>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania,propozycje,niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja mam pytanie formalne. Nie jest to zapisane w regulaminie. Czy można stawiać w typach dziennych zwycięzcę konkursu czy też TOP3/TOP6?

Ja osobiście myślę, że podawanie tylko par podczas typowania dziennego jest najlepszym rozwiązaniem bo wtedy wygra prawdziwy znawca skoków, a nie ten który wyłapał wysokie typy lub też wpisał 5 różnych zwycięzców.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tak można podawać również typy na zwycięzcę oraz TOP3. Tak było w poprzedniej edycji i tak będzie tym razem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W drugim punkcie regulaminu jest :&quot; Konkurs jest w pełni darmowy, w którym udział mogą brać wszyscy użytkownicy forum, którzy posiadają swoje konto u bukmachera Betsson/Betsafe&quot;
Znak &quot;/&quot; zwyczajowo stosuje się jako oznaczenie alternatywy, w sekcji zapisy natomiast obowiązującym wzorem zapisu jest Betsson i Betsafe czyli koniunkcja .
Czy któraś wersja jest nadrzędna?
Pytam bo chcę rozwiać wątpliwości czy na pewno trzeba mieć konto w Betsson i Betsafe czy wystarczy mieć konto w Betsson lub Betsafe ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Należy posiadać w obu firmach konto z minimum jednym depozytem.
Aktualnie jest na forum dodatkowa promocja promocja w obu firmach, więc jak ktoś nie ma konta to warto skorzystać. Przy okazji jest duża szansa na wygranie bonusu w konkursie, gdyż nie przewiduje dużej ilości uczestników.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mam problemy z moim laptopem, dlatego tabelka pojawi się dopiero po konkursie w Ga-Pa (tego samego dnia wieczorem lub następnego). Z robsonem już podliczyliśmy 1 konkurs, tak więc można sprawdzać. ;)
 
Do góry Bottom