>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja 2015

cock 756

cock

Użytkownik
Hejka

Progresja przeciwstawna, for fun, bo nie ma co grać, założenie: nie będzie remisu, hajs na start 200j. Cel: nie polec, ...za szybko. ???? Wszystkie chwyty dozwolone. Kursy tylko z Betfair, bank powinien być na zawołanie do szybkiego depozytu na najlepszy kurs, prawda?

Stawkowanie, agresywnie, bo będę przerzucać i dywersyfikować stawkę do gry, a co, test to test (doskonale wiem, wystarczy dużo mniejszy mnożnik):
1j &gt; 3j &gt; 9j &gt; 27j &gt; 81j

3, 2, 1 - start


1. Getafe - Rayo Vallecano (fajny bet od Cebulki)
Getafe HT 3,10 1j
Rayo Vallecano HT 4,40 1j
bank: 198j
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Dużo nie brakło początek idealny 3` i bramka jednak getafe nie wytrzymało naporu i 1-1 do przerwy co mnie akurat cieszy choć równie dobrze bramka dla gości mogłaby paść w 2 połowie też bym się nie pogniewał :razz: Niezłe kursy myślałem, że pisałeś o graniu FT opcji LTD wtedy kursy to mizeria, a w przypadku czarnej serii stawka rośnie bardzo szybko. Kluczowa jest skuteczność i to pod nią należy dobrać taki system, który da maksymalny zysk. Nie pozostało mi nic innego jak życzyć szczęścia będę się przyglądał tematowi sam też pewnie coś w swojej grze zmienię i to nie raz nie dwa, ale na analizę jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wyniki sobie zapisuje i później będę przeliczał co się bardziej opłaci płaska stawka, jakiś system rozpisowy czy progresja. Powodzenia;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
nie lepiej Ci grać po prostu LAY DRAW HT? Jeśli nie, to wyjaśnij czemu.
Takie granie jest wygodniejsze, ale w bukmacherce liczy się złapanie jak najwyższego kursu. Mogę tylko przypuszczać, że Cock nie gra tylko w jednym buku i bardziej opłaci mu się zagrać osobno opcje 1 i 2 dutchingiem z uwagi na różnice kursów między bukami niż podwójną szanse 12 do przerwy chyba, że jest inny powód w co wątpię.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Powaznie Panowie to są wasze obawy ? A nikt nie zauważył że kolega trafiając zdarzenia po kursię równoważnym ~2 i wiecej z 75% skutecznośćią swoim sposobem stawkowania doprowadzi sie do bankruta mimo że powinien być spory +.
Gdyby bukmacherzy fundowali nagrody za &quot;&quot;&quot;systemy&quot;&quot;&quot; to ten zdobyłby główną nagrodę ^^ Myślałem że to tak oczywiste że aż szkoda o tym pisać ale widzę dyskusja się zaczęła.
I oczywiście że Lay draw Ht przyniosłby lepsze rezultaty, ale to jak umieszczanie pralki w dziale z samochodami i pytanie potem czemu nie ma klimy ;)
Temat sam uschnie max w kilka dni więc nie ma sensu się o tym rozpisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
cock 756

cock

Użytkownik
4. Besiktas - Galatasaray
Besiktas HT 3,15 15j ⛔
Galatasaray HT 4,10 15j ⛔
bank: 168,20
5. Udinese - Roma
Udinese HT 5,30 45j
Roma HT 2,62 45j
bank: 78,20


Kał jak nic, same remisy, ku uciesze trybun. W pierwszym zdaniu &quot;for fun&quot;, ale zawsze ego można podreperować... Chciałem się dłużej pobawić (jak Udine zawali polegnę), ale proszę o wyjaśnienie przewagi grania lay X HT nad tym co jest tutaj? Bardzo chętnie nauczę się czegoś nowego.

Mnie się wydawalo, że:
Gorszy kurs: 2,62 x 45 = 117,90 - 45 = zysk 72,90 (68,18 po odjęciu prowizji...)
Lepszy kurs: 238,50 - 45 = zysk 193,50 (180,72)
W chwili obecnej lay X HT to 2,30, czyli z zobowiązania 90j (co mam w sumie w dwóch backach) zysku będzie 64,73j po dojęciu prowizji...

Reasumujac:
Nie ma klimy, bo nie ma czynnika chłodzącego: 68,18 &gt; 64,73, prawda? Back zawsze będzie wiecej warty niż wygodny lay z tym samym zobowiązaniem w dowolnym, ale tym samym momencie czy się to komuś podoba czy nie.

Jeżeli macie ciekawą teorię na temat wyższości lay`a (choć i lay na gie się zda gdy będzie remis) i dacie mi bonus za złapanie wyższego backa to więcej w tym dziale się nie odezwę. :cool:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W tym przypadku oczywiście lepiej wyjdziesz na backowaniu obu opcji, aczkolwiek tylko dlatego, że jest spora dziura między BACK i LAY na win udinese czy romy.
W innych meczach będziesz zyskiwał na backach tylko i wyłącznie, jak underdog wygra do przerwy. Zresztą poobserwuj inne mecze, bardzej popularne i na krótko przed rozpoczęciem, żeby nie było sporych luk i zobaczysz że LAY będzie opłacał się lepiej, jeśli nie liczysz na niespodziankę i wygraną doga do przerwy
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Mnie się wydawalo, że:
Gorszy kurs: 2,62 x 45 = 117,90 - 45 = zysk 72,90 (68,18 po odjęciu prowizji...)
Niestety, ale właśnie wydawało Ci się.
Nie 117,90 - 45
Tylko 117,90 - 120 (zagrałeś na pierwszym progu 2x15 i na drugim progu 2x45, 30+90 = 120).
Jesteś na ⛔2.10 i to jeszcze przed odjęciem prowizji...
Żeby z tym stawkowaniem być na ✅ 1 jednostka na każdym progu, musisz grac kursy od 3.0 wzwyż.
 
Do góry Bottom