>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Premier League [28-29.12.2014r]

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik

Już dwa dni po Boxing Day ruszamy z kolejną porcją wrażeń na boiskach Premier League. Najciekawszym spotkaniem będzie na pewno pojedynek Kogutów z Diabłami. Obie drużyny wygrały swoje świąteczne spotkania. Lekkim faworytem wg bukmacherów są goście.
Na St. Mary&#39;s Stadium miejscowe Soton po wygranej na Selhurst Park nad Orłami podejmie The Blues, którzy rozegrali perfekcyjne spotkanie z Młotami nie dając im najmniejszych szans na wywiezienie choćby jednego oczka.
Z innych spotkań to ciekawym wydarzeniem będą kolejne derby Londynu. Tym razem na Upton Park. Piłkarze Big Sama podejmą Kanonierów bez Giroud, który w głupi sposób wykluczył się z tego meczu.
Ciekawym starciem będzie także pojedynek na Loftus Road, gdzie miejscowi Rangersi zmierzą się z innym outsiderem ligi czyli Crystal Palace. Będzie to starcie z rodzaju o walkę o utrzymanie.
Zapraszam do dyskusji :!:
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
MECZ: Newcastle - Everton
TYP: 1
KURS: 2,80
BUK: Toto-Mix

Bez większej analizy stawiam na gospodarzy. U siebie bilans: 8 - 4w 2d 2l, bramki: 10:9, punktów 14. Potrafili pokonać Chelsea, ale i przegrać ostatnio z Sunderlandem. Niemniej jednak wynik z Sunderlandem uważam za wypadek przy pracy. Mało strzelają, mało tracą. Seria 3 porażek z rzędu (Arsenal, Sunderland i dziś United) najwyższy czas przełamać złą passe, bo góra tabeli ucieka. Everton na wyjeździe 9 - 2w 3d 4l, bramki 11:13, punktów 9. Po porażce dziś (trzeciej z rzędu ogólnie) u siebie ze Stoke, utwierdzili mnie w przekonaniu, że są po prostu słabi... ???? Mieli walczyć o europejskie puchary, a póki co bliżej im do spadku. Żenada.
Jak dla mnie jest to bardzo dobry mecz na przełamanie dla Newcastle. Mimo, iż ostatnie 5 h2h u siebie to tylko 1w 1d i 3l, uważam, że dadzą radę i będzie skromnie 1 bądź 2:0.
Co sądzicie?
edit.: co myślicie również o graniu w stronę Leicester? Mam przeczucie, że zła passa w końcu się zakończy.
&lt;table id=&quot;table-type-3&quot; class=&quot;stats-table stats-main table-3 has-upcoming-matches&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot;odd glib-participant-KluSTr9s highlight&quot;&gt;&lt;td class=&quot;matches col_matches&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;wins col_wins&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;draws col_draws&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;losses col_losses&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;goals col_goals&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points col_points&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table id=&quot;table-type-2&quot; class=&quot;stats-table stats-main table-2 has-upcoming-matches&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot;odd glib-participant-p6ahwuwJ highlight&quot;&gt;&lt;td class=&quot;matches col_matches&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;wins col_wins&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;draws col_draws&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;losses col_losses&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;goals col_goals&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points col_points&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
West Ham - Arsenal
Typ 1 dbn
Kurs 2,3
Bukmacher STS
West ham na swoim stadionie radzi sobie bardzo dobrze bilans 6-1-2 , zaś Arsenal na wyjazdach gra średnio ich bilans to 3-3-3 . West ham po ostatniej porażce z Chelsea , będzie chciał ugrać komplet oczek ze średnio radzącym sobie Arsenalem , który w ostatniej kolejce po walce do ostatnich minut wygrał 2:1 nad QPR . Moim zdaniem West Ham jest w tym sezonie lepszy od Arsenalu . Przed własną publiką ograli Manchester City i Swansea .
 
T 48

tadi33

Użytkownik
edit.: co myślicie również o graniu w stronę Leicester? Mam przeczucie, że zła passa w końcu się zakończy.
Powiem Ci ,że oglądałem trochę pierwszej i całą drugą połowę ich meczu z Tottenhamem i myślę ,że kilka groszy warto zaryzykować. Hull jakimś gigantem nie jest ,więc Lisy mogą tam powalczyć ,tylko martwiłaby mnie dyspozycja Leicesteru na delegacji w tym sezonie ,które jest naprawdę żałosna ! Jeżeli chodzi o tyle o ich ostatni mecz z Kogutami ,to w ostatniej akcji pierwszej połowy powinno być 2:0 dla Totków ,ktoś ,nie pamiętam kto nie trafił z główki z 5metrów ! Jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą ,więc zaraz na początku drugiej połowy Lisy wyrównały. Ogółem gol na 2-1 dla Totków padł po wolny ,oprócz tego mieli jedną niezłą kontrę ,która mogła się potoczyć zupełnie inaczej ,ale fatalnie się zachował Soldado. Oprócz tych 2-óch sytuacji cała 2-ga połowa pod dyktando Lisów ,prawie cały czas na połowie Kogutów i stworzyli sobie kilka sytuacji ,jedną praktycznie 1000% ,lecz fatalne wykończenie Jeff&#39;a Schlup&#39;a zadecydowało o tym ,że nie skończyło się remisem. Gość dostał piłkę po ziemi z boku pola karnego na 6 metr ,piłka minęła Lloris&#39;a i wszystkich obrońców Totków ,wystarczyło dobrze dołożyć nogę/zrobić wślizg ,on wybrał tą drugą opcję i zrobił to tak niefortunnie/nieumiejętnie ,że piła poturlał się bardzo wolno jakieś 4/5 metrów ,bardzo wolno i w miarę w środek ,więc Lloris zdążył się obrócić i złapać ,bo piłka po przeleceniu już tych kilku metrów prawie stała. Ogółem cała drugą połowę cisnęli ,ale zadecydował brak wykończenia lub ostatniego podania. Mimo to ,należ również pamiętać ,że Tottenham to zespół grający bardzo słabo w obronie ,tracą masę bramek i popełniają ogrom błędów ,więc ten aspekt też warto wziąć pod uwagę. Jednak moim zdaniem jakiś remis ,może wygrana Leicesteru może się tam zdarzyć ,bo ile oni mogą przegrywać ,kiedyś się to musi skończyć ,a wczoraj było już bardzo blisko !
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Chelsea po takich kursie? Moim zdaniem warto! Święci to nie jest drużyna, która wyrobi się ze świeżością na mecze co 2 dni, a za to Mourinho ma szeroką ławkę i może rotować składem, który wcale nie będzie gorszy + Ci piłkarze są przyzwyczajeni do gry co 3 dni, więc teraz 1 dzień mniej nie będzie dla nich wielką różnicą.
A w meczu Tottenham - United to widzę obie strzelą gola po kursie około 1.60, więc też nie jest źle. I fajną opcja na ten mecz jest na pweno wybranie jakiegoś napastnika i pogranie w jego stronę, a ostatnio Rooney strzela, RvP to zależy jaki dzień i jest też Falcao, który na razie nie strzela tego co od niego oczekiwano, ale kiedyś to się musi skończyć..
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
@Wojttekkk
Mou nie rotuje zbytnio składem, do tej pory &quot;użył tylko&quot; 20 zawodników. Co do typu to myślę podobnie. Chelsea w gazie mecz co trzy dni to nie problem. Później mają ważny mecz z Tottenhamem na wyjeździe. Myślę, że zawodnicy odpoczną dopiero w grającą niedzielę FA Cup.
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
A co myślicie na temat meczu Tottenham - Manchester United ?
Tottenham w serii 4 zwycięstw , ostatnio porażki zaznali w meczu Ligi Europy z Besiktasem (11.12) . Natomiast Manchester United notuje passę 8 meczy bez porażki .
Wygląda na to , że Louis van Gall poukładał rozbitą drużynę . Jak myślicie czy goście są w stanie wywieźć 3 oczka z White Hare Lane ? Moim zdaniem bezpiecznym typem w tym spotkaniu będzie 2 dbn .
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Wczoraj Anglia siadła pięknie ;)
Generalnie poza Evertonem niespodzianek nie było w Premier League.
Trzeba się przyjrzeć jutrzejszym spotkaniom ;) 1 dzień przerwy, mało czasu na regenerację, można się spodziewać więcej cudów, to też trzeba grać odważnie bez zbyt dużego zastanawiania się.
Na początek mecz Tottenham - Man Utd, na pewno zawsze były to zacięte spotkania i często dochodziło do remisów ale czuję, że Czerwone Diabły jadą tam po 3pkt a Tottki sprawiają niby drużynę w formie ale tak na prawdę są słabi, uświadomiła im to Chelsea klepiąc im 3-0. Czysta 2 może tu ładnie siąść albo jakiś BTS lub United wygra i BTS.
Southampton - Chelsea po takim kursie (1.83) aż żal nie grać, Soton robi pkt na słabszych drużynach a z czołówką dostają wszystko w plecy, przegrali z City, United, Arsenalem, pora na Chelsea na tą chwilę najlepszą z ekipę z top4 tym bardziej, że na ich terenie zawsze dobrze im się grało. Chelsea wygra do zera można by też próbować ale ryzykownie trochę.
z pozostałych meczów typowałbym
Aston Villa - Sunderland 1 wczoraj Sunderland dobitnie udowodnił jaki jest marny a AV z Benteke na czele powinna jeszcze bardziej w tym utwierdzić.
Hull - Leicester tutaj widzę remis ale raczej odpuszczam ten mecz bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, Lester wiecznie też przegrywać nie może
City - Burnley +2.5 , -1.5handi
QPR - Crystal Palace ja idę w kierunku QPR u siebie od kilku kolejek co mecz biorą 3pkt i to po mega kursach trzeba grać w tym kierunku z takimi rywalami jak Crystal
Stoke - WBA Stoke strasznie chaotyczna drużyna, pokonali u siebie Arsenal, wygrali na wyjazdach z Tottenhamem i Evertonem więc teoretycznie powinni klepnąć u siebie West Brom ale raczej się nie pokuszę grać na nich
West Ham - Arsenal Derby w których przeważnie Arsenal wychodził zwycięsko, wczoraj WHU został bez problemu rozbity przez ekipe Mourinho, myślę, że pewniejszy tutaj BTS niż granie na Arsenal ale czysta 2 też po ładnym kursie kusi
Newcastle - Everton chyba najcięższy mecz do typowania w tej kolejce, niby Everton beznadziejny ale z Newcastle też zeszło powietrze 4 porażki z rzędu, każdy wynik w tym meczu nie będzie zaskoczeniem nawet nie wiem w którą stronę iść, Newcastle ma atut własnego boiska ale Everton tam też umie grać. Remisu raczej nie będzie, pytanie która drużyna będzie lepiej zmotywowana, coś mi mówi, że Everton się przełamie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@Wojttekkk
Mou nie rotuje zbytnio składem, do tej pory &quot;użył tylko&quot; 20 zawodników. Co do typu to myślę podobnie. Chelsea w gazie mecz co trzy dni to nie problem. Później mają ważny mecz z Tottenhamem na wyjeździe. Myślę, że zawodnicy odpoczną dopiero w grającą niedzielę FA Cup.
Nie robi zbyt dużych zmian, ale podczas takiego maratonu 3 meczy w ciągu 6 dni na pewno jakąś musi zrobić, a na ławce ma kogo wstawić do wyjściowej jedenastki, ale jaki by to skład nie był to i tak jest dużo mocniejszy od składu Świętych, a oni na pewno dokonają zmian bo nie są w stanie grać co 2 dni, a na pewno jeszcze nie teraz. Zbijają punkty na słabych drużynach i chwała im za to, ale na takie Chelsea nie mają kompletnie argumentów do wygrania tego meczu.
 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
QPR – Crystal Palace

