>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona Unibet nie działa

C 445

cristovao

Użytkownik
wczoraj dodano 3 do rejestru domen więc może w pośpiechu się przenieśli i dlatego te błędy wyskakują, może po niedzieli naprawią technicy bo co innego się mogło stać
 
S 0

siebier

Użytkownik
u mnie juz dziala
Sprobujcie z innych adresow mail sie zalogowac co uzywaliscie wczesniej. Mi sie wydawalo ze mialem inny (nie jestem pewien bo sie logowalem z automatu) a Marta mnie wypytala o adresy mail w koncu w ktory trafilem. Tylko po co pisac ze konto o takich danych jak moje juz jest nieaktywne?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
u mnie juz dziala
Sprobujcie z innych adresow mail sie zalogowac co uzywaliscie wczesniej. Mi sie wydawalo ze mialem inny (nie jestem pewien bo sie logowalem z automatu) a Marta mnie wypytala o adresy mail w koncu w ktory trafilem. Tylko po co pisac ze konto o takich danych jak moje juz jest nieaktywne?
ja mam jedno konto podpięte do jednych danych adresowych, nie można tam zakładać kilka kont na użytkownika
 
N 336,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Wczoraj przez chwilę nie działało ale nie u wszystkich dostawców internetu. Miałem problem na tel plusa, a na tel z orange działało ok. Teraz już na plusie też działa.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
dalej mam komunikat: &quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot; i na kompie i na smartfonie.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
u mnie nadal ten sam komunikat, czy ktoś jeszcze tak ma bo narazie widzę, że oprócz mnie dwie osoby
czy ktoś grał normalnie na domenie 3 z terenu Polski bez żadnych VPN itp. i po zmianie domeny na 4 ma problem z zalogowaniem się na swoje konto?
 
S 0

stopen

Użytkownik
Ja mam ten sam problem. Na domenie unibet-3 grałem bez problemu bez Vpn a teraz przy domenie 4 nie mogę się zalogować. Na chacie sprawdzili konto, że rzekomo jest aktywne i musi być ok. Próbowałem na różnych przeglądarkach, na różnych urządzeniach i nic.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
rozumiem, że nie działa wam unibet-4 ?
strona 4 działa, można normalnie wejść, przeglądać ale zalogować się na konto nie mogę
w google jak wpisujesz unibet to wyskakuje odnośnik jeszcze do 3, zmienili domenę bo 3 trafiła na listę domen zakazanych 26.10, strona 4 działa ale nie można się zalogować na konto - nawet jeżeli aktywne to wyskakuje błąd

no i na czacie nic nie wiedzą, mówią aby próbować z innych urządzeń i przeglądarek, zainstalować flasha ale skoro ktoś wcześniej logował się na 3 bez problemu a przy 4 nie działa to chyba problem leży po stronie serwisu - mi kazali wysłać na e-mail jak wygląda ten błąd, od wczoraj cisza, czekam do wtorku i ponawiam zapytanie
 
S 0

siebier

Użytkownik
Skonczylo sie tak ze musialem z innego maila sie zalogowac, ale juz u mnie ok
Walczcie o swoje bo tam im sie chyba cos pokrecilo przez ta zmiane
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Wczoraj po zmianie domeny z &quot;4&quot; też miałem problemy z zalogowaniem.U mnie pomogło zmiana DNSów.
I stronka działa.Również wczoraj zleciłem wypłate przez trustly.zobaczymy czy jutro standardowo dojdzie, bo w innym wątku czytam,ze też jakieś są problemy z trustly własnie.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Wczoraj po zmianie domeny z &quot;4&quot; też miałem problemy z zalogowaniem.U mnie pomogło zmiana DNSów.
I stronka działa.Również wczoraj zleciłem wypłate przez trustly.zobaczymy czy jutro standardowo dojdzie, bo w innym wątku czytam,ze też jakieś są problemy z trustly własnie.
podaj sposób na zmianę DNSów bo nie próbowałem
 
Do góry Bottom