>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona Unibet nie działa

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy komuś działa strona Unibetu?
Wchodzę a tam komunikat : przepraszamy za niegodności, wasz Kaplica zablokował naszą stronę...
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Wczoraj wchodziłem na stronę poprzez adres https://pl.unibet-3.com/ aby pogadać na live czacie w sprawie konta. Pod koniec konsultant powiedział abym wszedł na stronę za ok. dwie godziny bo są jakieś problemy techniczne przy logowaniu. Po dwóch godzinach adres &quot;3&quot; nie działał więc wpisałem &quot;4&quot; https://pl.unibet-4.com i na stronie mogę dalej przebywać ale zalogować się już nie, piszę z konsultantem - mówi aby sprawdził w przeglądarce itp. ale z mojej strony wszystko ok, sprawdzane na kilku urządzeniach i logować się nie można.
Co ciekawe od rana nie działa live czat w j. polskim - jest komunikat, że wszyscy są zajęci i jedynie można w j. angielskim porozmawiać. Próbowałem się logować na konto jednak na e-mail przychodzi mi komunikat, że moje konto jest zawieszone z przyczyn technicznych.
Czy to jest taka zawsze jak oni zmieniają cyfrę w domenie bo to chyba nie powinno mieć wpływu, w innym temacie czytam, że kolega zlecił wpłatę i mu wysłali tylko część z dopiskiem w tytule o zamknięciu konta - może to jakaś masowa akcja usuwania kont lub zamykania graczom z Polski? No ale to by wydali jakiś chyba inny komunikat? Ktoś coś wie?
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Podbijam temat. Od wczoraj funkcjonuje Unibet-4, ale nie mogę się zalogować, gdyż pojawia mi się komunikat: &quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot;. Zmieniłem DNS-y, wyczyściłem cache, zainstalowałem VPN Nord i doopa. Czy ktos gra dzisiaj w Unibecie? Jeżeli tak, to prosze o podpowiedź. Dzięki.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
&quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot;.
mam ten sam komunikat, pojawia się w prawym dolnym rogu w takim małym prostokącie, dodam, że na e-mail przy próbie logowania dostaję maila, że konto zawieszone
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Strona normalnie dziala, otwiera sie, na konto normalnie moge sie zalogowac jak i stawiac zaklady. Nie mam z nia najmniejszych problemow. Wszystko sprawdzone przed chwila.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
no ja też z nią gadałem i mówi aby próbować na innych urządzeniach i sprawdzić flasha ale co ma flash do tego?
graliście normalnie z terenu Polski, bez zmiany adresów itp. ?
 
C 445

cristovao

Użytkownik

u mnie taki błąd wywala jak wcisnę - Zaloguj
czy możliwe, że właśnie to jest blokada dostawcy internetu? w ten sposób mi uniemożliwił dostęp, że na stronę mogę wejść ale zalogować się już nie czy to wina leży po stronie buka?
 
Do góry Bottom