>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Chile 2015

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik

Przed nami kolejna runda rozgrywek w Chile - Clausura 2015. Pierwsza kolejka już za nami, gdzie nie zabrakło niespodzianek. Przede wszystkim Colo Colo przegrało u siebie z San Marcos de Arica, ale także zawiódł aktualny Mistrz Universidad de Chile zaledwie remisując na wyjeździe z Cobresal.

Ciekawsze transfery w lidze:
H. SUAZO Monterrey---&gt;Colo Colo
J. FERREYRA Botafogo---&gt;Union Espanola
L. BENEGAS La Calera---&gt;Universidad de Chile
R. GUTIÉRREZ Santiago Wanderers---&gt;Universidad Catolica
R. CERECEDA Figueirense---&gt;Universidad de Chile
M. RODRÍGUEZ Vasco---&gt;Universidad de Chile

Średnie kursy na 2. kolejkę:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Audax - Antofogasta
I od razu jeden typ na mecz rozpoczynający się w nocy z piątku na sobotę. W tym spotkaniu faworytem dla mnie jest Audax. W pierwszej rundzie spotkań pokonał on na wyjeździe faworyzowaną przez bukmacherów Espanolę 2-0. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Elizondo, który kilkanaście dni temu przeszedł właśnie z Antofogasty i jak widać dobrze wpasował się w nowy zespół. Ale nie tylko on dobrze się spisał: cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, nie dając stwarzać przeciwnikom większych okazji do strzelenia bramki. Nawet w końcówce meczu, gdzie prowadzili 2-0 i wydawałoby się że będą za wszelką cenę się bronić, gracze Audaxu wyszli daleko od swojego pola karnego i próbowali &#39;przyjąć&#39; przeciwnika już na 30-40 metrze. Dodatkowym argumentem za graniem na gospodarzy jest fakt że ich stadion posiada sztuczną murawę i drużyny przybywające na ten teren często sobie nie radzą ze specyfiką grania na takich boiskach, bo w Chile gra się przeważnie na naturalnych nawierzchniach. A Los Italicos u siebie potrafią strzelać sporo bramek. W Aperturze strzelili tam swoim przeciwnikom aż 18 bramek w 9 spotkaniach, co było jednym z najlepszych wyników w lidze. Antofogasta na wyjazdach radziła sobie marnie: 7 porażek i remis mówią same za siebie. Co prawda ostatnio strzelili u siebie dwie bramki Catolice, ale mnie w tym meczu nie przekonali (dwie bramki po dośrodkowaniach - z akcji nie szło już tak dobrze). Dlatego w tym meczu dość pewnie idę w stronę Audax, tym bardziej kursy zachęcają na taką grę.
Audax @1,78 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Puchar Chile
Palestino - Antofagasta

21.01.2015 21:00
Palestino -1AH @ 2.05✅
Pinnacle
Kursy już trochę niestety poleciały.Palestino mecze z Cobresalem(0:1) i pierwszy pucharowy z Antofagastą(1:1) naprawdę pechowo nie potrafili wygrać.Pełno sytuacji, słupki, poprzeczki i nawet niewykorzystany karny(można dodać, że w obu tych meczach graczami meczu wybierano bramkarzy przeciwników Palestino).W weekend w końcu skuteczność się załączyła i klepnęli Nublense 3:0 na wyjeżdzie.Antofagasta jest jeszcze słabszym zespołem niż Nublense, w tym roku jeszcze nie wygrali do tego prezentują się naprawdę słabo.Jeśli tylko Palestino wejdzie na dobrej skuteczności to spokojnie powinni pokryć nawet handicapy bo obie drużyny różnią co najmniej dwie klasy.
✅5:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Huachipato - Universidad de Chile
07.02.2015 19:30
over 2.5 @ 1.55✅
Pinnacle
Kurs może szału nie robi ale jak tu nie padnie kilka bramek to jakiś cud by musiał być.La U zaczęło fatalnie rundę, tracą już jedenaście punktów do prowadzącego Concepcion także ciśnienie w klubie coraz większe.W ofensywie jeszcze to jakoś wygląda ale obrona jest w tragicznej formie na czele z bramkarzem Herrerą.Nie zmienia to faktu, że La U musi wyjść ofensywnie na ten mecz bo o stracie kolejnych punktów nie może być mowy.Z drugiej strony Huachipato, które u siebie w meczach nigdy nie kalkuluje, zawsze gra do przodu.Do udowodnienia ma coś także Duma(świetna forma), który jest wypożyczony z La U właśnie, do tego zagra prawdopodobnie Hector Mancilla co byłoby jeszcze większym wzmocnieniem w ofensywie.
✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Barnachea - Deportes Iquique
Typ: D. Iquique over 1,5 @ 2,00
MarathonBet

