>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj mamy rozgrywki Pucharowe w Szwecji
Elfsborg - Sirius
Gospodarze w zeszłym sezonie wygrali ten puchar, w lidze natomiast zawiedli zaledwie 4miejsce na koniec rozgrywek, zespół gospodarzy w tym sezonie pewnie będzie chciał się zrehabilitować fanom za zeszły feralny sezon,rozpoczynają od pucharowego starcia z drugoligowym Siriusem. Oba zespoły spotykały się ze sobą dwa razy. Raz zwycięski okazał się Elfsborg natomiast raz zwyciężali piłkarze Siriusu. O transferach Elfsborga ciężko cokolwiek powiedzieć inwestowali głównie w Szwedzkich piłkarzy i zobaczymy jak sobie poradzą w grach towarzyskich nie imponowali jednak liczę że w meczu o stawkę postarają się wygrać
Zwycięstwo Elfsborg @@ 1.35 ✅
over2,5 gola @@ 1.55 ✅
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
IFK Goteborg : Atvidabergs 1:0 Zaczyna się nowy sezon 2015/16 w Szweckiej Allsvenskan , mój typ idzie w kierunku wicemistrza z poprzedniego sezonu IFK Goteborg który w pierwszym meczu zagra u siebie z 8 ekipą poprzedniego sezonu czyli Atvidabergs ( różnica pkt na koniec sezonu 2014/15 pomiędzy nimi to liczba 15 na korzyść IFK ) i w tym pojedynku zwycięzca może chyba być tylko 1 oczywiście IFK , myślę że gospodarze zaczną ten sezon od wysokiego &quot;C&quot; i zdecydowanie wygrają ten pojedynek :
- IFK Goeteborg win @ 1.30 @ Bet365 ✅
- IFK Goeteborg Handi ( -1,5 ) 2.00 @ Bet365 ⛔
- IFK Goeteborg strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.44 @ Bet365 ⛔
- over 2.5 gola w meczu @ 1.80 @ Bet365 ⛔
- IFK Goeteborg i powyżej 2.5 gola @ 2.00 @ Bet365 ⛔
............... zobaczymy co wejdzie ! ( no cóż za wiele nie weszło ale trudno )​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czas rozpocząć także sezon w Szwecji

Sundsvall - Malmo

Broniący tytułu Malmo jedzie dzisiaj do beniaminka Sundsvall na stanowisku pozostał Hareide co bardzo ucieszyło piłkarzy, Z Cardiff pozyskano Eikrema i Bergeta, Z Brann przybył Vindheim , z Twente przybył Bengtsson, Z Ajaxu Sana. Ciekawie wygląda Fadi. Wszystko jednak zweryfikuje boisko dzisiaj jest pierwsza kolejka dla Malmo u gospodarzy nie zobaczymy Danielsona,Olssona czy Slipera. Natomiast Malmo będzie bez Kroona i Morissona.
Malmo @@ 1.60 ✅
Over 2.5 gola @@ 1.80 ✅
 
niels 44

niels

Użytkownik
Czas rozpocząć także sezon w Szwecji

Sundsvall - Malmo

Broniący tytułu Malmo jedzie dzisiaj do beniaminka Sundsvall na stanowisku pozostał Hareide co bardzo ucieszyło piłkarzy, Z Cardiff pozyskano Eikrema i Bergeta, Z Brann przybył Vindheim , z Twente przybył Bengtsson, Z Ajaxu Sana. Ciekawie wygląda Fadi. Wszystko jednak zweryfikuje boisko dzisiaj jest pierwsza kolejka dla Malmo u gospodarzy nie zobaczymy Danielsona,Olssona czy Slipera. Natomiast Malmo będzie bez Kroona i Morissona.
Malmo @@ 1.60
Over 2.5 gola @@ 1.80
Racja, ale trzeba też wspomnieć, że zimą kadra mistrza Szwecji uszczupliła się o znaczące nazwiska. Z klubu odeszli napastnicy: Emil Forsberg -&gt; RB Leipzig (29/14), Magnus Eriksson -&gt; Guizhou (30/5), Isaac Thelin -&gt; Bordeaux (14/5). W Malmo nie ma już także podstawowych defensorów w osobach Ricardinho (23/0) i Markusa Halstiego (26/1).
W sześciu zimowych meczach kontrolnych i pucharowych ekipa ze Swedbank Stadion straciła co prawda tylko jedną bramkę, lecz w najważniejszym meczu z Orbero (i jednocześnie najsilniejszym rywalem spośród tych spotkań), co kosztowało ją odpadnięciem z pucharu.
Jak dla mnie &quot;Niebiescy&quot; w tym sezonie wcale nie muszą kosić jak przed rokiem. Na beniaminka powinno wystarczyć, ale przez kolejne spotkania trzeba będzie się Malmo przyjrzeć z boku.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
20 minut meczu i Malmo prowadzi już 3:0. Szok. Oglądam to spotkanie i generalnie wygląda to jak mecz sparingowy z piątoligowcem. Malmo klepie sobie piłeczkę w polu karny Sundsvall i dopełnia formalności.

