Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Analizy, dyskusja i typy dotyczące towarzyskich spotkań klubowych w 2015 - to wszystko tu. W przeciwieństwie do spotkań międzypaństwowych tu nie ma takich obostrzeń jak oficjalne terminy, wiele spotkań rozgrywa się bez baneru federacji. Co za tym idzie samych spotkań jest o wiele więcej, już w styczniu możemy spodziewać się pierwszych spotkań, w kilku ligach mamy do czynienia z dłuższą zimową przerwą i to właśnie drużyny z takich lig jak Polska czy Niemiecka będą już na początku roku grać towarzysko.

Zapraszam do dyskusji.

szef-elity 20,8K

szef-elity

Den Haag - Skenderbeu 1,29 bet365
albancici Skenderbeu to nie druzyna pilkarzka to byc banditi od dwa lata puchari i sparingi robion tylko fixed ale u cebie domu nie robion bo dostaion u rija od kibici kto tan stadiona
oglądałem ostatni sparing Korce z Brugge gdzie przegrali 5-0.
Widziałem ich inne sparingi, m.in te z Szachtarem i dla mnie jutro znowu przegrają wysoko,
takiej promocji nie mają Tesco - Biedronka i Żabka razem wzięte ????

Kurs: 1.50 (STS)

Nie będę się rozpisywał bo nie ma specjalnie o czym. Patrząc na statystyki h2h spotkań pomiędzy RW Oberhausen a Fortuną Dusseldorf aż szkoda nie rzucić (nawet dla zabawy) paru luźnych złociszy na całkiem niezły kurs na faworyta. Oczywiście to spotkanie &quot;towarzyskie&quot; a pewniaki nie istnieją ale myślę, że niespodzianki (po raz kolejny) nie będzie.

Edit: Spotkanie odwołane.

L 3,1K

loveparade

Albancy przegrali ostatnio z Belgami 5:0 i to było do przewidzenia. Ale druzyny Den Hag nie ma co porównywac do Brugie, bo to poziom nizej. Zreszta widac to po ligowej tabeli, ja stawiam w tym meczu na undera 3.5

zksstal 5,3K

zksstal

To życzę powodzenia :browar565:
Grać under w sparingu ekipy która od lat się podkłada w takich meczach jest co najmniej dziwne.

hristo 585

hristo

Prośba o pomoc, obstawiłem mecz towarzyski niemieckich drużyn: SG Sonnenhof Großaspach - KSC, nie ma go na żadnym livescorze, z których korzystam. Mecz zaczął się o 15 i zamyka mi on niezły kupon.
Zna ktoś dobrego livescora, gdzie jest więcej meczy niż na livesports, livescore itd...?
Z góry dzięki

szef-elity

Wil - Luzern over 3 (1,85-&gt;1,7) Sbobet
Znowu Mikołaja na sbobeta :grin:
Ostatnie sparingi obu ekip przynosiły sporo goli, Wil w lidze w ostatnich meczach nie traciło goli,
ale wcześniej zazwyczaj dwa lub trzy przyjmowało do koszyka.
Luzern praktycznie same overki ostatnio, z Vaduz i Thun bezbramkowo,
ale te ekipy robią najczęściej undery w lidze.
Dla mnie to powinno być w dziale hokej a nie piłka nożna :smile:
można poczekać live, jak ktoś chcesz złapać wyższy kurs :- )

Otrzymane punkty reputacji: +13
wladcasmieci 948

wladcasmieci

(17:00) Sparta Praga - Celtic (» Club Friendly »)
Mówią że meczów towarzyskich się nie gra, no dobra ale przecież po coś one są, a skoro są to trzeba je próbować i na nich wygrywać. Zwłaszcza że Celtic w dzisiejszym spotkaniu jak powiedział trener Ronny Deila: &quot;‘Against Sparta, it will be a young team featuring a lot of the players who didn’t play last time.&quot; Czyli w dzisiejszym spotkaniu trener Celticu wystawi głównie młodych zawodników oraz tych którzy dostawali mało czasu w ostatnim czasie. Mówiąc krótko drugi sort. Pytanie jest następujące, jak do tego meczu podejdzie Sparta, w meczu z PSV wystawiła wszystko co najlepsze (chyba poza jednym zawodnikiem) i przegrała aż 2:5, ale PSV to świetna ekipa, to trochę inny poziom co Sparta, więc tutaj nie ma o czym mówić. Czy dziś dwa dni po tym meczu drużyna z Pragi również wyjdzie w najmocniejszym składzie? Tego nie wiem, dlatego decyzje pozostawiam wam. Ja osobiście poczekam do meczu, zobaczę składy, obejrzę kilka minut spotkania i zadecyduje co grać.