Goście aż 14 bramek straconych, ale...No właśnie, oni grają radosny futbol jeśli można tak powiedzieć, tracą dużo, ale też swoje strzelają i to właśnie w tym kierunku idę w tym spotkaniu. Potencjał w ofensywie jest spory, a dziś o tył się za bardzo martwić nie muszą, bo Barnachea zaledwie 2 bramki strzelone i zaledwie 2 remisy na 6 kolejek.
W dobrej formie Paragwajczyk, Bogado Morinigo, który jest wiceliderem i dziś sobie może podreperować statystyki na słabej defensywie gospodarzy.
Moim zdaniem jest to dobry wybór, obawiam się grać over w całym meczu, bo nie wiem czy goście władują aż 3 bramki, bo nie sądzę, by goście strzelili honorową.
Tak to widzę i polecam, powinna być gładko.
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Colo Colo - Universidad de Concepcion
08.03.2015 22:30
Concepcion strzeli @ 1.80
Betsson

Kurs według mnie mocno przesadzony.Concepcion ewidentnie nie leży drużynie Colo Colo, dość powiedzieć, że od powrotu do Primera Division Concepcion wygrało cztery mecze z pięciu rozegranych z Los Albos.Do tego CC może być trochę podmęczone po meczu w środku tygodnia w Libertadores gdzie zresztą mizernie zagrali mimo wygranej.Na moje warto spróbować bo okazje na pewno Concepcion będzie miało.
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Puchar Chile
Cobreloa - San Marcos de Arica

08.07.2015 21:00
over 2.5 @ 1.95
bet365
Cobreloa ma wyjść bardzo młodym składem plus świeżo sprowadzonymi graczami także gra w obronie może kuleć.Trener też znany z ofensywnego nastawienia więc powinno być ciekawie.Arica to zespół typowo nastawiony na kontry co w zeszłej rundzie na wyjazdach wychodziło im bardzo dobrze.
Na moje warto spróbować.
PS. Mocniej uderzać można też w Colo Colo bo kursy zaraz pewnie spadną
⛔
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Puchar Chile
Huachipato - Colo Colo

09.07.2015 01:00
CC @ 2.22
MarathonBet
Tutaj kursy ostro polecą w dół na CC.Huachipato bardzo dobrze grali w poprzedniej rundzie ale przed tym sezonem stracili mnóstwo kluczowych graczy:Espinosa, Espinoza(oboje do Catolici) Mancilla, Vilches i Rodriguez(dwaj ostatni ostatnio przeszli właśnie do CC).Odeszła praktycznie połowa pierwszego składy z tymi najbardziej wartościowymi Mancilla, Vilchesem i Rodriguezem.Do tego trener Vilches żali się w prasie, że tak sie nie da pracować i burzy mu to całą koncepcję na drużynę.Natomiast w CC nowy trener i ciśnienie na wygranie wszystkiego co się da.
⛔
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Chile, krótko będzie, bo nie mam zbytnio czasu

Cobresal - D. Iquique
Cobresal over 1,5 @ 1.70 Betano

Cobresal mocne u siebie, z każdym strzelają praktycznie bramki, w sezon weszli całkiem nieźle, nie grali w pucharze ostatnio, Iquique z kolei odpadło z cupu z Copiapo. Rok temu Cobresal pewnie wygrał u siebie 4:2, do ht było już 4 do jaja, przez czerwoną kartkę na początku drugiej połowy nie poprawili swojego dorobku. Gospodarze zagrali dobry mecz z San Luis, 2:1 to najmniejszy wyrok kary, tam co chwile były okazje. Z Concepcion wyrok imo niesprawiedliwy, tam remis z przebiegu gry powinien być, ale Munoz miał dzień konia, i Cobreal ostatniecznie uległo 1:3. Biorać pod uwagę mocną formę ostatnio Cobresal na swoim terenie + kiepską postawę wyjazdową Iquique stawiam tutaj na over 1,5 gospodarzy.

Huachipato - Antofagasta
gospodarze win @ 1.909 Marathon + over 1,5 Huachipato @ 1.85 Betano

Tutaj powinno być sporo bramek. Antofagasta ostatnio dobry mecz z Concenpcion, wiem, że wynik 1:4 tego nie ukazuje, ale suchy wynik to wiecie, w Chile nie można wyciągać z niego wnisków. Mecz całkiem wyrównany, ale goście wykorzystali większość swoich okazji a Antofagasta biła głową w mur, marnowała na wiwat. Huachipato ostatnio pobawili się w hokej w Chile Cup. Pokonali w rewanżu u siebie Puerto Montt aż 5:3 i zameldowali się w 1/4. Huachipato powinni szybko strzelić bramkę, mają mocny napad i zazwyczaj rzucają się do gardeł rywali już od 1 minuty. Antofagasta lubi się mocno otwierać z tyłu a to powinni bez skrupułów wykorzystać gospodarze. Widzę tutaj mocną jedynkę i over 1,5 bramki Huachipato. Ten over jak wszystko pójdzie zgodnie z planem powinien zostać zabity już do przerwy nawet.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Universidad de Chile win @1.52✅ + over 2,5 @1.45 marathonbet✅
ewentualnie jak ktoś nie lubi takich niskich kursów to U. de Chile win i over 2,5 @ 1.91 marathonbet✅
Wreszcie wraca Chile. Po dwutygodniowej przerwie od razu mecz z wysokiej półki, bo powinno paść sporo bramek. U. de Chile ostatnio grają w kratkę, przeplatają dobre mecze z tymi gorszymi, te drugie to jedynie na wyjazdach, bo u siebie są mocni co pokazują w ostatnich spotkaniach. Na wyjazdach o wiele więcej marnują, a Audax chyba cztery setki zmarnowali, z San Luis to nawet nie wspomnę, bo tam obie ekipy marnowały na potęgę, jednak w rewanżu wygrali 3:0 co dało im 4:3 w dwumeczu i awans do dalszej fazy. Canales ostatnio wielka forma, do tego dochodzi Benegas i Pinilla, ta trójka z przodu gwarantuje bramki w każdym spotkaniu. Cobresal w sezon weszli dość kiepsko, szybko odpali z pucharu w lidze tracą sporo bramek, obrona kuleje, jednakże w każdym meczu także ładują swoim rywalom jakiegoś gola. W ataku Benitez i Cantero, mają spory potencjał, ale nie mają za bardzo z kim grać imo. Widzę tutaj dobre spotkanie z golami, U de Chile to jednak półka wyżej niż Cobresal i spokojnie powinni sobie poradzić z Cobresalem. Jeszcze zobaczcie h2h w domu hehe: http://www.flashscore.pl/mecz/lSB1JHPS/#h2h;home
nie przegrali jeszcze w tym wieku na swoim terenie ze swoimi rywalami.

Union Espanol - Universidad Concepcion over 2,5 @1.72 marathonbet
Tutaj też overowe spotkanie widzę. Union w ostatniej kolejce zmiażdżyl San Luis na ich terenie. 4:0 to najmniejszy wyrok kary heh. Wcześniej po dramatycznym meczu w pucharze z Evertonem awans po karnych. Concepcion to chyba jedna z niewielu ekip, u której lubię grać overy. Są mocni z przodu, ale obronę mają tragiczną, przez co często przegrywają wygrane mecze. 1:4 z Aricą na przykład, spora niespodzianka moim zdaniem, no ale jak obrońcy grają jak dziewczyny to z czym do ludzi. Wcześniej wygrana z O&#39;Higgins po karnych. Bardzo podobał mi się ich mecz z Antofagastą, tam sobie stworzyli z 6-7 klarownych sytuacji, z czego aż 4 wykorzystali pewnie poradzili sobie ze swoim rywalem. Początkowo chciałem grać czysty win Unionu, ale właśnie ta falująca forma w ataku Concepcion mnie powstrzymała, wolę over bo imo pewniejszy.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Union Espanol - Universidad Concepcion over 2,5 @1.72 marathonbet
✅
minęło sporo czasu, nie mogę zedytować
Universidad de Chile - Union Espanol over 2,5 @1.63 bet365⛔
U de Chile w tygodniu z superpucharem. Pokonali 2:1 Concepcion. Ten sam Concepcion co w weekend wygrał z Union na ich terenie. Tam goście głównie wygrali stałymi fragmentami gry i wrzutkami, Espanol nie umiał sobie z tym poradzić. W tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze na wyjazdach, pięć zwycięstwo wliczając puchar i tylko jedna porażka z Palestino. Nie było spotkania w tegorocznych rozgrywkach, żeby Union zakończył je bez zdobyczy bramkowej. W weekend powinno być podobnie, U de Chile ostatnio straszni minimaliści. Po bramce na 1:0 na swoim terenie przestają atakować, co raz mniej klarownych okazji sobie stwarzają, przez co do końca drżą o wynik, ale w sobotę może być o to ciężko, bo Union nie z takimi rywalami wygrywało. UdC przyzwyczajało nas w tym sezonie, że swoją trójką kilerów strzelało te dwa-trzy gole co mecz, obrona Union ostatnio trochę zawodzi, więc w sobotę powinno być podobnie jeśli chodzi o zdobycz bramkową. Zapowiada się naprawdę fajne widowisko i kto wie czy Union nie sprawi niespodzianki, bo gospodarze mogą być trochę podmęczeni tygodniowym spotkaniem z Concepcion. Widzę tutaj te 3-4 bramki spokojnie, nawet w pierwszej połowie powinni pokryć over jeśli obędzie się bez wielkiego marinowania. Tym co nie pasuje kurs to polecam zagrać over + bts.
Universidad de Concepcion - San Luis | Concepcion over 1,5 @1.55 ónibet⛔ rezerwa wyszła i takie efekty...
Podoba mi się gra Concepcion, prezentują się naprawdę dobrze, oczywiście jeśli chodzi o atak, bo obrona kuleje mocno. Po dwie bramki ostatnio z Union strzelili Vargas i Huentelaf. Wcześniej dość niespodziewana porażka moim zdaniem z Aricą, ale tam było ostre marinowanie gości i spokojnie mogli ugrać remis. Przed tym spotkaniem wygrali z O&#39;Higgins po karnych 3:2, pokonali Antofagastę aż 4:1 i w pierwszym starciu pucharowym zanotowali remis 2:2. Gdyby nie te błędy w obronie to spokojnie mogliby być zdecydowanie wyżej w lidze, bo atak spisuje się bardzo dobrze. Na taki San Luis to spokojnie wystarczy, mogą wbić te 3-4 gole nawet, bo obrona gości to chyba najgorsza defesywa w lidze. Ostatnie mecze wyjazdowe beniaminka to 0:3 U de Chile, 1:2 z Cobresalem, 1:2 z Iquique oraz 2:4 z U de Chile. Teraz przyjeżdżają do jednej z najbardziej bramkostrzelnych ekip w Chile i kto wie czy nie skończy się manitą, bo jak nie będzie marinowania Vargasa i spółki to rozgromią San Luis. Normalnie bym grał ten over lajw jak będzie jakiś lepszy kurs, ale mnie nie na weekend dlatego pre.
Już nie mam siły na dalsze analizy, więc podam jeszcze 2 typy na sucho, które gram:
Palestino - O&#39;Higgins over 2,5 @1.75 marathonbet⛔
Paletino gol + Union gol + Catolica gol @1.86 marathonbet
✅
Polecam jeszcze na lajw jakieś overy w meczu Catolicy, ja zaspałem, bo dali nawet 1,92 w óni, a teraz 1,3, więc kompletnie nie do gry. Bramki oczywiście będą, ale nie po takim kursie, może na lajw będzie coś ciekawszego.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Union Espanola - Audax Italiano over 2,5 @1.75 marathon✅
Ciekawe spotkanie w poniedziałek w Chile. Zarówno Union i Audax z mocnym potencjałem ofensywnym. U gospodarzy Salom i Ferreyra a u gości to przede wszystkim Mora. U. Espanola od trzech meczy bez wygranej, poniedziałkowy mecz to odpowiednia okazja na przełamanie, bo Audax na wyjazdach traci dużo bramek. Jak zagrają tak jak z Calerą to szybko ustalą wynik tego spotkania. Fajnie się ogląda wyjazdowe spotkania Audax w tym sezonie, bo grają bez żadnej presji praktycznie każdy mecz, śmiało atakują, nie boją się nikogo, często się otwierają i narzucają szybkie tempo spotkania. Miesiąc temu obie ekipy rywalizowały w pucharze i wtedy było 3:2 dla Union. Ten wynik dał nam karne i lepsi okazali się piłkarze Vergary. Teraz uważam, że może być podobnie i jeśli zminimalizują marinowanie to znowu możemy być świadkami nawet 5-6 goli.