1. Ostatnie 5 meczy QPR na własnym stadionie:

20.12.14 PRE QPR West Brom 3 : 2
06.12.14 PRE QPR Burnley 2 : 0
29.11.14 PRE QPR Leicester 3 : 2
08.11.14 PRE QPR Man City 2 : 2
27.10.14 PRE QPR Aston Villa 2 : 0

2. Crystal Palace pozbawione managera

„Jutro drużynę &quot;Orłów&quot; w spotkaniu derbowym z Queens Park Rangers poprowadzi Keith Millen. Tymczasem trwają już poszukiwania nowego stałego menadżera, jego nazwisko powinniśmy poznać już w następnym tygodniu.”

3. Zabójcza forma Austina

Występy w BPL – 15
Bramki – 11
Asysty – 3
Minuty na bramke – 117

TYP : QPR
KURS : 2,31
BUK : Betsson


Southampton – Chelsea

Forma świętych z mocniejszymi drużynami w tym sezonie w lidze :

17.08.14 PRE Liverpool Southampton 2 : 1
05.10.14 PRE Tottenham Southampton 1 : 0
08.12.14 PRE Southampton Man Utd 1 : 2
03.12.14 PRE Arsenal Southampton 1 : 0
30.11.14 PRE Southampton Man City 0 : 3

W meczu z najmocniejszym zespołem w lidze nie powinno być inaczej tym bardziej mając na uwadze możliwość rotacji składu obu zespołów (jakość piłkarzy na ławce) co po tylko jednodniowej przerwie miedzy meczami może mieć spory wpływ na wynik.

Zmiennicy Chelsea
Cech P. / Drogba D. / Cole C. / Filipe Luis / Mikel J. O./ Ramires / Schurrle A. / Zouma K.

Zmiennicy swietych
Davis K./ Long S. / McCarthy J./ Reed H. / Tadić D. / Targett M. / Wanyama V.


TYP : Chelsea
KURS : 1,78
BUK : Betsson


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Southampton-Chelsea
typ: 2
@1.83
Bet365

Southampton w ostatnim meczu wygral spotkanie z Crystal Palace, ale ja bym sie specjalnie nie podniecal, bo nie jest to rywal z najwyzszej polki, a przypomnijmy, ze po znakomitym rozpoczeciu sezonu ostatnio znalezli sie w sporym kryzysie. Jeszcze za wczesnie, aby stwierdzic czy znajda sie przynajmniej w pierwszej 8 na koniec sezonu, ale na pierwsza 4 to szanse marne albo nawet zaryzykowalbym stwierdzenie, ze zadne. Za Southampton przemawia jedynie atut wlasnego boiska, ale jak wiadomo Chelsea to zespol, ktory ma aspiracje do wygrania Premier League i jest stawiana w roli faworyta, dlatego taki mecz po prostu wygrac musza. Ich obecna forma jest obecnie znakomita. Owszem, zdarzyla sie wpadka z Newcastle, ale o zadnym kryzysie po tym zdarzeniu mowy byc nie moze co swidczy ostatnia wygrana po na prawde ladenej grze z bardzo solidnym w tym sezonie West Hamem. Warto dodac, ze w tym spotkaniu nie zagra wazny zawodnik dla defensywy Swietych Ryan Bertrand, ktory to nie moze wystapic w tym spotkaniu z powodu wypozyczenia wlasnie z klubu ze Stamford Bridge.
Hull-Leicester
typ: 1
@2.25
Bet365

Mecz z dolu tabeli i raczej do hitow nie nalezy, ale do obstawienia mysle, ze warto. Byc moze niektorzy beda szukac w tym spotkaniu &quot;niespodzianki&quot;*w postaci wygranej Leicester, ale mnie jednak bardziej przekonuje Hull. Gospodarze na wlasnym boisku nie graja az tak tragicznie, a ze slabszymi rywalami potrafia osiagac pozytywne wyniki, a do takowych niewatpliwie naleza Lisy. Bede to powtarzal do zludzenia. Jesli na stanowisku trenera gosci nic sie nie zmieni to szczerze watpie, aby ta druzyna utrzymala sie w lidze. Poza skutecznym Ulloa nie maja specjalnie zawodnikow godnych grania w Premier League. Jest jeszcze Cambiasso, no ale swoje lata juz ma i na najwyzszym poziomie nie gra. Obrona na czele z Marcinem Wasilewskim nie wyglada zbyt optymistycznie o czym swiadczy duza ilosc straconych bramek. Gospodarze maja moim zdaniem lepszy zespol, dlatego jesli zagraja w miare przyzwoicie to powinni ten mecz wygrac. Lisy ostatnio troche pomeczyly Tottenham, ale wiadomo, ze Spursi nie sa w ostatnim czasie jakas potega, a ich forma jak sie okazuje jest niestabilna, lecz ostatecznie ten mecz przegrali, natomiast Hull wygrali na wyjezdzie 1:2, z ktorym wygrac wcale nie jest latwo.
Stoke-West Brom
typ: 1
@1.90
Bet365

