>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Hopmana 2015 (nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych)

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
na Żenie te 1,77 to z deka nie przesadzone? :O
Jak się zepnie, to teoretycznie tak, ale Puchar Hopmana to taki turniej na pół serio... Sporo zabawy, śmiechów ze strony kibiców i samych zawodników. Panfil sprawdzający czy był faktycznie aut przy 1. serwisie... przeciwniczki, czyli Bouchard ???? Novak tańczący między wymianami, w ich trakcie naśladujący swoimi ruchami Anę.
Dodatkowo Kanadyjka przede wszystkim myśli o AO, więc taki turniej to raczej nie będzie dawanie z siebie wszystkiego.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Sam fakt że taki leszcz jak Panfil tam wygrywał mecze z nie byle kim świadczy o tym że to bardziej dla zabawy niż na serio
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Sam fakt że taki leszcz jak Panfil tam wygrywał mecze z nie byle kim świadczy o tym że to bardziej dla zabawy niż na serio
akurat ogladalem wszystkie mecze Panfila i oczywiscie wiadomo, ze rywale grali na pol gwizdka, ale jednak trzeba oddac, ze Grzesiek gral dobry tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
A o formie JJ coś wiadomo? Czasu miał sporo, mam nadzieję, że się przyłożył. Jak będzie grał swój tenis to Kyrgiosa powinien pokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Są już kursy:


kursy z: 29.12.2014, godz.17.00
Początek sezonu więc nigdy nic nie wiadomo ale jak dla mnie:
Pospisil,Kyrgios,Radwańska.Co do meczu Bouchard - Safarova.....jestem w kropce ale coś mnie ciągnie na strone naszej południowej sąsiadki
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bouchard-Safarova
Bouchard 2.06 MarathonBet(---)

Słabiutko Genie, słabiutko.
Dobrze, można mówić, że w głowie Genie tylko AO, ale nie przypuszczam by kompletnie przeszła koło tego meczu. Lucie też nie jest jakąś wielką zawodniczką by zmieść z kortu sympatyczną Kanadyjkę. Wiadomo, ze jest to początek sezonu, wiele niewiadomych, ale mamy przed sobą mecz wschodzącej gwiazdy, już top10, która ostatnio notuje spory progres z solidną zawodniczką WTA notowaną w top20, ale bez wielkich wystrzałów. Biorąc pod uwagę, że Czeszka jest starsza o 7 lat od swojej przeciwniczki, to tak wiele więcej osiągnięć nie ma. Oczywiście jest Fed Cup, jednak tam Czeszki nie miały wielkiego zadania. Sama Lucie ograła Kerber, która popełniała masę błędów. Oczywiście w tym meczu może być podobnie. Nie wykluczam, że Genie będzie sporo wyrzucała, bo tez jej się to czasem zdarza, ale swój ranking opiera na solidnej grze i wielu winnerach. Jeśli w tym spotkaniu tak zagra, to mogę być spokojny o swój typ. Nie gram tego beta grubo, ale kurs, który wzrósł już z ~1.8 na ponad 2.00 jest dla mnie atrakcyjnym rozwiązaniem.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Ebden/Dellacqua - Janowicz/Radwańska @ 1.90 ZWROT

Moim zdaniem największy wpływ na to spotkanie będą miały wyniki meczów singlowych. Gdyby któremuś z naszych reprezentantów powinęłaby się noga w singlu, na pewno zepną się do miksta aby ten mecz wygrać.
Nie przewiduję jednak niespodzianek - Agnieszka bez problemu powinna poradzić sobie z Dellacquą a Janowicz z Ebdenem. Jeśli tak się stanie Polacy podejdą do miksta na luzie.
Reprezentantom Australii w tym domniemanym meczu o honor będzie zależeć na wygranej, bo przecież grają przed własną publicznością.
Na pewno mikst nie jest obcy ani dla Matthew Ebdena ani dla Casey Dellacqua. Oboje wygrywali nawet w tej konkurencji Wielkie Szlemy.
Dodatkowo grali już ze sobą podczas Australian Open 2012 i są dobrymi znajomymi więc z komunikacją nie powinno być najgorzej.
Na pewno Polacy nie stoją na straconej pozycji , ale mam nadzieję że po meczach singlowych Polska będzie prowadziła 2:0 , a wtedy ten typ ma dużą szansę na powodzenie.
e: jeszcze pozwolę sobie podpisać się pod słowami Maćko18. Za dużą mam słabość do Bouchard żeby przejść obok takiego kursu obojętnie ????
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Ebden M. - Janowicz J. 6:3 5:7 0:6
0:2 1.6 ⛔
Janowicz J. 1.22 ✅

Myśle, że Jerzyk powinien sobie tutaj poradzić bez większego problemu. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego mówi, że za nim półtora miesiąca bardzo ciężkiego okresu przygotowawczego, nie narzeka na jakieś bóle/urazy jak to ma w zwyczaju, podkreśla że z trenerami wykonał kawał dobrej roboty. Ebden niby Australijczyk i będzie grął u siebie, ale Jerzyk powinien również wyjść zmotywowany, będzie chciał pokazać się wszystkim że stać go na osiąganie więcej niż tylko 2-3 rundy w turniejach wielkoszlemowych jak to było rok temu.

Murray A.(-5,5g) - Paire B. 1 1.9 6:2 7:5 ✅✅✅

Murray zaimponował mi wczorajszym zwycięstwem nad Nadalem, widać że mimo tego że są to mecze pokazowe podchodzi do nich bardzo poważnie, mało psuje. Paire wiadomo jest zawodnikiem szalonym, ale też nie posiada zbyt mocnej psychiki i według mnie jak mu Murray troche poprzebija, wygra z nim na samym początku trochę długich wymian to Francuz może mieć dosyć. Paire miewa też przestoje a Murray gra bardzo solidnie. Po takim kursie myśle że warto spróbować.

Dellacqua C. - Radwańska A. 2 1.23 2:6 3:6 ✅

Grały ze sobą raz na Wimbledonie, gdzie gładko wygrała Agnieszka. Rywalka Polki sama mówi w wywiadzie, że nie da się zacząć sezonu trudniejszym meczem. Aga będzie debiutować po treningach z Navratilovą i na pewno będzie chciała postraszyć rywalki dobrą formą przed zbliżającym się AO. Przejrzałem jej mecze z 2014 i jak grała z zawodniczką z pierwszej 10 dostawała ostre lanie, tylko w jednym meczu ugrała seta:

Brisbane, Azarenka 1:6 3:6
Indian Wells, Halep 2:6 0:6
Roma, Li 1:6 4:6
Wimbledon, Radwańska 4:6 0:6
Montreal, Kvitova 3:6 2:6
Wuhan, Wozniacki 0:6 3:6
Beijing, Kerber 1:6, 6:3, 3:6

Tak więc ja szczerze wątpie aby Australijka sprawiła tutaj niespodziankę. Jednak sam zostane tylko na czystym zwycięstwie Agnieszki, bo to może być mimo wszystko spotkanie mające 3 sety.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ebden M. - Janowicz J.
0:2 1.6
Janowicz J. 1.22

Murray A.(-5,5g) - Paire B. 1 1.9
Ebden M. - Janowicz J.
Ebden M. ::: 4,40 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔ -1
Ebden M. +1,5 seta ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
+1,1
2:1 Janowicz J. ::: 4,00 ::: Bet365 ::: 1/10
✅ +3
1,20 na Jerzego Janowicza w jakimś podrzędnym turnieju to chyba jakiś niesmaczny żart. Zresztą rok temu taka osoba jak Grzegorz Panfil grał tutaj dość dobrze, gdzie pokonał Raonica po kursie +10,00 czy doszedł do finału gdzie poległ 1:2 z Tsongą. Dziwny turniej, to i dziwne wyniki.
Dlatego jutro większe szanse daje Ebdenowi który gra na własnej ziemi, a gdzie jak gdzie to właśnie na australijskiej ziemi gospodarze grają zdecydowanie lepiej.
Jurek jest impulsywny, nie potrafi tonować emocji, to showmen który musi podczas meczu nakręcić się na wyższe obroty. Rozumiem jakby był to zawodnik pokroju top 20 i wtedy kurs 1,20 byłby w 100% zrozumiany, a tak to więcej osób go pamięta z kompromitujących porażek, niż spektakularnych zwycięstw.
Wynik: 6:3 5:7 0:6 ✅ @Edit: Już po 1 secie weszło na plus, obojętnie kto wygra kurs 4,00 trafiony, chyba, że będzie krecz. Po 2 secie Ebden masowany - Nie wywołuj wilka z lasu, pamiętajcie. W drugim secie Australijczyk serwuje na mecz, ale Polak odłamuje i ostatecznie wygrywa set.
Murray A. - Paire B.
Paire B. ::: 7,50 ::: Pinnacle ::: 1/10
Paire B. +1,5 seta ::: 2,94 ::: Pinnacle ::: 1/10
2:1 Murray A. ::: 4,33 ::: Bet365 ::: 1/10

Tak jak już wyżej pisałem, podrzędny turniej na którego mało kto zwraca uwagę. Do tego warto dodać, że Andy prosto z Abu Dhabi ląduje w Australii gdzie zagra mecz z chimerycznym Francuzem znany z gorącej głowy, ale też z dość niespodziewanych wyników na jego korzyść.
Murray dobrze zaprezentował się na Półwyspie Arabskim, ale jego celem na pewno nie jest turniej Hopman Cup, chociaż kto wie. Grał tu już kiedyś w finale z Robredo, Andy przegrał wtedy 1:2. Kursy uważam za przesadzone w takich meczach o pietruszkę.
Wynik: 6:2 7:5 ⛔ @Edit: W drugim secie Paire powalczył, nawet miał okazję na przełamanie i wyjście na prowadzenie.
PUCHAR HOFMANA
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
W sumie masz rację co do tego Janowicza, po takim kursie nie warto grać na dokładny wynik 2:0, ale myślę że i tak ten mecz wygra. Widać optymizm w tym wywiadzie który przeczytałem, będzie chciał pokazać że w tym roku będzie się bardziej trzeba z nim liczyć.
Niby mecze o pietruszkę, ale Murray taki mecz z Nadalem zagrał skoncentrowany i zmotywowany, tutaj myślę że będzie jednak tak samo. Paire może nawet i wygrać seta po tie-breaku, ale handicap -5,5g powinien i tak i tak wypełnić, bo na pewno Francuzowi zdarzy się jakiś pojedyńczy kilkugemowy przestój, który Szkot wykorzysta od razu.

Co myślicie o pograniu na zwycięstwo Bouchard 2:0? Kurs 2.85 kusi.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Janowicz Jerzy-Ebden Matthew 1 handicap -1.5 seta, Pinnacle Sports 1.88

6:3, 5:7, 0:6⛔⛔⛔

VS.


Niby z jednej strony kurs przesadzony ponieważ okolice 1.25 zaledwie na zwycięstwo Polaka to bardzo mało,ale z drugiej strony Ebden jest wielką niewiadomą w chwili obecnej, większą niż nasz rodak.

Dla Australijczyka rok 2014 był jednym z najgorszych jak nie najgorszy w całej jego karierze. Bilans meczów miał 7/27 w tym 0/1 na halach. Ogólnie w przeszłości był 61 rakietą świata,a obecnie plasuje się na 231 miejscu. Jak dla mnie to średniak który nie ma własnego, jasnego, przejrzystego stylu. Wszystko na poziome dostatecznym bez podkreślonych mocnych stron. Oglądałem go nie raz w poprzednim sezonie to jego gra wyglądała tragicznie i jest na zasłużonej pozycji. Ale oczywiście jest nowy sezon i nowe nadzieje, ma czystą kartę.

Janowicz 2014 rok również do udanych nie może zaliczyć,ale na pewno wyglądało to lepiej niż u przeciwnika. W poprzednim sezonie u Jerzego często nie funkcjonowały jego najmocniejsze bronie czyi serwis oraz forhend plus gotująca się głowa dodawała złych emocji. Polak w przeciwieństwie do &quot;kangura&quot; ma wyróżniające go cechy o których wspomniałem zdanie wcześniej. Jeden jak i drugi bardzo dawno oficjalnie nie grali, nawet w pokazówkach.

Ebden 28 października ubiegłego roku odbijał na kortach piłki,a Janowicz 27. Na pewno plusem jest to,że Ebden gra przed własną publicznością ale nie zapomnijmy,że Polak również jest lubiany na tym kontynencie. Jeśli chodzi o umiejętności to na pewno większe je ma Janowicz. Decydującą kwestią według mnie tutaj będzie nawierzchnia na jakiej będą grali, a będzie to bardzo szybki parkiet. Jerzy gra mocniejszy, siłowy tenis, ma więcej doświadczenia w takich miejscach. Boję się tego dokładnego wyniku ale jest to realne, zobaczymy jak Panowie się przygotowali pod sezon.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Moim zdaniem, ten turniej jest bardziej do oglądania niż typowania. Gwiazdy rozpoczynają na luzie i traktują to raczej jako wakacje jeszcze niż poważne granie. Trochę pod publikę, z uśmiechem na ustach i nikt nie gra na 100%. Jedynie Ci mniej znani się zepną, tak jak Panfil w ubiegłym roku, gdzie zabłyszczał wygrywając z Seppim lub Bollelim ;&gt; Już nie pamiętam, a także urywając seta Tsondze.
Sądzę, że nie ma za bardzo, co typować tego pucharu, a raczej po przerwie nacieszyć się tenisem. Jak już coś to niższymi stawkami.
Transmisje na PS ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Widzę że był optymizm z Bouchard, ale myślę że na tym koniec. Fizycznie wygląda na prawdę nieźle.... i to by było na tyle jeli chodzi o zalety. Ja wiem że taki turniej to żadna wykładnia, ale sposób gry, rozwiązania, zero myślenia sugeruje że to może być większy problem niż mobilizacja. Kto wczoraj oglądał mecz to widział że wynik nie oddaje jaka różnica klas była na korcie. Długimi fragmentami wygladało to wręcz kompromitująco. Gdyby nie spadek mobilizacji w końcówce 2 seta przez Safarova to pewnie skończyłoby się na 2 wygranych gemach Kanadyjki.
Brak talentu Gieni nikt nie zarzuci, ale problemów moim zdaniem jest tyle że nie wierzę na jakieś cuda na AO. Raczej będę szukał jakiś niespodzianek przeciwko niej w obecnym i zbliżających się turniejach.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bouchard - Williams 0:2 @ 1,57⛔
Bet365

Tutaj nie ma co za wiele pisać, wiadomo kto jest faworytem i raczej wiadomo jak ten mecz się skończy. Wszyscy widzieli słabą Bouchard z Safarovą, Kanadyjka została rozbita i grała naprawdę słabo. Serwis słaby, na pewno krzywdy Amerykance nie zrobi, atak jeszcze w miarę, ale w tym meczu akurat się będzie bronić. Technika jakaś rewelacyjna nie jest, więc tej dziewczynie bardziej poleciłbym więcej treningu niż fotek na instagram czy facebook oraz mnij wywiadów, gdyż może zmarnować swój talent.
Serena jak Serena, kawę wypije przed meczem, lub wcześniej się położy by być wyspany, a mecz będzie wyglądał tak, jak 2 i 3 set z Pennettą. W pierwszym Amerykanka nie była sobą, podwójne espresso jednak zrobiło swoje i Włoszka już nie miałą nic do powiedzenia. Doświadczona Amerykanka drugi raz tego błędu nie popełni, a zapewne powtórzy wynik z WTA Finals, gdzie wygrała z Genie 2-0. Kurs bardzo przyjemny.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Kolega wyżej wszystko napisał, Serena drugi raz nie popełni tego błędu co z Penettą i się wyśpi ;) Ja bym pograł handicapy gemowe tutaj w stronę Sereny. Wydaje się, że Kanadyjka nie powinna stoczyć w miarę wyrównanej walki w dwóch setach z Sereną. Dostanie parę winnerów od Amerykanki na początku i się pewno szybko zniechęci. Ostatnio ugrała z nią 2 gemy, tutaj pewno będzie podobnie(wróże jakieś 4).

Bouchard E. - Williams S.(-5,5g) @ 1.75 STS ⛔ (chyba nie ma co obstawiać tego turnieju)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom