>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności.

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proponuję zmienić regulamin, bo z takim sponsorem i nagrodami nie widzę szans na jakiekolwiek eliminacje w 1.rundach... Zrobić tabelę od początku i sukcesywnie eliminować iluś tam najsłabszych i ew.dodać jakiegoś innego sensownego/alternatywnego buka np.bet365.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Proponuję zmienić regulamin, bo z takim sponsorem i nagrodami nie widzę szans na jakiekolwiek eliminacje w 1.rundach... Zrobić tabelę od początku i sukcesywnie eliminować iluś tam najsłabszych i ew.dodać jakiegoś innego sensownego/alternatywnego buka np.bet365.
Na razie czekam dalej na zgłoszenia. Jednak jeśli będzie niewielu uczestników, tzn. 20-40 osób, to zrobimy najprawdopodobniej tabelę od początku do końca. Co do buka, jako, że w regulaminie podane są typy zakładów, to myślę, że spokojnie wystarczy ten jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli chodzi o alternatywnych bukmacherów to może być problem. Wiele sponsorów sypiąc nagrodami zastrzega sobie prawo do tego, że można korzystać tylko z ich oferty.
Ale tu niech lepiej wypowie się Marcin.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
jest zakaz edytowania postów a pomylilem sie i zamiast mvp dac Lazarova dalem Canellas Mozna to zmienic jeszcze ? czy pies pogrzebany ? ;-D
Poprawione ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Do osób podających typy długoterminowe.
Warto zajrzeć w drabinkę, jeśli chodzi o ustawienie czwórki. Dodatkowo sprawdzić pozycję, na jakiej gra dany zawodnik. Duvnjak nigdy nie dostanie się do najlepszej siódemki turnieju na pozycji prawej połówki.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Haha, no fakt, 2 razy na srodek rozegrania.
Jesli mozna, to prosze zmienic:
Abalo na Cupic (prawe skrzydlo)
Duvnjak na Lazarov (prawe rozegranie)
Dzieki
Zmienione
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czy Totolotek bedzie mial tylko taka uboga oferte na MŚ?? Bo poki co nawet handi nie maja wystawione i z czego tu wybierac..Coś wiadomo w tym temacie?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Napisz do biura obsługi klienta ????
[email protected]
Oferta zapewne szersza pojawi się jutro, na dzień przed mistrzostwami. Poruszę u administracji temat czy można dodać buków alternatywnych (bo musi być zgoda organizatora - Totolotka)
 
S 72

siargiej

Użytkownik
W kazdym ziemniaku najpierw pojawia sie okrojona oferta, a dopiero w dniu meczu, znajdziemy w niej pozostale opcje. Jestem w 100% o tym przekonany
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Napisz do biura obsługi klienta ????
[email protected]

Oferta zapewne szersza pojawi się jutro, na dzień przed mistrzostwami. Poruszę u administracji temat czy można dodać buków alternatywnych (bo musi być zgoda organizatora - Totolotka)
Dostałem informacje, iż możemy korzystać tylko z oferty totolotka. ;) Oferta poszerzona więc jest w czym wybierać. ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Na razie czekam dalej na zgłoszenia. Jednak jeśli będzie niewielu uczestników, tzn. 20-40 osób, to zrobimy najprawdopodobniej tabelę od początku do końca. Co do buka, jako, że w regulaminie podane są typy zakładów, to myślę, że spokojnie wystarczy ten jeden.
Rozumiem, że bawimy się z powodu małej ilości osób w wyżej wymieniony sposób? Czyli normalnie podajemy typy i wygrywa ten, który uzyka najlepszy bilans z typów codziennych i długoterminowych?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rozumiem, że bawimy się z powodu małej ilości osób w wyżej wymieniony sposób? Czyli normalnie podajemy typy i wygrywa ten, który uzyka najlepszy bilans z typów codziennych i długoterminowych?
Polecam zajrzeć do regulaminu, bo odpowiedni dopisek jest tam już od dwóch dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Polecam zajrzeć do regulaminu, bo odpowiedni dopisek jest tam już od dwóch dni.
Dopisek jest, gdzieś tam na samym dole, gdzie nikt go nie przeczyta. No i oczywiście regulamin jest niespójny. U góry informacje o parach, rywalach, pilnowaniu, minusach i tak dalej, a na dole gdzieś tam informacja o tabeli.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dopisek jest, gdzieś tam na samym dole, gdzie nikt go nie przeczyta. No i oczywiście regulamin jest niespójny. U góry informacje o parach, rywalach, pilnowaniu, minusach i tak dalej, a na dole gdzieś tam informacja o tabeli.
Jeśli ktoś przeczyta całość, to będzie wiedział o co chodzi.
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
To ja jeszcze zapytam. W regulaminie mamy treść:
15.Jeśli dany uczestnik konkursu nie poda żadnego typu danego dnia, a:
Rywal podał 2 typy - to gracz dostaje -200
Rywal podał 3 typy - to gracz dostaje -300
Rywal podał 4 typy - to gracz dostaje -400
Jest to spowodowane faktem, żeby było sprawiedliwiej. Przykładowo user x typuje 3 spotkania i żadnego nie trafia, to ma -300pkt, a user y nie typuje żadnego i miałby 0 więc dzięki temu miałby ogromną przewagę nad rywalem i tak mógłby teoretycznie awansować do TOP16. Czy oto chodzi by nie typując zdobyć nagrodę? Raczej nie, gdyż ten konkurs ma inny cel.
Nie typowałem wczoraj, czyli dostanę -100?
I dalej, dzisiaj jest 11 meczów. Jeśli nic nie podam to dostanę -1100, jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie typował wszystkie mecze?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To ja jeszcze zapytam. W regulaminie mamy treść:


Nie typowałem wczoraj, czyli dostanę -100?
I dalej, dzisiaj jest 11 meczów. Jeśli nic nie podam to dostanę -1100, jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie typował wszystkie mecze?
Wczorajszy dzień i dzisiejszy są połączone, jak można zauważyć w tytule tematu. Max można otrzymać -400, ponieważ można podać na jedną kolejkę maksymalnie 4 typy.
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Macko18 czyli na kolejke moge podac jeden typ ??? I jak trafie to bede mial plus ??? Troche bez sensu... Powinno byc tak ze trzeba podac 4 typy na kolejke. A jak ktos nie poda nic w kolejce to ma 0 ????
Kurde kto to wymyslal to nie wiem... Jak mialo byc h2h to kazdy mial podac 4 typy.?? A teraz nie ???
 
Do góry Bottom