Stoke to zespol wlasnego boiska i tam naprawde bardzo ciezko maja nawet te najwieksze zespoly, dlatego West Brom powinni pokonac spokojnie, a kurs na to spotkanie bardzo mnie satysfakcjonuje. W ostatnim meczu wygrali nawet na wyjezdzie z Evertonem, czym pokazali, ze umieja grac w pilke na najwyzszym poziomie ( chociaz Everton jak na razie w slabej formie, ale Stoke na wyjezdzie zazwyczaj nie zachwyca ), natomiast West Brom na wlasnym boisku ulegl Manchesterowi City, ale w pierwszej polowie sprawa juz byla dawno roztrzygnieta, poniewaz City wygrywalo juz 0:3. West Brom jest zaledwie 2 punkty nad strefa spadkowa i moim zdaniem niestety jest to pozycja, ktora oddaje ich dyspozycje. Przede wszystkim sa bardzo nieskuteczni, a Berahino, ktory na poczatku sezonu zachwycal i byl gotowy po 2 meczach przeprowadzic sie do wielkich klubow wyraznie zwolnil tempo. Gospodrze maja duzo lepsza kadre, a ich aspiracje sa znacznie wieksze niz gosci. Podejrzewam, ze jedyna rzecza o ktorej mysli teraz trener West Bromu to utrzymanie sie w lidze (o ile do konca sezonu dotrwa), natomiast Stoke planuje namieszac w pierwszej polowie tabeli. Mysle, ze zespol Stoke napedzany glownie przez swietnego Bojana da rade wywiezc pelna pule z jutrzejszej potyczki.
Liverpool-Swansea
typ: BTTS
@1.83
Bet365

Gdybym mial zagrac na zwyciestwo ktorejs z tych dwoch druzyn to wybralbym Liverpool, poniewaz pomimo ich ostatnich srednich wynikow moim zdaniem ta druzyna moze tylko zmierzac ku gorze tabeli, natomiast to co odpycha mnie od postawienia na win Swansea to ich mizerna gra na wyjezdzie, jednak mnie najbardziej zainteresowal w mojej opinii pewniejszy bet na ten mecz, a mianowicie BTS. Liverpool nawet kiedy przegrywa 3:0 z Manchesterem United to swoje okazje bramkowe zawsze stwarza i nie sadze, aby byli wciaz az tak nieskuteczni szczegolnie, ze defensywan Labedzi na wyjazdach zbyt szczelna nie jest. Swansea ma kim grac w ofensywie. Jest Bony, Sigurdsson czy Montero, a obrona The Reds mistrzami od zachowywania czystych kont nie jest. Licze na wspaniale widowisko. Obie druzyny graja ofensywny futbol, datego spodziewam sie wysokiego tempa i co najmniej po jednym golu z obu stron.
QPR-Crystal Palace
typ: QPR over 1.5 gola
@2.37
Bet365

Byc moze niektorych zdziwi ten bet, po obejrzeniu ostatniego meczu QPR z Arsenalem, bo faktycznie zagrali tam zenujaco i pomimo, ze jestem kibicem Chelsea, dlatego do Kanonierow mi daleko to w ostatnich minutach mocno im kibicowalem podopiecznym Wengera, poniewaz Rangersi nie zasluzyli w tym spotkaniu kompletnie na nic. Nie potrafili zrobic skladnej akcji i non stop grali na lewa strone do beznadziejnego Hoileta, ktory najpierw w imponujacy sposob kiwal Debuchego po czym za kazdym razem dosrodkowywal pilke za stadion. W tym spotkaniu wielka roznice zrobil Sanchez i jego szybkosc i to bylo boladzka QPR. W Crystal Palace mamy co prawda lekkiego odpowiednika (Bolasie), ale czy jest to zawodnik az takiej klasy jak Alexis? Raczej nie. Owszem robi roznice, ale Chilijczyk w meczu ( poza zmarnowaniem karnego) zagral oblednie dobrze, ale zapominajac o tym wszystkim trzeba pamietac, ze od londynczykow na wyjezdzie za wiele sie nie mozna spodziewac, natomiast na wlasne boisko wychodza i wygrywanie nie jest juz dla nich takim problemem. Traca tez sporo goli, dlatego np. Wynik 2:2 nie zdziwilby mnie specjalnie, ale mysle, ze wyjda odwaznie na rywala i 2 bramki uwazam ze strzela. Mysle, ze jest to pewniejszy typ niz na czysta jedynke, a praktycznie ten sam, dlatego mysle, ze warto.
EDIT: Warnock nie jest juz trenerem Crystal Palace. ( to jeszcze bardziej przemawia za moim typem na ich najblizszy mecz z QPR )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Tottenham - Man Utd
Półmetek 19 kolejkę Premier League rozpocznie Manchester gdzie pojedzie do Londyńskiej dzielnicy Tottenhamu.
Spurs w ostatnim okresie znacznie podkręcił tempo, co prawda rywale nie byli wymagający, lecz sama gra wygląda nieco lepiej.
United który już jakiś czas dał o sobie przypomnieć, iż znów będą się liczyć o walkę, może nie jeszcze o Króla PL ale o LM. Van Gaal który jak widać potrzebował trochę czasu by poukładać drużynę pomimo kontuzji jakie w ostatnim czasie przechodziły &quot;Czerwone Diabły&quot; 3 punkty szybowały na ich konto. Sytuacje kadrowe wyglądają następująco:
Manager gospodarzy może skorzystać z wszystkich swoich zawodników na ten mecz. Zaś Goście będą musieli poradzić sobie z kolei bez kontuzjowanego Adnana Januzaja, Marouane&#39;a Fellainiego, Toma Thorpe&#39;a, Andera Herrery, Marcosa Rojo, Jesse Lingarda i Daley’a Blinda. Jak i również Angela Di Marii.
Sam mecz nie nadaje się do typowania 1x2.. A więc polecam w tym meczu pomyśleć nad rzutami rożnymi Spurs, gdyż u siebie ich gra jest bardzo ofensywna najczęściej przedzierając się skrzydłami.
QPR-Crystal Palace.
Gdyby nie świadomość tego, iż to QPR i nigdy nie warto inwestować zbyt dużych pieniędzy, to tym razem pasowałoby ..Dlaczego?
Goście w ostatnim okresie grają tragicznie, całkowicie posypali się. Widząc to wszystko Włodarze Palace zdecydowali się zwolnić obecnego trenera Neila Warnocka. CP bez trenera nie sadzę by cudownie ozdrowieli i poprawili formę.QPR zawsze byli są i będą bombą zegarową walczą niemal w każdym meczu o to by znów nie spaść z ligi i jak na razie świetnie dysponowany Austin utrzymuje QPR na powierzchni.
QPR powinno ten mecz wygrać.. lecz powinno to za mało by zagrać grubiej, jednak w tym meczu także powinno nie zabraknąć ofensywnej szybkiej gry, a więc w takich meczach &quot;RR&quot; są wskazane do gry..

Tottenham powyżej 5,5 Kornerów 1,83 bet365 3/10⛔
QPR-CP over 11,5(azjan) 1,97 bet365 4/10✅

Bez Analizy:
Manchester City over 0,5 Żółtych Kartek 1,44 bet365 3/10✅
Stoke 1 1,9 bet365 1/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Tottenham Hotspur - Manchester United
Dzisiaj będzie krótko, bo nie mam siły na długie pisanie. Mecz pomiędzy Kogutami a Diabłami to bez dwóch zdań hit tej kolejki. Piłkarze Maurcio Pochettino wracają na White Hart Lane po ciężkim meczu na King Power Stadium. Wykorzystali tam swoją jedyną okazję i wygrali 2:1. Piszę jedną, bo druga bramka Eriksena spowodowana była fatalnym zachowaniem ręcznika w bramce Lisów. W obronie grali fatalnie, gdyby Lester wykorzystało wszystkie swoje bardzo dobre okazje to trzy punkty zgarnąłby kto inny. No nie, tamten mecz to historia. Kogutom nigdy nie grało się łatwo z Manchesterem United. Ostatni raz triumf na własnym stadionie z tą właśnie drużyną zanotowali ponad dekadę temu w 2001 roku, nawet nie zdołali pokonać United, kiedy prowadził ją Moyes. Dzisiaj gra gości jest o niebo lepsza, pokazują to w ostatnich spotkaniach. 6 zwycięstw i jeden jedyny remis w siedmiu ostatnich spotkaniach naprawdę imponuje. Gra już nie bardzo, ale widać było progres w spotkaniu ze Srokami, tam wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskich zegarku. Praktycznie wszyscy piłkarze zanotowali ponad 83% celnych podań w meczu, w tym Falcao aż 100%. Skutecznością też nie grzeszyli. To co mieli wykorzystali. Wielu przed sezonem zastanawiało się nad tym jak Van Gaal zmieści na boisku jednocześnie El Tigre, Rooneya oraz van Persie. Holender błysnął swoim geniuszem i wystawia Anglika w środku pola. Testował już ten manewr z Liverpoolem, gdzie zamiast Falcao, w ataku z Robinem grał Wilson. Teraz kiedy Kolumbijczyk wrócił do gry w pełnym wymiarze czasowym atak ten jest zabójczy. Wazza genialnie gra w środku pola, zresztą zawsze grał, nawet wtedy kiedy grał w napadzie. Z takim tercetem z przodu oraz kiepską defensywą Kogutów może się to skończyć katastrofą dla kibiców z White Hart Lane. Do kontuzjowanych Red Devils dołączył po raz kolejny Rojo. Di Maria doznał drobnego urazu na trening przed świątecznym spotkaniem, ale jeżeli nie wydarzy się nic złego to w niedzielę powinien już zagrać. Tottenham beż żadnych osłabień, oczywiście nie licząc Adebayora. Reasumując, stwierdzam, że Czerwone Diabły są faworytem w tym spotkaniu. Koguty w ostatnim czasie nie grają nic nadzwyczajnego, żeby zagrozić United w niedzielnym starciu. W meczach z Lisami i Swansea powinni dostać w plecy, ale Lester nie potrafiło wykorzystać swoich stuprocentowych szans a w drugim meczu Bony pudłował co chwilę. Typuję na Diabły.
Moja propozycja:
Manchester United (-0.25) @ 2.01 Pinnacle

Tercet z piekła rodem...
-----------------------------------------------------------------​

vs

QPR - Crystal Palace
Hit kolejki. Na Loftus Road przyjeżdża lider tabeli Orły, które postarają się powiększyć przewagę nad swoim wiceliderem, Rangersami. Dobra, teraz serio. Krótka piłka. Goście bez trenera, Warnock został pierwszym zwolnionym trenerem w tym sezonie w Premier League. Nie dziwię się zarządowi Orłów, Crystal Palace grało piach, gra piach i prawdopodobnie będzie grało piach. Zmiana trenera nie pomoże w odbudowaniu formy i wyrobieniu wyników. Za Warnocka CP wygrało swoim 18% meczy, z kolei za Pulisa 43%. Tylko dobrze przepracowane okienko transferowe może ich uczyć lepszymi. W spotkaniu z Soton widać było, że brakuje im klasowych obrońców. Wszystkie stracone bramki to ewidentne błędy w ustawieniu tylnych szeregów ekipy. Bramka na 1:3 też całkowicie przypadkowa. Do kontuzjowanego Chamakha dołączył po ostatnim spotkaniu Campbell, teraz tymczasowy menadżer Orłów nie ma z przodu żadnej siły rażenia. Z drugiej strony QPR. Wiadomo, drużyna wyjątkowo własnego boiska, na wyjeździe to jest cień ekipy, kiedy grają w Londynie. Nie ma wgl co porównywać. U siebie jednak też nie zachwycają, ale walczą, walczyli z City, Liverpoolem i resztą ekip. Bilans na Loftus to 5-2-2. Bardzo imponujący jak na beniaminka. Błyszczy Austin, który w swojej profesjonalnej karierze nigdy nie skończył sezonu z poniżej 20-oma bramkami na koncie. Myślę, że w tym będzie podobnie jeżeli zdrówko pozwoli. Wbijać bramki pomaga mu Vargas, Kranjcar, Zamora. Ta gra u siebie może się naprawdę podobać. Gdyby przełożyli ją na mecze w delegacji kto wie, gdzie by się teraz znajdowali w tabeli. Jeżeli nic nie zmienią w swoich wyjazdowych potyczkach to relegacja murowana. Tylko dwóch drużynom w historii Premier League udało się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii bez wygranego spotkania na wyjeździe. Jednakże obie te ekipy częściej remisowały wyjazdy aniżeli przegrywały. Podsumowując, Orły grają słabo, bardzo słabo w ostatnich spotkaniach, nie daję im większych szans w starciu z QPR, w dodatku bez szkoleniowca.
Moja propozycja:
QPR (-0.25) @ 2.09 Pinnacle

Charlie, Charlie, Ty masz taki czar...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Manchester City - Burnley FC
Tutaj nie trzeba się rozpisywać. To będzie mecz do jednej bramki. The Clarets grają padakę w tym sezonie, szczególnie na wyjazdach. U siebie jeszcze jako tako to się ogląda. Tym razem przyjadą na Etihad do jaskini lwa. Obywatele notują wspaniałą serię wygranych z rzędu. Nie zanosi się, żeby przerwali ją w starciu z beniaminkiem. Wydawać się mogło, że Manchester City bez Aguero, Dżeko i Joveticia nie ma siły rażenia z przodu. Jednak Silva, Toure i Milner robią ostatnio robotę biorąc ciężar na własne barki. Hiszpania bez napastnika wygrała Euro w Polsce i Ukrainie. City mogą wygrać ligę angielską. Oczywiście to tak pół serio, pół żartem. Obywatele imponują mi swoją grą, grają ładnie, składnie a co najważniejsze skutecznie, tym bardziej na swoim terytorium. W lidze zdarzył się jeden wypadek przy pracy, a mianowicie porażka z Garncarzami 0:1. Gra wtedy nie wyglądała najgorzej, ale brakło wykończenia. The Clarets widziałem w ostatnich kilku spotkaniach. Tam gra tylko Barnes i Ings, nie wiem co podkusiło mnie, żebym na nich grał z Liverpoolem. Burnley tylko jedna wygrana na wyjeździe w tym sezonie, znowu wpadają The Potters. Jednak kto oglądał to spotkanie to wie, że mieli swoje dwie szanse od obrony Stoke w pierwszych minutach meczy i w pełni je wykorzystali. Potem to już jednak dominacja ekipy Hughesa. The Citizens nie powinni mieć żadnych problemów z pokonanie słabiutkich The Clarets. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują mi dopisanie trzech oczek dla Obywateli w tabeli.
Moja propozycja:
The Citizens (-2) @ 1.75 Marathon

Kto wie, może Pozo zacznie swoje strzelanie w City...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Southampton FC - Chelsea Londyn
Drugie najciekawsze starcie w kolejce po meczu Kogutów z Diabłami. Święci bardzo ładnie spisali się w starcie z Orłami, ale tam zadecydowała słaba postawa ówczesnej ekipy Warnocka w obronie. Soton wykorzystało wszystkie swoje szanse i wypunktowali rywala. Fajne spotkanie wreszcie zagrał Mane, który imponował szybkością i celnością podań. Pora na The Blues. Lider tabeli nie zamierza przestawać wygrywać. Pokazał to w starciu z Młotami, gdzie zagrali bardzo dobrze. Nie dali im najmniejszych szans na wywiezienie jakichkolwiek punktów. Costa strzela, obrońcy wbijają bramki ze stałych fragmentów gry. Do tego przyzwyczaiła nas Chelsea w ostatnim czasie. Jose Mourinho ma bardzo szeroką ławkę, nie ma nikogo kto pauzuje za kartki, żadnego kontuzjowanego. Na pewno mniej odczują granie co dwa dnia aniżeli Święcie. Koeman zagra znowu bez Rodrigueza, Corka i Gallaghera. Ostatnie mecze grają bardzo słabo, powoli spadają w tabeli. Nie pozowało nic z formy, którą prezentowali na początku sezonie, gdzie ogrywali każdego. The Blues nie powinni mieć najmniejszego problemu z ograniem Soton i trzymaniem dystansu na The Citizens. Maja lepszy skład, lepszą formę, co najważniejsze dłuższą i lepszą ławkę oraz większego geniusza na ławce trenerskiej. Wszystkie argumenty pokazują, że Chelsea Londyn powinna przyjechać, wygrać i wrócić do domu świętując Sylwestra jako jedyny lider tabeli Premier League. Warto też wspomnieć, że obrona Świętych będzie osłabiona brakiem Bertranda, który nie może zagrać w starciu ze swoimi klubowymi kolegami, no właśnie, jest to wypożyczony boczny obrońca The Blues. H2H także na korzyść gości. Na ostatnie dziesięć starć na St. Mary&#39;s Stadium aż siedmiokrotnie wygrywali piłkarze Chelsea, raz padł remis a dwa razy zwycięsko wychodziła ekipa Southampton. Typuję wygraną Chelsea.
Moja propozycja:
Chelsea Londyn @ 1.86 Pinnacle

Dwie gwiazdy ze Stamford...
-----------------------------------------------------------------​

vs

West Ham United - Arsenal Londyn
Drugie derby Londynu w przeciągu dwóch dni z udziałem Młotów. Tym razem ekipa Big Sama zmierzy się z Arsenalem, a więc drugą siłą Londynu. The Hammers dobrze weszli w sezon, strzelają gol za golem, dość mało tracą, znajdują się wysoko w tabeli, a co najważniejsze grają ciekawą dla oka piłkę. O wiele ciekawszą niż jeszcze sezon temu. Zagrali dość kiepsko na Stamford Bridge, ale u siebie to zupełnie inna drużyna. W tym sezonie każdemu strzelali gola, z wyjątkiem Aston Villy i Tottenhamu. W ataku gospodarzy błyszczy Carroll, Sakho oraz Valencia. Wspomaga ich Amalfitano. Song. Downing oraz Nolan. Stjułard Dałning to drugi po Fabregasie najlepszy pomocnik w lidze jeśli chodzi o statystyki kluczowych podań. Rozgrywa jeden ze swoich najlepszych sezonów karierze. Arsenal na wyjeździe tylko raz w tym sezonie nie strzelił bramki, miało to miejsce w starciu na Stamford Bridge, gdzie Chelsea całkowicie ich zdominowała. Ze składu wypada Giroud, który w idiotyczny sposób wyeliminował się ze spotkania z Młotami i dwóch następnych. Wenger ma jednak kim załatać tą dziurę, przez większość tego sezonu Kanonierzy grali z Welbeckiem w ataku i tak zapewne będzie na Upton Park. Gwiazdą gości jest bez wątpienia Sanchez, który już nie raz ratował tyłek Francuzowi (bez skojarzeń). Chilijczyk rozgrywa bardzo dobry sezon, strzela gol za golem. Potrafi wkręcić praktycznie każdego drwala w murawę. Zapewne nie raz zagrozi bramce Adriana. W ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy obiema ekipami Arsenal wygrywał trzykrotnie 3:1 i raz 5:1. Uważam, że w niedzielę będzie podobnie. O Młotach mówi się to samo co ostatnio o Soton, że będą teraz na równi pochyłej, ja aż tak się nie zgadzam z tym stwierdzeniem, ale jednak Arsenal to niewygodny dla nich rywal. Sądzę, że będzie to bardzo ofensywny mecz, tak jak parę tych ostatnich, gdzie zwycięsko wyjdą Kanonierzy.
Moje propozycje:
Arsenal (-0.25) @ 1.84 Pinnacle
BTS @ 1.57 Marathon
Arsenal i BTS @ 4.00 Wujek Hill


Jego głupie zachowanie zdenerwowało Wengera...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Stoke City - West Bromwich Albion
Nie zmieniam swojego zdania, The Baggies grają bardzo słabo, The Citizens pokazali im ostatnio miejsce w szeregu. Obrona wygląda jakbym była na Seszelach, nie ma jej na boisku, co bez litości wykorzystują ich rywale. Zacięła się także maszynka do strzelania bramek. Nie ma argumentów z przodu. The Potters z kolei grają lepiej aniżeli ich rywal. Mecz z Evertonem był bez historii. Bojan wykorzystał kontrowersyjny rzut karny, a potem The Toffees nie zagroziło poważnie bramce Begovica. Do składu wraca teraz Ireland i Bradsley. Ich gra powinna wygrać jeszcze lepiej. Diouf zagrał fajne spotkanie na Goodison, ale nie wykorzystał kilku swoich szans. Stoke to drużyna własnego boiska od kilku sezonów, przegrali co prawda z The Blues, ale przecież mało kto jest w stanie zatrzymać lokomotywę o nazwie Chelsea. Muniesa i Shawcross bardzo mi się podobali w starciu w Liverpoolu, gdzie pokazali jak dobrze się rozumieją. Nie zostawiali żadnej luki, grali zdecydowanie. Jeżeli nie zabraknie skuteczności z przodu to bez problemu powinni sobie poradzić z ekipą The Baggies. W ostatnich dwóch spotkaniach na Britannia Stadium padł bezbramkowy remis. Garncarze stoją na doskonałej pozycji, że poprawić tę statystykę. Alan Irvine nie będzie mógł skorzystać z usług Olssona, Anichebe oraz Dorransa. Typuję wygraną The Potters. Już raz grałem na Stoke po takim kursie i wtopili, drugi raz już mnie nie utopią. :cool:
Moja propozycja:
Stoke City @ 1.91 Bet365

Czy Mark zafunduje nam kolejny horror?...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Hull City - Leicester City
Kolejny hit kolejki. Na KC Stadium przyjadą Lisy. Wydawać się mogło, że Lester to outsider tabeli, ale ich gra na to nie wskazuje, gdyby nie brakowało im skuteczności i gdyby grali chociaż trochę lepiej w defensywie to te wyniki by inaczej wyglądały. Ewidentnie brakuje zrozumienia z tyłu i drugiego takiego Uzioi. Tygrysy wracają do siebie po wygranej nad Kotami, dość niespodziewanej wydawać się mogło. Mecz mógł się potoczyć jednak inaczej jeśli sędzia podyktował dla Sunderlandu w pierwszej połowie. Ale nie o tym. Najsłabszym zawodnikiem Lisów obecnie wg mnie jest Hamer, który podczas nieobecności Schmeichela gra bardzo kiepsko. Nie nadaje się na Premier League. Zawalił bramkę z Kogutami. Lester ma czym straszyć w ataku, ale tak jak pisałem wcześniej, brakuje im skuteczności, bo stwarzają sobie dużo okazji bramkowych. Ale jednak coś mi mówi, że strzelą jednego gola na KC Stadium. Tygrysy nie grają najlepszego sezonu, ale bramki strzelają. Ostatnio jednak trochę zaniedbywali swoich fanów, od 180 minut na własnym stadionie bez gola. Czas na przełamanie. Z kim jak nie z Lester? No właśnie, o gol ekipy Bruce&#39;a jestem dość spokojny, zważając na to, że obrona gospodarzy gra dość niepewnie w tym sezonie, często głupio faulują, grają niecelnie, tracą głupio piłkę to myślę, że taki Uzioa też powinien dołożyć kolejnego swojego gola w tym sezonie dla Lisów. Mecze między takimi drużynami ogląda się ciekawie. Jak ktoś oglądał starcie QPR właśnie z Lisami to może tutaj liczyć na powtórkę. Stawiam na BTS&#39;a. Dodam jeszcze tylko absencje. Leicester: Vardy, Wooda, Schmeichel oraz Upson. Tygrysy: Huddlestone, Chester, Diame, Robertson, Snodgrass oraz Dawson.
Moja propozycja:
BTS @ 1.90 Marathon

Marcin chyba na stałe zagościł w podstawowej jedenastce Lisów...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Newcastle United - Everton FC
Ciekawy pojedynek czeka nas na St. James Park. Sroki zmierzą się z The Toffees. Drużyna Martineza gra zaskakująco słabo w tym sezonie zajmując odległe miejsce w tabeli. Gra nie powala na kolana żadnego fana Premier League. To nie jest to do czego nas przyzwyczaił Everton. Sroki po serii wspaniałych zwycięstw wpadły na równię pochyłą. Wszystko zaczęło się od meczu na Emirates Stadium. Potem przyszedł mecz z Kogutami, derby z Sunderlandem i ostatnio spotkanie z Diabłami. Ekipa Pardewa nie przypomina tej drużyny, która chociażby wypunktowała Chelsea. Dziwi mnie brak Cisse w wyjściowym ustawieniu czarno-białych pasów. Dochodzi do tego wielki szpital, który już u nich jest od paru dobrych kolejek, czy też miesięcy. Everton z kolei w ostatnich meczach gra słabo zarówno z przodu jak i z tyłu. Lukaku bez formy, Mirallas jakoś ciężko odczuwa te kontuzje i już nie błyszczy. Jedynie Barkley i Naismith coś próbują. To jednak za mało. Nie wiadomo czy zagra Howarda, który musiał opuścić przedwcześnie murawę w meczu ze Stoke. Nie zagra na pewno Stones, Besić, Osman, Hibbert, Gibson i być może Jagielka. Z powodu 5 kartoników wypada Naismith. Dla mnie ten mecz to typowy no bet. Nie zaufam żadnej z tych drużyn prędko. Jeśli jednak miałbym coś już grać to w kierunku Srok, ale tak jak pisałem, odpuszczam.
Moja propozycja:
NO BET

Być może kibice Srok po tym spotkaniu na nowo zaczną zwalniać Alana...
-----------------------------------------------------------------​

vs

Aston Villa - Sunderland AFC
Ostatni niedzielnym pojedynek. Na Villa Park w Birmingham przyjadą Koty, który nie za dobrze zagrał w meczu z Hull. Wykorzystali błąd obrony Tygrysów w 1&#39; i strzelili jedynego gola. Potem bez zbędnych okazji nie licząc tych dwóch niepodyktowanych karnych. Wydawać się mogło, że po zwycięstwie w derbach nad Newcastle forma wzrośnie, że zaczną wreszcie wygrywać, jednak nic z tego. Nie potrafili przejść z obrony do ataku. byli bezsilni, brakowało celności oraz dokładności podań. The Villans mimo porażki na Liberty Stadium zagrali dobre spotkanie. Dowodem tego jest fakt, że MOTM został Fabian. Łukasz bronił bardzo dobrze, nie raz chronił Łąbędzie z sytuacji, kiedy już się mogło wydawać, że Aston wbije bramkę. Swoje okazje mieli Agbonlahor oraz Benteke. Niestety żaden z nich nie potrafił pokonać świetnie spisującego się polskiego bramkarza. Obie drużyny grają ostatnio w kratkę, nie zaufam a najbliższym czasie żadnej z nich. W tym spotkaniu może wygrać każdy, wszystko będzie zależało od skuteczności Benteke, bo może on wbić dwie bramki jeśli będzie chciał. Ze składu The Villans wypada Richardson, Westwood, Cole, Senderos, Baker, Kozak oraz wreszcie Agbonlahor, który zgromadził już 5 kartoników. Koty zagrają bez A Reveillere, Van Aanholta. Bez większych braków. Do składu wraca Wickham, który mecz z Hull oglądał z wysokości trybun, bo ma na koncie już 5 żółtek. Dla mnie no bet.
Moja propozycja:
NO BET

Czy Belg poprawi swoją skuteczność?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

West Ham - Arsenal
Godzina : 16:00
Typ : Over 2.5 + BTTS
Kurs : 1,95
Buk : Bet365

✅✅✅ Wynik 1:2 ✅✅✅
Standardowo najwięcej typów na ✅ w meczu Arsenalu, wręcz wszystkie ????​

Niedziela - kolejny dzień z Premier League i bardzo dobrze, jest wiele świetnych meczy. Ja pod lupę wziąłem kolejne derby Londynu jakich sporo w ostatnich czasie. Mecz na Upton Park pomiędzy miejscowym West Hamem a Kanonierami.

W drugi dzień świąt czyli Boxing Day, można było zobaczyć w jakich dyspozycjach są obie drużyny, natomiast nie do końca. Obie drużyny grały mecze derbowe, West Ham grał na Stamford Bridge z Chelsea, natomiast Arsenal miał dużo łatwiejsze zadanie podejmując u siebie Rangersów. Młoty miało dużo cięższe zadanie, bo tak naprawdę na boisku The Blues, mieli mało do powiedzenia. Chelsea było drużyną napierającą przez 90 minut, i &quot;gwałcili&quot; obronę West Hamu raz po raz. Cud, że nie skończyło się wyżej niż 2:0, a odpowiedzialny był za to Adrian, którym moim zdaniem dokonywał cudów między słupkami. Obronił min. trzy 100%-owe sytuacje. Ekipa Sama Allardyce&#39;a była pogubiona. Próbowali odpowiedzieć po przerwie, ale nie wychodziło im to dostatecznie dobrze. Potem było nie najlepiej, aż do wejścia Amalfitano i Songa, którzy wnieśli coś pożytecznego w grę Młotów. Parę razy zagrozili bramce Courtoisa, głównie za sprawą Francuza, który gdyby nie szczęśliwy słupek, strzeliłby gola. Ogólnie jak na warunki gry jakie dyktowała Chelsea nie dało się odnieść korzystnego wyniku, ale po wejściu tych dwóch zawodników gra West Hamu już była dużo lepsza. Tworzyli sytuację i mam nadzieję, że trener weźmie to pod uwagę ustalając skład.

Co do gry Arsenalu w piątkowy wieczór: do 53&#39; wyglądała bardzo dobrze, Kanonierzy dominowali wyraźnie na boisku, utrzymując się przy piłce i z łatwością stwarzali sobie sytuacje. Byli drużyną wyraźnie lepszą, lecz to nic trudnego w meczach z QPR. W 53&#39; głupota (inaczej tego nazwać nie można) Giroud spowodowała, że dostał czerwo i nie zagra na Upton Park. Nie było widać, aż tak bardzo straty piłkarza Wengera, Rosicky podwyższył prowadzenie na 2:0, ale potem była już męczarnia i daleka podróż The Gunners. Karny, którego wykorzystał świetny Austin i nerwówka do końca. Udało się dowieźć ale nie wyglądało to najlepiej. Teraz będzie dużo dużo trudniej. Czas jechać do dużo lepszego rywala od podopiecznych Rednappa - na boisko obecnie czwartej ekipy w PL.

Mecze z West Hamem w roli gościa, Arsenal ostatnio powinien dobrze wspominać bo wygrał aż 4 z nich, jeden remisując. Co najlepsze w 4/5 spotkaniach typ się pokrywał. Obie ekipy są drużynami overowymi, praktycznie zawsze strzelają, ale też sporo tracą. Statystycznie ekipa Arsenalu pod względem ov 2.5 zajmuje 3 miejsce (12/18, wyjazdy 5/9) a West Ham jest na 5 miejscu (11/18, dom 4/9). Jednak te statystyki nie odpychają mnie a wręcz przeciwnie. Arsenal na wyjazdach prawie zawsze pokrywa ten typ ostatnimi czasy, aż 4/5. West Ham u siebie nie najlepiej bo 2/5. Dość statystyk, oglądałem te ekipy już parę razy, Arsenal zdecydowanie więcej i wiem na co ich stać. Mimo słabej gry potrafią strzelić bramkę, czasem dwie (przykład chociażby ostatni mecz na Anfield), a przez dziury w obronie i czasami brak zrozumienia tracą gole.

West Ham ostatnio wrzucił wyższy bieg, zwłaszcza u siebie gdzie grają ostatnio świetnie. Pokonali na własnym boisku takie kluby jak City czy Swansea. Ogólnie przegrali dwa razy, z Soton i Kogutami. W 3/4 meczy z lepszymi rywalami typ się pokrywał i to dość gładko, więc liczę na powtórkę. Grają u siebie odważnie, mają sytuację, starają się narzucić swój styl gry. Z Arsenalem łatwe to nie będzie, natomiast nie niemożliwe. Będzie to na pewno mecz w którym obie ekipy nie odsuną nogi, z racji na pozycję w tabeli i tego, że jest to mecz derbowy. Drużyny sąsiadują ze sobą i dzieli ich zaledwie punkt różnicy, jeśli wygra West Ham odskoczy na 4 &quot;oczka&quot; podopiecznym Wengera, jeśli zaś wygra Arsenal, przegonią Młoty w tabeli i wskoczą na piątą lub (w przypadku możliwej porażki Świętych z Chelsea) czwartą pozycję. Kanonierzy zapewne będą grali z kontry na szybkiego Sancheza, Welbecka czy Ox&#39;a, który ma wrócić na jutrzejszy mecz podobnie jak Sanogo. W ekipie Allardyce&#39;a ma wrócić Tomkins jako jedyny kontuzjowany. Jak pisałem wielokrotnie i dziś również, obie ekipy są overowe. Znają się dobrze, bardzo często strzelają sobie bramki, a typ dość często wchodził w meczach bezpośrednich. Liczę na kolejny overowy wynik, na szybkość, dokładność i niekonwencjonalne zagrania Alexisa czy Welbecka, a także na skuteczność Carolla czy Hernandeza. Mam nadzieję, że obejrzymy po raz kolejny dobre widowisko obfite w bramki po jednej jak i drugiej stronie.

Inne typy na to spotkanie :
Over 11,5 RR @1,90 ✅ 15 RR
Arsenal + ov 2,5 @3,00 ✅
Arsenal + BTTS @3,75 ✅
Arsenal DNB @1,50 (do dubla jak znalazł)
✅



vs.

Southampton - Chelsea
Godzina 15:05
Typ : 2
Kurs : 1,83
Buk : Bet365

⛔⛔⛔ Wynik 1:1 ⛔⛔⛔
ehhh tak cisnąć i nic...????​


Tutaj do powiedzenia znacznie mniej, bo mamy dość wyraźnego faworyta w spotkaniu na St. Mary&#39;s Stadium. Tutaj ekipa Świętych podejmie aktualnego lidera i najlepszą ekipę w lidze - Chelsea. The Blues przyjadą do Southampton w dobrych nastrojach bo dwa dni wcześniej łatwo i przyjemnie pokonali ekipę Młotów. Southampton także wygrał swoje spotkanie tyle, że w Londynie z Crystal Palace.

Mimo wszystko jak pisał Kuba86 forma Soton z początku sezonu gdzieś się zapodziała, nie mają takiej łatwości i lekkości w wygrywaniu meczy jak na początku obecnej kampanii. Mieli okres bardzo słabej gry, gdzie przegrali aż cztery mecze pod rząd. Potem wygrali ze słabym ostatnio Evertonem, no i w/w mecz z Orłami. Chelsea ostatnio nie zawodzi i wygrywa wszystko jak leci. Poza tym Świętych oprócz wspomnianej zadyszki z powodu dość małej kadry, zaczynają nękać kontuzje. Nie zagra Rodriguez, Gallagher i Cork, oprócz tego świetnie dysponowany Bertrand jako, że jest wypożyczony. Mourinho ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy jako, że nikt nie jest kontuzjowany.

Oprócz tego wszystkiego, na moje Święci dość wąską kadra nie wytrzymają gry co dwa dni. Koeman nie dokonuje dużo rotacji w składzie, de facto Mou też nie, tyle, że jego piłkarze są przyzwyczajeni do gry z dużą częstotliwością występów tj. co 3 dni. Myślę, że dwa dni to nie będzie dla nich jakaś tragedia i zagrają na swoim, przyzwoitym poziomie. Soton nie daje rady, czego przykładem może być ostatnie spotkanie między ekipami na St. Mary&#39;s, które odbyło się właśnie w czasie świąt i okresu, w którym angielska piłka jest grana co 2-3 dni. Mecz odbyty 01.01.2014 był wygrany przez Chelsea aż 1:5, tyle, że wtedy Soton miał w swoich szeregach jeszcze Lallanę, Lamberta, Chambersa i resztę, a w Chelsea nie było Cesca i Costy. Ci dwaj Panowie wykonują mega robotę w układance Mourinho i nie zdziwię się, jeśli to oni zdecydują o losach tego meczu. Nie wykluczone, że o wyniku zadecydują jednostki. Uważam też, że po raz kolejny da znać o sobie geniusz młodego Belga, który nie jednokrotnie w tym sezonie był kluczową postacią w szeregach Chelsea. Ostatnie mecze w Southampton między tymi drużynami 4/5x kończyły się wygranymi The Blues i myślę, że teraz inaczej nie będzie. A po tym kursie należy grać, póki nie spadnie do 1,66 albo niżej. Szkoda, że nie widziałem 2,00 bo to było już spore value.

Inne typy na to spotkanie :
Over 10,5 RR @1,83 (azjan) ⛔
Chelsea + over 2.5 @3,10
⛔
Over 3,5 ŻK @1,61
✅
tragedia...



vs.

Tottenham - Man United
Godzina : 13:00
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs : 1,90
Buk : Bet365​

⛔⛔⛔ Wynik 0:0 ⛔⛔⛔
Skuteczność ???? dobrze, że nie pograłem :x

Nad tym zastanawiam się czy grać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będzie to dość bramkowy pojedynek. Tottenham poczyna sobie coraz lepiej w lidze, wydaje się, że wychodzą z dołka. Grają lepiej ale aż w 4/5 ostatnich ligowych spotkań tracili przynajmniej bramkę. Pomogła im wygrana w Walii nad Łabędziami, po niej nastąpiły 3 kolejne (1 w pucharze).

Każdy z trzech ostatnich meczy Koguty wygrywały 2:1. Co ja poradzę, że to kolejny mecz, który śmierdzi mi tym wynikiem (tyle, że w stronę United) ? United to ostatnio rozpędzona lokomotywa, której maszynistą jest Van Gaal. Niektórzy uważają, że to dalej niepoukładana drużyna, ja sądzę trochę inaczej. Uważam, że mimo wszystko LVG, w jakiś sposób już poukładał sobie team. Widocznym przywódcą tejże ekipy jest nie kto inny a Wayne Rooney, który ostatnio błyszczy formą. Z Liverpoolem gol, ze Srokami dwa. Ostatnio rozgrywa świetne spotkania, nikt chyba temu nie zaprzeczy. W ostatnim czasie dziwnym jest słyszeć, że miło popatrzeć na grę Diabłów, ale wypada tak mówić. Wygląda na to, że Falcao to transferowy &quot;strzał w dziesiątkę&quot;. Strzela, asystuje, czego chcieć więcej ?

W drużynie Mauricio Pochettino lekki deficyt w gwiazdach podobnego formatu, natomiast mimo wszystko skład mają bardzo dobry, a co najlepsze tworzy się kolektyw. Liderami zespołu wydają się być duńczyk Christian Eriksen i anglik Harry Kane. Dobrze się rozumieją, obydwoje strzelają sporo goli. Ten duet zdobył dla Kogutów już 12 bramek, nie mówiąc o asystach. Do tego dochodzi skuteczny Chadli, który ma 6 trafień.

Manchester sporo strzela, zwłaszcza w ostatnim czasie. Do tej pory zdobyli 33 bramki, tracąc 19. Koguty zaś strzeliły i straciły po 24 gole. Koguty grają u siebie, co na pewno podziała na nich in plus, dodając jeszcze że mają serie trzech kolejnych ligowych zwycięstw, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Manchester, który wraca w dobrym stylu na właściwe tory, goniąc Chelsea nie może sobie za bardzo pozwolić na stratę punktów. H2H jest dla nas dość łaskawe bo na 5 ostatnich spotkań w 4 typ był pokrywany. Natomiast na White Hart Lane 3/5, co mimo wszystko też przemawia za typem. Podsumowując to zarówno statystyki obu drużyn, pozycje w tabeli i chęć walki o komplet punktów każdego zespołów i dyspozycja zespołów jak i pojedynczych graczy, sugerują, że pójście w bramki (tu: over 2,5 + BTTS) jest najrozsądniejszym posunięciem.

Inne typy na to spotkanie :
Wayne Rooney gol @2,60 ⛔
Harry Kane gol @2,60
⛔
Man Utd DNB @1,57 zwrot
Tottenham over 1,5 ŻK @1,57
✅

Powodzenia ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Ja generalnie spodziewam sie overowej kolejki, bo zaden zespol nie wystawi kompletu zawodnikow w 100% wypoczetych, a jak wiadomo gra w defensywie kosztuje wiele sil i tym razem moze ich zabraknac.
Southampton - Chelsea
Chelsea @ 1.83 ⛔
Chelsea i BTS @ 4.33 ⛔
Chelsea over 1,5 bramki @ 2.00
⛔ //ech... So&#39;ton w 2. polowie nie schodzil ze swojej polowy...
Moim zdaniem kursy na to spotkanie to spora promocja, widocznie buki naprawde wierza w dobra forme Southamptonu. Ok, w ich grze widac ostatnio znaczny progres, bo przede wszystkim zaczeli strzelac bramki (w ostatnich 2 meczach 6 strzelonych), ale tez grali ze slabymi zespolami, ktorych nie mozna stawiac obok Chelsea, ktora powinna ten mecz wygrac, bo potrafi grac przeciwko Southamptonowi. Nie spodziewam sie jednak wygranej do 0, bo Chelsea w tym sezonie, szczegolnie na poczatku, tracila bramki w zdecydowanej wiekszosci meczow i to nawet ze slabymi przeciwnikami. Seria ponad 2 meczow z czystym kontem przytrafila sie jej tylko 2 razy w tym sezonie. W swietle tego oraz dobrej ostatnio formy strzeleckiej So&#39;ton spodziewam sie przelamania serii meczow z czystym kontem. No i na dokladke klasyk tego sezonu, czyli Chelsea ponad 1 bramka w meczu, po bardzo promocyjnym kursie.
A z innej beczki to czy moglby mi ktos wyjasnic (moze sie nie znam), czemu kurs na Chelsea+BTS jako jeden zaklad jest o wiele wiekszy, niz ako Chelsea z BTS (1.83 * 1.9)?
QPR - Crystal Palace
QPR @ 2.40 ⛔
QPR over 1,5 bramki @ 2.25
⛔
Tu nie trzeba duzo pisac- QPR u siebie to ekipa ogrywajaca slabszych i psujaca krew mocnym druzynom. W dodatku od ostatnich 7 meczow strzelala u siebie przynajmniej 2 bramki, a to oczywiscie za sprawa Charliego Austina, ktory znajduje sie w ostatnich tygodniach w wybornej formie.
Hull - Leicester
Remis do przerwy @ 2.05 ⛔
DW do przerwy 1:1 @ 8.00
⛔ //za drobne
Leicester potrzebuje punktow jak tlenu, no a z kim je zdobywac jak nie z zespolami z dolu tabeli, jak Hull. W ostatnich 3 meczach druzyna Wasilewskiego schodzila do szatni z bagazem bramkowym, wiec teraz czas najwyzszy w koncu sie postawic. Ponadto za drobne polecam bramkowy remis do przerwy, paradoksalnie, bo obie druzyny maja problemy ze zdobywaniem bramek w 1. polowach. Teraz jednak okolicznosci w postaci braku czasu na regeneracje powinny sprzyjac podreperowaniu tego bilansu, a kurs na bramkowy remis znacznie bardziej atrakcyjny, niz 0:0, ktory wynosi 2.62 i moim zdaniem nie wart jest ryzyka.
Aston Villa - Sunderland
Remis do przerwy @ 2.00 ✅
Aston Villa to druzyna wybitnie underowa, Sunderland tez, a kursy sa wyrownane, takze mysle, ze remis do przerwy nie jest duzym ryzykiem. Dla bardziej odwaznych mozna pyknac DW 0:0 do przerwy za 2.50.
Na koniec polecam dubelka:
West Ham - Arsenal BTS @ 1.57 ✅
Man City -1,5 - Burnley @ 1.45 ⛔
Ako: 2.27
⛔
City slabiakom nie popuszcza, a zwlaszcza u siebie, a WHU na swoim terenie zawsze cos ustrzeli, podobnie jak Arsenal w prawie kazdym meczu. Dla mnie BTS tutaj to pewniak, ale kurs slaby, wiec lepiej wrzucic do ako.
Wszsytkie kursy podaje z bet365.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Stoke City - West Bromwich Albion
vs.

Typ: West Bromwich Albion DNB
Kurs: 3,55
Bukmacher: U n i b e t​

No ja tu czegoś nie rozumiem. Grają dwie równorzędne drużyny, czego by o nich nie mówić. Może Stoke ma ciut lepszy skład i ciut lepszą pozycję, ale to o niczym nie świadczy. Stoke mocne u siebie to standardowy slogan powtarzany przed każdym ich meczem na Britannia Stadium i tak jest, ale głównie przez to, że zatrzymują u siebie głównie faworytów. W tym sezonie pokonali u siebie Arsenal, w zeszłym Arsenal, Manchester United, Chelsea, zatrzymali Manchester City. Ale przyjrzyjmy się, kto ich pokonywał w tej &quot;twierdzy&quot;. W tym sezonie: Leicester, Burnley, Aston Villa, w zeszłym Norwich City, a punkty urywały między innymi: West Bromwich Albion, Cardiff City. Można chyba postawić tezę, że Stoke nie lubi grać ze słabszymi ekipami, a zwłaszcza na własnym stadionie. Może wynika to z mniejszej motywacji, a może po prostu z faktu, że będąc faworytem zobligowani są do większej ofensywy, lepszej gry w ataku, a można mieć wątpliwości, czy im to wychodzi. To dlatego moim zdaniem w meczu Stoke City - Chelsea po szybkim prowadzeniu Mourinho postanowił oddać piłkę Stoke. Spodziewał się, że nie stworzą zbyt dużego zagrożenia i tak istotnie było.
Co do gości - trzeba uczciwie przyznać, że tak jak Stoke nie radzi sobie u siebie ze słabszymi przeciwnikami, tak West Brom słabo radzi sobie na wyjeździe. Ogólnie. Dziwna to jednak drużyna, bo pamiętam, że w zeszłym sezonie zdobyli Old Trafford, Liberty Stadium, o mały włos pokonali Chelsea na Stamford Bridge, prowadząc 2:1 w doliczonym czasie gry, remis z Tottenhamem. W tym sezonie mają na rozkładzie właśnie Koguty, które pokonali 1:0 na White Hart Lane. Ostatnie ich mecze to małe zdobycze punktowe, ale moim zdaniem do ich gry nie można mieć wielkich zastrzeżeń. Z Hull City remis, ale niewykorzystany karny Dorransa, wygrane derby z Aston Villą, dobra postawa z QPR i ostatecznie jednak porażka mimo prowadzenia 2-1, no i wliczona w kalkulacje porażka z Manchesterem City. Meczu co prawda nie oglądałem, ale statystyki wskazują na dość wyrównany przebieg meczu.
Kolejna sprawa - Stoke to jeden z ulubionych typów na nadchodzącą kolejkę. Dlaczego? Ano, pokonali Everton na Goodison Park, no i jest jednak to ogólne przekonanie, że u siebie są mocni. WBA ostatnio słabo, do tego na wyjazdach raczej kiepsko, choć z wyjątkami, które przedstawiłem, więc typ może być tylko jeden - wygrana Stoke City. Ja powątpiewam, bo widziałem mecz Stoke - Chelsea i w tym meczu Garncarze zaprezentowali się bardzo cieniutko.
Mała ciekawostka, ostatnia wygrana Stoke nad WBA u siebie miała miejsce 22.11.2008 roku, a więc ponad 6 lat temu.
Oba zespoły bez istotnych osłabień, dla mnie warto zaryzykować typem na gości.

Do tego, warto dla mnie rozważyć typ na Leicester, bo ich wyniki są gorsze niż gra, a na Hull ludzie grają, bo pokonali Sunderland na wyjeździe, co dla mnie w kontekście nadchodzącego meczu znaczy raczej niewiele.
 
S 26

szpaku_szpak

Użytkownik
Długo się nie wypowiadałem, ale też chciałbym dorzucić swoje trzy grosze...
Southampton - Chelsea
Chelsea 1,83
BTS 1,90
Chelsea i BTS 4,33
Kursy Bet365
W drużynie gospodarzy przed meczem z Chelsea odpoczywali podstawowi zawodnicy czyli Wanyama i Tadić, więc na pewno łatwo nie będzie. Forma Świętych zdaje się poprawiać, u siebie strzelają sporo bramek i dziwi mnie taki kurs na BTS, chociaż w ostatnich 10 spotkaniach na St. Mary&#39;s Stadium 6 razy obie drużyny strzelały bramkę.
Koledzy wyżej wspominali o szerokiej ławce The Blues z czym nie do końca się zgodzę.
Zapowiada się ostra wymiana ciosów. Mimo to, uważam, że Southampton nie zdoła zatrzymać maszyny Mourinho.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Już jutro kolejny super maraton z ligą angielską ????
Pierwsze spotkanie, które od razu wpada mi w oko to Southampton - Chelsea.
Widzę tutaj tylko jeden scenariusz jakim jest wygrana gości!
The Blues pokazują w ostatnich meczach niesamowitą klasę, cały zespół to jeden wielki kolektyw. Zawodnicy Mourinho grają pewnie w obronie, dodatkową pewność daje im Courtois. W środku pola niezawodny Matic i łowca asyst Fabregas. Przód to już opcjonalnie, Mou ma bardzo duży wybór na ławce także nie ma co się martwić o zmęczenie. Oczywiście powtórzę to co wszyscy, ale to ma sens! Chelsea na pewno lepiej zniesie grę co 2 dni bo są do tego przyzwyczajeni. The Blues są bardzo dobrzy w pressingu i odbiorze piłki, wyprowadzają szybkie kontry. Londyńczycy w tym sezonie to same konkrety. Nie mówię, że gładko tutaj wygrają bo Southampton w tym sezonie gra wyśmienicie. Święci jednak nie radzą sobie z drużynami z topu , a punkty nabijają na słabych zespołach. Nie dawno przegrali nawet z Burnley, z którym nie wypada przegrać zespołowi bijącemu się o top4. Nie sądzę że gospodarze dają rade liderowi, który czuje na plecach oddech rywali z Manchesteru.
Southampton - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea 1,80 ⛔
Southampton - Chelsea
Over 10,5 RR 1,85 ⛔
Edit: Wszystko na styku... Zabrakło jednego kornera.
Betclic
 
daffyski 51

daffyski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Burnley
Typ: over 3,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365 ✅✅✅
Już jutro o godzinie 16.00 na Etihad Stadium odbędzie się spotkanie pomiędzy drugą i przedostatnią drużyną w tabeli. Manchester City zacięcie rywalizuje z Chelsea o tytuł mistrza i spotkania jak te musi wygrywać. W ostatnim spotkaniu z wyżej punktowanym od Burnley rywalem - West Bromem - 3 bramki padły już w pierwszej połowie. Goście w tym sezonie grają słabo i na 18 spotkań stracili 27 bramek, za to City w 18 spotkaniach strzeliło ich aż 39!
W ostatnich bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padały kosmiczne wyniki (1:6, 3:3, 5:1, 2:4) , dlatego również jutro liczę na to, że over 3,5 spokojnie się pokryje, a po takim kursie nic tylko brać ???? Good Luck!
Dla odważnych:
Typ: over 4,5
Kurs: 3.50 ⛔
Typ: 1 połowa over 2,5
Kurs: 4.50 ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
West Ham po raz ostatni wygrał 4 mecze u siebie w 2002 roku.
Po raz ostatni Młoty pokonały Arsenal na Boleyn Ground w 2006 roku
West Ham słabiutko zaprezentował się w starciu z Chelsea.
Ostatnie sezony na Arsenal płacili tu w granicach @1.5-1.7, a teraz po tyle można łapać DNB, dlatego
Arsenal remis zwrot 1.53 B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom