowym zyciem towarzyskim ale i wtapiacze
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
dobra skonczyl manarino, teraz juz lece naprawde, do pozniej pany
mannarino polamal, serwuje na mecz, to pozamiatane, mozna spokojnie spac, 10 do roboty i sledzenie monfilsa i liczenie hajsow:p do widzynia ide spac
widzialem, ale widzialem tez krecz ostatnio
mannarino przelamal, ide spac, do widzynia!
jednak nie polamal sie. ide spac do widzynia pany
Rola jakas kontuzja, pozamiatane, ide spac, dobranoc
kurde moglby juz Adi zakonczyc bo bym se spac poszedl, chyba ze jak teraz przelamie to ide
kei 2-0 manarino 2-0 to ide spac, do widzynia!
jak kei i manarino wygraja II sety to ide spac
Tylko nie wiem do jakiej kategorii to ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dostałem info od moderatora że na koniec będzie ankieta i głosowanie na najlepsze z najlepszych płaczów więc wspólnie wybierzemy najlepszego po zakończeniu AO ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Przy stanie 5-3 w 1 secie meczu Berdych vs Melzer ...
Drewniany Tomek o mój boże, on nie umie bronić BP.
Melzer to go jeszcze wyjebie z tego turnieju, ale nie ma głowy dalej ten Tomasz Berdych, wchodzę w Melzera.
... i za 2 minuty przy stanie 5-4 w secie pierwszym ...
Melzer nie wytrzymał, ale Berdych to handi z nim nie ogarnie, normalne było +8,5?
.... 2 minuty później ...
Berdych tu seta przetopi bankowo już to widzę, on nie ma łba dalej
Melzer +5,5 po 1,86 zachęcam.
Melzer 6,00.
... ostatecznie na koniec seta : )
7-0, ten 1 set najważniejszy, teraz to już poleci, biorę Berdych -6,5 żeby wyjśc na zero z tym Melzerem +5,5.. win tylko za 50 rzucony to już przeboleję, ale ja jestem mistrzem kontrowania, na cholerę coś grałem
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
co za jeb... pedal ten melzer
pogralem grubo +2.5 na tego skurwi.alego szwaba i najpierw sie polamal serwujac po seta a teraz przejeb.al gema z 40-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!! nosz by go ch.... ja pier....
teraz sie pewnie smiec polamie a wtedy ja polame jego
jeb... helmut
klasyka.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
mocne
o przegrywającej Sharapovej która wygrała po ambitnej walce do końca broniąc 2 meczowe piłki wracając od stanu 4-1 i 40-15 dla rywalki w decydującym secie :
standardowy numer w meczu szarapowej 6- 1 w 1 secie podbicie kursow na gieldzie do 100 na przeciwniczke i sprzedaz meczu zreszta iwanovicz zrobila to samo, jedno mnie dziwi ze od 10 lat zaden tenista nie poniosl konsekwencji co swiadczy jedynie o tym jak duza machina jest odnosnie ustawiania meczow.
oraz :
To co robi federer to kpina jakas oddaje wszystko co sie da nawet pozorow nie stwarza ale na emeryture musi zarobic bo przeciez nie ma co jesc.
Ostatecznie Federer wygrał mecz 3-1
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
powrót spiskowca ...
tym razem Rafa Nadal ustawia mecze
dziwi mnie wiele osób na tym forum, przeciez to jest ewidentna ustawka.Nadal go pojechał 6-2 w 1 secie podbil kurs naa 100 na gieldzie ktos najeb... kilka baniek teraz podbil na siebie i nagle zaczna dzialac cudowne srodki i wygra ze smyczkiem . LUDZIE WEZCIE EMOCJE NA BOK TO JEST USTAWKA I BEDZIE 5 SET NAWET DAL 3 RAKIETY DO NACIAGNIECCIA DZIECIAKOWI DO PILEK.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
a co to dzis nie bylo placzu placzków ?!przeciez mannarino odstawil cyrk, nishikori sprzedal pierwszego seta
 
Do góry Bottom