Oczywiście mecz jeszcze się nie skończył, ale początkowy wniosek jest prosty: albo to Malmo jednak jest mocne nadal, albo GIF będzie totalnym outsiderem.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Rzeczywiście, &quot;Niebiescy&quot; od samego początku mocno przycisnęli. Oglądałem chwilę mecz, to co grali w napadzie Berget, Eikrem oraz Rosenberg - jak na szwedzkie warunki - poezja. Malmo zagrało wysoko, mocno ofensywnie, stąd już w pierwszych minutach bramka. Niepotrzebna czerwień Adu i wykorzystany karny nieco zmieniły przebieg gry, ale piłkarze Malmo udowodnili, że i tym roku mogą być poza zasięgiem.
Prawdziwy test jednak najpierw w czwartek, bo na Swedbank Stadion przyjedzie AIK, a trzy dni później Malmo jedzie do Goteborga sprawdzić tamtejsze IFK. Będą ciekawe mecze ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pytanie tylko czy to co grali w przodzie gracze Malmo to bardziej ich zasługa, czy &#39;fenomenalnych defensorów Sundsvall. Zauważ, że wszystkie trzy pierwsze bramki były strasznie do siebie podobne. Oddawane strzały z pola karnego przy totalnie biernej defensywie rywali. Ja nie wiem jakim cudem można w ogóle nie atakować presingiem w okolicach i w samym swym polu karnym. Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Malmo - AIK 1,8 W illiam Hill
Mecz bardzo istotny dla obu ekip już na początku sezonu.
Malmo u siebie bardzo mocne, tylko IFK może grać tak skutecznie w domu jak oni.
Początek sezonu dobry, w ostatnich sezonach gdy zdobywali mistrzostwa też mieli podobne,
rok temu z Halmstad stracili 2 punkty w domu potem już wygrywali kolejne spotkania w tym wyjazd
w Sztokholmie. Kurs wyższy niż u reszty i wg mnie dobry do gry mimo gatunku tego spotkania,
jeszcze dorzucę strzelców goli jak będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niels 44

niels

Użytkownik
Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek ????
Atvidabergs zimą opuścił Ricardo Santos (29/17), który także przeniósł się do chińskiego Guizhou. Ponadto z tego co wiem na bezrobociu znalazł się jego zmiennik Zatara, w związku z czym siła ofensywna Atvidabergs jeszcze zmalała. Biorąc pod uwagę fakt, że GIF przystąpił do rozgrywek Allsvenskan w praktycznie niezmienionym składzie, co dzisiaj wykorzystało Malmo, czeka nas spotkanie raczej na niskim poziomie. Czy over&#39;owe? Trudno powiedzieć.

Co do meczu Malmo - AIK, chętnie zagram Malmo+2,5 w meczu po kursie 2,50, który oferuje BetClic.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Varnamo - Ljungskile
Startujemy z 1 kolejka w Szwedzkiej Superettan. Dzisiejsi gospodarze ubiegly sezon zakonczyli na 9 miejscu zas goscie na wysokim 3 miejscu. Co warte odnotowania Ljungskile zanotowal przez caly ubiegly sezon zaledwie 2 porazki !
Ich gra bardzo wtedy mnie cieszyla i mysle ze nowy sezon beda chcieli zaczac od wygranej. Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wysokim zwyciestwem Ljungskile az 4:1.
Dzis stawiam ponownie na nich.
Typ: Ljungskile wygra - @2.10 - Bet365 ⛔
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Szwecja 2 liga ( Superttan )
Godzina 19:00
Spotkanie - Mjallby : AFC United 1:1
Typ - AFC United strzeli powyżej 1,5 gola ⛔
Kurs - 3.75
Buk - Bet365

Przeglądając dzisiejszą dosyć bogatą ofertę moja uwaga zatrzymała się na dłużej przy spotkaniu które odbędzie się w drugiej lidze Szweckiej i tak gospodarz to spadkowicz 1 ligi który w poprzednim sezonie grał bardzo słabo a ich bilans to potwierdza 8-5-17 i br 29:47 czyli minus 18 w bramkach , z drugiej strony na ich stadion przyjeżdża beniaminek który awansował z trzeciej ligi a ich bilans to 19-1-6 i 52:22 w bramkach czyli w plusie 30 , dziś początek w drugiej lidze Szweckiej i liczę że jak to przeważnie bywa że beniaminki lubią z początku sezonu zaskakiwać to i tu na taki scenariusz liczę ( chciałem dać typ na zwycięstwo gości za 4.75 ale w końcu zdecydowałem się na gole z ich strony ) . W pierwszej kolejce inny z beniaminków którzy awansowali z trzeciej do drugiej Utsiktens wygrali swój pierwszy pojedynek w drugiej lidze z 7 zespołem poprzedniego sezonu drugiej ligi Degerfos i to w stosunku 4:1 tak więc potwierdza to jedynie opinię że nowi w lidze lubią dobrze zaczynać i dlatego liczę na dobrą grę beniaminka AFC United na stadionie Mjalby i myślę że dwie bramki z ich strony powinny paść ale zobaczymy !
Pograłbym jeszcze tutaj coś takiego :
- BTS za 1.90 / Bet365 ✅
- over 2.5 za 2.00 / Bet365 ⛔
- i over 2.5 i bts za 2.40 / Bet365 ⛔
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Allsvenskan, 2. kolejka.
Atvidaberg FF - GIF Sundsvall over 2,5 @ 1,85 2:3 (1:2)
Po tym co zobaczyłem w poniedziałek po prostu muszę to zagrać i zaproponować. Defensywa GIF jest dziurawa jak szwajcarski ser i grające nawet w dziesiątkę Malmo potrafiło sobie stwarzać kolejne sytuacje - mimo prowadzenia 4:1 i gry na pół gwizdka. Tak wiem Atvidaberg to nie Malmo, ale i tak liczę na dwa gole gospodarzy, którzy przegrali tylko 0:1 na inaugurację w Goteborgu. A że to niezły wynik pokazał to dzień wczorajszy gdzie Goteborg pokonał na wyjezdzie Orebro 2:0. Siła ofensywna GIF jest natomiast całkiem niezła, bo w meczu z MFF parę dobrych okazji zostało stworzonych. Zabrakło tylko skuteczności.
Nie ukrywam ponadto, że ucieszyły mnie wczorajsze wyniki w Szwecji. 4 mecze - 4 undery. Wiem, że nie ma to żadnego powiązania ale po prostu nie ma takiej opcji by wszystko kończyło się underowo w tej kolejce. Myślę, że z czterech dzisiejszych meczów 2-3 spotkania zakończą się overowo. Jednym z nich będzie bój w Atvidaberg!
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
GIF Sundsvall : Hacken 1:1
Beniaminek dobrze wszedł w nowy sezon i po 2 kolejkach 1 porażka i 1 zwycięstwo ale ja zaglądam na gole a tu 4 zdobyte i 6 straconych i tu włąśnie mój typ na gole w tym spotkaniu , Hacken natomiast jeszcze bez zwycięstwa a gole no nie błyszczą bo 1 zdobyta i 3 stracone jednak myślę że na terenie beniaminka postarają się coś strzelić no i H2H pokazuje że na bramki w tym meczu możemy liczyć ( 1:2 , 3:5 a było też 3:3 )
- over 2.5 / 1.80 / Bet365 ⛔
- obie strzelą / 1.66 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą / 2.05 / Bet365 ⛔
no trochę jestem zawiedziony szczególnie postawą gospodarzy ale mówi się trudno ........ !

 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Podpisuje się obiema rękami i jedną nogą pod tym co napisał Stanley. Over 2.5 powinien tam się pojawić z pewnością.

Co do BK Hacken to jest to drużyna w której meczach w zeszłym sezonie było 3.43 gola/mecz. 19 na 30 spotkań zakończyło się overami. W tym sezonie w pierwszej kolejce słaby występ i porażka 0:2 z beniaminkiem Hammarby. Ale już w drugiej sporo sytuacji i remis 1:1 z Djurgarden. Pora ruszyć porządnie z kopyta i zacząć strzelać. A że GIF tracić lubi i potrafi to powinno być dobrze.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Malmo FF : Hammarby IF 3:1
Hammarby IF strzeli over 1.5 gola ⛔
Kurs - 5.50 / Bet365
Dziś zaglądam do Szwecji a konkretnie na Swedbank Stadion do Malmo gdzie spotkają się dwaj mistrzowie z poprzedniego sezonu , ci pierwsi to mistrz Allsvansken a goście to mistrz Superettan czyli jednym słowem mistrz i beniaminek i liczę na ciekawy pojedynek . Po 3 kolejkach Malmo ma na swoim koncie 7 pkt a br. 5:1 natomiast goście także z 7 punktami a br. 5:2 , wiadomo nie od dziś że beniaminki w swoich pierwszych meczach grają na 100% swoich możliwości i to nie tylko w Szwecji ale w każdej lidze i tak też jest w Szwecji , już z jednym beniaminkiem drużyna Malmo miała okazję grać i tak zaraz w 1 kolejce Malmo grało na boisku Sundsvall gdzie wygrali 4:1 , Hammarby natomiast rozegrało jeden mecz wyjazdowy w tym nowym sezonie a grali na boisku czwartej drużyny z poprzedniego sezonu Elfsborg gdzie zremisowali 1:1 ale wracam do spotkania i zaglądając do historii spotkań pomiędzy nimi to ta nie pokazuje wcale jakiejś dominacji Malmo nad dzisiejszym rywalem a wręcz przeciwnie to Hammarby odrobinę lepsi w tych konfrontacjach i tak na 20 pojedynków bilans 6-5-9 na korzyść dzisiejszych gości a tutaj na Swedbank Stadion 5-2-4 tak więc jak już wspomniałem liczę na dobre zawody no i przede wszystkim gole bo zaglądając do tych statystyk o których pisałem to Hammarby tu w 8 ostatnich pojedynkach w każdym strzeliło najmniej jednego gola ale było też że strzelili 2,3 a nawet 4 bramki dlatego liczę że efekt dobrej gry beniaminka powinien zadziałać i tu w Swedbank Stadion i goście zdobędą dwa gole , czy wygrają nie wiem ale na gole liczę !
&quot; no przeceniłem beniaminka chociaż pierwszy gol strzelili już w 15 min gry jednak tego drugiego nie udało się strzelić . TRUDNO ! &quot;
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Pytanie tylko czy to co grali w przodzie gracze Malmo to bardziej ich zasługa, czy &#39;fenomenalnych defensorów Sundsvall. Zauważ, że wszystkie trzy pierwsze bramki były strasznie do siebie podobne. Oddawane strzały z pola karnego przy totalnie biernej defensywie rywali. Ja nie wiem jakim cudem można w ogóle nie atakować presingiem w okolicach i w samym swym polu karnym. Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
IFK Goteborg : Helsingborg 3:1
IFK po 4 kolejkach ma na swoim koncie 9 pkt co plasuje ich na 5 miejscu jednak przy ewentualnym zwycięstwie dziś nad Helsingborgiem mogą wskoczyć na pozycję lidera , co do gości to ci mają 8 pkt na swoim koncie i są na miejscu 6 a przy ich zwycięstwie mogą zrównać się punktami z liderem Malmo tak więc jak widać mecz zapowiada się dosyć ciekawie .
W TD dałem typ na dwa gole strzelone przez Helsingborg jednak liczę że w tym pojedynku zobaczymy parę bramek i oprócz tego typu skusiłbym się jeszcze na coś takiego :
- wynik i obydwie drużyny strzelą gola / IFK i tak / 3.50 / Bet365✅
- over 2.5 / 1.85 / Bet365 ✅
- over 2.5 i BTS / 2.40 / Bet365✅
... zobaczymy co się z tego urodzi ? no i mamy full wypas !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Szwecja 2 liga
Ljungskie : Mjallby 2:0
Po trzech kolejkach rozegranych na drugim froncie w Szwecji nie możemy jeszcze nic ciekawego wywnioskować za tym spoglądam na poprzedni sezon gdzie gospodarze mieli go wyjątkowo udany od ładnych paru sezonów i zakończyli go na miejscu gwarantującym baraż o 1 ligę jednak w dwumeczu z Gefle okazało się że jeszcze nie czas na ich udział w 1 lidze i 2 porażki u siebie 1:3 co ustawiło już rewanż i polegli drugi raz 1:0 , jednak w sezonie ich bilans 16-12-2 a jak grali u siebie 11-3-1 i br. 33:11 tak więc dobrze , wiem to poprzedni sezon ale może też nam coś pokazać bo dziś grają u siebie a w tym sezonie 1 mecz 1 zwycięstwo z Brommapojkarna 1:0 , goście to spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej i mecze wyjazdowe bilans 2-3-10 i br 13:29 czyli nie zbyt imponujący wynik , w tym sezonie jednak jeden mecz wyjazdowy i jedno zwycięstwo a H2H pokazuje że z Ljungskile gra im się wyjątkowo dobrze zwłaszcza na ich terenie gdzie nie doznali jeszcze porażki 0-3-2 i gole 2:8 , i teraz na co liczę w tym spotkaniu
- obie strzelą 1.90 / Bet365 ⛔
- over 2.5 / 2.15 / Bet365 ⛔
- over 2.5 i BTS / 2.60 / Bet365 ⛔
- i X2 / 1.90 / Bet365
⛔
.. zawiedziony jestem postawą gości !!​
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Szwecja / Allsvenskan /
Helsingborg : GIF Sundsvall
2:0
W Szwecji nie zwalniają tempa i dziś kolejna 6 kolejka przed nimi a dla piłkarzy Helsingborga ta przerwa między 5 a 6 kolejką wyniosła zaledwie 72 godziny bo 27 grali wyjazdowe spotkanie z IFK Goteborg które przegrali 3:1 , dziś podejmują u siebie beniaminka z Sundsvall który zajmuje 10 pozycję z bilansem 2-1-2 i br. 8:10 , te dwa zwycięstwa które beniaminek ma na swoim koncie to zwycięstwa w meczach wyjazdowych i tak ostatni wyjazd to wygrana z Orebro 3:1 a wcześniej pokonali Atvidabergs 3:2 i jak nie trudno obliczyć to 5 goli strzelonych w meczach wyjazdowych na 8 ogólnie i w/g mnie jest szansa na gola także i dziś przynajmniej na to liczę , gospodarze natomiast u siebie rozegrali dwa spotkania i na inaugurację zremisowali bezbramkowo z Falkenbergs natomiast ostatni mecz u siebie pokonali Norrkoping 3:1 tak więc z ich strony także spodziewam się i to nie jednego gola . H2H wyrażnie jest na korzyść piłkarzy z Helsingborga i tak na 16 meczy bilans 12-3-1 i br. 35:13 co daje nam średnią 3.00 natomiast u siebie bilans 7-0-1 i br 19:6 i tu średnia wyższa 3.13 , ostatni ich pojedynek z 2012 roku to 4:0 ale bywały też wyniki 5:2 , 4:1 czy 3:3 tak więc liczę że gospodarze pokażą dziś wyższość nad rywalem i parę goli z ich strony padnie natomiast dobra postawa beniaminka na początku sezonu i to szczególnie w meczach wyjazdowych także daje nadzieję na gola dlatego w tym pojedynku moje typy to :
- Helsingborg win i over 2.5 gola w meczu 2.40 / bet365 ⛔
- powyżej 2.5 i BTS / 2.20 / Bet365 ⛔
- obie strzelą 1.80 / Bet365 ⛔
- over 2.5 gola 1.72 / Bet365 ⛔
- over 3.5 gola 3.00 / Bet365 ⛔
- over 4.5 gola 5.50 / Bet365 ⛔
- Helsingborg over 1.5 gola 1.66 / Bet365 ✅
- Helsingborg over 2.5 gola 3.25 / Bet365 ⛔
no całkiem nie zła lista się zrobiła a co wejdzie ? mam nadzieję że większość !
Spodziewałem więcej po beniaminku ... no cóż trudno​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom