>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oferta na tenis

S 22

scyzor1984

Użytkownik
Który bukmacher waszym zdaniem ma najlepszą ofertę na tenis ( minimum turnieje poziomu ATP challenger). Czy z racji rozpoczęcia nowego sezonu pojawiły się w ofertach firm jakieś bonusy ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bet365, Pinnacle, Marathonbet - chyba najlepsza trójka do grania tenisa ;)
Popieram. Pinek z Marathonem zdecydowane najwyższe kursy i szeroka oferta. Bet365 najlepszy na live. Różnica między tymi dwoma, a betem jest taka, że w tych pierwszych są różne możliwości co do handicapów i o/u gemowych, a w bet365 rzucają zawsze tylko jedną linię, o handi setowym już nie mówię, bo nigdy nie ma, co najwyżej gemowe i to nie zawsze i tylko jedna opcja.

Dodatkowo polecam założyć sobie konto na bet-at-home, jeśli gra się deble. Doradzam tak, gdyż oni zawsze najwcześniej wystawiają kursy na pary w Wielkich Szlemach. Gdy oni robią to dzień wcześniej w południe/po południu, to taki bet365 potrafi zrobić to rano, tuż przed rozpoczęciem się sesji.

Dodatkowo, porównując Pinnacle z Marathonem, w tym pierwszym nie zawsze jest możliwość połączenia danych zdarzeń w ako. Takiego problemu nie spotkałem w Marathonie. Minusem Marathona jest to, że wpłacając przez Skrilla trzeba mieć konto na tym buku w euro. Tego problemu w Pinnacle się nie spotka.

Czy mogę dodać coś jeszcze? Nic sobie nie przypominam. Jeśli jednak byłyby jakieś pytania, to służę radą ????
 
testuje 32

testuje

Użytkownik
Popieram. Pinek z Marathonem zdecydowane najwyższe kursy i szeroka oferta. Bet365 najlepszy na live. Różnica między tymi dwoma, a betem jest taka, że w tych pierwszych są różne możliwości co do handicapów i o/u gemowych, a w bet365 rzucają zawsze tylko jedną linię, o handi setowym już nie mówię, bo nigdy nie ma, co najwyżej gemowe i to nie zawsze i tylko jedna opcja.

Dodatkowo polecam założyć sobie konto na bet-at-home, jeśli gra się deble. Doradzam tak, gdyż oni zawsze najwcześniej wystawiają kursy na pary w Wielkich Szlemach. Gdy oni robią to dzień wcześniej w południe/po południu, to taki bet365 potrafi zrobić to rano, tuż przed rozpoczęciem się sesji.

Dodatkowo, porównując Pinnacle z Marathonem, w tym pierwszym nie zawsze jest możliwość połączenia danych zdarzeń w ako. Takiego problemu nie spotkałem w Marathonie. Minusem Marathona jest to, że wpłacając przez Skrilla trzeba mieć konto na tym buku w euro. Tego problemu w Pinnacle się nie spotka.

Czy mogę dodać coś jeszcze? Nic sobie nie przypominam. Jeśli jednak byłyby jakieś pytania, to służę radą ????
Nie napisałem o wydaje mi się najwazniejszej sprawie
W Marathonie nie przywalisz grubo zakładu, niestety (będąc uczciwym hehe)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Istnieje jakiś bukmacher co oferuje handicapy gemowe na underdogów/nie faworytów? Wiem, że jedynie z tych popularniejszych to jest w Unibecie/Sporitngbet na handicap setowy.
Wszystko mozesz sprawdzic na oddsportal.
Wow! Nigdy bym na to nie wpadł ;). A tak na serio to nie ma tam takich zakładów o jakich wyżej wspomniałem, więc czy to znaczy, że żaden bukmacher takich nie oferuje?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Istnieje jakiś bukmacher co oferuje handicapy gemowe na underdogów/nie faworytów? Wiem, że jedynie z tych popularniejszych to jest w Unibecie/Sporitngbet na handicap setowy.
Czym się różni handicap hemowy na underdoga od handicapu gemowego na faworyta oprócz znakiem +/-?
Jeśli dobrze rozumiem to takim bukiem jest Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Shakal chce grać handicapy ujemne na dogów, czyli jak ogolnie jest na równe kursy -2,5 na Djokovicia, to on chce zagrać np. -2,5 na Federera.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Mam pytanie.
Którzy bukmacherzy oferują na Wielkie Szlemy zakłady typu Zawodnik X -1.5 seta (czyli wynik 3:1 akceptowalny) i pozwalają łączyć je w ako?
Który z tych bukmacherów ma najwyższe kursy?
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Mam pytanie.
Którzy bukmacherzy oferują na Wielkie Szlemy zakłady typu Zawodnik X -1.5 seta (czyli wynik 3:1 akceptowalny) i pozwalają łączyć je w ako?
Który z tych bukmacherów ma najwyższe kursy?
Odnośnie pierwszego pytania - na pewno sportingbet oferuje zakłady na -1,5 seta i pozwala je łączyć w akumulatory.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam pytanie.

Którzy bukmacherzy oferują na Wielkie Szlemy zakłady typu Zawodnik X -1.5 seta (czyli wynik 3:1 akceptowalny) i pozwalają łączyć je w ako?

Który z tych bukmacherów ma najwyższe kursy?
Powiedziałbym, że spora liczba buków ma to w ofercie i łatwo to znaleźć. Najlepiej przy pojawieniu się oferty na kolejny Wielki Szlem zajrzyj na oddsportal, bądź inną porównywarkę kursów. Tak od reki wymienię kilka buków. Pinnacle, nie jestem pewien, ale chyba także betsafe i betsson, prawdopodobnie betgun, na pewno MarathonBet i 1xbet, możliwe, że Expekt i betclic. Z tych popularnych to praktycznie tylko bet365 tego nie oferuje, tam masz tylko jedno handi gemowe i zakłady na dokładny wynik.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pinek nie ma tego w ofercie, oni jedynie -2,5 seta. W meczach z końcowej fazy są opcje na dokładny wynik i można już to sobie wyliczyć, ale zapewne mało kto by chciał się bawić w takie coś.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Istnieje jakiś bukmacher co oferuje handicapy gemowe na underdogów/nie faworytów? Wiem, że jedynie z tych popularniejszych to jest w Unibecie/Sporitngbet na handicap setowy.


Wow! Nigdy bym na to nie wpadł ;). A tak na serio to nie ma tam takich zakładów o jakich wyżej wspomniałem, więc czy to znaczy, że żaden bukmacher takich nie oferuje?
Znalazłem odpowiedź na to pytanie. Obecnie Betfair przekształcił się z giełdy zakładów w zwykłego bukmachera i oferuje ujemne handicapy gemowe na dogów. Jeden przykład znalazłem dzisiaj.

Zostawiam screena w załączniku, ale nie wiem czy będzie działał, bo robie to po raz pierwszy.
 
H 902

hank

Użytkownik
Znalazłem odpowiedź na to pytanie. Obecnie Betfair przekształcił się z giełdy zakładów w zwykłego bukmachera i oferuje ujemne handicapy gemowe na dogów. Jeden przykład znalazłem dzisiaj.

Zostawiam screena w załączniku, ale nie wiem czy będzie działał, bo robie to po raz pierwszy.
Nic się nie przekształca, tylko są dwie platformy.
Shakal@, Fortuna miała ujemne handi w obie strony
 
Do góry Bottom