T 125

thespec

Składy:
Sparta - Štěch - Kadeřábek, Holek, Brabec, Podaný - Matějovský, Mareček, Dočkal - Přikryl, Krejčí - Konaté
Celtic - Zaluska; Fisher, Denayer, O’Connell, Waters; Kayal, Lindsay; Tonev, Henderson, McGregor; Griffiths

⛔ 1-1...
było 1-0, było pięknie, nawet człowiek zamknąć nie zdążył a już wyrównanie...

Czekałem na składy, teraz mogę polecić. Chrobry dwunasta lokata na zapleczu, ligowy średniak, ich pierwsze spotkanie. Jaga już w okresie przygotowawczym, między innymi remis z Widzewem i wygrana z Cracovią. Wychodzi w bardzo mocnym składzie, wygrana do przerwy po naprawdę okazałym kursie powinna być formalnością.
Oto wyjściowe zestawienie ekipy Probierza: Drągowski - Modelski, Tarasovs, Madera, Wasiluk - Grzyb, Pazdan, Mackiewicz, Frankowski, Gajos, Piątkowski.
Solidna jedenastka, która najprawdopodobniej będzie grała w lidze, nie powinna mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Chrobrego już po pierwszej połowie.
//edit 13:21: Dorzucam do tego jeszcze jeden bet, zakładając że w drugiej połowie zagra drugi garnitur. A więc licząc na Piątkowskiego i Gajosa, polecam zagrać jeszcze:

Altach - Innsbruck
Altach to obecnie 3 drużyna 1 ligi, Innsbruck przedostatnia 2 ligi.
Altach rozegrał do tej pory 2 sparingi, obydwa wygrał. 2-1 z Nurnberg i 5-0 z
Dornbirn. W obydwu przypadkach Altach wygrywało do połowy jak i cały mecz. Innsbruck rozpoczął od wysokiej porażki 8-0 z RB Salzburg.
W dwóch poprzednich sparingach Altach grał 2 mieszanymi 11. W tym spotkaniu prawdopodobnie będzie tak samo, gdyż w sobotę grają drugi sparing z Linz. Mecz z Innsbruckiem zostanie rozegrany na stadionie Altach co jest dodatkowym handicapem dla gospodarzy, w dodatku z udziałem publiczność, wiadomo tłumów nie będzie ale zawsze coś. Nawierzchnia sztuczna gdyby kogoś interesowało.
Lillestrom - Hacken
Mecz dwóch overovych ekip z dwóch overowych lig. Nie będę przytaczał statystyk z lig, bo każdy może sobie to szybko sprawdzić.
Drużyny te mierzyły się ze sobą do tej pory 3 razy:
&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_mutual&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt; 25.01.14 &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Międzyklubowe towarzyskie (Świat)&quot;&gt; MIE &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Lilleström &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Hacken &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt; 3 : 0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt; 14.06.13 &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Międzyklubowe towarzyskie (Świat)&quot;&gt; MIE &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Hacken &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Lilleström &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt; 5 : 2 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt; 07.02.13 &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Międzyklubowe towarzyskie (Świat)&quot;&gt; MIE &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Lilleström &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt; Hacken &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt; 3 : 2 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Mecz zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni w hali! Tego typu warunki sprzyjają overom.

AH(0:1,5) 1 2.06 marathonbet

dla Wisły to drugi mecz na obozie, w pierwszym z Piastem pokazali się z bardzo dobrej strony, zmęczenia treningami itd. jeszcze nie powinno być po nich widać.
Wychodzą bardzo mocnym składem na pierwszą połowę: Buchalik, Sadlok, Dudka, Głowacki, Jankowski, Boguski, Stilic, Brożek, Burliga, Uryga, Żemło.
Rużemberok jest zespołem słabszym, na Słowacji walczy ledwie o utrzymanie do tego powinni mieć już sporo w nogach bo są dłużej na obozie.
tylko 6 na rezerwie, m.in. Garguła, Sarki, Stępiński i Guerrier, więc wygląda na to, że cały mecz mają grać na całość.

Otrzymane punkty reputacji: +5
kumek 0

kumek

Wisła powinna odnieść dziś zwycięstwo to fakt. Ale moim zdaniem nie będzie to zwycięstwo dwubramkowe.
No trochę się spóźniłem z typem ????
Proponuje na dziś spotkanie Plzen - Legia.
Moim zdaniem faworyta ciężko wskazać za to można stawiać over 2,5.

Moje typy również na YuTube kanał: kumek4you

scott99

FC Vaduz - SV Grodig⛔
Typ: SV Grodig DNB
Kurs: 1.80
bet365​

Warto spróbować pograć ten mecz sparingowy, dlatego że Vaduz grał 27.01, a 4 zawodników pierwszego składu grało praktycznie cały mecz. Pełne spotkanie rozegrał także Aliji, obrońca wypożyczony z FCB, który ma być podstawowym zawodnikiem drużyny Vaduz. Reszta jak widać poniżej grała po 59 minut.
Grodig grał 24.01 z FC Liefering wygrał 5:1, w obydwu połowach grały różne 11 z wyjątkiem 2 zawodników. Ta podstawowa 11 grała w pierwszych 45min. Jeżeli jutro będzie podobnie to warto zastanowić się nad Grodig do przerwy po 2.87.
Nawet jeśli to nie wejdzie to szkoda byłoby nie spróbować opcji DNB po takim kursie, wobec tych okoliczności.
FC Vaduz: Klaus; Aliji, Kaufmann (59. Grippo), Stahel (59. Sara), Untersee (46. von Niederhäusern); Kryeziu (82. Flatz), Muntwiler, Ciccone; Sutter (59. Abegglen), Neumayr (46.Burgmeier), Lang (59. Kuzmanovic)

szef-elity

Dinamo Zagrzeb - Stromgodset 1,8 bet365 ⛔
Inwestuję w ekipę z Zagrzebia z kilku powodów.
To już chyba ich ostatni sparing przed najbliższą kolejkę ligową,
niedawno pokonali Odd 4-0, ekipę o podobnym poziomie co jutrzejszy rywal.
Godset dopiero zaczynają swoje przygotowania do sezonu.
Kursy wg mnie dobrze wystawione, pamiętam że to sparing dlatego mocno w to nie wchodzę,
ale gram na Dinamo. Kadra gości jest na stronie, niedawno byli mistrzem,
ale w ostatnim roku stracili na swojej sile.
Inglostadt - LASK Linz 1,9 bet365 ✅
Niemcy zabili Grass 6-0 ostatnio, to jak nie zabiją LASK Linz

Otrzymane punkty reputacji: +36

zksstal

Poprzedni sezon meczów towarzyskich drużyn z niższych lig w naszym kraju pamiętam że był udany, więc spróbuję przyjrzeć się jednemu jutrzejszemu spotkaniu.
LKS Czaniec - Spójnia Osiek 1 @1,8 b365 ✅ 5-2
Czaniec środek tabeli w chyba najmocniejszej w Polsce III lidze Opolsko-Śląskiej, gdzie rywalizują z takimi drużynami jak Odra Opole, Polonia Bytom, Skra Częstochowa czy rezerwy śląskich klubów grających w E-klasie. Czaniec kilka dni temu lekko zniszczył 4-0 Iskrę Pszczynę, a więc ekipę mniej więcej na podobnym poziomie co Osiek. Drużyna do rundy przygotowuje się już trzeci tydzień i z tego co przeczytałem w relacji ze sparingu z Pszczyną to zdominowali rywali a wynik byłby wyższy gdyby nie dobra postawa bramkarza Iskry. O rywalach nie można się za dużo dowiedzieć, bo nie znalazłem strony internetowej (strona LKSu bardzo dobra), jedynie wiadomo że Spójnia zajmuje 6 miejsce w IV lidze małopolskiej.
Wydaje mi się ze jednak różnica klasy która dzieli oba zespoły będzie widoczna i liczę na kolejne wysokie zwycięstwo ekipy z Czańca.