Dzisiaj w meczu Catolicy z Aricą proponuję szukać overa na lajw. Goście strasznie underowi, ale Catolica zabójcza ostatnio. To oni narzucą tempo gry. Jeśli będą tak samo skuteczni jak z Cobresalem to spokojnie sami mogą pokryć tego overa.✅
Jak ktoś szuka czegoś do dubla to proponuję gola Cobresal @1.35⛔
reszta lajw w HP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Audax Italiano - Universidad de Catolica
11.12.2015 00:00
Audax lub remis @ 1.73✅
Bet365
Nie wiem czemu Catolica jest tutaj faworytem, Audax nie przegrał u siebie od kilku miesięcy do tego kilka dni temu pokonał Catolice właśnie u siebie będąc zespołem lepszym.Na domiar złego w Catolice nie zagrają Gutierrez, Mark Gonzalez, Espinosa i Alvarez czyli wszyscy podstawowi i bardzo ważni gracze.
Na moje mega kurs i prawdopodobnie do meczu sporo spadnie.
✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Colo Colo - S. Wanderers @5.00 Bet365 ⛔ 1-1
Colo Colo jest 14, goście 3. I taki kurs? Dobra ja tam wiem że Colo Colo to na swoim podwórcu jest mocne, ale nie wygrali od 5 meczy! 16 września odpadli w pucharze. Goście może i nie wygrali do 2 meczy, ale zrobili remis z innym faworytem. NO i 3 miejsce zajmują, także ja tam próbuję.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cobresal - Audax
Wydaje mi się, że w tym meczu bramek zabraknąć nie powinno. Osobiście idę w bts, chociaż kurs nie rozpieszcza, ale według mnie prawdopodobieństwo powodzenia jest bardzo duże. Zarówno Cobresal jak i Audax, to drużyny które preferują ofensywny styl gry, co powoduje, że bramki strzelają, ale też dużo tracą na jakości w defensywie. Gospodarze dwa ostatnie mecze bez bramki, co przydarza im się mega rzadko, więc grając u siebie przeciwko takiej nieszczelnej obronie rywala, przynajmniej jedna bramka to podstawa. Problemem dla nich na pewno będzie nieobecność w składzie podstawowego obrońcy Miguela Escalona, który grał praktycznie w każdym spotkaniu w tych rozgrywkach.
Audax ostatnio bardzo overowy. Ich ostatnie wyniki w lidze, jak i w pucharze to praktycznie trzy bramki co mecz można zobaczyć. Grają fajnie, strzelają sporo, ale tak jak mówiłem tracą też nie mało. Szczególnie widać to na wyjazdach. Zespół przyzwoity pod względem personaliów, jest paru zawodników którzy potrafią zrobić różnicę, a do składu wraca Melivilu, dzięki któremu jeszcze bardziej wzrośnie poziom w ataku.
Oczekuję otwartego spotkania i bramek z obu stron, bo oba zespoły mają predyspozycje do grania ofensywnej piłki, a ponadto kieruję się też historią spotkań tych zespołów z której widać gołym okiem że ten zakład wydaje się być bardzo prawdopodobny.
BTS @ 1,61 Bet365 ✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Universidad Catolica - Colo Colo
Można powiedzieć, że to hit tej kolejki. Myślałem długo nad tym typem, ale koniec końców próbuję, miejmy nadzieję że się nie rozczaruje. Jedna jak i druga drużyna posiadają mega potencjały w ofensywie, chociaż może troszku gorzej wygląda w przypadku Colo Colo. W Catolice strzelanie bramek rozłożone jest na paru zawodników, Castillo, Noir, Jaime, Kalinski czy Buonanotte strzelają ostatnio sporo, dzięki czemu wyniki osiągane przez Uni często można porównywać do tych z hokeja. U siebie wyglądają na pewno lepiej, bardzo rzadko tracą punkty, a jedyną porażką na przestrzeni ostatniego roku to tak na prawdę sierpniowa wtopa z Wanderers. Ostatnie wyniki również napawają optymizmem, gdyż na ostatnie pięć spotkań ligowych strzelili trzynaście bramek, tracąc przy tym bramkę w każdym spotkaniu. Ogólnie to tylko dwa razy w tym sezonie nie pokryli bts. Ofensywa bardzo dobra, ale defensywa potrafi stracić, a do tego dzisiaj nie zagra podstawowy obrońca Magnasco. Natomiast w pomocy zabraknie byłego już gracza dzisiejszych gospodarzy czyli Jose Fuenazalidi.
W Colo Colo sytuacja wygląda troszku inaczej. Za bramki odpowiedzialny jest Parades i to głównie na jego barkach spoczywa strzelanie bramek. Widać, że jest w mega formie, bo w ostatnich dwóch meczach strzelił 5 bramek, hattrick z San Luis i gdyby wykorzystał rzut karny w meczu z De Concepcion to byłby i drugi. Ogólnie mówi się, że jego dobra dyspozycja sprawi, że znowu zostanie powołany do kadry narodowej. Zdaje się że w końcu goście weszli w sezon, bo po niemrawym początku rozgrywek ostatnie siedem spotkań zakończyli bez porażki. Nie mówię, że w tym spotkaniu przerwą tą serię, ale o zwycięstwo będzie im ciężko, ale remis leży w ich zasięgu. Ogólnie to w 2 z 4 spotkań wyjazdowych zaliczali bts, właśnie z Concepcion i Audaxem, gdzie już w 32 minucie spotkania gospodarze stracili Drocco i korzystny wynik był już sprawą odległą.
Podsumowując, mam nadzieję, że to nie będzie nudny mecz i bramki zobaczymy, gospodarze mega potencjał w ofensywie lecz niestabilność i osłabienia w defensywie, z drugiej strony będący w świetnej formie Parades i doświadczona spółka, wnioski bynajmniej dla mnie są jasne, idę w obie strzelą i over 2,5 bramki.
BTS + Over 2,5 bramki - 1,90 Bet365 ✅ 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 53

pablos

Użytkownik
CD Palestino vs Union Espanola
W meczu faworytem są goście, którzy zajmują obecnie 4 miejsce z perspektywą awansu o jedną lokatę i zbliżenia się na punkt do lidera w razie wygranej. Mecz ten jest meczem derbowym stolicy Santiago i jak to spotkanie derbowe charakteryzuje się tym, że pada w nich spora liczba goli i żadna z drużyn nie odpuszcza do samego końca. W ostatni 6 meczach derbowych między tymi ekipami na stadionie Palestino zawsze mieliśmy do czynienia z sytuacją, że obie drużyny strzelały co najmniej jedną bramkę w meczu. Patrząc na bieżące rozgrywki - Palestino wygrało ostatnie 2 ligowe mecze u siebie, a generalnie ma tam bilans 3 zwycięstw, 1 remis i 1 porażki. Dodatkowo w 4 z 5 meczów na własnym stadionie Palestino strzelali co najmniej 2 bramki. Jednocześnie w 3 spotkaniach domowych gospodarze tracili co najmniej jedną bramkę. Union z kolei ma serię 3 zwycięstwa z rzedu na obcych boiskach. Generalnie Unioniści na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze, gdyż na 7 gier mają aż 4 zwycięstwa i tylko jedną porażkę, a w każdym meczu na obcym boisku strzelali co najmniej jedną bramkę. Mając na uwadze historię spotkań oraz dobrą dyspozycję jednych i drugich, wydaję mi się, że dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w bramki oraz, że obie strony pokonają bramkarza rywali co najmniej raz, dlatego gram powyżej 2.5 gola i obie strzelą.
Typ: powyżej 2.5 gola i obie strzelą @1,70 forBET ⛔ (2:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom